Eski arkadaşımın bacakları

Sosya medyada paylaş:

Önce ben onu gördüm kitapları inceliyordu cesaret edip konuşmayacağımdan direk görmemiş gibi yapıp kaçtım bir sonraki reyona geçtim bir süre sonra o da geldi ve tanıdı. Merhaba dedi adımı hatırlamak için düşündü sen x’din de mi türü bir cümle kurdu. Salak bir gülümsemeyle evet dedim. Öpüştük ona dokunmak çok hoşuma gitti.

Elimi kolunu tutar gibi kavrayıp yavaş yavaş sürtünerek geri çektim. Teni yumuşaktı. Üstünde kısa kollu geniş bir bluz altında mini bit kot şort vardı. Bacakları çok albenili duruyordu. Esmer uzun ince. Dokunmak istedim. O eskilerden neler yaptığımdan konuşuyor. Ben ise onu süzüp salak salak gülümsüyor laf bana geldiğinde öylesine cevaplar veriyordum. O ayrıca benim değişmiş saç ve salaklarımı beğendiğini iyi durduğunu da söyledi. Bu bir mesaj mıydı bu kız yollu muydu?

Oradan beraber çıktık konuşma akıyordu. Benim aklımda da ona yapmak istediklerim film şeridi halini almıştı. Onu önce iç çamaşırlı sonra ıslak ardından da çıplak düşündüm. Pozisyonlar görüyordum. Domalmış, bacaklarını açmış, üstüme çıkmış , ağzına almış. Onunla birlikte olmalıydım. Bir yerde müsade istedi. Ayakkabılarının bağcıklarını ( amcığı çağrıştırıyor ) bağlamak için. Orta yükseklikteki duvara yöneldi ilgili ayağını oraya koydu. İşte hayalimdekilerden biri.

Şort iyice toplandı ben onu en rahat görebileceğim açıya geçip yüzüne güldüm sonra bacaklarını süzemeye devam ettim. Kalçaları bu şekilde çok hoş duruyordu. Oracıkta iki bacağının arasında girmek istediğim yer duruyordu işte ama cesaret yok bende.

Zaman akıp gitti otobüsle eve dönüyoruz. Ayrılık vakti. Benim umudum bir daha öpüşmek. Acaba şap diye yapışam mı dudağına ama otobüsteyiz sanki yalnız olsak yapabilecen? En azından net bir öpücük kondurayım. Planlar yapıldı bekleniyor. İşte o an yaklaştı öpüşmek için o da ne oturuyoruz hem de yan yana salak bir öpücük bu en azından belinden sardım ama yanak yanağa değdi. Sonra bi bok olmadı tabi eve geldim.

Hayali gözümün önünde. En azından akşama malzeme çıktı bakarsın bir gün asıl istediğim de olur.