Ablamın en yakın arkadaşı Arzu

Sosya medyada paylaş:

Adım Murat. 24 yaşında bekar ve Arzu’yu sikene kadar milli olmamış öğrenci idim. Arzu ablamın arkadaşı idi. Sürtük çok hoşuma gidiyordu. Onun yaşı 26 idi. Güzel vücudunu görmek ve onu siktiğimi düşünerek defalarca 31 çektiğim olmuştu. Bir gece saat 22 sularında evin kapısı çaldı. Gelen Arzu sürtüğü idi. Onu görür görmez yarağım anında büyümeye başladı. Üzerinde öyle bir kıyafeti vardı ki beni benden almıştı. Göğüslerinin meme ucundan yan tarafa doğru giden dekolte bir kıyafet giymişti.


İlk defa bir göğsü meme ucu hariç açıkça ve yakından görebiliyordum. Sağ göğsü meme ucu kapalı sol göğse doğru tamamen açıktı. Sol göğsü de meme ucu kapalı sağ göğse doğru tamamen açıktı. Göğüslerinin büyük oluşu beni benden almıştı. Onu hayallerimde sikerken ki hayal ettiğim göğüslerinin yarısı şu an karşımda idi. İçeri geçti. Koltuğa oturdu ve ablamla sohbete başladı. Ben ise sürekli onun göğüslerine bakıyordum. Altında ise diz boyu etek vardı. Geç saatte bize gelme sebebini açıkladı. Bilgisayarının klavyesi çalışmıyormuş. Bana bilgisayarda işi olduğunu ve mümkünse eve gidip sorunu halletmemi istedi. Seve seve kabul ettim. Ben soru soruyordum O da cevap veriyordu.

Arada sırada konuşurken ablama bakıyordu. Bende bu bakışı fırsat bilip göğsüne doya doya bakıyordum. Arabasına bindik. Arabada sadece O ve ben vardım. O arabada beni bu saatte rahatsız ettiği için özür dilerken bende otururken yukarı doğru asıldığı eteğinden gözüken baldırlarına bakıyordum. Ben onu süzüyor O ise sürekli konuşuyordu. Yolculuk bu şekilde sona erdi. Arabayı park etti ve arabadan indik. Asansöre doğru ilerledik ve asansöre bindik. Asansörde göğüslerine çok yakındım ve fırsat buldukça göğüslerine bakıyordum. Eve geldik. Bilgisayara doğru yöneldim ve bilgisayar başına geçtim. Kasasına takılı olan klavyeyi çıkartmasını istedim. Amacım belli idi.

O önümde eğilecekti bende sutyensiz göğüslerinden meme ucunu da görebilmekti. Önümde eğildi ama kafası görüş açımı bozdu. Bende yana doğru yaslandım ve kendime görüş açısı açtım. Ama meme uçlarını göremedim. Tişörtü sarkmıyordu. Normalde gördüğüm kadarını görebilmiştim. Amacımı anlamayan Arzu klavyeyi çıkarttı. Evden getirdiğim klavyeyi oraya takmasını istedim. Yine eğildi. Yine meme ucunu görememiştim. Hiçbir kızla ilişkiye girmemiştim. Amcık ve meme ucu görmemiştim. Tabi yakından yani canlı olarak. Televizyonda yada bilgisayarda görmüştüm amcık ve göğüs.

O yüzden Arzu’nun meme ucunu görmek için çok çabaladım. Ama bir türlü göremedim. Arzu ise bana çok yakın davranıyordu. Yani göğsünü görmek için çabaladığımın farkında bile değildi. Çünkü böyle bir şey istediğimi düşünmüyordu. Ama ben bir erkektim ve hiç amcık sikmemiştim, meme ucu görmemiştim ve azmıştım. Korkmasam orada ona tecavüz edebilirdim. O derecede istekliydim. Bilgisayarın usb girişi bozukmuş. Klavyeyi ondan tanımıyormuş. Bilgisayar kasasının ön tarafında bulunan kapağı açıp klavyeyi oraya taktım ve klavye çalıştı. Onun klavyesi PS2 girişli olduğu için benim klavyeyi emaneten ona verebileceğimi söyledim. Sürtük hemen kabul etti.

