Arkadaşım karımın küloduna boşalmış!

Sosya medyada paylaş:

Mutaassıp bir çevrede yaşayan bir insanım. Evliyim, monoton bir hayatım var. En iyi ve çocukluk arkadaşım Nizamettin’le çok uzun zaman sonra tekrar bir araya gelmiştik. Nizamettin, boşanmış, yalnız yaşayan, 40’lı yaşlarda, hayatı dolu dolu yaşayan değişik bir tipti. Bizim hayat görüşümüze ters bir hayatı vardı.

Bizim evde oturmuş, eski günleri yad etmeye başlamıştık. Karım bizim yanımızda çok fazla zaman geçirmiyordu. Fakat birkaç kez Nizamettin’in bakışlarını karımın üzerinde yakaladım. Karım, 34 yaşında, çok güzel olmasa da, balık etli, tipik Anadolu kadınıydı. Her zaman kapalı tesettürlü bir kadındı. İlk başlarda biraz şaşırmış ve kızmıştım. Normal şartlarda evimize çok fazla misafir gelmezdi. Bu duruma çok alışık değildik, hem karım hem ben. Mutaassıp derken öyle çokta sofi değilim, arada sırada içiyorum. Arada sırada kaçamak yapmak istiyorum, ama şartlar buna müsait olmuyor.

Nizamettin’le o akşam içiyorduk. Karım tam tutucudur, bize biraz da kızgınlıkla bakıyordu. Zaman ilerleyip kafalarımız iyi olmaya başlamıştı. Eski muhabbetlerin biri açılıp bir kapanıyordu. Nizamettin bir ara tuvalete kalktığında, karım sinirli bir şekilde yanıma geldi ve “Ne oluyor? Kim bu adam? Neden geldi? Niye içiyorsunuz? Ne zaman gidecek?” diye soru yağmuruna tuttu. Karımı susturmaya çalışıyordum, ama nafile. Ortamdan, belki de Nizamettin’den rahatsız olmuştu.

Aradan neredeyse 10 dakika geçmiş, Nizamettin henüz tuvaletten gelmemişti. Karım söylene söylene çıkarken, Nizamettin salona girdi. Salondan çıkmakta olan karıma arkasından bakarak, “Yengeyi kızdırdık Bekir, sopa yemeyelim!” dedi. “Sen ona aldırma, pek alışık değil böyle şeylere!” dedim. Masaya otururken dikkatimi çeken bir şey oldu. Nizamettin’in önü şişkin duruyordu, ama farklı bir şişkinlikti bu. Siki kalkık değildi, cebine bir şey koyulmuş gibi önünde bir kabarıklık vardı. Pek önemsemedim o anda. Karımın limon satan suratından sonra biz de daha fazla oturmadık zaten. Nizamettin evine gitti.

Yatağa yatmış karımın gelmesini bekliyordum. Karım elinde küçük bir poşetle geldi. Poşeti yatağın altına bırakıp, sinirli bir şekilde yatağa girdi. Susmak bilmiyordu. “Yeter artık, uyusak. Sabah erken kalkacağım!” dedim. Karım, “Bak bir şey anlatacağım, iyi dinle, tamam mı?” dedi. “Anlat, başımı şişirdin zaten yeterince!” dedim. Karım, “Senin bu arkadaşın, Nizamettin midir nedir, her ne boksa, hem hırsız hem de sapık!” dedi. “Ne diyorsun sen be?” dedim. Karım, “Öyle işte, dediğim gibi, hem sapık hemi de hırsız!” dedi. Şaşırmış gözlerim açılmış yatakta doğrulmuştum. “Anlatsana, sen ne diyorsun?” dedim.

Karım, “Akşam çamaşır yıkadım, biliyorsun. Bir tane külodum, bir tanede eşarbım kayıp! Makineden yıkanmışları çıkardım, sepete koydum, asacaktım, o ara bu adam tuvalete girdi. Sonra makineye yeniden kirlileri dolduruyordum ki, kırmızı eşarp yok! Ama eminim ben, yıkayacaktım, kirli sepetine koymuştum. Sonra sepetin dibine sıkıştırılmış siyah saten eşarbımı gördüm, içinde de beyaz külodum. Senin bu arkadaşın şey yapmış… 31 çekmiş ve külodumla eşarbıma boşalmış. Sen inanmazsın diye yıkamadım, aha burada, poşetin içinde!” diye yerden aldığı poşeti bana gösterdi. Şok bir haldeydim, en yakın arkadaşım benim evimde 31 çekmiş ve karımın en mahrem giysilerine boşalmıştı. Ne yapacaktım şimdi?

