Eşim Niran’ı Kıvanç beye ellerimle

Sosya medyada paylaş:

Merhaba eşim Niran’ı Kıvanç Bey’e ellerimle nasıl teslim ettiğimi daha önce yazdığım hikayemde anlatmıştım. Niranla ilk defa yaşadığımız bu deneyim ikimiz için de çok ilginç ve bir o kadar da heyecan vericiydi. O geceden sonra Niran’la olan ilişkimiz tamamen farklılaşmıştı. Artık beni ev erkadaşı gibi görüyordu diyebilirim. Beni çok sevdiğini söylüyordu ama artık beni temizlikte, işte, alışverişte kullanıyor, hayat yoldaşı gibi görüyordu. Beni ilk başlarda günlük veya birkaç günlük sürelerle kilitli tutan Niran, artık vücut temizliği dışında kilidi çıkarmama izin vermiyordu.


Kıvanç Bey buradan ayrılalı, 2 ay kadar olmuştu. Bir gün evdeyken telefonum çaldı. Masada duran telefonun ekranında Kıvanç Bey’in aradığını görünce bir anda panik oldum. Niran Hanım tam karşımda duruyordu ve “Hadi açsana” dercesine gözümün içine bakıyordu.İlk paniği atlatınca telefonu açtım.


– “Bu… buyrun Kıvanç Bey.” dedim.
– Merhabalar Işık, nasılsın?
– Te…teşekkür ederim Kıvanç Bey siz nasılsınız?
– İyiydir. Ne olsun, iş güç. Hayırdır neden böyle titriyor sesin?
– Ne bileyim birden şaşırdım siz arayınca.
– Ha hah haa. Heyecana gerek yok Işık. Seni çok sevdim dostum. Özledim oraları. Yine gelmek istiyorum. Erkenden haber vereyim dedim. Geçen sefer tadı damağımda kaldı.
– Öyle mi? Tadı damağınızda mı kaldı?
– Yaa evet. Harika bir gece geçirmiştim sayende. Her gittiğim yerde ben bu tür şeyler yaşarım ama böylesine doğalı, böylesine iyisi, böylesine sıkısı pek denk gelmez.
– Yaa?
– Evet. Muhteşem bir geceydi. Yine aynı hatunu istiyorum, hafta sonu oradayım.
– “Ama, aynı hatun mümkün değil” diyiverdim birden.

Niran karşımda konuştuklarımızı dinliyor, gözlerini dikmiş bana bakıyordu. “Buna sen değil ben karar veririm” dercesine adete başını sallıyordu.
Kıvanç Bey:
– “Sevgili dostum, neden mümkün olmasın. Mümkündür. Ayarlarsın” dedi.
– Ama…
– Aması maması yok. İstiyorum işte.
– ……..
– “Evet cumartesi oradayım. Zeynep de orada olsun istiyorum. Yoksa Niran mı deseydim.” dedi.
– (İyi ama eşimin adını nereden biliyordu. O gece ona isminin Zeynep olduğunu söylemişti.) Ama, nasıl? Zeynep, Niran?
– Biliyorum dostum her şeyi. Facebookta arkadaşlık yollayacaktım. Profilini incelediğimde her şeyi anladım. Niran harika biri. Seni aramadan önce telefonla onunla da konuştuk. Her şeyi biliyorum.
Şok olmuştum. Kafamda bin tane şey dolanıyor ama hiçbir şey düşünemiyordum.
Kıvanç Bey tekrarladı:
– Rezervasyonumu yaptırıyorsun değil mi cumartesi günene Işıkcığım? dedi.
– “Evet.” diyebildim.
– Görüşmek üzere Işıkcığım o halde.

Dedi ve telefonu kapadı Kıvanç Bey. Telefonu kapatırken Niran Hanım kahkahalarla gülüyordu.

– Yüzünün halini görmeni isterdim. Şok oldun. Kıpkırmızı kesildin.
– Ama, siz önce görüşmüşsünüz.
– Evet, zeki adam. Profilini inceleyince anlamış her şeyi ve bana ulaştı. Her şeyi anlattım. Her şeyi biliyor. Beni, bizi, senin edilgen yapını, kilitli olduğunu, bana yetmediğini, her şeyi…
– Peki istiyor musun yine?
– “Elbette istiyorum, deli misin? Ve bu kez senin de olmanı ve bizi izlemeni istiyorum.” dedi.