Bende elimden bir kaza çıkmadan gitme talebinde bulundum. Kabul etmedi. Bana nescafe suyu koydum kaynamıştır. Kahveyi içelim gideriz dedi. Koltuğa oturdum. Orospu karşımdaki koltuğa oturdu. Bilgisayar klavyesinin usb girişli olmasını belirttim. PS2 girişi ve kasanın arka tarafındaki usb girişinin bozuk olduğunu ama öndeki usb girişlerinin yeteceğini söyledim. Ben konuşurken arada duruyor düşünme bahanesiyle gözlerimi göğüslerine kaydırıyor ve daha sonra gözlerinin içine bakarak lafıma devam ediyordum. Kahve suyu hazır olmuştur diyerek ayağa kalktı ve mutfağa doğru yürümeye başladı. Arkasından ona bakarak ellerimi yarağıma götürdüm.

Büyümüş olan yarağımı okşadım. Onu görebiliyordum. Hiç kız sikmeyen birisi olarak bugün gördüklerim ve buna karşı çaresiz kalışım beni sinir etmişti. Ah diye iç çektim içimden ve keşke şimdi şunu siksem öpüp okşasam diye düşünmeye başladım. Kapıya gelince yarağımı okşamayı bıraktım. Ama şortumdan kalın ve uzunluğu 16 cm olan yarağım belirginleşmiş ve dikleşmişti. Kahveyi bana doğru uzatırken yarağıma bakıp bakmadığını anlamaya çalıştım. Karşıma oturdu.

Yarağım çok belirgindi ve bu hoşuma gidiyordu. Yarağımın şorttan belirginleşmesini görmemesi mümkün değildi. Arada sırada şortuma doğru gözlerini kaçırdığını fark ettim. Ben nasıl sürekli fırsatını buldukça göğüslerine bakıyorsam o da sürekli şortumdan beliren yarağıma bakıyordu. İçimden hadi be bebeğim gel yanıma sik beni de hemen sikeyim seni diye düşündüm. Ayağa kalkınca aha dedim düşündüğümü yapacak. Murat hadi gidelim seni eve bırakayım geç oldu deyince kendimi çok kötü hissettim.

Bir ara düşündüm acaba yarağımın şişkinliği kötü mü oldu diye. Tamam dedim ve asansöre geçtik. Asansörde aynadan göğsünü izledim. Onunda aynadan yarağıma bakındığını fark ettim yada bana öyle geliyordu. Arabaya bindik. Yine eteklerini yukarı asıldı ve baldırlarını bana sundu. Seyre koyuldum. Hem onun sohbetine eşlik ediyor hem de göğüs ve baldırlarına bakınıyordum.

Eve gelince beni indirdi ve hemen evine geri döndü. Onu sikemedim bu beni üzdü ayrıca göğüsleri ve baldırı da uçup gitmişti. Banyoya geçerek hemen 31 çektim. Onu siktiğimi hayal ettim.

Banyodan çıktıktan sonra ablamın telefonda onunla konuştuğunu fark ettim. Ablam eli boş olmadığı için telefonun kulaklık sesini hoparlöre vermişti. Konuşulanları duyabiliyordum. Arzu ablama kardeşine pizza ısmarlayacağım dedi. Çok büyük dertten kurtarmıştım onu. Bugün bitmesi gereken işi benim sayemde bitirebilmişti. Ablamda pizzaya değil onu bara götür dedi. Benim kız arkadaşımın olmadığını ve asosyal birisi olduğumu söyledi. O da kabul etti. Aradan 2 hafta geçti. Ondan klavyemi geri alacaktım. Evine çağırdı. Gittim. Bilgisayarda sorun var demişti. Eve geldiğimde Arzu’nun o geceki gibi giyinmediğini fark ettim. Amını siktiğim bu sefer normal giyinmişti. Sinirlerim bozuldu. İçeri geçerek hemen o sinirle bilgisayar başına geçtim. Bilgisayardaki sorunu kısa sürede hallettim. Koltuğa geçerek sohbete başladık. Murat canım şimdi senle bir şey konuşacağım dedi. Bende buyur dedim.

