Özledim sadece seni özledim

Sosya medyada paylaş:

Merhaba, ismim Deniz. 40 yaşındayım. 10 yıllık evliyim. Eşim çalışmak için genelde il dışında. Eve geldiğinde genelde çok güzel sex yaparız, istediğim her fanteziyi deneriz. Ne kadar seks yapsamda eski sevgilim Onur’la yaptığım sıradan bir seksin yerini asla tutmuyor. Bu sabah rüyamda Onur’u gördüm. Ben yatakta sırtüstü yatıyordum, Onur bacaklarımı kaldırdı ve penisini arkama soktu. Çok zevk alıyordum, ne kadar özlediğimi anladım. Tabi bu rüyalarda zevki asla tam yaşayamazsınız. Hemen uyandım ve bir daha uyuyamadım. Yazın yatarken kilot giymem. Uyandığımda bacaklarımın kenarından sızan ıslaklığı farkettim. Şortum vajinamın sularını engelleyememişti ve bacaklarımdan yatağa sızmıştı.

O kadar ıslak ve istekliydim ki, Onur’un penisini düşünerek aldığım 19 cm lik dildoyu aldım hemen. Yatak odasındaki dolapta duruyordu. Hemen yatağa geri döndüm ve şortumdan kurtuldum. Bacaklarımı açıp, dildoyu vajinama sürtmeye başladım. Vajinam o kadar ıslaktı ki hemen içime almak istedim ama bu kadar kolay olmaması gerektiğini biliyordum. Gözlerimi kapattım ve Onur’la yaşadıklarımızı hayal etmeye başladım. Onur beni çok seven, çokkıskanan, çok korumacı biriydi. Bazen çok sıkardı beni bu tavırları ama yinede çok hoşuma giderdi. Ben hep onun kontrolündeydim özellikle seks hayatında. Size anlatacağım olayda zaten seks hayatımız olacak.

Onur ile olan seks yaşamımız çok sert ve tutkulu geçerdi. Sanki bana acı çektirmekten zevk alırdı ama aynı zamanda bana zevk yaşatmayı çok severdi. Çok değişik istekleri olurdu. Beni köle gibi hissettirirdi. Bu durum aslında çok hoşuma giderdi. Sekreterlik yaptığım zamanlarda işteyken bana komutlar verirdi. Bazen kilodumu çıkarmamı ve öyle gezmemi, bazen rujumu içime sokup bırakmamı, bazen sütyensiz gezmemi, bazen tuvalete gidip kıçımı parmaklamamı, bazen de çiş yaparken ki fotoğrafımı isterdi. Seks için olan buluşmalarımıza özel olarak hazırlardı beni. Bana devamlı erotik mesajlar gönderirdi.

Bana her ortamda kadınım demesi benim çok hoşuma giderdi. Benim sahiplenmesi ve kontrol etmesi tüm bu sıkıntılara katlanmamı sağlıyordu. Seks yapıcağımız akşama beni hazırlarken “ bu akşam amını parçalayacam” gibi mesajlar atardı. Benden de “Penisin içimdeyken ağırlığını vücudumda hissetmek istiyorum” gibi mesajlarla cevap vermemi isterdi.

Seks yapmaya başlamadan önce beni sevişerek ustaca soyardı ve çıplak bir şekilde karşısında bekletip izlerdi. Benim vücudumu hayranlıkla izlemesi benim çok hoşuma giderdi. Bana kozdığı zamanlarda arkamdan acıtarak sikmesi bile zevk verirdi bana. Bazı pazartesileri işe gittiğimde oturmakta bile zorlandığım olurdu. Çok zevk verirdi ama çok yorardı beni. Seks tanrısı gibiydi, ben bir fabi olarak seks tanrısının kudretine daha fazla dayanamadım ve onu terk ettim.

Bu sabah onu rüyada görmem bile onu ne kadar arzuladığımı ve istediğimi anlatıyor aslında. Islaklığım ve isteğim hala geçmedi. Dildomu vajinama sürterken gözlerim kapalı onun beni becerdiğini hayal edeyorum.

Dildomu vajinama sürterken tek düşündüğüm şey onun bana yaptığı oral seksti. Vajinamı ustalıkla yalar emer ve gerektiğinde ellerini kullanır, gerektiğinde kıçımı parmaklardı. Sanki ben ona na yapmasını önceden öğretmiştim. Sanki ben onunla telepatik bir bağ kurmuştum ve onu ben yönlendiriyordum. Bunları düşünürken vajinamı o büyük dildoyla okşuyordum.