Oteli ayarlamamı, yemek için rezervasyon yaptırmamamı, vakit kaybetmek istemediğini ekledi Niran Hanım. Hafta sonuna iki gün vardı. Otelin en iyi odasından rezervasyon yaptırdım. Günler geçmek bilmiyordu. Cuma akşamı Niran Hanım bakım yapmamı istedi kendisine. Banyoda genital bölgelerini temizledim, yıkadım, kremledim, masaj yaptım tüm vücuduna. Erkenden uyudu, ve uyumadan önce benim de temizlenmemi ve ardından yeniden kilitlenmemi emretti.

Kıvanç Bey yakışıklıydı, seksiydi, ertesi gece uzun bir gece olacaktı. Dinlenmesi onun için iyi olacaktı. Kafam allak bullaktı, heyecandan vücudum şimdiden titremeye başlamıştı. Karım mutlu olmalıydı, o bunu hak ediyordu. Benim gibi içine girdiği anda boşalmayan, içini dolduran, yeter artık diyene kadar onu becerecek birini kesinlikle hak ediyordu. Ve kendini birisine siktirecekse neden zaten daha önce beğenip yatağına girdiği kaslı bir erkek olmasındı?
Zaten sürekli onunla fantazilerde sikişiyor insanın aklına hayaline gelmeyecek şeyler yapıyorlar kocası bu şikişmelerde boynuzlanmanın sınırlarını zorluyor, kocasının bu hali Niran Hanım’ı çok tahrik ediyordu.

Cumartesi sabahı erkenden uyanıp kahvaltıyı hazırladım, çayları bardaklara dolduruyordum ki Niran Hanım da uyanıp geliverdi. Kahvaltı sonrası hazırlanıp kuaföre gitti. Akşam üzeri kuaförden kendisini almaya gittim. Kapıdan çıkarken ağzım açık kaldı, bir kez daha aşık oldum Niran Hanım’a. Harika görünüyordu. Otele doğru yola çıktık. Otele vardık ve odaya yerleştik. Kıvanç Bey’ın gelme zamanını beklemeye başladık. Niran Hanım’ın etrafında dönüyor, onu koklamaya, öpmeye çalışıyordum. O ise sakın dokunma saçım makyajım bozulur, seni mahvederim diyordu. Şimdiden amcığının ıslandığını hissettiğini söylüyordu. Yüzüm kıpkırmızı olmuş, kalbim duracak gibiydi.


Kıvanç Bey elinde içki şişeleri ile geldi. Kırmızı şarap, iki kadeh ve bir kase çilekle odaya geldi. Oturup beraberce içmeye başladılar herkeste bir sessizlik vardı. Üçlü koltukta oturuyorlardı. Niran Hanım leopar desenli kısacık bir elbise giymişti. Altındaki iç çamaşırlar ise çok küçüktü, kilodu amcığını örtmekten çok uzaktı aynı şekilde sütyeni sadece memelerinin ucunu örtecek kadardı. Kıvanç Bey kaslı vücudunu iyice ortaya çıkartan dar bir body giymişti. İki kadeh şarap içtikten sonra Niran Hanım’ın sağında oturan Kıvanç Bey ona döndü ve küçük bir öpücük verdi. Daha sonra bir tane daha, sonra bir tane daha. Artık ikisinin dilleri birbirinin ağzında kaybolmuş deli gibi öpüşür hale gelmişlerdi. Niran Hanım bana dönüp başıyla beni yanına doğru çağırdı. Ve bana dönüp beni öpmeye başladı Kıvanç Beyle öpüşmekten, onun tükürükleriyle dolmuş dudaklarını, dilini emmenin beni çıldırtacağını biliyordu.