Canım ablanla konuştum senin sosyal olmadığını hatta kız arkadaş bile edinemediğini buna sebepte utangaç olduğunu öğrendim dedi. Bende doğru dedim. Canım neden utanıyorsun dedi. Bana sürekli canım demesi hoşuma gitmişti. Bilmiyorum dedim. Peki bu sorundan kurtulmak ister misin dedi. Bende elbetteki isterim dedim. Seni bu sorundan kurtaracağım dedi. O an içimden ne olur seni sikmeme izin ver diye geçirdim. Ama yine sonuç hüsrandı. Ayağa kalktı ve masayı ortaya çekti. Masaya oturdu. Bak şimdi burası kafeterya. Bende yalnız oturan bir kızım. Sen şimdi beni tanımıyorsun. Yanıma gel ve benim yanıma oturmak için çabala bakayım dedi. Dediğini yapmaya çalıştım. Yanına geldim ama yine utandım. Doğru düzgün bir şeyler çıkmadı ağzımdan. Ayağa kalktı ve durum vahim dedi.

Masayı yerine koydu ve yanıma oturdu. Aslında onu sikmeyi istiyordum ama şimdi bana hadi sik beni dese bir bok yapamazdım. Çünkü çok utangaçtım. Utangaçlığımın derecesinin aşırı fazla olduğunu söyledi. Bak Murat senle açık konuşabilir miyim dedi. Evet dedim. Şimdi ben kızım sen erkeksin değil mi dedi. Tabi ki evet dedim. Şimdi diyelim ki sen benle evlendin. Az önce düğün bitti. Eve geldik. Ben gelinliğimle yatak odasında seni bekliyorum. Sende yatak odasına geldin. Ne yaparsın dedi. Bu şekilde konuşması yarağımın büyümesine sebep olmuştu. Duraksadım. Bir şey söyleyemedim. İçimden onu soyar ve sikerim demek geldi ama söyleyemedim. Bak canım o zamanda şu anki gibi utanırsan kız seni boşar dedi. Şahsen o kızın yerinde ben olsam seni hemen boşarım dedi. Canım sıkılmıştı. Kafamı öne eğdim. Eliyle çenemden tutarak kafamı kaldırdı. Canım üzülme. Seni düzelteceğim dedi.

Şimdi senin canın hiçbir kızla seks yapmak istemiyor mu dedi. İstiyor dedim. O zaman seni frenleyen şey nedir dedi. Utangaçlık dedim. Kız arkadaş edinmene sebepte o mu dedi. Evet dedim. Peki hiç seks yapmadın o zaman dedi. Evet yapmadım dedim. Peki canın hiç genel evine de gitmek istemedi mi dedi. Evet istedim ama gidemedim dedim. Gitmek istedin ama dimi dedi. Evet dedim. Onunla bu tür şeyler konuşmak hoşuma gitmişti. Beni hayal dünyamdan gerçeğe doğru itekliyordu. Kendime olan güvenim artmaya başlamıştı. Şimdi açık konuşacaksın dedi. Tabi dedim. 2 hafta önce ben dekolte kıyafet giymiştim. O gün bana geldiğinde gözlerin hep göğüslerime kayıyordu hatta bir ara sana kahve yapmaya gittiğimde şortundan beliren penisini fark etmiştim. Sende fark ettiğimi fark etmiştin dimi dedi. Utanarak evet dedim. Kafamı yere eğdim. Murat sen utanasın diye anlatmıyorum bunları dedi ve kafamı kaldırmamı istedi. Dediğini yaptım. Beni arzulamış mıydın diye sordu. Korkma açık ve net konuş kızmayacağım dedi.

