Onun orospusu olmuştum

Sosya medyada paylaş:

Merhabalar herkese. 26 yaşındayım. Adım Sinem. Bahsedeceğim olay oldukça seksi ve hala kendime dokunmamı sağlayan özel bir andır. Seksi hikayeme başlıyorum.

İzmir’de yaşıyorum. 1.76 boyunda ve oldukça seksi giyinen bir kadınım. Bu tabiri pek sevmem ama hafif kaşar sayılacak bir kadınım. Kaşarlıktan kasıtım ise her zaman erkeklerin gözdesi olmayı seven ve bundan özel olarak tahrik olan biriyim. Seviyorum bir erkeğin beni kollarına alıp bana sahip olmasını ondan sayılabilir 🙂 Yani o erkeklerin, beni becermek için sıraya girmesini sağlamak, onların o tatlı penislerinin benim için kalkmasını sağlamak ve hatta ve hatta o hayal dünyalarında beni zevkten zevke uçurmalarını düşündüklerini bilmek beni oldukça tahrik ediyor. Bunu hayal dünyalarından çıkıp gerçeğe dönüştürmeleri ise harika oluyor. Boyum, posum yerindedir. Her zaman seksi giyinir, sütun gibi bacaklarımı öne çıkarır, ortalamanın üstü memelerimi dekolteler ile pazarlamayı severim. Sıcak yaz aylarında da sütyen giymeyerek bunu daha da arttırırım.

Bahsedeceğim olay ise şöyle gerçekleşti. İzmir’de işsiz işsiz hayatıma devam ediyordum. Aile evinde kalıyordum. Annem ve babam yaklaşık 1 aylığına memleketimize gittikleri bir ara oldu bu olay. İşsizlik artık tak etmişti. Çok stresli ve yorgundum. Parasızlık da eklenince bayağı zor durumdaydım. Seks hayatım da yok olmuştu. İşte bugünlerde bir gün ev sahibimiz Mehmet Bey ve Nursel hanım ile karşılaştım. Nursel hanım 42 yaşında, oldukça seksi, minicik eteğiyle oldukça cesur hareketleri olan bir kadındı. Mehmet bey eski sporcuydu. Fit vücudu her zaman yerindeydi. Beni gördükleri kısa bir hoşbeşten sonra konu oğulları Umut’a geldi. Sınavı kazanamamıştı 2 yıldır. Bayağı depresyonda, özgüvensiz bir çocuk görüntüsü veriyordu. Çökmüş durumdaydı. Ailesi Murat’a özel ders vermemi istiyordu. Paraya ihtiyacım olan günlerde harika bir teklifti doğrusu. Birazcık konuşmadan sonra kabul ettim. İlk ders akşamdı. Çok sevinçliydim. Bu olayların başlangıcıydı henüz.

Akşam Murat geldiğinde kapıyı açtığımda birazcık donakalmıştı çocuk. Hiç aklımda yoktu ama birazcık seksi giyinmiştim sanırım. Altımda sarı dar bir şort üstümde ise siyah bir askılı vardı. Sıcaktan terlemiş tenim seksi bir görüntü sunuyordu. Dekoltemden parlayan göğüs bölgem harika bir estetik sağlıyordu. Tatlı göğüslerim sütyensiz olmasına rağmen diri şekilde askılının altında sergileniyordu. O an Murat’ın bakışlarını farkettim. Ama gencecik çocuğu suçlamadım. Çok seksiydim. İçeri girdiğinde sarıldım Murat’a. Her halde orada anlamıştır delici göğüslerimi de. İçeri geçtik sonrasında. Derse başlamıştık. Ama Murat’a ders verirken iki şeye dikkat ettim. Bir, çocuğun vücudumu deli gibi kestiği, ikincisi de bu çocuğun matematiği bilmediğiydi. Zor bir süreç olacaktı. Ama yapacaktım. Bu çocuğa verdiğim emek boşa gitmeyecekti. Paraya da ihtiyacım vardı, ek olarak aileyi de severdim. Onlara hediyem olacaktı. İlk ders bittikten sonra planlar kurdum kafamda. Ders programları, sınavlar vs. vs. Bir hafta böyle gitti. Çocuk bir şeyler öğreniyordu.