Karım konuşmasında devam ediyordu. “Sonra yıkanmışları asarken farkettim, kırmızı külodum yok! Anladın mı ben niye bu kadar kızgınım! O an tatsızlık çıkmasın diye bir şey demedim, önce seninle konuşayım dedim, ne yapacağız Bekir?” dedi. Aynı soruyu ben de kendime sorarken karımla göz göze geldik. Sikim kalkmaya başlamıştı. Başında beyaz tülbendi ve üzerinde de beyaz tek parça geceliği vardı. Geceliğin altından büyük göğüsleri görünüyordu. Sutyen giymemişti. Ellerimi geceliğin üzerinden göğüslerine koydum. “Hele bir sabah olsun!” deyip dudaklarına yumuldum. Boynunu, boğazını, yanaklarını öpüyor, yalıyor, kokluyordum. Karım da şaşırmış, ama kendini bana teslim etmişti. Ellerimi de vücudunda gezdiriyordum.

Elimi geceliğinin içinden sokup kalçalarını avuçladım. Etli kalçalarına dokunan elim onu biraz ürpertti sanırım. Kalçaları pürüzsüzdü. Karım her zaman bakımlı bir kadındı. Götünü okşamaya başladım. Göt yanaklarını sıkıyor, yoğuruyordum. Elimi amına atınca, “Iııhhh!” diye bir ses çıkardı. Amını okşamaya başladım. Amı tertemiz ve kılsızdı. “Ağda mı yaptın?” diye sorunca, “Bu sabah temizledim!” dedi. Am dudakları etli ve büyüktü. Onları parmak uçlarımla sıkıyordum. Amının içine orta parmağımı sokup çıkarmaya başladım. Karım amının sulandığını hissettim. Amının içinde parmağım ve elim su içinde kalmıştı. Diğer elimi de geceliğinin yakasından içeri soktum ve sutyensiz memelerini avuçlayıp sıkmaya başladım. Geceliğinin yakasını aşağı sıyırarak memelerini çıkardım. Memeleri büyük ve dolgundu. Meme uçlarını sıkıyor, dudaklarımla emiyordum. Ben küçük küçük ısırıklar atarken, karımın hafif hafif inlediğini duyuyordum.

Artık dayanacak halim kalmamıştı, “Bacaklarını aç!” dedim sessizce. Karım belini havaya kaldırıp geceliğini yukarı sıyırdı. Ben de doğrulup açık bacaklarının arasında yerimi aldım. Karım altımda geceliği beline kadar sıyrılmış ve bacakları iki yana açık bir şekilde yarağıma bakıyordu o esnada. Yarağım kazık gibi olmuş ve havaya doğru tüm haşmetiyle kalkmıştı. “Bekir sana ne oldu böyle?” dedi. “Ne yapacaksın, ne olduysa oldu!” dedim. Dizlerimin üzerinde eğildim. Derken yarağımın kafası yavaş yavaş amından içeri doğru girmeye başlamıştı. Bu sırada karımdan, “Iığğhh!” diye hafif bir inleme geldi. Yarağım amına girdikten sonra, önce yavaş yavaş içinde gidip gelmeye başladım. Ayaklarımla yataktan destek almış, karımı misyoner pozisyonunda sikiyordum.

Karımdan hiç ses çıkmıyor, kollarını iki yanına uzatmış, öylece yatıyordu altımda. Yüzünü, yanaklarını, dudaklarını öpüyordum. Başında beyaz eşarbı olduğu halde saçlarından hafif bir parfüm kokusu geliyordu. Memelerini emiyor, uçlarını hafif hafif ısırıyordum. Daha sonra hızlanmaya ve daha çok sokmaya başladım. karımın üzerinde gidip gelip, zevkten iniltiler çıkarırken, o sadece altımda yatıyordu. Karyola gıcırdamaya başlamıştı. Amının içi kaygan ve sıcaktı.

Kafamda sorular vardı. Nizamettin karımı sikmek mi istiyordu? Neden karımın külot ve eşarbına boşalmıştı? Ve şimdi çaldığı eşarp ve külotla evinde oturmuş karımı düşünerek 31 mi çekiyordu? Bunları düşünürken daha da hızlanmıştım ve şimdi karyola gacır gucur sesler çıkarıyordu.

