Bakireyim lütfen içime girme İsmail amca!

Sosya medyada paylaş:

Adım Aslı , 19 yaşında , bir . 65 boyunda , 49 kiloda , kara saçlı , poposu ve göğüsleri epeyce kışkırtıcı , ama kapalı bir kızım . Üniversite imtihanında başarısız olunca bir kuru yemiş cide iş buldum ve çalışmaya başladım . Patronum İsmail amca 52 yaşında , babacan , güler yüzlü bir adamdı . İş müracaatında bulunduğum zaman bir sürü güzel giyinmiştim . Başörtü taktığımdan , üzerime bir bady , altımda vücuduma oturan kara dar uzunca bir etek vardı , pardesümü de giyip öyle çıkmıştım çarşıya . Kuruyemiş ciden içeri girdiğimde İsmail amca ( sonra tanıştık ) , ” Emret kızım! ” diye hitap etmişti bana . Ben de iş aradığımı , üniversite sınavlarına hazırlanacağımı , paraya ihtiyacım meydana geldiğini söyledim . Bana , ” Kapalı bir kızın kuruyemiş cide çalışması kolay değil olacak , sigara ve içki almaya daima erkekler ciro , bazen haneye geç gidebilirsin kızım . ” diye konuştu . Ben ısrarla bu işe ihtiyacım meydana geldiğini söyleyince , ” Tamam , anında başla bakalım! ” diye konuştu .

Pardesümü çıkardım ve tezgahın arkasına geçip çalışmaya başladım . İsmail amca , kalçalarıma kaçamak bakışlar atıyo , ben eğilip kalktıkça bakışlarıyla öyle ki beni yiyordu . Bulunduğu sandalyeden pantolonun önünün kabardığı belli oluyordu. Önündeki kabarıklığa bakarken benim bakışımı yakaladı. ben utancımdan kızardım , ama o konuyu değiştirdi . İlk günümdü , heyacanlıydım , tezgah dar olduğundan sık arkamdan geçip bir şeyler düzeltiyordu . Tekrardan tezgahtaki şeyleri düzeltmek amaçlı tam arkamda durdu, önünü tam kalçalarımın arasına dayamıştı . Herhangi Bir şey diyemedim, kıpırdamadan onu dinliyordum. Arada sırada öne eğilip baskısını arttırıyordu. Yanaklarım al al olmuştu. Bu bu biçimde 15 – 20 dk sürdü . Resmen aletiyle kalçama masaj yapıyordu. Alıcı gelince anında mahaline geçti.

Akşam olmuştu . ” Kızım arkadaki depoda düzeltilecek mallar var, gitmeden bana destek et, yarına hazırlıklı olsunlar! ” diye konuştu . Ben de, ” Tamam İsmail amca . ” dedim. Saat 18:00 benzeri dükkanın kapısını kilitledi . Ben, ” Niçin kapıyı kilitlediniz? ” diye meselece, ” Depodayken hırsız falan ciro, duyamayız. ” diye yanıt verdi . Gündüz yaşadıklarımdan endişeli olsam da , benden 30 – 35 yaş büyük birisinden kayıp gelmeyeceğini, tutumlarından belki benim hata mana çıkarttığımı düşündüm . Depoya indik . Depo gerçektende bir sürü anlaşılmaz bir yerdi. Merdiveni getirdi , ” Sen şu raftaki kutuları download , ben senden alırım! ” diye konuştu . Dar etekle merdivene çıkmak kolay değil olsada çıktım . bu sırada düşmemem amaçlı beni baldırlarımdan tuttu, bırakmıyordu. ” Korkma kızım seni tutuyorum! ” diye konuştu . Esasında düşeceğim de yoktu . Neyse, ben raftaki kutuları düzenlerken eli kalçalarıma geldi. Resmen kalçalarımı okşuyordu . Tedirgindim, ama hoşuma da gitmeye başlamıştı. Ses çıkartmadığım amaçlı okşamaları sertleşmiş, çoğalış parmağıyla arka deliğime ve amıma stress yapar olmuştu . . .

Ben bir 10 dk sonra, ” Yoruldum! ” dedim. ” İn , belli bir süre otur dinlen! ” diyerek, bana inmem içerisinde destek etti, ama resmen beni önüne dayayarak yere indirdi. Sessizdik . 1/2 dk ben önde yarı domalmış biçimde, o da arkamda aletini dayamış takdirde kaldık. ileri ki zamanlarda oradaki kanepeye oturduk. Önüne baktığımda , cihazı pantolonunu delecek gibiydi . Sağdan soldan söyleşi ederken , konu cinselliğe geldi. Erkek dostum olup olmadığını sordu ve ” Çekinmene sebep yok , bana her şeyi anlatabilirsin , kızım yaşındasın! ” diye konuştu. Bir arkadaşımın meydana geldiğini , ancak beni ayrıldığını söyledim . Nedenini sordu. Söylemedim . Israr etti, ” Ben senin yalnızca patronun değil , hem bir de da sırdaşınım, bana söylediklerin burada kalır! ” diye konuştu. Ben de saf saf , çıktığım oğlanla öpüştüğümü, birbirimizle seviştiğimizi, ancak arkadan ilişkiye girmeyi red ettiğim amaçlı beni ayrıldığını, ağlayarak anlattım.

