Pembelim benim çok tatlıydı

Sosya medyada paylaş:

Ben 31 yaşında esmer yeşil gözlü 1.70 boyunda 78 kilo bekar yalnız yaşayan biriyim. 8 aylık ilişkimi bitirdim ve eski mutlu hallerime geri dönmek için ilk günden sosyal medya hesaplarımı açıp engelli kim varsa açmaya karar verdim. Çok bunalmıştım ve kendime gelmeliydim.


Ayrılıktan ertesi günü ilk farkeden pembelim oldu. Bir gece arkadaşlarımla eğlenmeye çıktığım sırada tanıştığım kızıl şaçlı, minicik ağızlı, ela gözlü bem beyaz tenli, beli incecik (iki elimle kavradığımda 4 5 cm kalıyor ellerimin kavuşmasına) göğüsleri şeftali iriliğinde uçları deseniz pembe ve boncuk büyüklüğün, poposu dar ve dışarı doğru baya atık, amı ve poposunun deliği dahil olmak üzere pemdeydiler ve baştan sona parlayan cilt pürüzsüzdü, ayak bilekleri incecik, kokusu baş döndürücü bir hatun, hayal etsem o sırada bu kadarını aklımdan geçiremezdim.


Son birlikte olduğumuzda bu yana 4yıl geçmişti, 18 yaşındaydı ilk tanıştığımızda ve körpecikti.aradan 4yıl geçti ve kendime gelmeye ihtiyacım varken ilk yazan pembelim oldu. Sürekli konuşurduk bu süreçte ilişkiler kadınlar erkekler siyaset hayvanlar vs. Sürekli iletişimdeydik hiç kopmamıştık taki hayatıma giren kişi onu engelleyinceye kadar. Tabiki engeli kaldırır kaldırmaz ilk yazanda pembelim oldu çok değer veririz birbirimize açık sözlüyüzdür ikimizde.


Sanki hissetmişti konuşmaya başladık havadan sudan oda yeni ilişkiden çıkmış. Dedim gel yanıma konuşalım biraz kendimize geliriz hemde özlem gideririz dedim ve işlerini ayarlayıp yanıma geldi bende tatil planı hazırladım ve 1hafta sonra geldi. Gittim havaalanından aldım ve havaalanında öyle bir birbirimize sarıldıkki kokusunu içime çekmekten bırakmak istemiyordum bir insan hiç mi değişmez hiç değişmez tam aksine daha bir gelişmiş göğüsler ve popo o koko anda kollarımdaydı direk arabaya geçtik. İlk önce dinlenmeliydik iş yoğunluğunu atmalıydık duşa girdik sırayla, birer sigara kahve falan derken yatağa geçip dinlenmek istiyorduk ikimizde çok yorgunduk.

Yatağa gidelim istersen dedim artık dinlenelim dedim hem yol yorgunusun hemde bütün gün bütün gece ayaktaydık ikimizde dinlenelim dedim tuttum elinden kaldırıp sarıldım tekrar kokusunu içime çektim yanaklarından öptüm tam dudağına gidecekken durdurdu lütfen bunu yapma hastayım bitmek üzere dedi iyice sarıldım oda sımsıkı sarıldı sonra gittik odaya. Benim baksırla yattığımı çok iyi bilir arada sanal seks bu yıllar boyunca ve kendide uzun gecelik veya tisört giyerdi. Ben uzandım şortum ve tişörtümle birlikte pembelim “hey böyle yatmıcaksın heralde demi” dedi. Bende gülüp kalktım yataktan tişörtümü çıkarttı sonra şortumu sıyırıp gözlerini baksırdan kabarmaya başlayan şeyime dikip “hey sen uslu dur kendini kana bulama adamım” dedi. Gülüştük ve o sırada öpücük koyup derin bir nefesle birlikte koklayıp ayağa kalktı önümde duruyordu sütyensiz gögüslerinin uçları belirmiş halde sarıldı.

Üstündekileri çıkartalım hadi dedim tisörtü çıkarttım bembeyaz teni ve pembe uçlu göğüsleri ayakta vücuduma değiyordu. Sarılıp yatağa attım. Ardından üstüne çıktım ve dudaklarını öpmeye başladım gözlerini kapattı ve başımı tutup gözlerini açtı gözlerime dolu gözlerle bakıp “lütfen dur!” deyip boncuk boncuk göz yaşları geldi biranda çok özledim ama lütfen dur dayanamıyorum sana biliyorsun dedi gözlerinden öptüm göz yaşlarından öptüm tamam iki kolumu kafasının yanına koydum gözlerini dudaklarını yanaklarını çenesini alnını öptüm çok özledim hemde dedim sonra yana devrilip hadi gel diyip tek yastığa yattık kokusunu sevdiğimden arkasından ensesine yaklaşıp sokuldum iyice saçlarını düzeltip iyice kendide yanaştı bacaklarını bacaklarımın arasına sokup kollarıma sarılıp avuç içlerimi göğüslerine götürüp poposunu yarağıma dayadı.