Sonra karımın amından çıktım. Onu belinden tutup biraz daha geriye kaydırdım. Bacaklarını kaldırıp havaya dikince amı belirdi. Elimle yarağımı amına hizaladım ve yavaş yavaş tekrar içine girdim. İki yana açtığım bacaklarını omzuma koydum ve bu şekilde daha şiddetle sikmeye başladım. Yarak darbelerimle karımın vücudu altımda sallanıyordu. Karımdan yavaş yavaş, “Aah, aah!” diye sesler gelmeye başlamıştı. Yatağın çıkardığı sesler daha şiddetliydi bu sefer. Yukarıda annemle babamın yatak odası vardı. Onların yataktan çıkan sesleri duyuyor olabileceklerini düşündüm.

Bu kez bacaklarını tekrar ayırdım ve “Bacaklarını iyice ayır, tut onları!” dedim. karım dediğimi yaparak bacaklarını iki yana iyice açtı ve alttan kalçalarını tuttu. Yatak başından tutarak güç aldım ve var gücümle öne doğru bastırınca, yarağımın taşaklarıma kadar amına girdiğini sezdim. Karımdan çığlık atar gibi, “Ahhh!” sesleri gelmeye başlamıştı. Yatak başından aldığım güçle hayvan gibi sikiyordum karımı. Memeleri sağa sola, ileri geri sallanıp duruyordu. İnanılmaz zevk alıyordum. Her seferinde daha büyük bir güçle amına soktukça, karımdan sadece şiddetli, “Ahh!” sesleri geliyordu.

Odanın içi, yatağın gıcırdaması, karımın, “Aah, aah!” sesleri, taşaklarım kasıklarına çarptıkça çıkan ‘Şlap şlap!’ sesleri ile dolmuştu. Boşalmaya niyetim yoktu. Karımı hayvan gibi sikerken altımda iki büklüm olmuştu. Amından çıktım ve bir şey demesine fırsat vermeden yüz üstü çevirdim. Dizlerinin üzerinde doğrulmasını istedim. Elleriyle yatak başından tutarak destek aldı ve dizlerinin üzerinde domaldı.

Arkasında yerimi aldım. Göt yanaklarını iki yana iyice açınca bir çukur gibi duran göt deliği belirdi. Başparmağımla deliğine bastırdım. Parmağım vıcık vıcık ter içinde kaldı. Başını ve belini iyice eğmesini söyledim. Bacaklarını ayırdım. Yarağımı tekrar amına soktum. Belinden sıkıca tuttum ve gittikçe hızlanmaya başladım. Karım yine, “Ahh, ahh!” sesleri çıkarmaya başlamış, yatak da az önceki gibi sallanmaya ve gıcırdamaya başlamıştı. Kalçalarına çarpan kasıklarımdan çıkan sesler odanın içinde yankılanıyordu. Karım yatak başından sıkıca tutmuş, acı içinde inlerken, ben boşalacağımı anladım.

Daha hızlı ve daha sert sikmeye başladım. Karım aldığı yarak darbeleriyle, “Imm, ahh, ohhh, ığhh!” diye inlerken elimi başındaki beyaz eşarba attım. Ve sertçe eşarbı çektim, saçları ortaya çıkmıştı. Bir elimle belini tutmuş, diğer elimle de tuttuğum beyaz şifon eşarbı burnuma götürdüm ve kokusunu içime çekmeye başladım. Boşalmama birkaç saniye kalmışken daha hızlı ve daha sert pompalamaya başladım. Tam boşalacağım sırada karımın amından çıkıp eşarbı sikime sardım ve sonunda zevk dalgası tüm vücudumu sardı. Elektrik çarpmış gibi oldum. Tüm döllerimi karımın beyaz şifon eşarbına akıttım. İnanılmaz bir zevk almıştım. Eşarp ile yarağımı iyice sildim.

Karım yatakta uzanmıştı, dağılmış bir haldeydi. Ter içinde kalmış, saçları dağılmıştı. Geceliğinin açık yakasından memelerinin üst kısmı, altında toplanmış geceliğinin kenarından beyaz kalçaları görünüyordu. Öpüştük ve birbirimize baktık. Sessizliği bozan karım oldu, “Ne oldu böyle sana, uzun zamandan beri böyle yapmamıştık, değil mi?” dedi. “Evet, çok özlemişim seni!” dedim. “Ben de seni!” dedi karım. Sarıldık. Karım, “Sen de boşaldın benim eşarbıma, neden?” diye sordu karım. “Bilmiyorum, ama hoşuma gitti!” dedim. Karım, “O sapık Nizamettin şimdi benim külotumla yine 31 çekiyordur desene! Ne yapacağız Bekir?” dedi.