Tamam dedim ve evet seni arzuladım dedim. O an bana ne yapmak isterdin diye sordu. Şey dedim ve duraksadım. Hadi söyle dedi. Göğüslerini ellemek, öpmek ve okşamak istedim dedim. Bak Murat bunu düşünmen senin en doğal hakkın. Neden mi çünkü erkeksin. Mesela ben o gün şortundan beliren penisinden etkilendim. Bu gayet normal bir durum. Hatta canım ellemek, okşamak ve görmek bile istedi. Ama yapmadım utandığım için değil. Çünkü kızlar ilk adımı atmazlar dedi. Duyduklarıma inanamıyordum. Yarağım tekrar büyüdü ve sertleşti. Peki ne yapmam lazımdı dedim. Ne zaman dedi. Yani seni ben arzuladım ve istedim. Ama utandım. Yani en doğal hakkın dedin peki nasıl davranmalıydım dedi. Aferin güzel soru dedi. Nabız yoklayacaksın dedi. Mesela ben göğüslerim açık kıyafet giymişim. Niye sen gözlerini kaçır diye mi hayır, sen bak diye daha doğrusu erkekler bakıp beni arzulasınlar diye.

Onları etkilemek için azdırmak için dedi. Anlıyorum dedim. Peki bu nabzı nasıl yoklayacağım dedim. Güzel bu işi kapmaya başladın dedi. Bana sokulacaksın. Güzel şeyler söyleceksin beni etkilemeye çalışacaksın. Mesela kendine güvenin olacak. Göğüslerin çok güzel diyebilirsin. Baktığının farkındayım zaten ve kızmadığıma göre yada kapatmaya çalışmadığıma göre demek ki senden yorum bekliyorum dedi. Peki seni eve bıraktığımda ne yaptın dedi. Seni düşünerek mastürbasyon yaptım dedim. Eline ne geçti peki dedi. Hiçbir şey dedim. Ama sana açılsaydım benle yatar mıydın ki dedim. Nasıl açılma olacaktı bu dedi. Mesela canlandıralım dedi. Dur beni bekle o günkü kıyafetlerimi giyip geleceğim dedi. İçeri gitti. Yaşadıklarım rüya gibiydi. Yarağım külotumda sıkışmış ve acımaya başlamıştı. Acaba onu sikebilecek miyim diye düşünmeye başladım. İçeri girdi. O günkü gibi giyinmişti. Yanıma oturdu. Göğüslerine baktım ve hemen gözlerimi çektim. Olmadı şimdi bu yaptığın dedi. Gözlerini çekme dedi. Tekrar bakmaya başladım.

Nasıl dedi. Çok güzel dedim. Evet şimdi bana açıl bakalım dedi. Tamam dedim. Göğüslerin çok güzel dedim. İltifat için teşekkür ederim dedi. Dokunabilir miyim dedim. Hayır dedi ve tokat attı. Neye uğradığımı şaşırdım. Hemen atlarsan böyle olur dedi ve güldü. Bende güldü. Tekrar deneyelim dedi. Neden güzel göğüslerini sergilemeyi tercih ediyorsun dedim. Aferin dedi. Bu hoşuma gidiyor dedi. Biz erkekleri çıldırtmak mı hoşuna gidiyor dedim. Evet aynen öyle dedi. Peki neden dedim. Etkilemek için dedi. Peki etkilediğin erkek ellese izin verir misin dedim. Ama suratıma yiyeceğim tokat beklerken evet ama bende ondan etkilenirsem dedi. Peki benden etkilendin mi dedim. Biraz dedi. Peki seni etkilemek için ne yapmamı istersin dedim. Bu lafımın üzerine beni yanağımdan öptü. Aferin çok iyi gittin dedi. Bak böyle açık olacaksın. Korkma kız en çok tokat atar ve gider. Ama bir gün başarırsın dedi. Şimdi gelelim sonuca dedi. Senin tek sorunun utangaçlık. Bunu aşabilmek için 31 çekmek yerine gerçeğini yapacaksın dedi.

