Kızlık zarımı diktirerek, benden ayrıldı

Sosya medyada paylaş:

Bir ihracat şirketinde, genel müdür sekreterliği yapmaktayım.25 yaşında uzun boylu, esmer, çok güzel bir kızım ve ailemden uzak, ayni okul mezunu, çalışan iki kız arkadaşım ile beraber yaşamaktayım.heryerde, şirkette, taciz diyeyim artık, karşılaşıyordum ama bunlara, prensiplerim ile karşı koyarak başa çıkıyordum.
cuma akşamı, şirketin yıl sonu toplantısı vardı ve bende müdürüm ile katılmıştım.

Mini eteğim ve düzgün vücudum ile gözler hep üzerimdeydi. Başarılı geçen toplantı sonrası, düzenlenen kokteylde, biraz alkol almıştım. Kendimi kaybetmeden ayrılmak için müsaade istedim, arabam tamirdeydi ve Şirkette, bana asılmak isteyenler, fırsat bekleyenler, bırakmak istediler ama kendim giderim dedim ve çıktım. Çok soğuk bir hava vardı, yolum da uzundu, taksi beklemeye başladım, biraz sonra, son model bir BMW yanaştı, açılan camdan, şık giyimli tonton bir yaşlı bey, buyrun gideceğiniz yere kadar bırakayım dedi. esasında asla binmem ama bu defa, sanki basiretim bağlandı galiba, soğuk hava ve alkolünde etkisiyle, peki dedim ve bindim.

Adamın muhabbeti çok hoştu, arabanın klima sıcaklığı ve içinde mistik, gizemli bir kokusu, beni çok rahatlatıyordu.uykum gelir gibi oldu. Bir kutu içinden, bir şeker gibi hap çıkardı, almak istemedim ama ısrarı üzerine kırmamak için aldım ve emmeye başladım, nane tadındaydı, kendi de emiyordu.bir müddet sonra, içim yanmaya, sevişme arzusu başladı. kendimi zor tutuyordum. Adamın arada telefon görüşmesinden sonra, yol üzerinde, bir yerden, bir bey bir bayan daha aldık ve arkaya oturdular.aralarındaki belden aşağı konuşmaları beni rahatsız etmişti, inmek istedim ama olmaz dediler, bir yere gidip, eğleneceklerini söylediler.panik olmaya başladım, inmek istediğimi, istemediğimi söyledim ama dinlemediler, rahat olmamı, uzatmamamı, bana zarar vermeyeceklerini, sadece eğleneceklerini söylediler. korkmaya başladım, kapana kısılmıştım. bu arada, başka bir yola sapıp, gitmeye başladık.


Villa tarzı, müstakil bir evin önünde durduk ve bayan zorla koluma girerek beraberce eve girdik.
İçerisi çok güzel döşenmiş bir evdi.paltomu çıkardılar, Üçlü puf koltukta oturdum, olacakları bekliyordum. bu arada, arkadaşlarımı aratarak, bu akşam birinde kalacağımı ve gelmeyeceğimi söylettilerİçki içmeye başladılar.bana da verdiler ama içmedim. adam, iki tane renkli haplar verdi ve içmemi istedi, hayır dedim ama boğazımdan tutup, suyla beraber zorla içirdi. bana ilişmiyorlardı ama bir müddet sonra, aşırı sevişme arzusu içimde zirveye çıktı ve kendimi kaybeder gibi olmaya başladım.