Cevap veremedim, çünkü ne yapacağımızı bilmiyordum. Tek bildiğim, sanırım Nizamettin’in bunu yapmasından hoşlanmıştım.

O günden sonra Nizamettin’le görüşmedik. Karımla da bu konuyu hiç konuşmadık. Bir ay kadar sonra, yine bir gece yatakta bir sağa bir sola dönüp duruyordum. İçimde nasıl bir bir sıkıntı vardı anlatamam. Karımla hayatımız yine rutin bir hal almıştı. Karıma sarıldım, güçlükle ağzımdan, “Nizamettin’i çağırayım mı?” sorusu çıktı. Açıkçası karımın itiraz edip kızmasını bekliyordum. Ama karım yumuşak ve sakin bir ses tonuyla, “Sen bilirsin…” dedi. İtiraz etmemiş, kararı bana bırakmıştı. Sanırım o da istiyordu.

Ertesi gün Nizamettin’i aradım. Biraz havadan sudan konuştuktan sonra, “Akşam yemeğe gelsene, bir iki duble içeriz!” dedim, kabul etti. Telefonu kapattıktan sonra karıma, “Akşam misafirimiz var!” dedim. Karımın yüzünde hafifçe bir gülümseme belirdi ve “Ben hazırlık yapayım o zaman!” dedi. Bu işin sonu nereye varacak diye merak ediyordum. O gün hemen Elektronikçiler çarşısına inip, kamera aldım, ufak tefek, her yere saklanabilen bir şeydi. Satan adam, tam doluyken 24 saat kayıt yapabildiğini, ayrıca ses kaydı da yaptığını söyledi.

Nizamettin’i kameraya çekecektim. Aklımda, Nizamettin’i bu gece bizde kalmaya ikna etmek, sonra da yatak odamızı ona vermek vardı. Sonrası Nizamettin’e kalıyordu, hazine odası bulmuş define avcısı gibi olacaktı. Bundan karımın bile haberi yoktu. Eve döndüğümde karıma, sadece yatak odamızda Nizamettin’i yatırmayı düşündüğümü söyledim. Bana verdiği tek cevap, “Sen bilirsin, bana bir şey sorma!” oldu. Bu arada karım da yatağın yanındaki tekli koltuğa çamaşırları katlayıp üst üste koymuştu. En üste güzelce katlanıp konmuş eşarpları, hemen altına da nerdeyse bir düzine kadar külotunu koymuştu. Tuzak hazırdı. Şimdi sabırsızlıkla akşam olmasını bekliyorduk…

Akşam saat 8 gibi Nizamettin geldi, elleri doluydu. Masa hazırdı. Hemen yemeğe oturup, ufaktan da içmeye başlamıştık. Nizamettin yanında getirdiği ünlü bir markanın kağıt çantasını açtı. İçinden önce bir kazak çıkardı ve bana uzatarak, “Kardeşim, benden sana bir ufak hediye!” dedikten sonra, “Bir de ablamı geçen kızdırdık, bu da ona kendimizi affettirmek için!” diyerek, kutusunda olan bir eşarp çıkardı. Şaşırmıştım, sadece, “Sağ ol ortak, ne zahmet ettin, hiç gerek yoktu!” diye karşılık verdim, sonra da mutfakta olan karıma seslendim, “Hanife gel bak, Nizamettin bize hediye getirmiş!” diye.

Karım içeri girdi. Göz göze geldik ve kutuyu uzatırken, “Bak Nizamettin bize getirmiş, seni kızdırdık ya geçen sefer, bizi afetsin yenge diyor!” dedim. Karım Nizamettin’e, “Abi ne gerek vardı, mahcup ettin bizi şimdi. Affedilecek bir şey yok!” dedi ve kutudan eşarbı çıkardı. Meslek icabı anlıyordum, bu kutu daha önce açılmış ve eşarp öyle amatörce katlanmış ve kutuya yeniden koyulmuştu. Sanki daha önceden kullanılmıştı. Karım, “Çok teşekkürler abi, çok güzelmiş!” dedi. Nizamettin de, “Ablam umarım beğenirsin, sana çok yakışacağından eminim, güle güle giy!” dedi. Karım tekrar teşekkür edip gitti. Nizamettin’in aldığı hediyeler pahalı şeylerdi. Zaten Nizamettin’in maddi durumu bizden çok çok iyiydi. Pahalı bir arabası vardı ve lüks bir Rezidansta kalıyordu…

