Burada yaşananlar burada kalacak

Sosya medyada paylaş:

Biraz dinlendikten sonra Handan’la beraber duşa girdik ve yıkandık. Handan bana kalmamı teklif ettiyse de, “Maalesef gitmem gerek.” dedim ve giyindim. Çıkarken Handan elini cebime sokup parayı bıraktı ve dudaklarımdan öperek “Görüşürüz o zaman.” dedi. Eve gitmeden önce cebimdeki parayı bankamatikten hesabıma yatırdım. Eve gittiğimde annem salondaydı, beni yanına çağırarak, “Oğlum gel, bir şey konuşacağız…” dedi. Hemen yanına gittim ve karşısındaki koltuğa oturdum. Annem, “Oğlum, babanla ilgili sana bir şey söyleyeceğim, fakat hemen üzülme, çok kötü bir şey değil…” dedi. Ben de merakla, “Ne söyleyeceksin?” dedim.

Annem, “Oğlum, babanı İstanbul’a götüreceğim, geçen hafta sen okuldayken doktora gittik. Doktor babanın durumunun iyiye gittiğini söyledi, fakat İstanbul’da bir doktor ve fizik tedavi olacakmış. 1-2 ay sonra tamamen iyileşeceğini söyledi doktor.” dedi. Sevinmiştim bu duruma, “Tamam gidin, istediğiniz kadar kalın. Parayı da düşünmeyin, ben size sürekli para gönderirim!” dedim. Annem yanaklarımdan tutarak, “Oğlum, aslanım benim!” dedi ve gülümseyerek suratıma baktı. Anneme, “Orada evde tutayım size, olur mu?” dediğimde, “Yok oğlum, zaten 2 ay boyunca hastanede kalacağız, gerek yok!” dedi.

2 hafta sonra gideceklerdi, Jale’yi aradım ve “2 hafta boyunca kimseyi ayarlama bana. 2 hafta sonra bizimkiler gidiyor, onlarla vakit geçirmek istiyorum!” dedim. 2 hafta boyunca sadece okula gittim ve evde ailemle vakit geçirdim. Vakit geldiğinde de, Perşembe akşamı garaja götürdüm, otobüslerine bindirdim. Otobüsleri gidince, ben de taksiyle eve döndüm. Fakat ev iyice sıkıcı gelmeye başladı bana. Cuma günü okul dönüşünde Jale’yi aradım ve “Seninle kalabilir miyim? Evde tek başıma çok sıkılıyorum!” dedim. Jale gülerek, “Tabii, gel!” dedi. Çantama birkaç parça eşyamı koyarak çıktım evden.

Yolda bir taksi çevirdim ve bindim. Jale’ye doğru giderken telefonum çaldı. Arayan Handan’dı, “Senden bir şey rica edeceğim, Cumartesi akşamı bana gelir misin? Bir arkadaşımı da çağıracağım, ona çok övdüm seni!” dedi. Ben de, “Olur, gelirim!” dedim ve kapattım telefonu. Bu arada Jale’nin evinin önüne gelmiştim. Jale kapıda karşıladı beni. İçeriye girdiğimde dudağımdan öperek, “Demek seninle 2-3 gün karı koca gibi yaşayacağız ha?” dedi. Ben de gülerek, “Evet öyle, yoksa beğenmedin mi?” dedim.

Jale bana iyice yanaştı ve sikimi tutarak, “Yoo, beğenmemekten değil de, ilk defa bu kadar uzun bir süre bir erkekle yaşacağım!” dedi. Jale’yle o gün ateşli bir gece geçirdik, 2 saat kadar sikiştik ve onu 3 kez boşalttım. Yatakta yatarken, bana gülümseyerek, “Bayılıyorum sana, ne kadar istersen o kadar sikebiliyorsun!” dedi. Ben de, “Bunun için özel bir şey yapmıyorum, kendiliğinden oluyor!” dedim.

