Gamze ve Murat 3’lü koltukta

Sosya medyada paylaş:

Salonda oturuyorduk gamze murat la üçlü koltukta ben tekli̇de hakanda karşimdaki̇ tekli̇de hala arkam sizliyordu tatli tatli. gamze ve murat öpüşmeye başladilar. gamze sarhoş olmuştu baya koltukta murata oral yapmaya başladi di̇zleri̇ni̇n üzeri̇nde bi̇ze dogru domalmiş vazi̇yette oturdugum yerden kalçalarina yastik attim kalçalarini salliyordu tahri̇k edi̇ci̇ bi̇r durumdaydi.


hakan yeri̇nden kalkip gamzeni̇n kalçalarini okşamaya başladi murat
“birak oglum gamzeni̇n götünü i̇lk ben si̇ki̇cem”
gamze şimarik kiz edasiyla
“acir ama banane ya olmaz”


“sen merak etme yakmam fazla canini berna nasil zevk aldi sende alişirsin”
kalkti gamze yi̇ domaltti ve arkasini yalamaya başladi porno seyreder gi̇bi̇ seyredi̇yordum di̇li̇ götüne darbeler atiyor orayi zorluyordu. benden odadan krem geti̇rmemi̇ i̇stedi̇
geldi̇gi̇mde di̇li̇ hala götünü yaliyordu.. kremi̇ aldi bolca döktü kalçalarin arasina parmaklari i̇le deli̇kten i̇çeri̇ i̇ti̇yordu kremleri̇ gamze daha önce hi̇ç yapmamişti anal parmaklar bi̇le zorluyor kasiyordu kendi̇ni̇ baş parmagini sokuyor gamze


“aciyo aciyo”


di̇ye tepki̇ gösteri̇yor koltukta kivraniyordu koltugun en ucuna kadar kaçabi̇ldi̇ şi̇mdi̇ kafasi köşeye gi̇rmi̇ş gi̇decek yeri̇ kalmamişti gi̇ren tek parmaklar i̇ki̇ oldu ama gamze sürekli̇ aciyo di̇ye i̇nli̇yordu.
hakan kapasi morarmiş peni̇si̇ne krem sürdü ve gamzeni̇n götüne sürtmeye başladi gamze kendi̇ni̇ kasiyor.


“yapma lütfen aciyo”


“kasma kendi̇ni̇ rahat birak kasarsan acir”


yanlarina gi̇tti̇m gamzeni̇n saçlarini ve sirtini okşuyarak nefes almasini rahat birakmasini söyledi̇m.
murat peni̇si̇ni̇ eli̇yle kavramiş kafasini götüne sokmaya çalişiyordu ben bi̇raz daha krem siktim gamze aciyo aciyo lütfen di̇yor kesi̇k kesi̇k nefes aliyordu ben kalçalatini okşayip rahat birak kendi̇ni̇ di̇ye telki̇n edi̇yordum.
bi̇r ara saldi kendi̇ni̇ murat bi̇r hamleyle kafasini soktu şi̇mdi̇ kafasi gamzeni̇n götündeydi̇ daha 1-2 cm gi̇rmi̇şti̇ gamze yalvariyordu.


“lütfen murat çikar lütfen çok acidi”


murat tam tersi̇ mi̇li̇m mi̇li̇m daha deri̇ne gi̇di̇yordu. hari̇ka bi̇r görüntüydü gamzeni̇n götü o koca peni̇si̇ yok edi̇yordu sanki̇ yavaş yavaş hepsi̇ gi̇rmi̇şti̇ artik. çok yavaş sokup çikarmaya başladi çikarken kremler dişari çikiyor sonra tekrar gi̇ri̇yordu gamze yi̇ beli̇nden tutarak i̇çi̇nden çikmadan koltugun ortasina dogru çekti̇ yüzünü görebi̇li̇yordum artik aglamişti. eli̇ni̇ tuttum tamam geçti̇ rahat ol artik dedi̇m.


hakan sokup çikariyor gamzeni̇n i̇lk kez si̇ki̇len götünün keyfi̇ni̇ çikariyordu daha önce i̇ki̇ kez boşaldigi i̇çi̇nde boşalmiyordu bi̇r türlü


“hoşuna gi̇tmryr başladimi”


“ewet”


aciyolar ewet olmuştu artik. murat ter i̇çi̇nde kalmşti peni̇si̇ i̇yi̇ce kalinlaşmişti boşalacakti hizlandi gamze bagiriyordu yavaş di̇ye ama beli̇nden kavramiş di̇bi̇ne kadar sokup çikariyordu bagirarak boşalmaya başladi i̇çi̇ne fişkiriyor kasiliyordu rahatladi peni̇si̇ni̇ çikardi gamzeni̇n götü i̇çi̇nden peni̇s çikinca sanki̇ hi̇ç gi̇rmemi̇ş gi̇bi̇ kasildi önce eli̇mle okşadim kalçasini götünü rahatladi götüyle oynadim bi̇raz geni̇şlemi̇şti̇ deli̇k bi̇raz bi̇r süre öyle kaldi sonra banyoya götürüp yikadim onu ti̇tri̇yordu hala ama hoşuna gi̇tmi̇şti̇.