Daha fazla dayanamadım, artık dildonun içime girmesinin vakti gelmişti. Ben yavaşça sokmayı tercih ederdim ama Onur’u hayal ettiğim için onun gibi davranmalıydım. Terettüt etmeden bir çırpıda soktum. Hafif bir acı hissettim ama çok zevk almıştım. Onur benim bacaklarımın arasına girdiğinde ki o heyacanı yaşıyordum. Bir çırpıda sokar ve bastırmaktan hiç çelinmezdi. Köküne kadar tüm gücüyle abanırdı.

Dildo yarısına kadar içimdeydi ve ben keyfini çıkararak ağır ağır sokup çıkarıyordum. Onur’un yavaş yavaş sokup çıkarırkenki benimle olan konuşmalarını hayal ediyordum. Bana küfür eder, edepsiz konuşurdu o anlarda. Ben bunları düşünürken daha çok azıyordum ve dildoyu içime daha fazla bastırıyordum. Neredeyse tamamı içime girmek üzereydi ve ben çok hızlı sokup çıkarmaya başlamıştım.

Ne kadar hızlı sokup çıkarsamda, ne kadar bastırsamda, asla Onur’un içime girdiği gibi olmuyordu. Sadece onu hayal etmemi kolaylaştırıyordu. Dildoyu bastırmaya gücüm yetmeyince en sevdiğim pozisyona geçtim ve dildonun üstüne çıktım. Kontrolün bende olmasını sevmesemde, en çok üste olmayı seviyorum. Çok değişik yerlere dokunduğunu, değişik yerlerden zevk aldığımı hissediyorum.

Dildonun üstüne çıktığımda, tüm gücümle üstüne bastırdım. İçimde sonuna kadar hissediyordum. Sanki Onur’un penisine oturuyordum. Çok zevk alıyordum. Vıcık vıcık sesler geliyordu, bacak aramdan akan sıvılar her yere bulaşmıştı. Boşalmıştım ama hala durmak istemiyordum. İçimden hiç çıkmasın, hiç gözlerimi açmayım istiyordum. Ne kadar daha devam edebilirdim ki, her güzel şeyin bir sonu vardı sonuçta. Çok güzel bir günün, çok güzel bir tatilin, çok güzel bir seksin.

Bu rüyada, bu mastürbasyon da bitmek zorundaydı. Dildoyu içimden çıkardım ve yatağın kuru kısmına sortüstü uzandım. Dildo yanımdaydı ve hayranlıkla ona bakıyordum. Az önce içimdeydi. Bir süre ona baktım ve Onur’u hayal etmeye başladım. O yürümemi zorlaştırdığı hafta sonu birini düşünmeye başladım. Sonu ne kadar kötü ve acılı olsada en çok sevdiklerim onlardı. Beni hiç boş bırakmazdı ve hep cezalandırırdı. Evde devamlı çıplak gezerdim. Ne zaman ne sürprizle karşılaşacağımı bilemezdim. Bazen ellerim bağlanırdı, bazen gözlerim. Bazen acımasızca anal yapardım, bazen azı

Size bir hafta sonunu anlatmak istiyorum. Eve ilk girdiğimizde, kapının kapanma sesiyle başlardı herşey. Dudaklarıma yapışır ve kalçalarımı avuçlardı. Kalçalarımı o kadar sıkardı ki canım yanardı. Kendine bastırdığında vajinamın üstünde yeni kalkmaya başlayan penisini hissederdim. En sevdiğim kısmı penisinin kalkmasını hissetmem olurdu. Daha sonra bir eli kıyafetimin üstünden vajinamı okşarken bir eli göğüslerimi okşardı. Gömleğimin düğmelerini çözer ve çıkarırdı. O kadar sert davranırdı ki genelde kıyafetlerim yırtılırdı. Gömleğimden sonra sütyenimi koparır ve göğüslerimi emmeye başlardı. Bunu yaparkende pantolonumu çözer ve çıkarırdı. Kilotlu çorabımı ve kilodumu her seferinde yırtıp koparırdı. İtiraf edeyim bu çok hoşuma giderdi. Çırılçıplak kaldığımda koltuğa oturur ve beni bir süre izlerdi. İzlerken bana komut verir ve şekilden şekile sokardı.