Niran benimle öpüşüyor daha sonra dönüp Kıvanç Beyi öpüyordu. Bu sırada Kıvanç Bey’in elleri Niran’ın göğüslerinde, onları hamur gibi yoğuruyor Niran ‘ı kendinden geçiriyordu. Niran elleriyle beni iterek uzaklaştırdı. İleride duran sandalyeye geçerek oturdum ve onları seyretmeye başladım.
Kıvanç Bey anne sütüne aç bir bebek gibi Niranın göğüslerine saldırdı. Elbisesinin kollarını omuzlarından aşağı çekti ve sütyenini de aşağı çekerek memelerini emmeye başladı. Niran gidişattan çok memnundu. Oldu olası göğüslerinin sevilmesinden emilmesinden çok hoşlanırdı. Niran Hanım bir süre sonra, “hadi yatağa geçelim” dedi.


Yatağa doğru yürüdüler. Kıvanç bir çırpıda Niran’ın üzerindeki elbiseyi çıkarıp ona arkadan sarılıverdi. Bir eliyle sütyeninin kopçasını açarak göğüslerini serbest bıraktı ve diğer eliyle de önden kilotunun içine dalmış amcığını yoklamaya başlamıştı. Boynunu öpüyor, hafi ısırıklar atıyor hem amcığını hem de göğüslerini avuçlamış, Niran’ı tamamiyle hakimiyetine almıştı.


Sonra Niran’ı kendine çevirdi ve tekrar dudaklarına yumuldu. Bir süre dudaklarını öpüp sonra göğüslerine indi tekrar. Ardından sağ eliyle güğsünün üzerinden Niran’ı yatağa itti ve dönüp bana bir bakış attı ve “Soyun” dedi.
Ayağa kalktım ve üzerimde ne varsa bir çırpıda çıkardım. Sadece kilidim kaldı ve tekrar sandalyeye oturdum. Niran’ın boynundaki anahtarı eline alıp “Bu onun anahtarı mı?” diye sordu. Niran Hanım gülerek “evet” dedi.
Kıvanç Bey, Niran Hanım’ın kilotunu bacaklarından sıyırıp alırken pürüzsüz amcığını avuçlayıp “Nasıl olur da böyle güzel bir amcık karşısında sertleşemez, bu güzelliği hergün doyuramazsın? Elbette kilitli kalmayı hak ediyorsun.” dedi. “Hergün mü? Saçmalama Kıvanç. Haftada bir bile sertleşemiyor. Bırak şimdi onu. Yanıyorum, söndür ateşimi.” Dedi Niran Hanım.


Mesajı alan Kıvanç Bey eğilip Niran’ın amcığını yalamaya başladı. Kıvanç Bey iyice yalıyor sonra dilini sivriltip sokup çıkarıyordu bu sırada Niran ona “Hadi Kıvanç, hadi aşkım, bu yanan amcığımı önce dilinle sik, hadi erkeğim” diye inliyordu. Bir süre sonra Niran Hanım “Hadi artık sik beni erkeğim” dedi. Kıvanç Bey yattı ve Niran onun üzerine oturdu. Kıvanç Bey’in yarrağı Niran’ın yıllardır benim tarafımdan güya sikilen ama hala daracık olan amcığına girdiğinde Kıvanç Bey “Ohhhh harika, tıpkı bakire bir amcığı siker gibi daracık. Bu pipiyle genişlememesi gayet normal” dedi. Bunu duyan Niran daha da gaza gelerek üstünde zıplamaya başladı ve bana dönerek “Bak istediğin oldu boynuzlu herif, hep bunu istiyordun, şimdi iyice yakından bak yakışıklı sevgilim karını nasıl sikiyor” dedi.


Ayağa kalktım ve yatağa yanlarına doğru yürüdüm. “İyice yaklaş ve bana ve Kıvaç’a hak ettiği muameleyi yap.” dedi Niran Hanım. Niran’ın arkasına geçtim ve kafamı Niran’ın götüne yaklaştırdım. İşte, her şey gözümün önündeydi. Yabancı bir yarak, karımın sulu amcığına girip çıkıyordu birkaç santim önümde, amcığından akan zevk suları orayı ıslatmıştı. Dilimle yalamaya başladım Niran Hanım’ın göt deliğini.


Niran, Kıvanç Bey’in üstünde zıplıyor kendinden geçiyor “Sik beni, geçir amcığıma kocam benim” diye inliyordu. Niran zıplarken karısımın götünü yalamaya çalışıyordum. Dilime bazen karısımı siken yarak, bazen de Kıvanç Bey’in daşşakları geliyordu. Oradaki koku beni çıldırtıyordu, o anda doğru, yanlış, iyi, kötü, güzel, çirkin, her şey birbirine karıştı ve Kıvanç Bey’in daşşaklarıyla oynamaya onları yalayıp emmeye başladım. Kıvanç Bey şaşırmıştı ama hoşuna gitmişe benziyordu inlemeye başladı.


