3 kişilik seks deneyimi yaşamayan var mı?

Sosya medyada paylaş:

Merhaba arkadaşlar arayı fazla açmadan yeni yaşanmışlığımla tekrardan sizlerleyim. Bu yazımda “Nerelerdeydin Sen” adlı hikayemdeki Anıl ve onun arkadaşı Doğukan ile beraber yaşadığımız üçlü seksi paylaşacağım. Not: Mesajlarında sürekli direk sekse başlama detayları olduğu gibi yaz diye isteyen arkadaşları kırmamak adına olayın gelişimini hiç kısaltmadan olduğu gibi paylaşacağım.

Anılla yaptığımız o muhteşem ilk deneyimin arkası gelmiş artık ayda en az bir kez görüşür haldeydik. Plan ve program yaparak ikimiz içinde uygun olan bir gün kararlaştırıyor; bazen ben onun yanına gidiyor bazende o yanıma geliyor böylece ilişkimizi sürdürüyorduk. Anıl yaşadığı yerde sürekli olarak aktif olabildiğinden buluştuğumuz zamanlarda aktiflikten ziyade bana pasif olmayı daha çok tercih ediyordu. Nasıl olduysa Anılın yaşadığı yere acil bir işim çıkmıştı.

İşim çok uzun sürmeyecekti ve bende hazır gitmişken Anıla sürpriz yapmak istediğim için haber vermedim.İşim sandığımdan uzun sürmüş mesainin bitmesine 10 dk kala anca bitmişti. Aracıma binip Anılın iş yerine yakın bir yere aracımı park edip iş yerine doğru yürüdüm. Ofisinin önünden geçerken içeride 2-3 kişiyle oturduğunu görünce biraz zaman geçirmek adına hafiften acıktığım için bir lokantaya girdim.Yaklaşık 45 dk sonra yemeğimi yedikten sonra tekrardan Anılın iş yerine doğru harekete geçtim.İçeriye baktığımda Anıl yalnız oturuyordu.

İçeri girip selam deyince Anıl başını kaldırıp önce normal olarak buyurun dedi.Karşısında beni görüp birkaç sn lik şoku atlattıktan sonra yerinden kalkıp hoş geldin diyerek iki sevgili gibi içten sarıldık.15-20 dk ofisinde ettiğimiz sohbetin ardından yanında çalışanlar da izin isteyip çıktılar.Anıl onların gitmesiyle ışıkları ve kapıyı kapatıp yeniden yanıma geldi.Biraz önce ki normal hayat sohbetinin ardından sıra bizim konularımıza gelmişti.Bana tam günüde geldin birazdan sana sürekli bahsettiğim arkadaş gelecek ve onunla bir şeyler yaşayacağız deyince moralim bir anda çöktü.

Anıla yaptığım sürprizin içinde bir başkası yoktu. Moralimin bozulduğunu anlayan Anıl istersen arkadaşı arayıp planı bozayım ve seninle teke tek takılalım demesiyle hemen lafına girip olur mu öyle şey biliyorsun ben plan programa çok önem veren biriyim.Siz arkadaşla takılın sonra yine yaparız biz nede olsa dememle bu sefer o sözümü keserek seni kimseye değişmem ya senin olduğun bir planda olurum yada bugün kimseyle yapmam diyerek beni iyice zor bir durumda bıraktı.Diğer arkadaşı gıyabında tanıyordum çünkü onun hakkında sürekli benimle üstü kapalı olarak bilgiler veriyordu.Hatta birkaç kez Anıl o kişiyle beraberken telefonda beni konuşturmuştu ama böyle plan dahilinde olmayan durumları sevmediğim için ilk başta üçlü olaya pek sıcak bakmamıştım.10 dk süren uğraştan sonra benden onayı aldığı gibi diğer arkadaşı telefonla aramış ona da durumu anlatıp onun da onayını hızlıca almıştı.