Kadehler ardı ardına bitiyordu. Karım içeri girdi, elinde hazırlamış olduğu meyve tabağı vardı. Ama başında Nizamettin’in hediye getirdiği eşarp vardı. Siyah parlak satendi, üzerinde rengarenk küçük gül desenleri vardı ve karıma da çok yakışmıştı. Farklı olan sadece bu değildi. Karım çok abartılı olmamak kaydıyla hafif bir makyaj yapmıştı. “Nasıl, yakışmış mı?” diyerek elindeki tabağı masaya bıraktı. Evet, çok yakışmıştı ve ben ona böyle pahalı kaliteli güzel şeyler alamıyordum. Nizamettin, “Abla çok yakışmış!” dedi. Ben de, “Evet, çok yakışmış!” diyebildim mahcubiyet içinde. Karım şöyle etrafında döndü, çocuklar gibi mutluydu. Sonra hiç beklemediğim bir şekilde masadaki boş sandalyeye oturdu ve “Ben alkol içmiyorum, ama abimin bu güzel jesti için size meyve suyuyla katılmak istiyorum!” dedi. Bana baktı, ama izin ister gibi bir hali yoktu. Bozulmuştum, ama belli etmemeye çalıştım.

Hep beraber kadehlerimizi tokuşturduk, “Güzel ve mutlu günlere!” diye içtik. Bu an benim ve hayatımın değiştiği andır. Nizamettin lavaboya gidince, “Hanife, ne yapıyorsun sen?” diye sordum. Karım dudaklarıma bir öpücük kondurdu ve “Kızdın mı aşıkm, yoksa kıskandın mı?” dedi. Sonra da elini sikime attı ve “Ben seninim merak etme! Şey… Sana sormadan bir şey yaptım, ama kızma!” dedi. Kaşlarımı çatarak, “Ne yaptın sen?” diye merakla sordum. Karım, “Aşkım bu eşarba boşalmış Nizamettin, arka kısmına, kurumuş, ama yine de giydim! Hem onun burada kalmaya ikna olması lazım değil mi?” dedi. Ses çıkarmadım, kafasını tuttum kendime çektim, dudaklarını öpmeye başladım. Niyetim eşarbı kontrol etmekti. Ellerimi eşarbın üzerinde gezdirmeye başladım. Karımın dediği yeri buldum, evet o kısım kurumuş ve sertleşmişti. Bir an önce karımı sikmek istiyordum, sikim taş gibi sertleşmişti, ama yatmaya gidene kadar beklemeliydim…

Üçümüz masada oturmuş, bizim eski günlerimizden bahsediyorduk. Saatler gece yarısını biraz geçiyordu. Nizamettin benden fazla içmişti. 70’lik rakının yarısından fazlasını tek o içmişti. Ona, “Ortak bu gece gitme, şimdi çevirme falan olur…” dedim. “Yok, gitmem gerek!” dedi. “Gitme, yer var burada!” dedim. Nizamettin gitmek için ısrar ediyordu. Karım söze girerek, “Abi biliyoruz gidebilirsin, ama polisler ehliyetini alır falan, bak biz yabancı mıyız, sana içeriyi hazırlarım, güzelce yatarsın. Hadi abi, kırma bizi!” dedi.

Nizamettin karıma baktı ve “Senin o güzel hatırın için kalıyorum!” dedi. Sonra da bana, “Ee Bekir, son bir cila yapsak iyi olacak, ama şişe bitti!” dedi. “Ortak ben hallederim!” dedim. Karıma da, “Hemen gidip geliyorum!” dedim. Nizamettin, “Arabayla git yürüme!” dedi ve karım da yanımızdayken cebinden bir tomar para çıkarıp, “Al!” diyerek bana uzattı. Tamamı bir destenin yarısından fazlaydı. “Olmaz ortak!” dedim. “Al dedim sana, arabaya mazot al!” dedi. Parayı alıp, içimde biraz korku, biraz heyecanla dışarı çıktım. Arkadaşım da olsa Nizamettin’le karımı yalnız bırakmak ürkütmüştü beni.