Niran Hanım boş durmadığımı anlayıp arkasına baktı ve “Yala yarrağını Kıvanç Bey’in, gözün yarak görsün boynuzlu herif” diye bağırmaya başladı. Kıvanç Beyde dayanacak güç kalmamıştı bütün bu olan bitenler onun gibi egemen bir erkek için bile çok fazlaydı. Niran’ın içine boşalmaya başladı. Bu sırada Niran yarrağın üstünden kalkıp Kıvanç Bey’n yarrağını tutarak benim yüzüme doğru boşaltmaya devam etti. Bu sırada yatağa uzanan Niran “Gel ve bu amcığı temizle. Kıvanç Bey’in tekrar sikmesi için orası tertemiz olmalı.” dedi. Saçlarımdan tutarak beni amcığının içine akan dölleri son damlasına kadar yalayıp yutmaya zorladı. Kıvanç Bey bu görüntüden çok etkilenmişti. Bu sırada ben onu yalarken Niran da boşalmışdı.


Aralarında tek boşalmayan ben kalmıştım. Penisim kilidin içinde patlayacak gibi duruyordu ama biliyordum ki çözülse bile tam olarak sertleşemeyecek ve en fazla bir dakikada boşalacaktım.
Niran Hanım sandalyeye gitmemi emretti. Kalktım ve sandalyeye gidip oturdum. “Senin için bu kadarı yeterli.” dedi. Yanıma gelip ellerimi arkadan bağladı. Ağzıma yanımızda getirdiğimiz top tıkacı takarak iyice sıkılaştırdı. “Artık sadece izle. Bi halta yaramıyorsun” dedi.


Oradan banyoya geçti ve biraz sonra geri geldi odaya. Kıvanç yataktan kalkarak onu odanın ortasında karşıladı. Ayakta öpüşmeye başladılar. Öpüşmeleri yavaş başlamıştı ama gittikçe hızlanıyordu. Kıvanç karımın dudaklarını emerken Niran da Kıvanç’ın saçlarını okşuyordu. Kıvanç karımı duvara yasladı, Niran’ın sırtı duvara dönüktü. Tekrar karımın dudaklarına saldırdı ve vahşice öpmeye, yalamaya başladı. Elleri ile de karımın o muhteşem kalçalarını okşuyor ,sıkıyordu. Niran ise bir eliyle Kıvanç’ın sırtını okşuyor ve diğer eliyle de Kıvanç’ın kıllı göğsünü okşuyordu. Niran buna baylırdı. Kıvanç dudaklarını karımın boğazına götürmüş ve dilini yılan gibi karımın boğazında, kulak memelerinde gezdiriyordu. Sağ eliyle karımın bacaklarını sıvazlıyor, kalçalarını okşuyor, sol eliyle de karımın göğüslerini okşuyor, avuçluyordu.


Çok aptallaşmıştım. Karım yabancı bir erkekle karşımda sevişiyordu ama inanılmaz bir zevk alıyordum. Aletim kilidimin içinde hiç sertleşmediği kadar sertleşmişti.
Niran, Kıvanç’ın gömleğini bir eliyle Kıvançın kıllı göğüslerini okşarken diğer eliyle Kıvanç’ın sikini okşuyor, sıkıyordu. Kıvanç’ın aleti oldukça iri, bana göre oldukça uzun ve kalındı. Kıvanç bir hayvan gibi karımın göğüslerini iki eliyle alttan avuçlayarak dudaklarına götürdü. Vahşice emiyor ufak ısırıklar atıyordu. Güçlü elleriyle karımın göğüslerini eziyordu. Karım inliyor ve bir taraftan da Kıvanç’ın iri aletini sıvazlıyordu. Bir süre sonra Niran sanki hiç görmemiş gibi Kıvanç’ın yarrağına saldırdı ve Kıvanç’ın aletini sıkıyor taşşaklarını okşuyordu. Ayakta deliler gibi sevişiyorlardı.