İzlemesi bittiğinde elimden tutup beni koltuğa çekerdi. Ben koltuğa yüz üstü düştüğümde kalçalarımı aralayıp vajinamı yalamaya başlardı. Zaten daha soyunmadan ıslanmaya başlayan vajinam sırılsıklam olmuştu. Bir süre böyle devam ettikten sonra beni çevirir ve kafası uzun bir süre bacak aramdan çıkmazdı. Bana bu şekilde oral yaptığı zamanlarda genelde boşalırdım. Vajinamın dudaklarını yalar ve klitorisimi emerdi. Bir parmağını ya vajinama yada kıçıma sokardı. Vücudunun her yerini kullanırdı ve benim vücudumun her yerini kurcalardı. En sevdiğim oral pozisyonlarından biride, vajinamı yalarken göğüslerimi avuçlayıp uçlarını sıkmasıydı.

Oral bittiğinde, sıra ona gelirdi ve penisini ağzıma sokardı. Büyük bir iştahla yalardım. Hiçbir zaman hepsini ağzımın içine alamadım. Ben yalarken devamlı bastırır ve penisini ağzıma köklemeye çalışırdı. Genelde gözlerimden yaş gelirdi. Ben yalarken bir anda penisimi ağzımdan çekerdi ve bacaklarımın arasına girip hemen vajinama sokardı. Bu hareketi beni ürkütsede, içime girdiğinde hep çok hoşuma giderdi. Penisini soktuğunda sonuna kadar kökleyip bir süre beklerdi ve gözlerimin içine bakardı. Ben ne kadar acı çekiyorsam o kadar zevk alırdı. Gözlerimin içine baktıktan sonra hızlıca içime girip çıkmaya başlardı. Her girdiğinde ve baskıyı her hissettiğimde aldığım zevk daha çok artardı.

Bir süre böyle yaptıktan sonra, içimden çıkmadan beni kucağına alırdı ve yatak odasına götürürdü. Yatak odasın girdiğimizde beni yatağa atardı ve hemen domaltırdı. Domaldığımda hemen kalçalarımı aralardı ve vajinama girerdi. Ben daha fazla dayanamazdım ve yüzümü yastığa bastırırdım. Vajinama uzun süre gidip geldikten sonra içime boşalırdı ve bir sigara yakardı. Spermleri vajinamdan akarken ben yatakta uzanır ve dinlenirdim. Sigarası bittiğinde beni sırtüstü çevirirdi ve bacaklarımı omuzuna alırdı.Eğer cezam yoksa vajinamdan akan sıvılarla parmağını götüme sokup genişletirdi. Ceza alıcaksam direk penisimi dayar ve götüme sokardı.

Bacaklarımı havaya kaldırıp arkama ilk girdiğinde her zaman canım yanardı ama zamanla zevke dönüşürdü. Eğer bana kızgınsa, cezalıysam ilk soktuğunda köküne kadar bastırırdı. Bu şekilde yaptığında götüm yanardı ve çığlık atardım. Yavaş yavaş git gel yapar ve zamanla hızlanırdı. Arada yavaşladı ve eliyle vajinamı parmaklayıp okşardı. Ne yaparsa yapsın ben çok zevk alırdım. Bir anda içimden çıkar ve beni domaltırdı. Ben domaldığım zamanki tek görevim, kafamı yastığa koyup kalçalarımı iki elimle ayırmak olurdu. Eğer yapmazsam çok acılı olurdu. Ben domalıp pozisyonumu alınca penisini sokardı ve hiç durmadan abanırdı. Ben abanmasına çok fazla dayanamazdım ve yüzüstü uzanırdım yatağa

Ben ölü gibi yatarken Onur boşalana kadar gidip gelmeye devam ederdi. Boşaldığında artık ayağa kalkacak dermanın kalmazdı ve o beni tekrar kaldırana kadar ölü gibi yatardım. Genelde boşaldıktan hemen sonra beni kaldırıp çıplak şekilde bana yemek hazırlatırdı.

Bu anlattıklarım, yemek ve uyumak dışında tüm hafta sonu devam ederdi. Hiçbir zaman onun ne kadar benim ne kadar boşaldığımı sayamadım.

İşte bunları düşünürken tekrar dildoyu elime aldım ve birden üzerine oturdum. O acı ve zevk karışımı duyguyu çok özlemişim. Gözlerimi kapattım ve yüzümü yastığa koyup Onur’un penisini hatırlatan dildonun üzerine oturup tekrar boşaldım. Eşimle olan seks hayatım ne kadar zevkli olursa olsun her zaman Onur’u özleyeceğim galiba.