Sana bu kıyağı geçmeyi düşünüyorum dedi. O an heyecanım çok belli olmuştu. Güldü. Ayağa kalktı. Beni de kaldırdı. Elleriyle ellerimi tuttu. Bak canım ben bakireyim ama seni bu yaşayacaklarımız aramızda kalmak koşuluyla bu utangaçlıktan kurtaracağım dedi. Teşekkür ederim aramızda kalacak dedim. Tamam o zaman yalnız bakire olduğum için sikemeyeceksin ama yinede sen beni sikeceksin. Göt deliğimden alacağım dedi. Hemen dudaklarına yumuldum. Öptüm. Bak daha yapmadan işe yaradı dedi. Önce öpüşmekle başlayalım dedi. Şimdi dudaklarını benim üst dudağımı öpecek şekilde getireceksin ve üst dudağımı öpeceksin. Bunu yaparken de dilinle de dudağımı yalayacaksın dedi. Sonra alt dudağımı öpeceksin daha sonrada ağzımın içine dilini sokacaksın. Dillerimiz birleşecek dedi. Aynen uygulamaya başladım. Harika bir duyguydu. Dilimin dilini yalaması ve tükmüğünü ağzımda hissetmem hoşuma gitmişti. Ellerini belimde gezdir. İlk öpüşmede hemen göğse yada amcığa elini götürmeyeceksin dedi. Ellerim belinde onu öpüyordum. Belini okşamak ellerimi gezdirmek hoşuma gitmişti. Kalçasına doğru yavaşça iniş yapmaya başladım ama elimi kalçasına götüremedim. Aferin şimdi ellerini yavaşça kalçama doğru götür ve artık boynumu öpmeye ve yalamaya başla dedi. Tamam dedim ve ellerimi kalçasına attım.

Eteğinden dolayı kalçasını avucumun içinde sıkamıyordum. Sadece okşayabiliyordum. Boynuna öpücükler kondurmak hoşuma gitmişti. Şimdi bak Murat yavaşça göğüslerime doğru in dedi. Açık gördüğün her yerimi yala ve öp dedi. Hemen göğsüne indim. Vay be daha önce sadece bakabildiğim görebildiğim göğüsleri şuan dudaklarımın ucunda idi. Yumuşacıktı. Ellerimle etek yüzünden tam hissedemediğim kalçası ve dudaklarımın ucunda tam olarak hissettiğim göğüsleri yarağımı sertleştirmiş ve külotumun içinde sıkışmıştı. Arzu “Oh devam harikasın oh devam et böyle” diyerek inlemeye başlamıştı. Onun yeni komutlar vermesini bekliyordum. Arzu elini şortumun üzerinden yarağıma attı. Okşamaya başladı. İlk defa yarağım okşanıyordu. Arzu “şimdi tişörtümü çıkart” dedi. Hemen tişörtünü çıkarttım. O an gördüğüm manzara karşısında donup kalmıştım. O elbise sutyen giyilmesine izin vermeyen bir elbise idi. Memeleri karşımda idi. Ben “vay be harika” dedim. Güldü. Arzu “hadi bakalım memelerim senin emmeye başla” dedi.

Hemen sağ memesini emmeye başladım. Sol elimle de sol göğsünü avuçlayarak okşamaya ve sıkmaya başladım. Sağ elimde kalçasında idi. Arzu “aferin elini göğsüme atmanı beğendim” dedi. Bende “of be meme emmek okşamak manyak güzelmiş” dedim. Güldü ve “evet öyledir” dedi. Biraz daha meme ucunu emdikten sonra sol memesine geçtim. Artık sağ elim sağ memesinde idi. Sol elimde kalçasında idi. Meme ucunu biraz emdikten sonra dudaklarımla memesinin yalanmayan öpülmeyen yerlerini yalamaya ve öpmeye başladım. Arzu “ah oh harikasın” diyerek inliyordu. Emmeyi bıraktım ve iki elimi de memelerine attım ve okşamaya başladım. Dudaklarımı da onun dudaklarına attım ve öptüm. Bu arada Arzu elleri ile yarağımı okşuyordu. Arzu’ya “eteğini çıkartabilir miyim” dedim. “sorman hata” dedi. Güldüm. Hemen eteğini çıkarttım. Beyaz bir dantelli külotu vardı. Ellerimle baldırlarını okşayarak külotuna ulaştım. Tam külotunu çıkartmaya niyetlenmiştim ki Arzu beni asılarak yukarı kalkmamı sağladı ve gömleğimin düğmesini açarken dudaklarıma yumuldu. Tekrar öpüşmeye başladık.