Karım Kıvanç’ın önünde dizlerinin üzerine çöktü. Dilini Kıvanç’ın aletinin başında gezdirmeye başladı. Karım iri aletinin başını dudaklarının arasına alarak emmeye başladı. Dilini yarrağının etrafında dondurma yalar gibi gezdiriyordu. Bu arada karım gerçekten çok iyi oral seks yapar ve buna bayılır. Niran Kıvanç’ın sikini emip yalarken gözlerini benden ayırmıyordu. Gözlerimin içine bakıyordu ve benim karşımda sevişmesi onu çılgına çevirmişti.


Dayanamıyordum artık aletim kilitimin içinde iyice ağrımaya başladı, ateş gibi yanıyordu. Karım uzun bir süre Kıvanç’ın iri ve kalın sikini yaladı. Kıvanç karımı ayağa kaldırdı ve yine duvara yasladı. Ama bu sefer yüzü duvara dönüktü. Kıvanç karımın arkasına geçti. Arkadan karımın göğüslerini tekrar avuçladı. Arkadan Niran’ın göğüslerini okşarken kulak memelerini emiyor ve iri aletini karımın kalçalarına sürtüyordu. Niran ise kalçalarını geriye iterek seni istiyorum kocacağım, erkeğim diyordu. Kıvanç aletini karıma sokmuyor karımı delirtiyordu. Bu sefer Kıvanç dizlerinin üzerine çökerek arkadan karımın amını ve arka deliğini yalamaya başladı. Niran tam anlamıyla delirmişti. Yalvarıyordu Kıvanç’a sikmesi için. Karımın amı sırılsıklam olmuştu Kıvanç’ın dil darbelerinden.


Kıvanç karımı yatağa götürdü ve Niran’ı yüz üstü yatırdı. Karımın üzerine Kıvanç uzandı. Karımın bacaklarını iki yana iyice ayırdı.Arkadan sikinin başını karımın amına sürtüyor alttan karımın göğüslerini elleri ile eziyordu. Niran yine kalçalarını geriye itiyordu sokması için ama Kıvanç sokmuyor buna izin vermiyordu. Kıvanç karımı domalttı. Sikinin başını yavaşça karımın sulu amına soktu. Niran inliyor ve kendini geriye itiyordu ancak Kıvanç elleri ile Niran’ın belinden tutmuş buna izin vermiyordu. İnanın zavallı karım çıldırmıştı. Yalvarmaya başladı bana işkence etme diye. O anda Kıvanç iri ve kalın yarağını aniden karıma geçirdi. Derin bir ohhh çekti karım. Sert darbelerle karımı sikiyor kalçalarını tokatlıyordu. Karım erkeğimsin benim, harikasın, istediğini yapabilirsin bana gibi şeyler söylüyordu.


Kıvanç daha sonra karıma seni götünden de sikmek istiyorum dedi. Niran ile birbirimize baktık çünkü bunu benimle hiç yapmamıştı. Niran yatakta domaldı ve arkasını Kıvança açtı. Kıvanç önce parmağını sokarak karımın sadece bir kez kendisi tarafından sikilmiş deliğini hazırlamaya başladı. Sonra iri yarrağının başını bastırmaya başladı. Niran’ın canı çok yanıyor kaçmaya çalışıyordu. Ama kaçamazdı. Kıvanç ani bir hareketle karımın içine girdi. Karım öyle bir çığlık attı ki oda inledi. Kaçamıyordu. Kıvanç artık karımın götünü sikiyordu. Niran alışmaya başlamıştı.

Harikasın erkeğim, sik beni, parçala gibi şeyler söylüyordu. Sonra bana dedi ki kocacığım neden bir erkek daha bulmadın bak ağzım boş kaldı, Kıvanç da bu sırada karımın götüne boşaldı. Kıvançla yatağa yanyana uzandılar. Bir süre uyudular. Sonra uyanıp birlikte duşa girdiler. Duşta yaptıklarını göremedim ama sesleri inanılmaz yankılanıyordu odada. Ben sandalyede yorgunluktan uyuyakalmışım. Sabah uyandığımda karım yatakta her yeri morluklar içinde derin derin uyuyordu.

Kıvanç Bey yoktu, gitmişti…