Serpil teyzenin çorapları beni mahvetti

Sosya medyada paylaş:

Ben 24 yaşında bir naylon çorap fetişiyim.Uzun uzun nasıl çorap fetişi olduğumu yazmıyacagımcam.Ama küçük yaşlarda başladıgını ve yaşımla orantılı olarak fetişist duygularımında arttıgını söyleyebilirim.Bir çok anım var çorap fetişisti olarak ama yakın bir zamanda başımdan geçen mütiş bir olayı (gerçektir) anlatmak istiyorum. 2 hafta once çok yakın arkadaşlarım olan 2 kişi ile oturuyordum.

Çok canımız sıkılmıştı ve bir şeyler yapmak istiyorduk benim aklıma play statıon kiralamak geldi ve arkadaşlarımla gittik,kiraladık bu arada gittigimiz evde benim ilk okuldan beri arkadaşım olan bir çocugun evi;annesi, ablası ve babasıda tatile gitmiş kendiside yaz okuluna kaldıgı için Ankara’da.Kiraladıgımızın 2. günü ben bu arkadaşımın evine gittim kardeşimle ve oyun oynamaya başladık ama benim aklım annesi olan serpil teyzenin çoraplarında.Daha önceleri de bu arkadaşımla beraber oldugumuz için (ilk okul, lise) annesi anneminde yakın arkadaşı ve serpil teyzenin ayaklarına ve o mütiş kilotlu çoraplarına bayılırım.

Bir de aldıgı çorapların hepsinin burun kısmı (fetişistler daha iyi bilir) yani ince çorabın koyu olan en uç kısmı kısa, neredeyse burunsuz gibi buda tabi ayak parmaklarını daha güzel gösteriyor bende çıldırıyorum.Serpil teyzenin çoraplarının bir özelligi daha var artık ayaklarına iyi baktıgından mı kaynaklanıyor bilmiyorum hiç kokmuyor ve o naylon çorabın eşsiz kokusu hep mevcut. Daha önceleri serpil teyzenin çok çorabını alıp kokladım ,giydim çok güzeller.Birde çıkartırken o kalın bacaklarına sürten çorabın sesi yokmu mütiş.Çok uzattım neyse biz oyun oynarken kardeşimle ,arkadaşım da yanımda tabiki, arkadaşımın telefonu çaldı ve ablası ona; onların kaldıkları yer olan bodrum’a gelmesi için yer ayırtmış bir otobüs firmasında ve aştiye gidip biletini almasını söylemiş.Ben bunu duyunca içimden tabiki çok sevindim,kardeşimde ben de çok sıkıldım eve gidiyorum deyince “Kör istedi bir göz Allah verdi iki göz”misali çok sevindim.Arkadaşım hemen gelecegini söyleyerek gitti.

Ama gidene kadar kalbimin atış hızları degişti farklı bir his bu,ulaşmak istedigin şeyler 1,2 dakika sonra gerçekleşecek.Kapıyı kapattı gittiginden emin oldum ve hemen serpil teyzenin yatak odasına daldım daha önceden bildigim için çoraplarının nerde oldugunu hemen çekmeceyi açtım ve benim için pırlanta kolleksiyonundan bile degerli olan bir çorap kolleksiyonuyla karşılaştım.Serpil teyze görmeyeli çorap kolleksiyonunu bayagı geliştirmiş.Rengarenk kilotlu çoraplar ensevdigim ten,parlak gri,siyah,koyu kahve .Hepsinden ikişer tane var üstelik açılmamış penti ve ismini bilmedigim ama zannedersem italyan markası olan birkaç açılmamış kilotlu çorapta vardı rüyadaydım sanki. Önce siyahı aldım derin bir kokladım o mütüş koku hala üzerinde.Hemen giydim ve aynada kendime baktım.

İçinde oldugum çorapların sahibini bildigim için heyecanım 2 ye katlanmıştı.Sırsıyla parlak griyi ve kahverenginide giydim.Birazda bende kadınlara özenme duygusuda var.Kendimi kadın çamaşırları içinde çok iyi hissediyorum ve daha önce de ablasının kilotlarını ve muz çoraplarını da aşırmıştım ayrıca ablasıda balık etli mütiş bir afet. Serpil teyzenin çorapları içinde evde bir kaç tur attım ve serpil teyzenin yatagına uzandım.Bu arada çıplagım ve sadece serpil teyzenin çorabı var yüz üstü yattım yataga ve sürtmeye başladım gidip geldikçe çoraptan çıkan ses beni iyice tahrik etmeye başladı.Kendimi serpil teyzenin çoraplı mütiş ayaklarını öperken, okşarken ve onlara sürtüp boşalırken hayal ediyordum.

Serpil teyzeninse bana hep şunları demesini isterdim” hadi bakalım o kadar özlüyordun ve istiyordun ayaklarımla oynamayı al hadi öp bakalım güzel mi, göster marifetini ve benide eğlendir”. Bu duygularla hiç olmadıgı kadar zevk alarak kilotlu çoraba boşaldım ve ve hiç olmadıgı kadar fazla boşaldım. Alatamam mütiş bir duygu. Biraz yataga sperm aktı ama hemen o halimle bir bez alıp sildim. Evin içinde travesti gibi dolaşıp duruyordum .Serpil teyze gibi yürüyüp onun gibi konuşup kendimi tahrik etmeyi ver birkez daha boşalmak için fırsat kolluyordum.

Yatak odasına yine geçmiştim ve bu sefer kızıyla çektirdigi bir fotagraf gördüm geçtim karşısına sanki serpil teyze ve kızı bana çorap şov yapıyormuş gibi hayal edip ,bir yandanda çorapla kaplı aletimi ovuşturuyordum. Çorap içinde çok güzeldim doyamıyordum kendime neyse aynanın önünde de güzel bir patladım .Artık halim kalmamıştı ve arkadaşım da her an gelebilirdi, sperm dolu çorapları daha önce getirdigim çantanın içine koydum, aletimi yıkadım ve tek başıma ps oynamaya devam ettim ve 10 dakika sonra arkadaşım geldi.

Ben evden ayrılırken müthiş bir rahatlıkla çıktım dışarı ve hiç unutamayacağım bir anı olmuştu benim için. Herkese iyi günler yeni ve gerçek anılarımı anlatmak üzere hoşçakalın.