Önce birkaç bira aldım, sonra da benzinliğe uğrayıp arabanın deposunu fulledim. Gidip gelmem yaklaşık 20 dakika sürmüştü. Eve geldiğimde Nizamettin televizyon izliyordu, karım ise masadaki fazlalıkları topluyordu. Karım mutfağa gittiğinde arkasından gidip, “Ne yaptın canım? Var mı bir sorun?” diye sordum karıma. “Yok canım, ne sorunu olacak, abi kardeş senin dedikodunu yaptık!” dedi. Korkulacak bir şey yoktu, her şey normal yolunda görünüyordu. Kendimden utanmalıydım böyle saçma sapan şeyler aklımdan geçirdiğim için. Biri karım, diğeri dostumdu…

Nizamettin’le biralarımızı içtikten onu yatakodamıza götürdüm. “İşte ortak, sen burada kalacaksın!” dedim. Nizamettin, “Bekir zahmet oldu size. Bir de odanızı veriyorsunuz, mahçup oldum size!” dedi. “Yok, ortak keyfine bak sen!” dedim. Önceden ayarlamıştım kamerayı, tam yatağı çekecek şekilde dolabın üstündeki yastıkların arasına koymuştum. Ancak çok dikkatli bakınca fark ediliyordu. Her şey tamamdı. Odadan çıkarken karımın koltuğa bıraktığı çamaşırların dağılmış olduğunu fark ettim. Acaba Nizamettin ben evde yokken yatakodamıza mı girmişti? Şüphelenmiştim. İçim içimi yiyordu. Ben evde yokken bu odada neler olmuştu?

Sonunda herkes odasına çekilmişti. Biz de yatılı okuyan kızımızın odasında yatacaktık. Karım da benim gibi azmıştı. Bugüne kadar yapmadığı şeyleri yapıyor, her yerimi öpüp yalıyordu. Yatakta doğruldum birden ve “Aşkım bu senin çamaşırlar… biz odaya girdiğimizde dağınıktı!” dedim. Karım, “Bilmiyorum, ben odayı kontrol etmek için girdim, bir daha da girmedim. Benden sonra Nizamettin bir kere tuvalete gitmişti, belki o zaman girmiştir. Ne oldu ki?” dedi. “Hepsi karmakarışıktı!” dediğimde, “Öyle olmayacak mıydı zaten? Ha önce karıştırmış, ha sonra, ne fark eder?” dedi. Karım haklıydı. Karıma, “Şimdi ne yapıyordur acaba? Merak etmiyor musun?” dediğimde, “Ben seni istiyorum şimdi! Bırakta şu anın zevkini çıkartalım!” dedi. Karım yine haklıydı, “Bu gece ilkleri yaşayalım o zaman!” dediğimde, “Ne gibi?” diye sordu.

“Görürsün birazdan!” deyip, onu tamamen soydum ve ben de soyundum. Alta uzandım ve onu 69 pozisyonunda üzerime çıkarttım. Kalkık yarağım yüzüne bakıyordu, onun beyaz ve tombul göt yanaklarının arasındaki etli ve sulu amcığı ise benim yüzümdeydi. Karım, “Ben ne yapacağım?” deyince, “Yarağımı yala!” dedim. Başını geriye atıp, “Tövbe tövbe! O ne demek?” deyince, ben onun amına dilimle yumuldum. Hafif bir inilti çıkardı. Dilimle amının içine giriyor, am dudaklarını emiyordum. Derken ben bir şey demeye kalmadan, o da yarağımı yalamaya başladı. Acemiydi, çünkü ilk defa bunu yapıyorduk. Yarağımın kafasını dudaklarının arasına almıştı. “Dilinle yala, dondurma gibi yala!” deyince, bu sefer dilini çıkarıp dondurma yalar gibi yalamaya başladı. Nasıl yapacağını bilmiyor, ama kolayca öğreniyordu.

Bense karımın göt yanaklarını iki yana iyice açmış, bir taraftan dilim amının içindeyken, parmaklarımla da amını ovalıyordum. Sonra parmağımı göt deliğinin etrafında gezdirmeye başladım. Derken parmağımı yavaş yavaş göt deliğine sokmaya başladım. Karım yarağımı deli gibi emiyor, yalıyordu ve o sırada götüne bir parmağın girdiğinden haberi yoktu. Orta parmağım yavaş yavaş göt deliğine yarısına kadar kadar girmişken, karım ani bir hareketle başını arkaya çevirip, “Aay, yapma, ah, yapma yapma, oradan olmaz!” demeye başladı. Ama ben sokmaya devam ediyordum. Ona, “Sen işini yap!” deyince, “Ay yapma, lütfen, çok günah!” dedi tekrar. Onu incitmek istemiyordum. Parmağımı götünden çıkarınca, karım aynı şekilde yarağımı emmeye devam etti.