İki hafta boyunca çok eğlendik. Yeri geldi film izledik, yeri geldi yemek yaptık. Ama dersleri aksatmadık. Murat biraz daha rahatlamıştı. Ne olduysa ikinci haftadan sonra oldu. İkinci hafta gene çok seksi bir kombinimle kapıyı açtım gene. Rahat efil bir etek, baldırlarım ortasında biten şekilde. Ve üstüne rahat kırmızı bir tişört. Gene seksiydim. Kapıyı açtığımda Murat çok mutlu değildi ama. İlk kez tam sarılmadı bana. Şaşırtmıştı. Bİrazcık da üzülmüştüm. Alışmıştım sarılmasına. Ders esnasında da isteğinin az olduğunu görünce dersi durdurdum ve neyin var diye sordum. Biraz mırın kırın ettikten sonra ağzından baklayı çıkardı. Hayatından ilk kez bir kadınla yakınlaşmış ama ne yapacağını bilemediği için rezil etmiş kendisini, kızdan da postayı yemiş. İlk başta duyduğumda çok üzüldüm.

Ne yapacağım bilemedim. Kızların bazen çok trip attığını her seferinde çok iyi performans veremeyebileceğini ve bunun çok normal olduğunu söyledim. Sözlerim onu biraz rahatlatmıştı. Bana bakışları bile değişmişti. Zamanla öğreneceğini ve kadınları çok mutlu edeceğini söyledim. Evet 19 yaşında bir gençti, yakışıklıydı ve güçlü vücudunu babasından almıştı. Taş gibi delikanlıydı. İlk kez cinsel hayatı konuşulunca bende de hafif bir şeyler oynamadı değil. Murat çok mutlu olmuştu. Gözlerinin içi parlıyordu. Başını okşadım ve dersimize devam ettik. Ders biterken de bu sefer sıkı sıkı sarılarak ayrıldık. Sarılmamız biraz uzun sürmüş sonunda Murat’ta hafif sertleşmişti. Bu çocuk içimde bir şeyleri uyandırmaya başlıyordu ama hayırlısıydı.

O kapıyı kapattığında bir an nasıl böyle şeyler düşündüğümü sorguladım. Ama çok normaldi. Yaklaşık 8 aydır seks yapmıyordum ve 1 aydır kendime dokunmuyordum. Tak etmişti artık. Biraz derin nefes aldıktan sonra banyoya geçtim. Terden vıcık vıcık olmuştum. Duş esnasında sertleşmiş Murat aklıma geliyordu arada. Biraz engellemeye çalıştıysam da bir yerden sonra nefsime yenik düştüm ve kendime dokunmaya başladım. Özel ders öğrencim Murat’ı düşünüyor, bir elimle mememin ucunu sıkarken, diğer elimle vajinamı okşuyordum. Murat’ın o sert kollarında doggy pozisyonda içime girmesini istiyor, zevkten titriyor, inliyordum. Çok geçmeden oldukça sert biçimde geldim. Çok özlemiştim. Murat bir şeyleri doğurmaya başlamıştı bende, umarım kontrolü kaybetmem diye düşünüyordum.

Ertesi gün Murat gene geldi. Sıkıca sarıldı şerefsiz. Elleri bu sefer biraz daha aşağılardaydı. Kalçam değil ama çok uzağı da değildi. Titrememek için zor tuttum kendimi. Ders esnasında da gözleri üstümdeydi. Zor odaklandım. O da öyle. Bir ara o da dayanamadı artık. Her şeyi başlatan soruyu sordu. Sinem abla bir şey soracam ama kızma lütfen, gerçekten bilmiyorum diye soruyorum. Sor canım dedim. Abla ortalama penis boyu ne kadar diye sordu. Beynime kan sıçradı bir an. Çok şaşırmıştım bu soruya. Bir an afalladım. Ama sorusuna cevap verdim. 15 santim dedim. O ne kadar deyince elimdeki kalem ile gösterdim. Hmm dedi ve kafasını salladı. Hiç bir şey olmamış gibi derse devam etti.

Tam söze girip soruyu anlatmaya başlarken benim ki o kadar küçük değil o zaman, bana neden öyle dedi, dedi. Gene bir şoktu ama bu sefer hızlı aştım. Sana küçük mü dedi. Evet diye başını salladı. Gözleri dolmuştu garibimin. Abla küçük değil ya dedi ve biraz daha üzüldü. Yok bence değildir falan derken bana dönüp gösterebilir miyim lütfen dedi. Tam şok anıydı. Ne desem bilmiyordum. Çocuğu burdan etkilemek çok çok kötü olacaktı. Hayır dersem belki yıkılır, küçük diye içten içe kendini yıkardı. Hem içimdeki kaşar bir erkek penisi görmeye hayır diyemezdi. Çok uzun zaman etmişti. Kanlı canlı bir erkek penisi hayallerimi süslüyordu kaç zamandır. Murat’ınki dün süslemişti ek olarak. Ona bakıp göster bakalım canım dedim. Gözleri parlamıştı. Şimdi işler ilginçleşiyordu.