Diğer arkadaş da zaten yola çıkmış ofise doğru geliyormuş.Biz sohbete devam ederken kısa sürede diğer arkadaş da ofisin kapısından içeri giriverdi.Anıl yerinden kalkıp onu karşıladı ve kepenkleri de aşağı indirirdi.Anıl önde arkadaş arkasında yanıma gelip elini uzatıp merhaba ben Doğukan nasılsınız deyince bende kendimi tanıtıp tokalaştık.


Yanımdaki koltuğa hafif yan oturmuş sohbete üçlü devam etmeye başlamıştık.Doğukan 28 yaşında 180 boyunda 65 kilo esmer ve hafif efemine tarzı olan biriydi.Konuşması, hal ve hareketlerinden bunu anlamak çok da zor değildi.Ama asıl ilginç olan şey ise Doğukan’ın da biz gibi AP olmasıydı.Anılın anlattığına göre de böyle görünmesine rağmen seks anında aşırı şekilde sert ve dominant bir karaktere sahipti.Her zaman sekste dominant olmayı seven partnerine yön veren birinin bu şekilde davranması bana gerçekten farklı gelmişti.15-20 dk süren çay, kahve ve sohbetimizin ardından Anıl olaya bir an evvel başlamak adına yerinden kalkıp hadi bakalım gençler daha fazla zaman kaybetmeyelim hazırlanma vakti geldi diyerek ofisten çıkıp arka tarafta yer alan dinlenme odasına doğru yöneldi.

Doğukan da bende çok kez buraya geldiğimiz için yabancılık çekmiyorduk.Biz odaya girerken Anıl lavaboya yönelmiş bizi baş başa bırakmıştı.Anılın lavaboya girmesiyle Doğukan bir anda beni kendine çekerek dudaklarıma yumulu verdi.Kısa süreli şokun ardından bende ona karşılık vermeye başladım.Ben ellerimi Doğukan’ın beline koyup öpüşürken O bir elini başımın arkasına koymuş diğer eliyle de kalçamı okşar haldeydi.

Arada kalçamı avuçlarıyla sıkıyor bazende kotun aralığından deliğime doğru baskı yapıyordu.Yaklaşık beş dk lık öpüşme faslının ardından Anıl yanımıza geldiğinde sıra bana gelmişti. Doğukan’ın dudağından kurtulduğum anda içten bir nefes alabilmiştim.Yerimi Anıla bırakıp bende lavaboya yöneldim.Kısa sürede hazırlığımı yapıp yanlarına döndüğümde ikisi de soyunmuş çırılçıplak hale gelip koltukta yan yana oturuyor şekilde görünce istemsizce tebessüm ettim.Anıl beni ayakta tebessüm ederken görünce Yerinden kalkıp gülüp durma derken bir yandan da benim soyunmama yardım etmeye başlamıştı.

Ben üstümü çıkarırken Anıl ise kotumdan kurtulmamı sağlamış en son boxerım kalmıştı.Boxerın üstünden penisimi 1 dk kadar okşamasının ardından aşağı sıyırdığında yarı kalkık haldeki penisim yüzünün hizasında aşağı yukarı sallanır vaziyetteydi.Doğukan ise penisini kaldırmış sağ eliyle aşağı yukarı sıvazlıyordu.Anılın penisi tamamen sönük haldeydi.Bu durum ise zaten yapmamız gerekeni bize belli etmişti.Koltuğa yönelip Doğukan’ın yanında yerimi aldım.

Anıl da önümde diz çöküp benimkini çoktan ağzına almaya başlamıştı bile.Bende hafif yana eğilip Doğukan’ın sağ eliyle tuttuğu penisini dillemeye başladım.Doğukan penisini arada dudaklarımdan çektirip yanağıma doğru vurup yine ağzıma sokarak kendince zevk almaya çalışıyordu.Bir müddet sonra başımı eliyle kavramış ağzımın içinde git gel yapmaya başlamıştı.Penisin gövdesi benimkinden ince Anıl’ınkinden ise az daha kalındı.Onunki de mantar kafalıydı ve penis başı benimkinden bile büyüktü.Boy olarak da 17-18 cm civarında olunca her hareketinde yarıdan fazlasını ağzımın derinliklerine sokabiliyordu.Aşağıda Anıl da bana o harika oralın zevkini yaşatıyordu.

