Tuğçe 37 yaşındayım ve 10 yıllık evliyim – 2

Sosya medyada paylaş:

Emre’yle son dersimizin üzerinden 2 gün geçmişti. 2 gün boyunca yine bol bol frikik vererek Emre’yi kudurtmuştum. O gün sabah kalktığımda içimde çok ilginç bir duygu vardı. 10 yıl sonra ilk defa kocamdan başka bir erkek beni sikecekti ve kocamın bundan haberi vardı. Üstelik bu erkek sadece 18 yaşındaydı ve benim öğrencimdi. Evden çıkmadan önce temizliğimi yapıp, kremlerimi sürdüm ve makyajımı yaptım. Üzerime kırmızı dar gömlek, altıma kısa dar etek ve siyah topuklu ayakkabı giydim. İçime südyen giymedim.

Okulda Emre’yi görmedim o gün. Çıkış zili çaldığında sınıfına gittim. Diğerlerinin dikkatini çekmek istemiyordum. Emre’ye uzaktan kaş göz yaptım. Ne demek istediğimi anlamıştı. Kafasını yukarı aşağı salladı. Ben yine lavaboya gidip son dokunuşları yaptım kendime. Geri döndüğümde tüm okul çıkmıştı, Emre sınıfta bekliyordu. “Hadi gidelim!” dedim. Yan yana merdivenleri inerken Emre’nin eli bacağıma ve kalçalarıma çarpıyor, içim gıdıklanıyordu. Okul binasından çıkıp bahçedeki arabamın yanına geldik.

Emre bagajın tam önünde duruyordu, sanki aklımı okumuş gibiydi, elimdeki dosyaları bagaja koymam gerekiyordu ve bunu yaparken domalmam gerektiğini biliyordu. Emre’den biraz geri çekilmesini isteyip bagajı açtım ve elimdeki dosyaları koymak için eğildim. Geriye doğru çıkan götüm tam Emre’nin kasıklarına gelmişti. Emre’nin kalkık büyük yarrağını göt yanaklarımda hissediyordum. Amım sırılsıklam olmuştu. İkimiz de o şekilde duruyor, bir tepki vermiyorduk. Bagaj doluydu ve ben dosyaları bagaja sığdırmaya çalışıyormuş gibi yapıp götümü yukarı aşağı, sağa sola oynatıyordum. Güpegündüz okul bahçesinde Emre’ye kucak dansı yapıyordum resmen. İnşallah birisi görmüyordur diye düşündüm. Emre’nin yarrağı pantolonunu patlatacaktı. Boşalmasından korktum ve dosyaları koyup bagajı kapattım. Emre’nin yüzünde utangaç bir ifade olacağını sanıyordum, fakat arkamı dönüp yüzüne baktığımda, sanki (Seni çok fena sikeceğim!) der gibi bir ifade vardı. Bu bakışları beni okulda keserken sürekli atardı ve beni inanılmaz tahrik ederdi.

Arabama bindik ve eve doğru sürmeye başladım. Havadan sudan muhabbet ediyorduk. Sabah yağladığım bacaklarım neredeyse kalçama kadar açılmıştı. Emre hiç sakınmadan bakıyordu bacaklarıma. En sonunda ben dayanamayıp, “Hiç utanmıyoır musun bacaklarıma öyle bakmaya, küçük sapık!” dedim gülerek ve ciddi olmayan bir tonla. “Hocam bizim okuldaki kızlarda bile yok böyle bacaklar, sırrınız ne?” dedi. “Spor ve dengeli beslenme canım. Dokunmak ister misin?” dedim. Emre bunu bekliyormuş gibi hemen elini bacağıma attı. Aniden ateş bastı vücudumu. Yanıyordum. Emre bacaklarımı okşadı yavaş yavaş. Ona, “Nasıl, sizin kaşar kızlarınki kadar var mı?” diye sorduğumda, “Onlar sizin yanınıza bile yaklaşamaz, daha önce bu kadar güzel bacaklara dokunmamıştım hiç. Fakat biraz sıcak gibi geldi bana!” dedi hınzır bir gülüşle. Bu şekilde eve gittik.