Şortunu aşağıya indirdiğinde ilk partı farketmiştim. Penisi donunun içinde yana doğru kıvrılmış duruyordu orada. Büyüktü bu 🙂 Adrenalin artmaya başlamıştı vücudumda, içim sıcak olmaya başlamıştı. Boxerını da indirirken çıkardığım yutkunma sesi tüm binayı ayağa kaldırmalıydı. İşte karşımdaydı. Oldukça heybetliydi doğrusu. Çok uzun değildi ortalama sayılırdı. Ama kalınlığı 🙂 İnanılmazdı. Tam sertleşmemiş haliydi. Ucu hafif yukarı kıvrıktı. En güzeliydi. Ve ucu mantar ucu şeklindeydi. Çok tatlı bir penisi vardı. Hormonlarım tavan yapmıştı. Abla? abla? derken kendime geldim.

Çocuk sormuş öncesinde demek. Yok Murat’çığım yeterli derken içimde alete yamulmamak için bir savaş dönüyordu. Bence büyük dedim gülerek. Öyle mi derken aleti biraz daha sertleşiyordu. Oh çok mutlu oldum derken bile sertleşiyordu. Bana küçük dedi ve sadece biraz dokundu dedi. Ama sıkıyordu sadece diye ekledi. Nasıl yani derken, basbayağı dedi. Eliyle gidip gelmiyor mu diye sordum, o da hayır dedi. Söylerken şaşkın biçimde söyledi. Nasıl oluyor abla dedi, ben hiç bir kadınla yakınlaşmadım bile çok güzel diyorlar, o neden yapmadı ki falan diye sinirleniyordu. Aleti de hafifçe iniyordu. Bu özgüvensiz çocuğu kurtarmam gerekiyordu. Ailesine bir sözüm vardı. Her yol mübahtı. İçimdeki orospunun bir planı vardı ve söz sahibi artık oydu.

Elimi uzattım ve sapından kavradım o heybetli güzelliği. Murat şok olmuştu. Kaşar görev başındaydı. Elimde sertleşmeye başlıyordu. Böyle yapmadı mı diyordum gözlerinin içine bakarak. Yok abla diyordu, ama çok zevk alıyordu. Aleti iyice sertleşmişti. Bence çok güzel diye yükseltiyordum onu. Bir süre daha yaptım. Seninle anlaşma yapalım dedim, sen sınavlarında puanlarını yükselt ben sana bunu her gün yapayım dedim. Bu teklif başını döndürmüştü. Tamam derken sol elimle de taşaklarına dokunmaya başladım. Ah abla diyordu. Bayağı yükseldi, bayağı yükseldi. Harikasın abla diyordu, ucu acıyor diyordu.

Gelmeye yakındı. Biraz daha sıvazladım, 19 yaş ve aletine ilk kez bir kadın eli değdiğinde nasıl boşalıyorsa öyle boşaldı. Tazyikli. İki sandalye çoşmuştuk. Boşalması yüzüme de sıçramış yanağımda menisi vardı. Offf diye son salvoları yaparken gözleri titriyordu. Tüm boşalması bittiğinde, gözlerime baktı ve abla harikaydı. Ben matematiği fullerim diyordu. Kahkaha attım. Git üstünü temizle dedim. Gitti. Bu esnada da menisinin tadına bakmayı ihmal etmedi. Çok güzeldi. Bayılmıştım. O gün ders sonunda bir kere de yatağa uzanıp yaptık. Elimle gelmesinş sağladım. Bu sefer elime gelenleri gözünün önünde yaladım. Daha bir yükseldi çocuk. Gece abla çok güzeldi mesajı attığında, iki parmağımla amıma giriş çıkış yapıp Murat’ın sayıklıyordum evde. Ama haberi yoktu.

3 gün elimde boşaltıp yolladığımda sınav gecesi gelmişti. O gecede bu sefer benden göğüslerimi görmek istediğini söylemişti. Tamam dedim, ve arttırıyorum dedim,sınavlarda yüksek aldıktan sonra sütyensiz gezeceğim evde dedim. Atlımda bir şort üstüm çıplak, sert aletini sıvazlıyor onu boşaltıyordum her gün. Karşılık olarak iyi bir dönüt almıştım. Netleri artmıştı. İlk deneme sınavını merakla bekliyordum. Sınavdan çıktığı gibi eve geldi. Kapı deliğinde onu görünce Üstümdeki tişörtü ve şortu çıkardım. Karşısına sadece alt iç çamaşırım ile çıkacaktım. Kapıyı açtım ve dışarı görünmeden gel dedim. Gelince dilini yutacaktı az kala. Şşşş yaptım ve parmağımla dudağını kapattım. Nasıl ge.ti sınav? Umarım ödülünü haketmişsindir dedim gülerek. İyiydi derken titriyordu çocuk.