5 dk kadar bu döngüyü yapmamızın ardından Doğukan Anıla yerden kalk ve Fırat’ın deliğini benim için hazırla diye emir verdi.Anıl hızlıca beni 4 ayak pozisyonuna getirip deliğime yumulduğunda ben sabit hale gelmiştim.Doğukan da yerinden kalkıp koltuğun dayanak yerine oturmuş başımı öne arkaya doğru hareket ettirerek oral yapmama devam ettiriyordu.Arada yerinden hafifçe kalkıp bana doğru yaslanıp penisinin tamamını sokmaya çalışıyor bu anda kalçalarıma sırayla tokatlar atıp yeniden yerine oturuyordu.

Anılın dil darbeleri artık yerini parmaklara bırakmış deliğim de 2 parmağı rahatça girip çıkmaya başlamıştı ki Doğukan bir anda ağzımdan penisini çekip hızlıca kalçalarıma doğru yönelmişti.Anıla prezervatifi işaret etmesiyle Anıl prezervatifi güzelce Doğukan’ın penisine geçirmiş Doğukan’ın penisini kalçama tokatlar gibi vurmasını izliyordu.Bir süre deliğim de penisiyle oynamanın ardından Doğukan bacaklarımı aşağıdan karnıma doğru ittirip kendine uygun pozisyonu bana aldırıp deliğimi zorlamaya başladı.

Sadece başını itip çektirerek deliğimin daha da genişlemesini amaçladığı sırada Anılın Fırat’ın deliği çabuk genişleyen bir yapıya sahip ben şimdiye kadar bu derece yalamamış senin yaptığını da yapmadan sokuyorum demesiyle Doğukan penisimi deliğe doğru ittirip bir hamlede yüklenince istemeden öne doğru hareket edip içeri girmesine engel oldum.2-3 kez aynı şekilde girmeye çalıştı ama deliğim Anılın dediği şeyin aksine penisine dar geldiğinden dolayı sokamayınca Anıla yeniden emir vererek ağzına ver şunun kaçıp durmasın önümden dedi.

Ben krem falan yok mu derken Anıl hızlıca önümde yerini alıp orta sertlikteki penisini ağzıma sokup başımı kavradığı anda Doğukan okkalı bir tükürüğü deliğime bırakmış ve penisini yine deliğime yöneltip zorlamaya başlamıştı.Kayganlaşan deliğim daha fazla baskıya dayanamayınca penis başı lap diye girmiş gövdesi de yara yara içimde ilerlemeye başlamıştı bile.Öne doğru hareket etmem de artık işe yaramıyor her hareketimde Anılın penisi gırtlağıma kadar değiyordu.Tamamını sokup bir süre o şekilde beklemesinin ardından 2 elini kalçama koyup hızlı hızlı girip çıkmaya başladı.Her yüklenmesinde Anılın penisi de gırtlağıma kadar değdiği için ağzımdan salyalar çıkmaya başladı.

Anılın penisinden zar zor kurtulup nefes alıp vermeye başladım.Doğukan ise hızından birşey kaybetmemiş halde halen daha hızlıca beni sikmeye devam ediyordu.Kalçamdan aldığı güçle her darbesinde inlemeye başlamam Doğukan’ı daha da gaza getirmiş olacak ki arada seni böyle siken oldu mu hiç benim müdavimim olacaksın bu sikişden sonra derken Anıl da buna onay verir şekilde ben hastasıyım Doğukan’ın aktifliği gördüğün gibi on numaradır diye konuşuyordu. Doğukan’ın gir çık hızı daha da arttığı anlarda içimden boşalma anımı geldi diye düşünürken bir anda kökleyip kalçamı 2 eliyle kavradığı gibi beni kucağına alıp koltukta kendimi kucağında oturmuş halde buldum.Elleri hala kalçamdaydı ve benim oturup kalkmama yön veriyordu.2-3 dk kadar bu şekilde kaldıktan sonra bacaklarımın acımasıyla hafif doğrulup yüzüm Doğukan’a dönük tekrar kucağında inip kalkmaya başladım.