Ertesi gün öğlene kadar uyuduk. Daha sonra kahvaltı yaptık ve evde vakit öldürdük. Dışarı çıkmak istemiyorduk ikimiz de. Ben akşam saat 19:00’a doğru hazırlandım ve taksiye binerek çıktım yola. Handan’ın evine gittim. Handan’ın üzerinde lacivert renkte bir tek parça elbise vardı, eteği kalçalarının bitişinde bitiyordu. İçeriye geçtik ve koltuğa oturdum. Handan bana bir kadeh viski verdi. Viskimi içerken, “Misafirin nerede?” dedim. Handan, “Yukarıda, viskini bitir çıkarız!” dedi. Viskimi hızlıca içtim, merak ediyordum karşıma kim çıkacak diye. Handan önde, ben arkada çıktık ve yatak odasından içeriye girdik…

Ama o anda şok olmuştum, yatakta yatan kişi benim Üniversitedeki Öğretim Görevlisi bir hocamdı. O da beni görünce bir süre bakakaldı. İsmi Müge idi, 35 yaşında, siyah saçlı, esmer büyük göğüsleri ve dolgun kalçaları olan bakımlı bir kadındı. Okulda da çok kışkırtıcı giyinirdi. Bizim arkadaşlar onu bir kere sikebilmenin hayaliyle yanıp tutuşurdu. Bu sefer okuldakinden de kışkırtıcı giyinmişti. Onun da üzerinde askılı, transparan bir tek parça elbise vardı. Göğüs uçları bile belli oluyordu bakıldığında.

Birbirimize uzun süre bakınca, Handan, “Ne oldu? Siz tanışıyor musunuz yoksa?” dedi. Ben de, “Yok hayır tanışmıyoruz, sadece güzelliğine bakakaldım!” diyerek durumu kurtardım. Handan beni kendine doğru çevirdi, “Beni de unutmak yok, tamam mı?” dedi ve birden dudaklarıma yapıştı. Öpüşüyorduk, fakat olayın heyecanıyla ben iyice gaza gelmiştim ve hırslı bir şekilde öpüyordum. Müge hanım ise bizi izliyordu. Handan öpüşmeyi kısa kesti ve boynuma doğru inmeye başladı, boynumu yalarken eliyle sikimi avuçluyordu. Handan üzerimdeki tişörtü çıkarttı ve göğüslerimi emmeye başladı. Oradan da yavaş yavaş göbeğime iniyordu…

En sonunda pantolonuma geldiğinde, Müge hanıma döndü ve “Kız gelsene hadi, niye çekingen duruyorsun orada?” dedi. Nedense ben de salak gibi çekiniyordum, Handan bilmiyordu Müge hanımın benim öğretmenim olduğunu, aslında çekinmem çok yersizdi. Ama o uzak durunca, ben de yanına gitmek istemedim. Müge hanım yerinden kalktı ve yanıma geldi. Handan pantolonumu çözdü. Müge hanım da bir şeyler yapıyormuş gibi görünmek için sadece göbeğimi ve sırtımı okşuyordu. Handan ayaklarımdan çıkarttı pantolonu. Boxerimi da indirince, sikim meydana çıktı. Müge hanım birkaç saniye sikime baktı. Büyüklüğüne ve kalınlığına bakıyordu. Ben de ilk defa bu kadar şişmiş bir halde görüyordum sikimi.

Ben en sonunda tutukluğu üzerimden attım ve artık buraya kadar gelmişiz ne olacaksa olsun düşüncesiyle, elimi arkadan Müge hanımın kalçasına atıp sıktım. Müge hanım kulağıma, “Burada yaşananlar burada kalacak, yoksa eğitim hayatını bitiririm!” dedi. Kafamı Müge hanıma doğru çevirdim ve dudaklarına yapıştım, o da bana yavaş yavaş karşılık veriyordu. Biliyordum, onun kadar azgın bir kadın ne olursa olsun bana karşılık vermeden duramazdı. Handan da harika bir şekilde sikimi yalıyordu, köküne kadar ağzına alıyordu. 10 dakika kadar yaladıktan sonra ben Handan’ı kaldırdım ve “Sevgilim, arkadaşın hiç yalamadı sikimi?” dedim. Handan, Müge hanıma, “Hadi, sıra sende!” dedi. Müge hanım, “Tamam, ama önce bir lavaboya gitmem gerek!” diyerek banyoya gitti.

Handan’ın kulağına fısıldayarak, “Kameran var mı?” dedim. “Var, çekmecede, ne yapacaksın?” dedi. “Bu anı çekmek istiyorum. Fakat gizli olsun istiyorum, arkadaşın bilmesin!” dedim. Handan, “Tamam!” dedi ve çekmeceleri karıştırdı. Kamerayı bulduktan sonra, makyaj masasına, parfüm şişelerinin arasına koydu ve yatağı görecek şekilde ayarladı. Yanıma gelip, “Tamam, oldu, çekiyor şu anda!” diyerek dudaklarıma yapıştı.