Masamıza geçtik. Sonuç olarak çok iyi yapmıştı. Çoook sevinmiştim. O da öyle. Hem sonuçtan hem de ödülden. Harikasın canım dedim ve tam konuşurken dudaklarını öpmeye başladım. İlk kez öpüşüyordu, çok iyi değildi. Ödülü beğendin mi diye sordum evet dedi, çok beğenmişti. Bir daha dudaklarına yamuldum. Biraz geri çekilip tüm seksiliğim ile elimi şortuna attım. Fermuarını indirdim ve düğmesini çözdüm. Şortunu vücudundan ayrılmasını sağlayıp Boxerı indirdim. Harika penisi elimdeydi. Sıvazlamaya başladım. Sonrasında dudağına yapıştım. Dudaklarım ile dudaklarını ezerken aleti elimde geziniyordu. Aşağı yukarı giderken ikimizde inliyorduk. Hediyemi arttırmanın zamanı gelmişti. Teşvik her şeydi. Dudaklarımı dudaklarından çektim ve aşağıya inip aletini ucunu yalamaya başladım.

Offf sesi hala kulağımda. Bakir bir erkeğin ilklerini yaşatmak harika bir histi. Orospu gibi hissetmek uçuruyordu beni. Aletini sıvazlarken dilimle her tarafını yalamaya koyuldum. 9 aylık hasret beni bir makineye çevirmişti. Her tarafını damarını hissetmek istiyordum. O da elleriyle başımla oynuyordu. Gidip gelmelerime, orospu gibi yalayıp, yutmalarıma daha fazla dayanamadı. Ellerimle sapını kavramışken ağzıma boşalmaya başladı. Çok fazla geliyordu. Ağzımdan taşacaktı. Deli gibi kasılıyordu ek olarak. Hepsini boşaldıktan sonra sandalyede geriye yaslandı. Ona bakarak şehvetli bir biçimde bütün menilerini yuttum. Ablaa diyordu hızlı hızlı nefes alırken. Yuttuktan sonra dudaklarından öptüm ve evine yolladım. Bu akşam ders olmayacağını söylediğimde çok üzüldü, akşam gene ağzıma sikmek istediğini biliyordum. Ama ikimizde yorulmuştuk, bu gece kendime ayıracaktım, çok yoldan çıkmadan.

Tüm akşam kendime dokundum. 4K televizyonum pornoları göstermekten yoruldu, ben ise kendime envai çeşit araç gereç sokmaktan yorulmamıştım. Murat ve seksi aleti içimde geziniyormuşcasına tüm gece inlemelerim, her tarafıma sinen zevk sularımın kokusu odamın içinde geziniyordu. Artık kaşar azmıştı. 1 hafta sonra asıl sınavdı. Sınavdan sonra ona güzel bir sürpriz daha verecektim.

1 hafta boyunca onu yormadan, planlarımıza devam ettik. Ailesi de 1 hafta boyunca bize salmıştı. Kamp gibiydi. Bizde kalıyor geceleri, bizde uyanıyordu sabahları. Günü ders çalışma ile geçirip zaman içinde o istediğinde aletini ağzıma alıyor onu rahatlatıyordum. Sınav akşamı evde kalmadan önce son kez ağzıma geldi. Çok teşekkür ederim abla dedi ablalığımız pek kalmadı dedim gülerek. Seni çok seviyorum, çok iyi yapacağım sınavda dediğinde çok mutluydum.

Sınav günü geldiğinde her şey mükemmeldi. Sınavı harika geçmişti. Ailesi durmadan kutlama yapıyor, evde eğleniyorduk. Mehmet Bey ile Nursel hanım harikalardı. Mehmet Bey eşi gittiğinde beni kesiyor, vücudumu süzüyordu. Bu çok ilginçti. Uzun zamandır oldukça etkileyici bulduğum Mehmet Bey ki 19 yaşındaki oğlu tarafından her gün ağzına boşanılan kız yani beni kesiyordu. İçimi küçük bir kıpırdatmadı değil bu duygu. Mutfağa her gittiğimde Murat’ın gelip vücudumu okşaması, eteğimin üstünde kalçamı okşaması cabasıydı. Bu ev libidomu arttırmıştı. Bu libidoyu yarın Murat’ın aletini içime alarak kıracaktım. Emeklerimin artık karşılığını almalıydım değil mi? 🙂