Anıl ise hemen bu pozisyonu fırsata dönüştürmek adına bacağını üstümden atıp deliğini benim yüz hizama penisini de Doğukan’ın ağzına gelecek şekilde pozisyonunu aldı.Ellerim le 2 yana açtığım pırıl pırıl deliğe dilimi temas ettirmem Anılın çok hoşuna gitmiş olacak ki sok dilini; dilinle sik beni diye inlemeye başladı.Doğukan da başını öne arkaya hareket ettirerek Anılın penisine oral yapmaya başlamıştı.Arada Anılın deliğine daha fazla önem vermek için penisi köklemiş halde kaldığım anlarda Doğukan hemen olaya müdahale edip hareketlenme mi sağlamak adına kalçalarıma hızlıca tokatlar atıyordu.Bende hemen hareketlenmeye başlayarak döngüyü devam ettiriyordum.10 dk kadar bu pozisyonda kalmış ve hafiften yorulmaya başlamıştım ki Doğukan sanki bunu hissetmişcesine bir anda beni kucağından yana indirdi. Anıl’ı da üstünden çekip yerinden doğruldu ve kalçam dışarı dönük halde 4 ayak pozisyonuna getirdi. Anıl’ı da tuttuğu gibi üzerime yine aynı şekilde uzandırıp arkamızda ki yerini aldı.

Doğukan inanılmaz fantezi seven biri olmalıydı ki bence ufku çok genişti.Kolay kolay denemeyi akıl etmeyeceğimiz bir pozisyona getirmişti bizi bir anda.Penisini tuttuğu gibi hafif çömelerek deliğime ayarlayıp girip çıkmaya başladı.Bir yandan kalçasını hareket ettirip beni sikerken bir yandan da Anıl’ın deliğini parmaklayarak hafiften deliğin genişlemesini sağlıyordu.Kısa süre içinde parmak sayısını arttırıp deliğin genişlediğini anladığı an içimden çıkıp doğrulduğu gibi Anılın deliğine doğru penisini bastırıp çekerek Anılın inlemeleri eşliğinde içine girmeye başlamıştı.


Kafası girdiği an öyle bir inledi ki odada yankılandı o ahhh sesi.Anılın inlemeleri daha da hoşuna gitmiş olacak ki penisini tamamen çıkartıp yeniden baskı uyguluyor ve penisin zorla deliğin içine girip çıkmasını arka arkaya tekrarlıyordu.Her çıkartıp sokuşunda Anıl da baş tarafıma doğru geldikçe geliyordu.Bir süre sonunda Anıl yüzüme iyice yanaşmış ve aldığı zevkin sebebiyle başımı yan çevirip dudaklarımdan öpüşmeye başlamıştık.Doğukan kontrolü tamamen eline almış 30-40 sn Anılın içinde gidip geliyor sonra ondan çıkıp bir anda benim içime girip yine beni sikmeyi sürdürüyordu.

Bir süre bu şekilde bizi sikmenin ardından Doğukan’ın aklına farklı bir şey gelmiş olacak ki Anılı üstümden kaldırıp bizim yer değiştirmemizi söyledi.Şimdi Anıl altımda ben onun üstünde hale geldik.Takriben 2-3 dk daha sırasıyla gir çık yapmanın ardından kreme uzanıp eline alıp bolca döküp Anılın deliğine iyice yedirdi. Doğukan’ın aklına gelen şey Anılın sık sık buluşmamızda, yazışmalarımızda bahsettiği aynı anda 2 penisle seks yapma fantezisiydi.Demek ki bu düşüncesini sadece benimle değil

