Tadı amımda kalmıştı…

Sosya medyada paylaş:

Merhabalar , ben kocamı seviyorum ama beni bir erkek olarak sekste hiç ama hiç tatmin edemiyor.Bunu volkan beni gerçek bir kadın yaptığında anladım. Sex konusunda artık başka erkeklere ihtiyaç duyacağımı ben ve kocam kabul ettik. Üstelik bu ikimizede zevk veriyor. Ben günlük hayatta saygın , geceleri ise ahlaksız, ağzı bozuk bir fahişe olmanın zevkini yaşıyorum.Kocamı aşağılamak hem onu hemde beni gerçekten çok mutlu ediyor.Harika bir hayat arkadaşı, ona saygım var. Ama başlangıç seks gelince gerçekten aşagılanması gereken bir adam.

Erkek demiyorum çünkü erkek sayılamaz. 12 santimetrelik siki ile, ortalama 3 dakika süren bir sex , bir kadını ne kadar mutlu eder.Bu hikayeyi okuyan kadınlar varsa eğer, hiç düşünmeden kendinizi sokaklara atın ve ilk bulduğunuz erkeğe kendinizi teslim edin,eminim iyibirilerini mutlaka bulacaksınız.Şimdi gelelim ki o güzel anımıza Kocam olacak o godoş , beni sikemediği için başkalarına siktirmeye başladı. Benim gerçeklere kendimi vermemden zevk aldığını gördükçe artık başka erkeklerin orosposu olmaktan başka şansım kalmadığı anladım. Bundan da pek şikayetçi olduğumu söyleyemeyeceğim.

Geçen hafta cuma gecesi evde beni beceremediği için ona oral seks yaptım ve boşaldıktan sonra beni kim doyuracak diye sordum. Ses vermedi. Ne biçim erkeksin. Karın evde, amını açmış bekliyor ve sen onu sikemiyorsun, tatmin edemiyorsun. Amımı sulandıracak.Beni uçuracak, hatta bayıltacak gerçek bir erkek istiyorum.Git çubuk taktır .Kadınlığımı yaşamak istiyorum dedim.Yoksa yine kendin sikemeyip beni başkalarının koynunamı atacaksın. Kocam başkalarınımı istiyorsun dedi.Bu soru aslında hadi birini çagırda seni siksin, bende sizi izleyeyim anlamına geliyordu.Hala biraz utangaç. Erkek değil ama erkeklik gururu malesef var.Ona biraz acı çektirmeye karar verdim.Hayır başkasını istemiyorum.

Sen sikeceksin beni dedim. Dakikalarca ugraşmamıza rağmen siki bir türlü kalkmadı. Kalktığında ise yeterli sertliğe ulaşamadığından ateş gibi yanan amımda hemen iniverdi.Kendini çok aşağılık vebeceirksiz hissetmişti. İkdidarsiz godoş diyerek kalktım ve hadi bari beni gezdir dedim. Gözlerimin içine bile bakamıyordu.Sanırım çok bozulmuştu. Bu dahada çok hoşuma gitti.Keyfime diyecek yoktu ama canımda yarrak istiyordu.Yatak odasına gittim.Volkanın bana aldığı mini eteği ve gömleği giydim.Makyajımı yapıp salona geldim. Bu kıyafeti görünçe gözleri parladı. Volkanın hediyesi olduğunu biliyordu.Hemen siki kalktı.Volkanın beni sikmeye geleceğini düşünerek zevke gelmişti godoş. Ne o hoşuna mı gitti dedim. Evet volkanımı çagardın dedi. Hayır. Bakıyorum volkanın beni sikmeye gelmesi seni heyecanlardı.

Karını anca başkaları ilemi sikebileceksin dedim.Bu şekilde ilk defa aşagılanıyordu. Fantezilerinde hep aşağılanmak olan kocam artık olayınfantezilerden dahada ileri gittiğini anlamıştı.Onu fantezi için değil, istediğim için aşagılıyordum. Ve bu bana zevk veriyordu. Erkekliğiyle değil aşagılıklığıylabeni tatmin etmeye başlamıştı.Yanıma gelip benimle sevişmeye çalıştı. Hayır yumuşak, bu yarrak bana yetmez, minik ve yumuşak, malesef volkanda gelmiyor. Çıkıpdolaşalım biraz dedim.