Etekten kurtulduğum için ellerimi kalçasına attım ve okşamaya başladım. Kalçası ile elimin arasında sadece külotu vardı. Bu zamana kadar sadece baktığım ve okşamak için yanıp tutuştuğum kalçaları şuan elliyor ve okşuyordum. Arzu gömleğimi çıkarttı. Atletimi de çıkarttıktan sonra elleri ile memelerimi okşamaya başladı. Ellerimle hemen şortumu çıkarttım. İkimizde sadece külotla kalmıştık. Ellerini yarağıma attı. Bende ellerimi bacak arasına yani amcığının bulunduğu kısma atarak külotu üzerinden amcığını hissetmeye çalıştım. O ise külotum üzerinden yarağımı okşuyordu. Amcığını hissedememiştim. Düz bir şey hissettim. Meğer külotunun içinde kadın pedi varmış. Arzu ellerini külotumun içine soktu ve yarağımı avuçlayarak dışarı çıkarttı. Yarağımı ellediği anda aldığım zevki anlatamam. Arzu “o bak sen meğer külot içinde hazine taşıyormuşsun” dedi. Güldüm. “nasıl yarağım” diye sordum. “görünüş itibariyle iyi ama yemeden belli olmaz” dedi. Yere doğru eğildi ve külotumu tamamen çıkarttı. “Evet şimdi tadına bakalım” dedi ve yarağımı ağzına almaya başladı. 16 cm’lik kalın yarağımın tamamını ağzına soktu.

Aldığım zevkten biran hareketlendim. Yarağımı ağzından çıkarttı ve “güzelmiş” dedi. Elleriyle yarağıma 31 çekmeye başladı. Daha önce hep kendi ellerimle yarağımı okşardım şimdi hayallerimde siktiğim kız yarağımı elliyor 31 çekiyordu. Biraz daha okşadıktan sonra bana “hadi ağzımı sik canım” dedi. “tamam” dedim. Ağzını açtı ve yarağımı ağzına sokup çıkartmaya başladım. Ellerimle kafasından destek alarak onu ağzından sikmeye başladım. Gözlerimizin gözlerimiz ile buluşması hoşuma gitmişti. Onu ağzından sikiyordum. Biraz daha siktikten sonra ayağa kalktı. Hiç vakit kaybetmeden külotuna sarıldım ve hızlıca çıkarttım. Külotunun içinde amcığını hissetmemi engelleyen pedi gördüm. Artık amcığını görmeme engel kalmamıştı. Baldırlarından öperek amcığına doğru çıktım. Önünde hafif kılları vardı.

Kıllarından yalamaya başladım. Arzu ise inliyordu ve elleri ile kafamdan bastırarak amcığına yapışmamı sağlıyordu. Amcığının ucunu yaladıktan sonra doğruldum ve bir hamle ile ellerimi kalçasına atarak onu kaldırdım ve divana doğru götürmeye başladım. Arzu “aferin canım çok çabuk kaptın bu işi” dedi. Divana varınca durdum ve dudaklarından öpmeye başladım. Ellerimi ise kalçalarına attım. O kadar yumuşaktı ki anlatamam. Dudaklarını öpmeyi bırakıp meme uçlarına yumuldum. Ellerimle de kalçasını okşamaya devam ediyordum. Sonra “amcığını yalayacağım divana uzan” dedim. “Olur” dedi ve divana uzandı. Bacaklarını iki yana ayırdı. Gördüğüm manzara karşısında donup kalmıştım. İlk defa yakından amcık görüyordum. Yavaşça yere çömeldim. Arzu sessiz bir şekilde beni izliyordu. “nasıl beğendin mi” dedi. “beğenmek ne kelime ben bayıldım” dedim. Amcığı bana bir araba garajını anımsatmıştı.