Doğukan’la da paylaşmıştı ve şuan Doğukan bu fanteziyi gerçeğe çevirmek adına çalışmaya başlamıştı.Yandan bir prezervatif alıp hızlıca penisime geçirip penisimi tutup Anılın deliğine ayarladığı an kremin etkisiyle penisim hiç zorlanmadan içine girmişti.Kendi penisini de deliğime yine sokmuş öne arkaya yaptığı hareketlerle benim de Anılı yavaş yavaş sikmemi sağlıyordu.Bir süre sonra penisimin altından önce bir parmak sonra da iki parmağıyla deliği zorlamaya başladı.Anıl hem altta olmanın verdiği yorgunluk hemde götünde ki baskıdan dolayı inlemelerini iyice arttırmıştı.

Deliğin yeterince genişlediğini hissettiği an içimden çıkıp penisimin altından olanca gücüyle baskıya başladı.Penisi parmaklarından daha kalın olduğu için bir türlü yol bulamayınca kremi alıp deliğe resmen boşalttı.Tekrar penisini deliğe bastırıp sonunda amacına ulaşmış ve başını Anılın feryatları eşliğinde sokmayı başarmıştı. Anılın kulağına eğilip az kaldı hep istemiştin bak gerçek oluyor az daha sabret birazdan zevkten uçacaksın derken inlemeleri de sıklaşmıştı.


Doğukan Anılın kalçasından güç alarak öyle bir yüklendi ki penisinin benim penisimin altından deliğinde en derinlere gidebildiğini Anılla beraber resmen bende hissettim.Tamamını soktuğu an Anıl nefessiz kalıp acıya alışmaya çalışıyordu .Doğukan sabit kalmış bir şekilde beklerken ben ufak ufak hareketlenmeye başladım.Benim hareketlendiğimi gören Doğukan da yavaştan öne arkaya doğru kalçasını itip çekmeye başladı.2-3 dk daha acı çeken Anıl artık rahatlamış olmalı ki feryatlar yerini her sokuşumuzda ohhh lara bırakmaya başladı.Ben fazla baskı uygulamayıp delikten çıkmamaya çalışırken Doğukan iyice hızını arttırmış penisinin başına kadarını çektirip köküne kadar sokmaya başladı.

Deliğin yeterince dar halde olmasıyla beraber sürtünen iki penisin bir birine temasından dolayı vede neredeyse 25-30 dk dır aktifliğin sonucunda Doğukan artık limitine gelip bir anda Anılın içinden çıkıp prezervatiften kurtuldu ve Anılın başını kendine doğru çevirip penisini bir anda ağzına sokup boşalmaya başladı.Her kasılışında homurtular çıkarıp Anılın ağzını fazlasıyla doldurmuş haldeydi.Anıl ise öylece bekleyip Doğukan’ın penisini ağzından çekmesini beklerken Doğukan Anılın yutması adına penisini daha da kökleyip burnunu da tıkayınca Anıl istemsizce döllerin hepsini de yutmak zorunda kalmıştı.

Anılın başını sonunda bırakan Doğukan penisini ağzından çıkartıp derinden bir ohhh çekip süperdi lan harikaydınız böyle bir seks daha önce hiç yaşamamıştım; teşekkür ederim ikinize de diye konuşmaya başladı.Anıl o şoku atlatıp pestilimi çıkardınız bir hafta götümün üstüne oturamayacağım sizin yüzünüzden derken ben söze girip fenamı oldu işte istediğin şeyi artık yapmış oldun deyince Doğukan da bana hak verdi.Boşalma sırası bana gelmişti.Anıl’ı olduğu yerde yan çevirip arkasında yerimi hızlıca aldım.Penisimi ayarlayıp deliğe girip çıkmaya başladım ama deliği öyle genişlemişti ki sanki boşlukta gidip geliyor gibi olunca zevk alamadım.