Taksimde güzel bir yemek yedikten sonra, hadi beni sinemaya götür dedim. Arka sokaklardaki sex filmi sinemalarını merak ediyordum. Bu kıyafetle oraya gidemeyiz sana tecavüz ederler dedi bizimki.Hayret karını sikmelerini istemiyor musun, hembelki gerçekten hoşuma giden olur.Ayrıca beni koruyamayacak mısın dedim. Çok korkunç. Kocam olmasa buraya hayatta gelemezdim.Erkekler bana yiyecek gibi bakıyorlar. Yemelerini isterdim biraz düzgün tiğler olsa.Sinemaya giriyoruz.Kocamadama bahşiş veriyor ve bizi yanlız bırakmasını sağlıyor.Bütün gözlerüzerimde. Karanlık salonda yerimize giderken bir orospu gibi kendimi teşhiretmeye başlıyorum.Nede olsa karanlık.

Film başlıyor.Sık sık arkaya bakanlaroluyor çaktırmadan.Film işe yaramaz.Hadi beni yala bari diyorum.Aşagı inipyalamaya başlıyor amımı. O an hayaller kuruyorum.Volkanın gelip beni sikdiğinidüşünüyorum.O güzel yarrağın düşüncesi bile orgazm olmama yetiyor.Ön sıralardanseçemediğim bir adam biraz yaklasarak kocam beni yalarken bizi seyretm!eye başlıyor. Orgazm olmama rağmen ordan çıkmasını istemiyorum. Adamın biziseyretmesi hoşuma gidiyor. Gömleğimin düymelerini açıyorum ve kocama amımıyalarken gögüslerimi okşamasını emrediyorum.

Adamı delirtmek için olabildiğince tahrik edici olmaya çalışıyorum.Yanımıza gelemeyeceğini bilmek hoşuma gidiyor. Daha da eylenceli oluyor.Birden bir şeyler oluyor. Amım yarrakistiyor. Dayanılmaz bir arzu.Kocamdan 3 parmagını birden sokmasını istiyorum amao bile yetmiyor. Yarrak istiyorum.Beni sik lutfen sik diye yalvarıyorum. Sikini kaldıramıyor. Yumuşak sikini içime sokup beni tatmin etmeye çalışıyor ama becermiyor. Sanırım biraz çok bağırmış olmalıyım ve adamda bunu duymuş olmalı. Birden adamın yanımıza geldiğini görüyorum. Pantalonunun önü açık ,yarragını sıvazlayarak geliyor.

Aman allahım o ne muhteşem görüntü. Volkanın ki kadar büyük olmasada çok haşmetli gözüküyor.Kocam hemen dikiliyor ama ona otur yerine, gerçek bir erkek gibi sikemezsen karını, gelir başkaları sikerdiyorum. Hemen yarrağa uzanıp ağzıma alıyorum. Çok güzel. Demir gibi sert.Kalın. Zorlanıyorum emerken. Kadınlığım dahada uyanıyor.Karın çok güzel muamele yapıyor oglan diyor kocama. Adamı orgazma ulaştırıyorum ve menilerini yutuyorum.

Ağzımdan spermler akarken kocama dönüyorum ve öpüyorum. Buna çok bozulduğunu biliyorum. Onun spermlerini hiç yutamadim. Bu belkide beni başkalarının becermesinden daha çokkızdırıyor onu. Erkeğimi oturtuyorum.Kocamla şimdi yan yanalar.oh iyiki geldin. Yoksa bu herif beni yine abaza bırakacaktı diyorum.Kocamı aşağılamaya başlıyorum. Erkeğime yüz milyon verirmisin spermleri çok tatlıymış diyorum. Sikemiyorsun bari beni sikenlerin hizmetlerini öde diyorum. Adam parayıhemen alıyor ve beni mıncıklamaya başlıyor.Çok hoyrat ve güçlü.Leş gibi pis. Amakarşı koyamıyorum.Beni çevirip kucağına oturtuyor. Yarrağı amıma girdiğinde bağırmamak için zor tutuyorum kendimi.

Lütfen aşağıda domalt ve sik, başkaları görmesin diyorum. Beni yere çömeldiriyor ve arkama geçip amıma tekrar giriyor.İnanılmaz sert ve haşin dalıyor içime.Yere kapanmamak için kocama tutunuyorum. Azımla ayağını ısırıyorum. Hayvanlar gibi sikerken beni iki defa orgazm oluyorum. Adam işini bitiriyor.Kocam ona birazdaha para veriyor ve git hemen burdan diyor. Ne kadar verdiğini bilmiyorum. Kalkıp teşekkür etmek istiyorum ama kıpırdayamıyorum. Kocacığım telefonunu al yine beni becermesini istiyorum diyorum. Beni duymazdan geliyor. Yalvarıyorum ama kaale alınmıyorum.

Kendimi biraz toparlıyorum ve zar zor kalkıp evin yolunu tutabiliyoruz.O gece benimle hiç konuşmadı. Sonra tuvalete gidip 31 çektiğini duydum. Ama o gece beni çok ama çok güzel sikmişti.