Dilim amının içine girdikçe amı sulanıyor; dilim, ağzımın kenarları zevk suları ile ıslanıyordu. Ve ben bundan zevk alıyordum. Karımın etli amının suları beni daha çok azdırıyordu. Karım ise yarağımın kafasını diliyle, dudaklarıyla emiyor, yalıyordu. Gittikçe daha iyi yapmaya başlamıştı. Neredeyse ağzına boşalacaktım, “Tamam, bu kadar yeter!” diyerek göt yanaklarına şaplak attım. Beyaz ve tombul göt yanakları sütlaç gibi titremişti. Karım başını kaldırıp bana baktı ve “Tamam mı? Bitti mi?” deyince, “Daha yeni başlıyoruz!” dedim. Ona üzerimde dönmesini söyledim.

Döndü. Ellerini başımın iki yanına koyarak dizlerinin üzerinde çökmüştü. Başını tutup kendime çektim ve dudaklarına yumuldum. Etli dudaklarını emmeye, ısırmaya başladım. Büyük memeleri göğsüme değdikçe daha çok arzuluyordum onu. İki elimle göt yanaklarını avuçlamış, hamur gibi yoğuruyordum. O sırada ona, “Dizlerinin üzerinde hafifçe doğrul, götünü yukarı kaldır!” dedim. Dediklerimi aynen yapınca elimi yarağıma attım ve belimi hafifçe yukarı kaldırdım. Amını göremediğim için bir süre yarağımı öne arkaya, sağa sola tuttum, ama sonunda amına girmeyi başardım. Yarağımın kafası amına ilk girdiği anda, “Uff, ımm!” diye sesler çıkardı. Belimi daha çok yukarı kaldırınca yarağım daha çok içine girmişti.

“Şimdi yavaş yavaş yarağımın üzerine otur!” dedim. Ben belimi indirdikçe o da dediğim gibi götünün üstüne oturur gibi yaptı. Dirseklerini yatağa dayamasını istedim ve onu belinden tutup biraz kendime çektim. Şimdi istediğim pozisyona gelmiştik. Alttan amına pompalamaya başlayınca, “Ay, uh, ıhh!” demeye başlamıştı bile. Belimi her seferinde kaldırıp indirdikçe yarağım bir piston gibi amına girip çıkıyordu. Göt yanaklarını deli gibi avuçlamıştım bu pozisyonda. Aldığım zevkle kendime engel olamayıp götüne birkaç şaplak attım. Çıkan ses odanın içinde yankılanmıştı. Karım inlemeyle karışık, “Ay, ah, yapma, Nizamettin duyacak!” deyince kendime geldim. Karım, “Iıhh, ııhhh!” diye diye sürekli inlerken memeleri de göğsüme temas ediyordu.

Bir süre bu şekilde onu siktikten sonra ona doğrulmasını söyledim. Yavaş yavaş doğruldu ve yarağımın üzerinde oturur vaziyette kaldı. Yarağım taşaklarıma kadar karımın sıcacık amının içindeydi. Karıma, “Sen kendin yavaş yavaş götünü kaldırıp indir!” dedim. Ellerini tuttum ve karım yarağımın üzerinde yaylanmaya, götünü kaldırıp indirmeye başladı. Bu şekilde ben enerji harcamıyordum. Karım aldığı zevkle hızlandıkça hızlandı. Başını tavana dikmiş, gözleri kapalı, “Iıhh, ıııh!” diye inliyor, bu sırada memeleri aşağı yukarı sallanırken yataktan da ağır ağır gıcırdama sesleri geliyordu. Bir süre sonra derin derin nefes alıp vermeye, hırıltılar çıkarmaya başladı ve bir anda kendini üzerime bıraktı. Orgazm olduğunu anladım. Göğsüme yığılı halde başı yanıma düşmüştü. Halen kesik kesik inliyordu. Saçları yüzüme değdikçe sıcaklığını hissediyordum.

Ben bu kez onu belinden tutup kendime çektim ve alttan amına yine pompalamaya başladım. Gittikçe hızlandım, hızlandıkça daha çok pompaladım. Kasıklarım göt yanaklarına, kalçalarına çarptıkça şiddetli sesler çıkıyordu. Sonun da ben de dayanamadım ve karımın amına döllerimi boşalttım. O şekilde bir süre amında kaldım. Karım kendine gelir gibi olunca ona doğrulmasını söyledim. Dizlerinin üzerinde doğrulunca yarağımı amından çıkardım. Külçe gibi yanıma düştü ve uzandı. Gözleri sanki boş boş bakıyor gibiydi. Ona sarıldım. Boynunu, yüzünü öptüm. İkimiz de ter su içinde kalmıştık. 10-15 dakika dinlendikten sonra karım yataktan kalkıp kenardaki külotunu giydi, üzerine de geceliğini. Yanıma yatıp, gülümseyerek, “Şimdi Nizamettin napıyor düşünebilirsin!” dedi…