Dominant olma sırası bana gelmişti ve Doğukan’a dönüp acılı mı sikilmek istersin acısız mı diye sormamla biraz şaşırdı.Şey ben daha dün pasif oldum ve acılıydı şimdi pasif olmasam nasıl olur diyordu ki Anıl direk sinirli bir şekilde yok öyle şey Fırat olmasaydı her zaman nasıl yapıyorsak öyle yapacaktın o yüzden soruya cevap ver deyince Doğukan’ın kaçış noktası kalmamış oldu.Peki öyle olsun derken ağzından sadece acısız deyip lavaboya yöneldi.


Doğukan lavaboya girdiğinde Anıl sessizce bunu öyle sikelim ki görsün dominant kimmiş sert siken kimmiş deyince şaşırdım.Ayıp olur misafiriz ikimizde ben yapamam demem le Anıl bir şey olmaz sonuçta ne için burada olduğunu biliyor biraz önce bana yaptığı olayı gördün.Kendini övüp duruyor bir cevap almasını istiyorum merak etme ben sonra konuşur hallederim sen bana ayak uydur sadece deyince bende başımla onaylamaktan başka çare bulamadım. Doğukan yanımıza gelip oturma pozisyonu alınca hemen Anıla şunun deliğini hazırlar mısın bir zahmet dememle Doğukan’ı 4 ayak pozisyonuna getirdi ve deliğini kremleyip parmaklamaya başladı.

Neden yalamıyor diye şaşkın şekilde Anıla bakarken Doğukan’ın deliğinde kıl olduğunu gördüm.Anıl bunu daha önce anlatmamıştı ve açıkçası biraz tiksindim gördüğüm manzaradan dolayı.Yerimden kalkıp penisimi Doğukan’ın ağzına verdiğim anlarda içimden insan neden steril bir şekilde gelmez ki buluşmaya diye geçiriyordum. Anılın sinirine artık benimde sinirim eklenmiş oldu.Sekste tahammül edemediğim şeylerin başında ilki yalan söylenmesi ise ikinciside karşısındaki insana olan saygısızlıktır.

Yeterince genişledi müsaadenle ben giriyorum diyerek benden de onayı alıp prezervatifi penisine taktığı gibi deliği zorlamaya başladı.Anılın penisi içimizde en ince olan penis olması ve Doğukan’ın saatler önce pasif olmasından dolayı Anıl çok zorlanmadan içeri girip hareketlenmeye başlamıştı bile.Biraz önceki sert sikilişinden dolayı öyle sert girip çıkıyordu ki Doğukan her darbede inliyor ama penisim ağzının içinde olmasından dolayı rahat rahat nefes alamıyor çaresizce sikilmenin zevkini almaya çalışıyordu.

Anılın sessizce sok hepsini sende demesiyle oturma pozisyonundan çıkıp koltukta ayağa kalktım ve Doğukan’ın başını ellerimle kavrayıp sert ve hızlı şekilde onu öğürtene kadar penisimi sokup çıkarmaya başladım. Doğukan’ın gözünden yaş gelirken ağzından çıkan tükürükler nedeniyle her yeri salya olmuştu.Anıl yeter bu kadar az daha boşalacam sinirimden dolayı deyince hemen Doğukanı kanepeye dönük hale getirip arkasındaki yerimi aldım.

,Prezervatifi hızlıca penisime geçirip hafiften deliğine bastırmaya başladım. Doğukana aslında nazik davranacaktım Anılın her türlü sert ol demesine rağmen ama deliğinde gördüğüm o kötü manzaradan dolayı nazik olmak yerine Anılın söylediklerini yapmam daha mantıklı gelmişti bana. Çok fazla düşünmeme de gerek yoktu sonuçta dominant olan biri aynı şekilde pasiflik de yapabilir diyerek bir anda yüklenip penisimi yarıya kadar sokmam la Doğukan’inceden bir ahhh sesiyle odayı inletti. İkinci yüklenmemde köküne kadarını sokmuş kalçası tenime değmişti. 5-6 kez hafiften öne arkaya hareket edip hazırmısın başlıyoruz deyip ellerimi kalçasından arka arkaya hızlıca girip çıkmaya başladım.