Gece eve gittiğimde Murat bayağı üzgündü. Gelmek isterdi ama bu gece ailesiyle kalması gerektiğini söyledim. Kutlaa gecesiydi. Eve gittiğimde azgınlıktan ölüyordum. Koltuğa uzanıp bacaklarımı ayırdım sadece. İç çamaşırımı indirip kendime delicesine dokunmaya başladım. Gittikçe yükseliyordu ateşim. Parmaklarım sırılsıklam olmuştu. Dayanamadım ve Murat’a bir mesaj yolladım. Bacaklarımın olduğu taraftan çekilmiş, ıslak vajinamı net şekilde gösteren, kırmızı dudaklarımla aletini yalamak istediğimi gösteren bir foto çekindim. Mavi tik kapalıydı salak herifte, bir süre bekledim. Sonrasında o da bana aletinin fotoğrafını yolladı. Offf çok güzeldi. Daha da hızlı dokunmaya başladım. O fotoğraf yollamaya devam ediyordu. En sonunda haykırarak geldim. Islak ellerimle yarın bana gel yazdım Murat’a. Adrenalinim tavan yapmıştı. Artık o penisi ve sıcaklığını içimde hissetmek istiyordum.

Ertesi gün 2’de gelecekti. Sabah hazırlığımı yaptım. Olabildiğince en seksi şekilde karşısına çıkacaktım. Saçlarımı dalgalı hale getirdim. Kızıl rujumu sürdüm. Altına tek parça koyu siyah bir elbise giydim. Seksiydi. Altına kırmızı bir tangamı giyindim. Bugün zevkten ölecektim. 2’de kapıyı çaldığında kalbim duracaktı. Kapıyı açtım ve arkasında saklandım. Geldiğinde tir tir titriyordu Murat’ım. Böyle bir şey görmemişti çocuk. Kapıyı kapattım ve dudaklarına yamuldum. Deli gibi yalıyor, öpülmedik yer bırakmıyordum. Ellerini kalçama atmıştı o da artık. Sıkı sıkı ayırıyor, beni küçük küçük inletiyordu.

Ayakta öpüşme sekansımız bittikten sonra elinde tutup odama götürdüm. Yatağa fırlattım ve yatağın üstüne dört ayakta geldim. Dudaklarımız birleşene kadar ilerledim. Dudaklarımız gene birleşti. Elleri vajinama ulaşmaya çalışıyordu. İlk kez dokunacaktı garibim. Dokunduğu esnada garibim olan ben gibiydim ama neyse. Klitorisime her temasında kasılıyor, dudaklarını daha da bir ısırıyordum. Böyle olursa gelecektim ama ben aksiyonu yükseltmek istedim. Pantolonunu çözdüm ve aletini çıkarana kadar soydum onu. Kırmızı rujumla olabildiğince en seksi saksoma başladım.

Güzelce bir yaladıktan sonra artık becerilme zamanı gelmişti. Aylardır beklediğim an gelmişti. Önünde dört ayağıma geçtim ve ona kalçamı döndüm. Arkamdan gelip iç çamaşırımı indirmesi bir kaç saniye aldı. Tam dilini atarken vajinama, onu engelledim. Ben şu an sikilmek istiyordum. Bunu da başımı dönüp zaten sırılsıklamım lütfen sik beni diyerek belli ettim. Bu onu daha da yükseltti. Yavaş yavaş usul usul zorla bulduğu deliğime rahatça bir şekilde girdiğinde çıldırıyordum. Zaten 15 saniye sonra geldiğimde anlamıştım bunu. O da pek dayanamadı. 1 dakika sonra içime boşaldı. Hap kullanmamıştım ama ertesi gün hallederdim. Akıl almazdı. 3 dakika etmeden tekrar yükselen genç küheylan, ikinci postasına kaldığı yerden başladı. Tüm gece boyunca beni sırasıyla doggy pozisyonunda, ayakta, misyoner pozisyonda, kucağında oturarak becerdi. Başlarda bir kaç kere erken gelmiş olsa da tüm gece ayaktaydı ve hocasını zevkten zevke uçurdu.

Onun orospusu olmuştum. Tüm gece becerilmek bende o kadar seksi duygular uyandırmıştı ki. Ona aittim. Kaç kere ağzıma geldi, kaç kere göbeğime geldi, kaç memelerime geldi bilmiyorum ama inanılmaz bir geceydi. 9 ayın eksikliğini çıkarmış gibiydim ama bu daha hiç bir şeydi.

Bayağı aktif bir seks döneminin başlangıcı buydu.