Şezlonglara uzandı annemle burcu abla

Sosya medyada paylaş:

Annemde pembe bikini burcu ablada siyah bikini vardı. Burcu ablada çok azgın bir kadındı. Plajdaki erkeklerin bütün gözü annem le burcu abladaydı. Annem Bi ara güneş kremi sürer misin dedi bende tabi anne dedim annem yüz üstü uzandı sırtını kremliyordum. – oğlum şu bikinin ipini çözeyimde iz yapmasın. Tamam anne dedim memeleri uçları göremedim ama yanlarını kremlerken hep elliyorum. Kremlerken zaten aletim dimdik oldu.İki büklüm durarak gizlemeye çalışıyordum. Burcu abla anladı sanırım gülümsedi bana karşı göz kırptı, bende bir şey diyemedim utandım.

Denize girdik bir güzel yüzdük, fotoğraf çekildik.Voleybol oynayan çocuklar vardı, 4-5kişi yaşları 25 ile 35 arasıydı ilk baş gel kardeşim beraber oynayalım az kişiyiz dediler tamam abi dedim oynadık 1-2 tur o esnada burcu abla laf attı bizde gelelim mi diye, adamlar zaten hazır kıta.Hemen atıldılar gel tabi canım ama yanında ki sarışın ablada gelsin, anneme abla deyince annem kızdı burcunun hoşuna gitti annemde benim neyim eksik dedi geldiler ikiside başladık oynamaya, ama adamlar gözlerini annemle burcunun memelerin den alamıyordu, memeler löp löp oynuyordu, bikini bi ara çıkıcak sandım.25-30 dk oynadıktan sonra ara verdik hepimiz yorulmuştuk, adamların gözü gönlü açılmıştı, adamlar yarın yine geldin dediler oynarız diye annelerde evet evet geliriz diye salladılar.

Topladık eşyalarımızı yolu çıktık eve gitmeye başladık, annemler yolda konuşuyorlardı ama fısır fısır burcu abla şöyle diyordu anneme:bak gökçe hiç amını yalattın mı? – hayır sen? 2 kez yaladı kocam ikisinde de boşaldım çok güzeldi sende denemem lazım yapmaz mı kocan? – yok canım ya nerde 1-2 dk sikini yalıyorum ondan sonra hemen domal tıp amıma geçiyor 2 – 3 dk sonra boşalıyor hiç zevk alamıyorum . Hayvan herif sen onun pis sikini yalarken iyi ama. – aynen öyle canım napayım. Ben şok oldum böyle konuşurken burcu ablaların cinsellik hayatı iyisi ama annelerin tam tersiydi, neyse eve geldik babamlar olmuşlar zaten Çakır keyif kafaları sofrayı hazırlamışlar bir kaç kadeh rakı içiyorlardı. Geldiniz mi dedi babam geldik geldik dedim yoruldum valla dedim. Babam-gel gökçe bak hazırladık sofrayı.

– Aferin aşkım, biz duş alıp geliyoruz dedi annem.Hemen bende arkalarından gittim. Banyo tek kişilik ti ama burcu ablayla beraber girdiler sanırım beraber duş alıcaklardı.Buzlu cam olduğundan tam net göremiyordum fakat biri ayakta eğik duruyordu diğeri de çömelmiş onun götünün arkasında duruyordu, birden içersen sesler geldi, – ahh hmm off çok iyi ahh yeter tamam burcu boşalıcam yoksa bacaklarım titriyor – burcu abla: tamam canım sen bilirsin. Ben çok azdım bunları duyunca elimi sikimle ileri geri yapmadan boşaldım. Burcu abla annemin amını yalıyordu. Bende boşaldıktan sonra geçtim salona onlar çıktıktan sonra bende geçtim banyo yaptım. Yemek yemeye geçtik annem üstünü sütyen giymemiş askılı bir tshirt meme uçları belli oluyordu hele gene eğildiğinde meme üsleri bembeyaz tam emmelik ti. Burcu ablada çok seksiydi. Annemlerde rakı içiyorlardı, gecenin ilerleyen saatlerinde herkesin kafaları olmuştu.

Annemle burcu abla daha rahat hareket ediyorlardı tangaları gözüküyor Du ikisinde eğildiklerinde veya belli oluyordu. Saat 2 ye geliyordu artık yatalım dedi babam herkes odasına gitti tabi bende odama, ama bende uyku yoktu bu akşam garanti birileri sex yapıcaktı aradan 30 dk civarı geçti birinin inleme sesi geliyordu, sanırım burcu abla iniyordu ev 3 katlıydı triplex yazlık. En altta ben kalıyordum 2. Katta burcu ablalar 3. Katta annemler şeytan dürttü git bak diye sessizce adım adım merdivenlere yöneldim ama kalbim küt küt atıyordu burcu abla çıkmış kocasının üstüne zıplıyordu

adamda 17-18 cm sik vardı ama burcu ablanın götü de çok güzeldi mor tangasını sıyırmış zıplıyordu, 10 saniye sonra boşaldı kocası burcu ablada onun üstüne yığıldı burcu abla harikasın aşkım deyip dudaklarından öptü onu 1-2 dk daha bekledim acaba 2. Yi yapıcak lar mı diye ama yok ikiside sızdılar uyuyorlardı birazda oda karanlık olduğundun fazla net birşey göremiyordum ama memeleri çok iyiydi füze gibiydi yaşına göre annemlerin hiç sesi çıkmıyor du onlara da bakayım dedim içimden bir baktım odalarına annem kırmızı gecelik altında kırmızı sanırım tanga uyuyordu babamda aynı şekil horlaya horlaya yatıyordu sanırım babam sızmıştı annem sex yapmamış tı bende hemen hızlı hızlı en alt kata indim bir bardak su içip hemen yattım.

Hikayenin devamını gelmesini istiyorsanız 15 yorum üstü olsun bu hikaye yoksa devamı gel micek arkadaşlar. Keyifli 31 çekmeler.