Doğukan kendini bırakmış resmen soluksuz sikilmenin zevkini almaya çalışıyordu.20-30 sn kadar hiç ara vermeden gir çık yapıyor sonra dinlenmek adına yavaşlıyor şekilde girip çıkmayı sürdürdüm. Deliğine bakmamaya özen göstererek içinden çıkmadan öyle sert sikiyordum ki sonunda Doğukan’ın dizleri titremeye başladı.Bunu gören Anıl Doğukan’ın kulağına eğilip hiç götten boşalmış mıydın boşalmadıysan şu an boşalıyorsun bak hemde sertçe sikilirken boşalıyorsun diyerek Doğukan’ı kızdırmaya çalışıyordu. Deliğinden hızlıca çıktığım an içinden gelen sıvılar Doğukan’ın bacaklarından aşağı süzülmeye başladı.Pozisyonu değiştirmek adına koltukta bacak omuzda haline getirdim. Yerde duran minderi altına koyarken Anıla başına oturup penisini ağzına ver ve bacaklarını olabildiğince kendine çek dememle deliği tamamen karşıma gelmişti bile.

Penisime hiç dokunmadan şınav pozisyonu alıp içine sertçe darbeler vurmaya başladım. Penisimin hepsini çıkartıyor bir hamlede kökleyip Doğukan’ın deliğini resmen dağıtıyordum. Her vuruşumda ince bir inleme sesi çıkartıyordu. Ardı sıra sokuşlarımın ardından penisinde de hareketlenmeler başladı. Prostatına yaptığım direk girişler yüzünden zevkin en üst noktalarını yaşıyordu. Bu pozisyondan çıkıp dizlerimi kalçasının altına alıp hızlı hızlı girip çıkmaya başladım.

Ben hızlı hızlı soktukça Doğukan da zevkten inlemeye başlamış penisi sertleşmişti.Bir ara Anılın penisinden ağzını kurtarıp sok, sik beni; süper bir şey bu derken Doğukan karnına doğru boşalmaya başladı.Anıl yine makaraya vurarak bak kim iyi sikiciymiş gördün mü penisine dokunmadan böyle boşaltılır insan derken bende söze girip kim kimin müdavimi olacak sence şimdi bir kez daha düşün derken bende artık doruk noktasına gelmiştim.Anıl da boşalacağımı anlamış olacak ki penisini sıvazlamaya başladı. 30 sn daha gir çık yapmıştım ki içinden çıkıp prezervatif den kurtulduğum gibi Doğukan’ın yüzüne doğru boşalmaya başladım. Anıl da benim arkamdan olanca yoğunlukta 6-7 kez Doğukan’ın yüzüne doğru fışkırdı. Doğukan’ın gözleri, burnu, dudakları döl içinde kalmıştı.

Ben nefes nefese kalmış bir halde kendimi koltuğa bırakırken Doğukan Anılın yardımıyla lavaboya yönelmişti.Anıl yanıma gelip süperdin usta yine beni yanıltmadın seninle yaptığım her sekste çıtayı bir üst noktaya çıkarıyoruz teşekkür ederim diyerek durumdan memnuniyetini bana belli ediyordu. Bende ona teşekkürlerimi bildirirken Doğukan lavaboda işini bitirip yanıma gelip elini bana uzattı. Elini sıkmak için uzattım ve o anda Anılın anlattıklarında eksik var fazla yok.

Teşekkür ederim bana böyle bir seks yaşattığın için. Büyük konuşup sizi üzdüysem kusura bakmayın derken bende ona teşekkür ederek önemi yok sonuçta zevk almak için buradayız herkes halinden memnunsa bence bir sıkıntı yok diyerek ona teşekkür ettim. Doğukan umarım bunun arkası gelir ve daha nice zevkleri yaşarız derken giyinmeye başlamıştık bile.

Bende arkadaşlara ilerisi için onay verip yanlarından ayrıldım.