Kapısı açık bir araba garajı. Yavaşça amcığına doğru yaklaştım ve ellerimi amcık kapısına dokundurdum. İki elimde amcığında idi. Okşuyordum, elliyordum kısacası istediğimi yapıyordum. Arzu ise seyrediyordu. “vay be demek amcık bu ha” dedim ve klitorisinden öpmeye başladım. İlk başlarda öpücükler konduruyordum daha sonra yalamaya başladım. Yaladığım şey bir amcıktı. Çok tatlı bir amcık. Ayrı bir lezzeti vardı. İlk defa amcık yalıyordum ve midem bulanmıyordu. Arzu ise yalıyordu. Bir ara elleri ile klitorisine dokunarak “bak burasını çok yalayacaksın burasının yalanması kızları deli eder” dedi. Bende “tamam” dedim. Dakikalarca amcığının her tarafını yaladım. En fazlada klitorisini yaladım. Amcığının içine dil darbeleri attım. “Arzu artık amcığını sikmek istiyorum” dedim ve doğruldum. Arzu “canım amcıktan olmaz göt deliğimden” dedi ve yüz üstü uzandı. Şuan kalçaları karşımda idi. Yalamaya başladım. Ellerimle de kalçasını okşamayı da ihmal etmiyordum. Arzu “hadi birazdan göt deliğimi yala” dedi.

Bende “tamam” dedim. “bak sadece yalamayacaksın aynı zamanda tükmükle ki yarağını rahat sokabilesin” dedi. “gerçi bu yarağı biraz zor alırım göt deliğime ama olsun şansımızı deneyelim” dedi. Bende aynen dediklerini yapmaya başladım. Ama aklım amcığında idi. Ellerimle ara sıra amcığını okşuyordum. Bol bol bana verdiği komutlara uyarak göt deliğini tükmükledim ve ellerimle de yararak genişletmeye çalıştım. Bu işlemden sonra Arzu “hadi yavaşça yarağının ucunu sok bakim ama yavaşça” dedi. Yarağımın ucunu göt deliğine dayadım. Yarağım tam olarak sert durumda değildi. Biraz 31 çekerek sertleştirdim ve göt deliğine geçirmeye başladım. Arzu sürekli “yavaş ah yavaş” diyordu. Yarağımın ucunu sokmayı başardım ama kalın olan kısmı bir türlü sokmayı başaramadım. Biraz yüklenince Arzu “ah” diye çığlık attı. Hemen yüklenmeyi bıraktım. Arzu “böyle olmayacak” dedi ve mutfağa gitti. Elinde su bardağı ağzına kadar dolu yağ ile geri döndü. “yarağını bardağa sok ve iyice yağlanmasını sağla” dedi.

Aynen dediğini yaptım. Yarağım iyice yağlandıktan sonra Arzu domaldı ve “birazda parmaklarınla göt deliğimi yağla” dedi. Parmağıma yağı sürdüm ve göt deliğine soktum. İyice yağlandırdıktan sonra “tamam tekrar geçiriyorum” dedim. “tamam az önceki gibi yavaş yap” dedi. Yavaşça yarağımı sokmaya başladım. Yine yarağımın kalın kısmına gelince takıldı kaldı. Arzu “biraz zorla” dedi. Zorlamalarıma rağmen bir türlü yarağımı göt deliğine sokamadım. Arzu “daha önce 3 tane yarak girdi bu göte ama bu kadar kalın değildi o yaraklar” dedi. “ne olacak şimdi” dedim. “biraz daha dene bakalım” dedi. Bende baktım olmayacak yavaşça yüklendim daha sonra yüklenişim sertleşti. Arzu çığlık atsa da durmadım yüklenmeye devam ettim. Arzu “dur Murat olmuyor canım çok yanıyor dur” dedi. Bende “az kaldı yarağımın yarısı girdi biraz daha dayan” dedim. Arzu yine çığlık attı “ah olmuyor canım yanıyor dur” dedi.

