Asu kilot giymemişti ve amı karşımdaydı

Sosya medyada paylaş:

Bu hikaye iki üç ay önce başımdan geçti. ben evli 37 yaşında 1.82 boyunda 84 kiloda sempatik olgun bir beyim. komşumuz Asu ise karşı apartmanda oturan 36 yaşında minyon bakımlı hala göğüsleri dik duran, kalçaları taş gibi ve 2 yıldır kocasından ayrı yaşayan bir bayan. en büyük fantezim Asu çamaşır asarken çıktığı balkonda giydiği kırmızı şortla izlemek. çok dar ve kısa bir şortla çıkar balkona bazen içine kilot bile giymez ve sütyen takmadan çıkar ve izlerken boşalırdım.

ilk zamanlar izlediğimi bilmiyordu ve çıkıp asıp geri, giriyordu. sonra kendini izlediğimi zamanla farketti ve artık çıkarken daha rahat çıkıyordu. heralde izlenmek hoşuna gidiyordu. bir hafta sonu yine cam kenarında onu beklerken Asu bir tayt giymiş ve balkona çıktı.

Balkonu yıkayacaktı. karşımda eğiliyor göğüsleri sallanıyor sonra arkasını dönüyor ve ıslanış taytın içinden şahane kalçalar ile şov yapıyordu. Camın önünde boşaldım içeri geçti aradan biraz zaman geçti telefon çaldı. arayan Asuydu. Eşimi sordu önce irkildim dedim beni diyecek heralde. sonra dedim yok o da tüh dedi perde asacaktık dedi. ben hemen ben geleyim dedim oda sana zahmet dedi. hemen gittim Asu geniş bi etek giymiş üstüne badı kapıyı açtı. girdim içeri mutfağa geçtik ve Asu merdivene çıktı ben perdeyi verdim ve merdiveni tutmaya başladım.

Yukarı doğru bi baktım Asu kilot giymemişti ve amı karşımdaydı.

Kalçaları şahaneydi ve önüm kazık gibi oldu. o sırada bana baktı yüzüm kızardı o da aşağı inmeye başladı. aşağı inince refleksle hemen merdivenle arama sıkıştırdım Asu şaşırdı ve dur ne yapıyorsun dedi. bende seni arzuluyorum dedim seni bırakmam dedim oda oğlunun geleceğini söyledi. bende bişey olmaz dedim ve önünü çevirip dudağına yapıştım asu ateşlice öpüyordu elime eteğini yavaşça kaldırarak amına götürdüm Asu yanıyordu amı sulanmıştı hemen eğildim ve yalamaya başladım Asu çıldırıyordu ahhh ahhh sok diyordu.

Asu o sıra gerili ve boşaldı ama yeni başlıyordu. sonra önüme eğildi ve yarrağimı ağzına aldı sakso çekiyordu ve ağzını dölle doldurdum. sonra yatak odasına geçtik ve bacaklarını ayırdım içine girdim Asu uçuyordu erkeğim sok sok kocam diyordu ben soktukça bağırıyordu sonra dedi götüme de sok domalttım götüne soktum o sırada boşaldım.

Asu oğlunun gelmesinden tedirgin olarak giyinmeye başladı fakat sık olmamakla birlikte hâlâ onunla görüşüyoruz..