Otogar tuvaletinde

Sosya medyada paylaş:

Bu anlatacağım olay bu yaz başıma geldi. 180 boyunda 75 kilo yakışıklı bir gencim. Yaşım 23. Aylardan temmuzdu ve İstanbul’dan İzmir’e gitmek için otobüse bindim.Otobüs saat 9da haraket ettiğinde hava yeni kararıyordu ve İzmir e sabah karşı varacaktık. Yanımda 18 yaşında esmer yeşil gözlü tatlı bir genç oturuyordu. İsmi Uğurdu. Uğur 175 boylarında zayıf esmer bi gençti. Üzerinde yeşil bir eşofman altı ve beyaz bir tişört vardı. Yolumuz uzun olduğu için hemen sohbet etmeye başladık.

Çok sıcakkanlı ve sevimli bir çocuktu. Bir süre sonra uykuya daldı. Uyurken kafasını cama dayadığı için popo kısmı bana doğru dönük ve hafif kalkık bir sekilde duruyordu. İnce dar eşofmanda tüm hatları belli oluyordu. Gay olmamama rağmen bir kaç kez erkeklerle birlikteliğim olduğu için erkek sikmenin verdiği tadı çok iyi biliyordum ve 3 aydır kimseyle seks yapmadığım için azgınlığım had safhadaydı. Aşırı derecede tahrik olduğum için sikim sertleşmişti ve şortun altından belli oluyordu.

Uğu o sırada uykusuna devam ediyor ve her geçen dakika biraz daha kaykılıyordu. Bir süre sonra tişörtü yukarı sıyrldı ve düşük belli eşofmanın altından göt çatalı iyice görünmeye başladı. Uğur un götü hafif kıllıydı ve bu beni daha da tahrik ediyordu. O yuvarlak esmer götün ne kadar dar olduğunu düşünmekten kendimi alamıyordum. Tüm bu düşünceler aletimi daha da şahlandırıyordu. Tam bu esnada Uğur uyandı. Sikimin kalkık olduğunu görmemesi mümkün değildi fakat bozuntuya vermedi. Sohbet etmeye başladık. Erkeksi biri olmasına rağmen gay olduğunu belli edecek sinyaller veriyordu bu da onun da beni istediğini gösteriyordu. Konu ister istemez sekse geldi. Şakayla karışık uzun süredir seks yapmadığımı ve çok ateşli olduğumu söyledim Espriyle sikeceğim kişinin çok şanslı olduğunu söyleyerek aletimi işaret etti. Biraz utanmıştım.

İnsanlık hali utanma diyerek elini bacağıma attı ve kasıklarıma doğru süzdü. Kafamı kaldırıp yüzüne baktığımda göz atması beni rahatlattı. OO an onu bir şekilde sikmem gerektiğini düşündüm. Yolun bitmesine iki saat vardı. Ben de elimi bacağına attım ve gezdirdim. Gözlerini zevkle devirmesi beni daha da azdırdı. Bu sefer ışıkların da kapalı olmasından faydalanarak elimi beline doğru uzattım ve eşofmanın altında parmağımı çatalına ilerlettim. Bu beni çıldırtmıştı. Kalan iki saati bu şekilde geçirdik ve otogarda indik. İlk etapta bavullarımızı bi emanetçiye bıraktık ve doğru tuvalete girdik. Sabaha karşı olduğu için tuvalette kimse yoktu.

En arka sıradaki kabinlere doğru yürüdük ve en kenardaki kabine girdik. Kabine girer girmez deliler gibi öpüşmeye başladık. Körpe dudakları etli ve sıcaktı. Çılgın gibi öpüşüyor ve boyunlarımızı emiyorduk. Bir hamleyle Uğur u çevirdim ve yüzünü duvara dayadım. Ufak yuvarlak götünün önünde çöktüm ve eşofmanını kiloduyla birlikte indirdim. Daracık götü karşımda duruyordu ve sıcaklığı yüzüme vuruyordu.

Dayanamadım ve yüzümü bu kıllı nemli daracık deliğe gömerek yalamaya başladım. ben yaladıkça bir fahişe gibi inliyordu. O inledikçe ben daha çok azıyordum be dil darbelerim ufak ısırıklara dönüyordu. Saçımdan tutup sik hadi demesiyle doğruldum ve yarrağımı yalanmaktan vıcık vıcık olmuş bu esmer göte dayadım. Hiç acele etmiyordum yavaş yavaş sokuyordum. Her milim bana ayrı bi zevk veriyordu. Köküne kadar girmesi 10 dakikayı bulmuştu. Artık yapacak birşey yoktu bir an önce boşalmalı ve tuvaletçiler işkillenmeden çıkmalıydık.

Hızlı hızlı gidip gelmeye başladım. İnlemelerin dozu artmıştı artık ikimizde zevk sesleri çıkartıyorduk. Daha fazla uzatmadan içine boşaldım ve deliğinden süzülen dölleri peçeteyle temizledim. Toparlanıp tuvaletten çıktık ve bir daha görüşmek üzere bir birimizin numaralarını aldık.