İsmail amca da bana karısının 10 yıl öncelikle can verdiğini, yalnızlığın kolay değil meydana geldiğini söylerken , beni kendine çekti. Ağlayarak, İsmail amcanın kucağına başımı koydum. Ama koyar koymaz dimdik sikini yanağımda hissetim. Bir taraftan benimle konuşuyor , bir taraftan da, ” Ağlama kızım, üzülmeye değmez! ” diyerek saçımı okşuyordu. İçim bir garip olmuştu.

Sonra elimi tutup yanağımın altına koydu, çoğalış siki elimin altındaydı. Eğilip yanağımı öpünce, ” Ne oluyor? ” diye ona döndüm. Döner dönmez dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı. ” Hayır , amca yapma! ” dediysemde bırakmadı. Bir hamlede pantolonunu indirdi , ” Seni deli benzeri talep ediyorum tatlım! Lütfen beni kırma , istemediğin hiçbir şey olmayacak! ” diye konuştu. Beni doğrulttu ve elimi alarak külotunun üstünden aletini okşamamı talep etti . Ben ağır ağır sikini okşarken, o da badimi sıyırdı , sütyenimi yukarı kaldırıp, göğüslerimi emmeye başladı . Hem Bir tedirgindim, hem bir istemiyordum, hemde bir sürü zevk alıyordum. İsmail amca ihtiyar falandı, ama bir sürü tecrübeliydi. Bir elini eteğimin altına attı , külotumun üstünden amımı ellemeye başladı. Sonra külodumu kenara çekip amımı yalamaya başladı. Ne müthiş bir zevkti bu Bir kızın amının yalanması civarı güzel herhangi bir şey olamazdı herhalde. Resmen amımın suları akıyor ve orgazm oluyordum.

Bir ara bizzat külotunu indirdi. Siki epeyce büyüktü, özelikle sikinin başı kola kutusu civarı vardı. Bana sikini emmemi ifade etti . Harika bir siki vardı . İsmail amcanın sikini görünce erkek arkadaşımın sikinin epeyce minik meydana geldiğini anladım! ileri ki zamanlarda beni tamamıyla soydu , bizzat de soyundu . Kanepede 69 olduk. Onun başı benim bacak aramda amımı yalarken, siki de benim ağızımdaydı . 10 dk civarı birbirimizi eğlenerek emdik. Ben , ” Ohhh İsmail amca harikasın! ” diye inledikçe, erkek amımı daha bir iştahla yalıyordu. Ben elbette orgazmdan orgazma uçuyordum.

Sikini ağzımdan alıp bacak bulma yanaştı ve sikini amımın dudakları arasına sürtmeye, ortalama kaydırarak amımın dudakları içinde gidip gelmeye başladı. Bakire olduğum amaçlı korkuyordum, nedeni ise nerede duracak bilmiyordum. ” Bakireyim lütfen içime girme İsmail amca! ” diye zorlukla, inleyerek kendisine rica ettim. ” Korkma küçüğüm, kızlığına dokunmayacağım, huzurlu ol! ” diye konuştu. Kanepenin arkasındaki rafların birindeki kutulardan Nivea krem aldı, parmaklarını kremledi . Ben ne inşa ediyor diye düşünürken, kalın parmaklarından öncelikle bir tanesini ağır ağır arka deliğimden içeri kaydırdı. O kadar farklı bir zevk alıyordum ki, hiç sesimi çıkarmıyordum. Bir zaman sonra üç parmağı da götümün içindeydi . Bir eliyle de amımı okşuyordu.

Bir zaman götümü parmakladıktan sonra, ” Erkek arkadaşına vermemişsin, ama bu güzelliği ben alacağım! ” diye konuştu. Belli Bir Süre heyecandan, belli bir süre da götümden sikilecek olmanın merakından, ona yanıt dahi veremedim. Ama büyük sikini götüme ne türlü alacağımı da düşünmeye başladım. Bu endişemi anlamış olmalı ki, ” Kendini bana bırak tatlım, kasma kendini! ” diye konuştu. Yavaşça sikini götüme dayadı, içime girdiğini milim milim hissediyordum. Belli Bir Süre yüklenince, ” İsmail amca duuur, ahhhh, lütfen dur! ” derken çoğalış sikinin koca başı götüme girmişti. Arkam yırtılıyor zannediyordum. ” Şşşt , geçti bebeğim, tamam bak oldu! ” diye diye, ağır ağır götüme o koca sikin hepsini soktu. ” Ohhh bebeğim, canım, ne kadar dar ve güzel götün var! Muhteşem! Harika! ” diyerek, tam 1/2 saat götümü sikti. Sikinin damarlarını dahi büzüğümde hissediyordum. Büyük bir hırıltıyla götüme boşalırken, amımı da okşadığından, ben de geldim. Tarifi olası olmayacak civarı güzeldi .

Bu arada saat 20:00 olmuştu . Kağıt havluyla temizlendik ve giyindik, yukarı çıktık. ” Yarın erken saat 8’de gel Aslıcığım, tamam mı? ” diyerek bana 100 TL avans verdi . Parayı aldım , dudağından öptüm ve 1Tamam yarın görüşürüz! ” dedim, dükkandan çıktım. Arkam acıyordu, yürümekte zorlanıyordum. Haneye geldim, iş bulduğumu kısacası bizimkilere anlattım. Babam da, ” Yorulmuş benim güzel kızım, bir sürü çalışmış! ” diye konuştu. Yiyecek yemeden yatağıma gittim, karnım toktu, İsmail Amcanın büyük siki beni doyurmuştu.