Uyuya kaldık. Kaç saat geçti bilmiyorum hareket hissettim usulca kalkıyordu ne oldu canım dediğimde tuvalete canım gelicem birazdan dedi. Bir süre sonra üstümdeki pike kaydı sandım bir baktım ayak bileklerimde bir el hissettim sonra diğeri yavaşça yukarı çıkıyordu sonra bir baktım pembelim başında havlusu altında siyah bir tangası bizi uyandırıyordu. İyimisin dediğimde çok iyiyim tamamen bitti seninim artık bitanem dedi tam sırt üstü yattım ellerinden tuttum yavaşça çektim gülerek keyifli bir halde geldi üstüme bir bacağıma kendi bacaklarının arasında vaziyette uzandı öptüm dudaklarını yavaşça dudaklarını emmeye başladım kolları göğsümde gözlerinin içi gülüyordu dudaklarını emdikçe dizini yarağıma sürtüyordu emerken ellerim sırtında yavaşça parmak uçlarımla sırtında geziyordum pürüzsüz bembeyaz teni mükemmel kokusu tahrik etmeye yetiyordu zaten saçlarından tutup boynunu çevirdim çektim kendime.

Yalayarak vakumlamaya basladım içi ürperdi dizini yarağıma bastırıp oynatıyordu sonra biranda yana devirip onun ben üste çıktım bacağımı amına dayandım kökler gibi oda dizini kaldırıp sürtmeye devam etti boynunu emerken dudaklarını ısırmaya başlamıştı bile ısırdığı dudağının diğer tarafinı dudaklarımın arasına alıp emip ısırmaya başladım. Sonra biran sakinledim yavaş yavaş öperek vakumlayarak boynundan göğüslerine indim mükemmel göğüslerini avuçlayıp başlarında dilimle yuvarlak çizip emmeye başladım iyice vakumlayıp uçlarını dillerken kalcasını hareket ettirmeye dizime sürtmeye başladı bunu hissedince dizimi kaldırdım ve bacaklarının arasına girdim kendi anlayıp açmıştı bile dayadığımda amına oha dedi ne oldu dediğimde başımı tutup çekti ve öpüşmeye devam ettik.

Dayanamıyordum artık yavaşça boynundan öperek göğüslerine göğüslerinin arasından hafif hafif vakumlayıp öperek göbeğine göbeğinden kasınlarına indim tangasından şişmiş ve sırıl sıklam olmuş çizgiyi görebiliyordum kasıklarının her yerini vakumladım sesler çıkartmaya başlamıştı tangasının yanlarından tutup vakumlarken kasıklarını her seferinde biraz daha indirdim aşağı amının diline gelince tangayı çıkarttık ilk dil darmesini vurduğumda ellerimi kalcalarının yanında sıkıca tuttu amının o mükemmel kokusu pespembe amını hala aynıydı ilk çıtırlığındaki gibi hiç yıpranmamış taze kız amcığı gibiydi hala amı çok dar pembe ve mis gibi kokuyordu ellerini bırakmadan hiç bacaklarını dizlerinden bastırıp bu güzelliğin keyfini çıkartmalıydım. Amından akan sularını içiyordum dilimi aşağı yukarı gezdirip girişinde titretiyordum içeri yolluyordum her yolladığımda iniltiler artıyordu.

Yarağım baksırımdan taşıyor dimdik şekilde baksırımın kenarından dışarı çıkmış takılıyordu ağzının suları aka aka. Amcığını dilimle sikerken kalcası kasıldı ve titremeye başladı inleyerek boşalarken ağzımı iyice dayadım amına yalamaya devam ettim dayanamıyordu ilk kafamı itekledi sonra anlayınca ben bırakmayacak saçlarımdan çekip bastırmaya başladı ikinci kez geliyordu. Boşaldıktan sonra beni kendine çekti öpmeye başladı ve sikimi eline aldı ve durdu oha oha aşkım bunu ben alamam dedi çok kalın dedi yırtarsın dedi lütfen çok yavaş ol dedi bu ağzıma bile girmez dedi. Ben yana yattım bak bakalım girecek mi dedim hakikaten dudakları etrafını çepe çevre sarmıştı küçük ağızlı ve çok dar amcığı var.

Bacaklarımın arasına girip önce taşaklarımı öptü sonra yarağımın gövdesini vakumlar gibi öpüp yaragımın başını ağzına almaya çalıştı ve 2. denemesinde bolca tükürükle birlikte ağzındaydı dudaklarının yanından yarağımın kenarlarından akan tükürükleri görüyordum akanları görünce kendini zorlayıp hemen hemen yarısını almayı başarmıştı ve gidip gelmeye başlamıştı heran boşala bilirim dedim gözleri büyüdü gidip geliyordu durmadan ellinin biri taşaklarımda digeri yarağın diger kısmını sıvazlıyordu zevkten delirmek üzereydim artık onun ritmine göre bende ağzına vermeye başladım ve kendimden geçiyordum biran çok verdiğimde biranda çekilip öksürmeye başladı.

yapma lütfen ne olursun dedi ıslak gözlerle öptüm ve tekrar ağzına aldı bu sefer tüm kontrol ondaydı inlemeye başlayınce ben, hızlandı bir kaç kez kendi zorlayıp ala bildiği kadar aldı.sadece bende başını tuttum ve ağzının içini doldurdum son damlasına kadar yarağımdan çekti eliyle içindekileri sıyırıpta.

Sonra tuvalete tükürüp geldi ve botoxlu gibi olan dudakları öptüm ve öpüşmeye devam ettik