adam yanıma geldi, nazikçe dudaklarımdan öptü, kıvamına geldiğimi söyleyerek, ellerimden tutarak, kaldırdı ve yukarıda bir odaya götürdü, yatağa bıraktı, esiri olmuştum, her şeyi görüyor bir şey yapamıyordum.
son defa ne olur bırakın beni, istemiyorum, ben bakireyim dedim, tamam canım merak etme sana zarar vermem dedi ama soyunmaya başladı, yaşlı olmasına rağmen diri vücudu vardı, kilodunu çıkardığında, iri penisi beni korkuttu. yanıma geldi ve beni soymaya başladı, bluzumu, mini eteğimi, sütyenimi ve g-string kilodumu çıkardı, rahat olmamı, kendimi ona vermemi, beni seveceğini ve zevk alacağımı söyleyerek, üzerime çıkıp, öpmeye başladı, dudaklarımı, yüzümü nazikçe öpüyordu, sıkıca sarmalayıp, çok güzel öpüp, yalıyordu, aşağıya inip, memelerimi öpmeye, uçlarını emmeye başlaması, hoşuma gitmeye başladı, tahrik oluyordum, korkumda azalmaya başladı, yavaş yavaş altında kıvranarak karşılık vermeye başladım, uçları ile oynaması, beni uçurmaya başlamıştı ve sıkıca sarılarak boşaldım. canım benim harikasın diyerek daha da coşkuyla öpmeye sevmeye başladı.


penisini ağzıma verdi, bir kaç porno filmden gördüğüm kadarıyla, sokup çıkarmaya, altındaki yuvarlakları okşamaya başladım, bu kadar yeter sevgilim deyip çıkardı ve sırtımı çevirerek, öpmeye, yalamaya başladı, çok güçlü ve sevişmesini çok iyi biliyordu, beni bir an bile boş bırakmıyordu, popomu öpmeye ve emmeye başladı, iki yana ayırarak arka deliğimi de emdi. müthiş zevk alıyordum.


artık istemeye başladım, tekrar çevirdi ve bacak arama girerek, şeftalimin dudaklarını ayırarak, emmeye ve yalamaya başladı, elleri de meme uçlarımı sıkıyordu, çıldırmak üzereydim, bakirelik, her şeyi unutmuş, bu anı yaşamayı, sadece içime girmesini, ilk defa o tadı almak ve penisinin bana sahip olmasını istiyordum,
içime girmesi için yalvarmaya başladım, hazır mısın dedi evet hadi artık gir çok istiyorum dedim, en iyisi bu canım dedi ve bacaklarımı araladı, penisini sürtmeye başladı, dayanacak gücüm kalmamıştı, yalvarmalarım arasında, birden içime soktu, girdi, çığlıklarım odada yankılanıyordu, içimde gidip gelmeye başladı, bu arada, bir şeylerin şeftalimden aktığını hissettim, hiç beklemediğim bir şekilde artık kadın olmuştum.


bacaklarımı beline dolamıştım, hiç çıkmasın istiyordum, biraz sonra, sarsılarak ve sıkıca sarılarak boşalmaya başladım, adam da arkamdan homurtularla boşaldı. anlatılamayacak harika bir duyguydu.
içimden çıktı, çok yorulmuştum.yanıma uzandı, öpüşmeye başladık, pensini ellediğimde, kanımı gördüm. birbirimize sarıldık.uyumak istiyordum.adam yanımdan kalktı ve banyoya gitti.

bir müddet sonra, bayan ile öbür adamın da odaya geldiğini ve beraber grup sex ile ,sevişmek istediklerini gördüm, kolumu kaldıracak halim yoktu, onlar ne isterse yaptım, adam da, kadın ile beraber bana sahip oldular onlarda da boşaldım.bayan ile sevişmek, ilk defa başıma geldi. ilginçti, hoşuma gitti. sabah karşı, bir defa daha, hem önden hem arkadan bana sahip oldular. öğlene doğru kendime geldim, banyodan sonra giyindim ve arabası ile beni evime bıraktı.yolda, sevişmelerimizi filme aldıklarını ve bundan sonra istediği zaman ona geleceğimi söyledi, benden çok hoşlandığını, sevdiğini ve beni bırakmayacağını, sadece kendine ayırdığını söyledi.

beni zorlamadan, Ayda bir defa buluşup, onunla beraber oluyorum.artık onun olmuştum. bu arada, her istediğimi(para,,araba vs.) alıyordu. bir sene sonra, birinle evlenmek istediğimi söylediğimde, anlayışla karşıladı ve kızlık zarımı diktirerek, benden ayrıldı.

arada sırada görüşüyoruz.