Evin kapısını açıp içeri girer girmez, Emre kapıyı kapattı ve beni sertçe duvara yaslayıp dudaklarıma yapıştı. Bu kadar hızlı davranmasını beklemiyordum, fakat artık benim de dayanacak gücüm kalmamıştı. Deliler gibi birbirimizin dudaklarını sömürüyorduk. Dudaklarını geri çekip yüzüme hafif bir tokat attı, çok hoşuma gitmişti, azgın bir gülüş attım. Bunu gören Emre daha sert bir tokat attı ve beni öpmeye devam etti. Gömleğimi parçalar gibi yırttı, memelerime birkaç saniye baktıktan sonra saldırdı onlara. Aç bir çocuk gibi yalıyor, emiyor, uçlarını ısırıyordu. Memelerimi yalarken eteğimi sıyırdı ve iki eliyle götümü avuçlamaya başladı. Daha şimdiden zevkten uçmuştum. Emre’nin dudağının değdiği her yerden beynime ateşler yükseliyordu.

Ben de vakit kaybetmeden Emre’nin pantolonunu indirdim ve yarrağını elime aldım. Kocamınkinden bile daha büyüktü ve tek elimle kavramakta zorlanıyordum. Emre’nin önünde diz çöktüm ve yarrağını ağzıma alıp, kıtlıktan çıkmış gibi yalamaya başladım. İlk defa yarrak görmüş gibiydim. Emre’nin koca yarağının hepsini ağzıma alıyor, o şekilde biraz bekleyip çıkarıyordum. Daha sonra da yarağını sıvazlarken taşaklarını yalıyordum. Emre kendinden geçmişti. İki eliyle sertçe saçlarımdan kavramış, ağzımı sikiyordu.

Yarağını ağzımdan çıkardı ve memelerimin arasına yerleştirdi. Memelerimi iki taraftan tuttum. Emre de bir eliyle saçlarımı arkadan topladı, diğeriyle de boğazıma yapıştı. Gözlerimin içine bakarak memelerimi sikiyordu. Arada bir iki tane de tokat patlatıyordu yüzüme. “Amına koyduğumun orospusu. Kaç aydır delirtiyorsun beni. Beni azdırmak neymiş gösterecem şimdi sana!” dediğinde, “Göster aşkım, bu zavallı orospuya gününü göster. Amımı götümü dağıt. Seninim artık!” dedim. Emre boğa gibi ağzımı sikmeye başladı. Saçlarımı koparacakmış gibi çekerken yarrağını hızlı hızlı ağzıma sokuyor, nefes almamı engelliyordu. Evin duvarlarında öğürme seslerim yankılanıyor ve bu ses Emre’yi daha sert olmaya itiyordu. Arada bir yarrağını ağzımdan çıkardığında da yüzüme tükürüyor ve tokatlar atıyordu.

Kesinlikle kocamdan daha sert ve haşindi ve bu daha şimdiden benim başımı döndürmüştü. Yaklaşık 10 dakikadır ağzımı sikiyordu ve boşalmamasına çok şaşırmıştım. Saçlarımdan çekerek beni ayağa kaldırdı ve dudaklarıma yumuldu. Ağzımı bu denli siktikten sonra dudaklarımı öpmesi çok hoşuma gitmişti. Ne kadar sert olursa olsun, tutkuyu elden bırakmıyordu.

Yüzümü duvara doğru çevirdi ve beni ayakta domalttı. Eteğim sıyrılmış olduğu için kırmızı tangalı götüm kabak gibi önündeydi. Bir tane tokat attı göt yanağıma, sonra bir tane daha, bir tane daha… “Seni ilk gördüğüm günden beri bu götü sikmenin hayalini kuruyorum. Ayların acısını öyle bir çıkaracağım ki, işim bittikten sonra yürüyemeyeceksin. Ama önce şu amının icabına bakmam lazım!” dedi. “İstediğini yap aşkım, seni bilerek azdıran bu orospuyu öyle bir sik ki, aklı başına gelsin!” dedim.

Emre tangamı bacaklarıma indirdi ve sırılsıklam olmuş amıma yarrağını geçirdi. İkimiz de derin bir ‘Ohhh!’ çektik. Güçlü ellerini sıkı kalçalarıma attı ve deli gibi amımı sikmeye başladı. Tanrım, nasıl bir zevkti bu! Emre’nin kocaman yarrağı amımı tamamen dolduruyor, hatta zorluyordu. Yarrağının her santimini, her milimini amımda hissetmek beynimi uyuşturmuştu. Yırtık gömleğim, belime sıyrılmış eteğim, bacaklarıma inen tangam ve topuklu ayakkabılarım ile evimin koridordunda, ayakta, 18 yaşındaki bir delikanlı tarafından sikiliyordum. Ama ne sikilme! Emre kalçalarımı, göt yanaklarımı, memelerimi, yüzümü tokatlıyor; saçımı çekiyor ve bana küfürler ediyordu. Koca yarrağı yetmiyormuş gibi bir de bu yaptıkları beni iyice çileden çıkarıyordu.