Sabah uyandığım zaman saat 5 gibiydi, karım halen yatıyordu. Nizamettin’i merak etmiştim, ne yapmıştı. İçimdeki şeytana uyup yatak odasına doğru yürüdüm. Kapıyı hafifçe yokladım. Kilitli değildi, hafifçe araladım. İçeriye bakınca Nizamettin’in mışıl mışıl uyuduğunu gördüm. Yatakta çırılçıplak yatıyordu. Ve yatağın üzerinde karımın külotları ve eşarpları vardı. Nizamettin’i gerçekten anlamıyordum. Korkmadan cüretkar bir şekilde kapıyı bile kilitlemeden yatabiliyordu. Acaba bildiği bir şeyler mi vardı? Yoksa yaptıklarına ses çıkarmamamızdan cesaret mi alıyordu?

Ayak seslerini duyup kafamı çevirdiğimde karımı karşımda gördüm. Basma eteğini giymiş, üstünde de çiçekli gömleği, başında da şifon eşarbı vardı. Tuhaf bir şekilde bana bakarak, “Ne yapıyorsun?” diye fısıldadı. Önce sus işareti yaptım, sonra da git işareti. Sesini çıkarmadı, ama gitmiyordu da. Karıma, “Sakın bana görmek istediğini söyleme!” diye fısıldadım. Yüzünü yere eğdi. Kolundan tutup aralık kapıya yanaştırdım. Karım kafasını kaldırarak çırılçıplak uyumakta olan Nizamettin’e baktı. Bir süre sessizce öyle kaldık. Sonra kapıyı kapatarak sessizce odamıza döndük.

Karımla yeniden soyunup, hayvanlar gibi sevişmeye başladık. Yarağımı amının dudakları arasına sürtmeye başladığımda, karım sabırsızlıkla, “Hadi soksana!” diye inledi. Biraz daha sürtüp, “Kimin yarağı bu?” diye sordum. Karım şaşırmıştı, “Kimin olacak, senin! Hadi sok!” dedi. “Yok, benim yarağım değil, kimin?” dedim. Karımın Jetonu düşmüştü, “Nizamettin’in!” dedi. Gülümseyerek, “Ben kimim?” diye sorduğumda ise, “Nizamettin’sin! Sik beni Nizamettin!” kelimeleri döküldü ağzından. Yarağımı amına geçirip, hayvan gibi siktim karımı. İkimiz de boşaldıktan sonra hiç konuşmadık. Birbirimize sarılarak uyuduk.

Sabah saat 9 gibi uyandım yeniden. Karım yatakta yoktu. Kendisine seslendiğimde, “Mutfaktayım aşkım, gel!” dedi. Yanına gittim, kahvaltı hazırlıyordu. Bana, “Nizamettin gitmiş haberin olsun. Uyandığımda gitmişti. Odayı toplamış, hatta çamaşırları bile düzgünce katlayıp yerine koymuş!” dedi. “Başka?” dedim. “Ne başka?” diye sordu. “Başka bir şey var mı işte?” dedim. Karım, “Eğer çamaşırlarımı soruyorsan, tüm çamaşırlarım tam hepsi yerinde. Eksik yok. Bu nasıl bir adam Bekir, tam beş kere mi yapmış? Beş eşarbıma da attırmış. Bir tanesi daha ıslaktı. Ama bütün eşyalarımı karıştırmış, hatta dolabı bile!” dedi.

Karıma sarılıp, “Boşver şimdi eşyaları, sen nasılsın, mutlu musun?” diye sordum. “Evet bir tanem, hem de çok!” dedi. Karımı dudaklarından öpüp, “Bu sınırları koruduğumuz sürece sorun yok değil mi?” dedim. Karım, “Sen nasıl istersen öyle olsun Bekir. Peki, bu adam her şeyi bildiğimizi anlamayacak mı?” dedi. “Bir süre böyle devam edelim bakalım. Neler olacak göreceğiz!” dedim.

İşe gitmeden önce yatak odasındaki kamerayı gizlice aldım. Görüntüleri karımın görmesini istemiyordum. Heyecanlıydım. Görüntüleri çok merak ediyordum. Dükkanda izleyecektim…