Müge hanım lavabodan gelince, sikime birkaç saniye baktıktan sonra önümde çöktü ve sikimi ağzına aldı. Yavaş yavaş yalıyordu sikimi, saçlarından tutarak sikime doğru hızlı hızlı bastırmaya başlayınca mecburen hızlandı. Fena yalamıyordu orospu, ama benim okulda onun ne kadar ateşli olduğunu yayacağımı sandığından, yalamak istemiyor gibi yapıyordu.

Handan bu arada soyunmaya başladı, üzerindeki elbiseyi çıkartıp kenara atınca çıplak kaldı. Zaten altında iç çamaşırı yoktu. Handan Müge hanımı ayağa kaldırdı, sonra beni elimden tutup yatağa sırt üstü yatırdı ve “İzle şimdi bizi!” dedi. Sonra da Müge hanımın üzerindeki elbiseyi çıkarttı. Altında sadece el kadar bir siyah külotla kalmıştı Müge hanım. Handan dizlerinin üstüne çöktü ve Müge hanımın siyah külotunu da çıkarttıktan sonra arkasını döndürdü. Kalçasının sağ üst köşesinde küçük bir dövme vardı. Bizim hocanın ne kadar cesaretli olduğunu bir kez daha anladım. Handan, “Hadi Müge, başlayalım artık!” dedi. Müge hanım başımın ucuna geldi ve sırtını bana dönerek yatağa çıktı, bir ayağını diğer tarafıma atıp, üstüme çöktü, amını ağzıma bastırdı.

Müge hanım o pozisyonda bana amını yalatırken, Handan da sikimi yalıyordu. Müge hanımın genişlemiş amını yalarken müthiş bir zevk aldım. Müge hanım da farkında olmadan fena halde ıslanmıştı ve birkaç dakika içinde inleye inleye orgazm oldu. Handan sikimi ağzından çıkartıp, Müge hanımın kafasını aşağı bastırarak sikimi yalattırmaya başladı. Şimdi tam 69 olmuştuk Müge hanımla. Handan da kenardan bizi izliyordu, gerçi Müge’nin bacaklarından göremiyordum çok fazla. Handan, “Müge de benim gibi sert seksten hoşlanır, aklında bulunsun!” dedi ve güldü. Müge hanımın amı 5-6 dakika içinde tekrardan ıslandı ve 10 dakika içerisinde ikinci kez orgazm oldu. Handan, “Müge ne oluyor sana, fena azmışsın!” dedi ve kahkaha attı.

Müge zoraki bir şekilde güldükten sonra üzerimden kalktı. Ben de kalktım. Müge hanımı kolundan tutarak yatağa sertçe attım ve gülümseyerek, “Hadi bakalım, şimdi de yarağımı amın tadacak!” dedim. Bacaklarını açtım, amının girişine sikimi getirdim ve bir seferde kökledim. Müge hanım acı bir çığlık attı. Ben ise sert sert git gel yapıyordum. Taşaklarım göt deliğine çarpıyordu ve değişik sesler çıkartıyordu. 10 dakika kadar Müge hanımı siktikten sonra içinden çıktım. Müge hanım altımdan kalkmak isterken, yatırıp, “Nereye?” dedim. Handan’ın elinden tuttum, Müge hanımın üstüne çıkarttım ve domalttıktan sonra Handan’ın amına girdim. Handan’ı da hızlı hızlı sikiyordum, Müge hanım da üzerinde Handan olduğundan kalkamıyordu.

Handan’ı 15 dakika kadar siktikten sonra orgazm oldu, önümden kalktı ve “Duşa giriyorum!” dedi. Handan duşa girdiğinde, Müge hanım bana sinirli sinirli bakarak, “Seninle okulda görüşeceğiz!” dedi. Tam yerden elbisesini alırken, saçlarından tuttum ve “Sen kimi tehdit ediyorsun orospu?” diyerek, yere doğru ittim. Yüzüstü kapaklanmıştı halıya. Kalkmasına fırsat vermeden, belinden çekerek tam domalttım ve sikimi tükürükleyerek amına sokup sikmeye başladım. Müge hanım çığlıklar atıyordu altımda. Biliyordum, istiyordu orospu, fakat benimle, yani bir öğrencisi ile sikiştiği için okuldaki işi riske girebilirdi, o yüzden çekiniyordu.

Yerden kaldırdım, koltuğun üzerine dizlerinin üstünde domalttım ve tekrardan amına geçirdim. 7-8 dakika kadar sertçe siktikten sonra, amından çıktım ve kalçalarına boşaldım…