En sonunda hayatımın en kuvvetli orgazmını yaşadım. Hiçbir şey düşünemeyecek duruma gelmiştim, Emre ve onun büyük yarağı dışında. İlk defa ayakta orgazm oluyordum ve bacaklarımın titremesinden ayakta durmakta büyük zorluk çekiyordum. Bunu anlayan Emre beni kucakladı ve yatak odasına götürdü.

Beni yatağa fırlattı ve üstündekilerden tamamen kurtuldu. Ben de üstümü çıkarmaya yeltendim. “Çıkarma, seni böyle sikecem, tıpkı hayallerimdeki gibi!” dedi. Ben sırtüstü yatarken amıma yumuldu. Bacaklarımdan birini boynuna aldı. Bir parmağını klitorisime atıp okşarken, diğeriyle götümü parmaklıyor, diliyle de amımı yalıyordu. Ben yine kendimden geçmiştim. Emre’nin saçlarına asıldım, “Daha şimdiden mahvettin beni!” dedim. “Ooo, bu daha başlangıç!” dedi gülerek.

Uzunca amımı yaladıktan sonra memelerime çıktı. Bir süre de memelerimi avuçlayıp yaladı, emdi. Uçlarını ısırmasını çok seviyordum. Daha sonra dudaklarıma yumuldu. Bacaklarımı beline doladım. Müthiş bir tutkuyla öpüşüyorduk. Emre’nin bir eli yine boğazımdaydı. Bunu çok seviyordu anlaşılan ve benim de bir şikayetim yoktu.

Biraz daha öpüştükten sonra üzerimden kalktı ve bacaklarımı omuzuma attı. Böyle yapınca göt deliğim tamamen öne çıkmıştı. İki parmağını götüme soktu ve içinde hareket ettirmeye başladı. “Amının hakkını verdik, şimdi sıra götünde. Okuldaki tüm erkekler bu deliği dağıtmanın hayalini kuruyor. Bu götü öyle bir sikeceğim ki, sanki o azdırdığın tüm erkekler sikmiş gibi hissedeceksin!” dedi. Emre sadece konuşarak bile inanılmaz tahrik edebiliyordu beni. “Sik aşkım, tüm erkeklerin yerine de sik. Öyle bir dağıt ki götümü, bir daha kimseyi azdıracak cesaretim kalmasın!” dedim.

Emre parmaklarını götümden çıkardı ve yarağını bir hamlede götüme soktu. Çığlık atmak istedim ama atamadım. Emre’nin kalın yarağı götümü öyle bir yırtmıştı ki, hissettiğim aşırı acıdan çığlık bile atamıyordum. Daha önce götümden çok sikilmiştim, fakat bu kadar büyük bir şeyi almamıştım hiç götüme. Emre canımın bu kadar yandığını anlamasına rağmen hiç durmadan makine gibi sokmaya başladı. Her sokuşunda yarrağı tamamen götüme giriyordu. Kasıklarının göt yanaklarıma çarptığında çıkan seslerle benim inlemelerim birleşmiş evi inletiyordu.

Emre’nin elleri de boş durmuyordu; kalçama, memelerime, bacaklarıma, saçlarıma, nereye denk gelirse elini atıyor ve koparacakmış gibi sıkıyordu. Bazen elini ağzıma sokuyordu. 10 dakika da böyle sikti ve ben bir orgazm daha yaşadım. İşin ilginci Emre halen boşalmamıştı. İlk defa böyle bir şey görüyordum.

Kendime geldiğimde Emre’nin oldukça yorulduğunu farkettim. Yatağa uzanmasını söyledim. Emre yarrağını götümden çıkardı ve yatağa uzandı. Göt deliğim öyle bir genişlemişti ki, içine elimin tamamını sokabilirdim. Emre yatağa uzanınca yarrağını ağzıma aldım. Az önce götümü dağıtan bu yarağıi ödüllendiriyordum. Bir elimle taşaklarını okşarken, diğeriyle yarağını kökünden sıvazlıyor, geri kalan kısmını da yalıyordum. Oldum olası yarrak yemeye bayılan ben; bu kadar düzgün, büyük ve genç bir yarrağı sömürmeden bırakmayacaktım tabiiki de.