Bende durmadım. Daha da yüklendim. Arzu’nun çığlıkları iyice arttı ve bana kızdı. “yeter artık Murat yırttın götümü ah” dedi. Biraz daha yüklenince yarağımın tamamı götünün içine girdi. Ama Arzu felaket çığlık atmıştı. Mahalleden mutlaka duyan olmuştur. “tamam soktum yarağım içine girdi” dedim. Arzu “dur bekle oh tamam biraz alışsın götüm” dedi. Bende “tamam” dedim ve yarağım içinde kalçasını okşamaya başladım. Arzu “nasıl Murat yarağın göt deliğimde hoşuna gitti mi göt deliğim” dedi. Bende “harika” dedim. “artık sikmeye başlayabilir miyim” dedim. “olur ama şöyle yapacaksın birden çıkartmayacaksın önce yavaşça gel git yapacaksın ama yarağının yarısını bile dışarı çıkartmadan yapacaksın” dedi. “tamam” dedim ve işe koyuldum. Dediğini yapıyordum. Yarağımı çok az dışarı çıkartarak onu sikiyordum. “oh be sonunda seni sikiyorum” dedim. “aferin devam et” dedi. Artık göt deliği alışmıştı. Yarağımı sonuna kadar çıkartıp tekrar sokabiliyordum. Sikmek hoşuma gitmişti. 31 çekerken ki aldığım zevk, meğer zevk değilmiş.

Hem götten sikiyor hem de üstüne yığılarak ellerimle memelerini mıncıklıyordum. Arzu’nun inlemeleri sikişime ayrı bir zevk katıyordu. Arzu “canım ellerinle de amcığımı okşa” dedi. “tamam götünü siktiğim” dedim ve ellerimi amcığına attım. Arzu “aferin bak artık rahat konuşuyorsun benle götünü siktiğim falan” dedi. “evet sana teşekkür ederim yavrum oh götün sıcacık lan ne güzelmiş sikmek oh” dedim. Hızlandım. Sanırım yarağımla onu götten tam 20 dakika siktim. Bir türlü boşalamıyordum. Arzu “oh be ne yarakmış bu bitirdi beni ne zaman boşalacaksın” dedi. “daha hiç niyetim yok” dedim. Ellerimle amcığını okşadığım için bu boşalmanın eşiğine gelmişti. Yoruldum ve durdum. “ne oldu” dedi. “yoruldum” dedim. Güldü. Yarağım göt deliğinde bekledim ve yanımdaki tişörte terimi sildim. Tekrar başladım ama bu sefer çok hızlı girip çıkıyordum. Hızımı fazla kaybetmeden ellerimle onun belinden tutarak sikişe devam ettim.

O ise elleri ile amcığını okşuyordu. Büyük bir inilti ve sarsıntı ile ben bittim diyerek yatağa çöktü. Boşalmıştı. Yatağa çökünce bende sikişimin hızı ile üzerine yığıldım. Yarağım iyice sıkıştı. Ama bu sıkışma benim hoşuma gitmişti. Sikmeye devam ediyordum. Daralan göt deliğine hızlıca yarağımı sokup çıkartışım benim boşalmama sebep olmuştu. Ama ilk defa bu kadar çok zevk alarak boşalmıştım. O kadar çok zevk almıştım ki biran kendimi kaybettim. Üzerine yığıldım. Spermlerin göt deliğinin içine akmıştı. Arzu “aferin güzel siktin beni” dedi. “sende güzel sikiliyorsun deliğin süper” dedim. Üzerinde yattım. Yarağım küçülerek deliğinden dışarı çıktı. İkimizde büyük zevk ve mutluluk içinde idik.

Tuvalete gittik. Onun işemesini seyrettim. Sonra bende işedim. İçeri geçtik. Arzu “bundan sonra canım ne zaman isterse geleceksin ve beni sikeceksin, canın ne zaman isterse beni gelip sikebilirsin” dedi. Bende “oh harika bir gün yaşattın bana tabi ki de ne zaman istersen emrindeyim” dedim ve ona sarıldım. “amcığını sikemeyecek miyim” dedim. “canım bu yarağı amcığıma almayı isterim ama bakireyim biraz böyle devam edelim belki ilerleyen günlerde senin kadının bile olabilirim” dedi.

Elimi amcığına attım ve “tamam bu amcığa gireceğim günü sabırla bekleyeceğim” dedim. O gün onu tam 7 kere daha götünden siktim. Onunla beraber uyudum.

Artık onu canım ne zaman isterse sikebiliyordum.