Emre’nin yüzünden ve çıkardığı hırıltılardan son derece mest olduğu anlaşılıyordu. Bir elini saçlarıma atarak kontrolü ele aldı. Hızlı hızlı ağzıma sokmaya başladı. Her seferinde tamamını ağzıma sokuyor, taşakları çeneme çarpıyordu. Amımı götümü siker gibi sikiyordu ağzımı. Bu sırada ben de onun gözlerinin içine bakıyor, onu daha da azdırıyordum…

Emre’nin bacaklarını kaldırdım ve ona doğru ittim. Götündeki kılları traş etmişti ve göt deliği tertemiz görünüyordu. Göt deliğini yalamaya başladım. Emre bu hareketime çok şaşırmıştı. Bir yandan da yarağını sıvazlıyordum. “Vay orospu vay, neler bilirmiş. Bitirdin beni!” dedi. Ben ise götünü biraz daha yaladıktan sonra yarağına geri döndüm. Ellerini saçlarımdan çekince ben de yarrağını ağzımdan çıkardım ve sırtımı ona dönerek yarrağına oturdum. Öne doğru eğildim ve götüme giren yarrağının üzerinde zıplamaya başladım.

Emre şimdi benim dalgalanan, yukarı aşağı zıplayan götümü izliyordu. Kalçalarımı tokatlamayı unutmuyordu. Artık iyice yorulmuştum, fakat Emre bana mısın demiyordu. Yarrağını götümden çıkardı ve beni arkadan itti. Yüzüstü yatakta yatıyordum şimdi. Amımı götümü biraz yaladıktan sonra saçlarımdan asılıp dudaklarıma yapıştı. Yine tutkuyla öpüyordu dudaklarımı. Sonra beni dört ayak pozisyonuna getirdi ve arkadan götüme girdi. Götüm sızlıyordu. Emre gerçekten de dediği gibi götümü fena dağıtmıştı. Neyse ki ertesi gün haftasonuydu ve bu şekilde okula gitmek zorunda değildim.

Emre bu pozisyonda da götümü iyice siktikten sonra beni kendisine çevirdi ve ağzıma verdi yarağını. Biraz gırtlağımı siktikten sonra yarağını ağzımdan çıkardı ve yüzüme boşalmaya başladı. Saçlarımı sımsıkı tuttu. Ben ise ağzımı sonuna kadar açtım, dilimi çıkarabildiğim kadar çıkardım döllerini ziyan etmemek için. Tıpkı Buse’yi siktiği zaman olduğu gibi oluk oluk boşaldı. Döllerinin bir kısmı ağzımdan direkt mideme gitti, büyük bir kısmı yüzüme düştü, bazıları da saçlarıma geldi. Emre titriyor ve hırlıyordu. Yüzüm gözüm döl içinde kaldı. Onları da elimle ağzıma koydum ve Emre’ye bakarak hepsini yuttum. Emre bu hareketimi çok sevdi. “Harikasın orospum, pørnølarda bile görmedim senin gibisini!” gibi laflar ediyordu bana. Sonra yatağa yığıldı.

Ben de onun göğsüne yattım. Göğsünü, omuzunu, boynunu öpüp okşuyordum. Daha önce hiç bu kadar sert sikilmemiştim. Fena dağıtmıştı Emre beni. Tüm vücudum onun tokatlarından dolayı kıpkırmızıydı. Göt yanaklarım ise birbirinden ayrılacak gibiydi.

Hemen telefonumu alıp geldim, Emre’ye verip önünde domaldım ve götümün fotoğrafını çekmesini istedim. Biraz garipseyince de, “Kocama atacağım!” dedim. Emre daha da şaşırmıştı fakat fotoğrafı çekti ve ben de fotoğrafı kocama attım. Sonra tekrar yattım Emre’nin göğsüne. İkimiz de kan ter içindeydik. Kocamla evlenene kadar sayısız yarrak yemiş ben, hayatımın en güzel sikişini yaşamıştım. Çok mutluydum.

– “Kocan biliyor mu yani?”

– “Evet!”

– “Kıskanmıyor mu?”

– “Muhtemelen, ama o da başka kadınları sikiyor!”

– “Vay be!”

– “Evden sürekli uzakta olduğu için böyle bir çözüm bulduk!”

– “Anladım! O zaman bundan sonra senin ikinci kocan benim!”

– “Evet, sensin. Ama asıl kocamdan çok daha iyisin!”

Bunu deyince Emre gülümsedi. Çok yorulmuştuk. Duş alacak halimiz yoktu. O şekilde birbirimize sarılarak uykuya daldık…