Nişanlı kızla otobüste seks

Sosya medyada paylaş:

Merhaba arkadaşlar, hikayemde isimler gerçek değildir. Hikayemin büyük bir kısmı gerçek, küçük bir kısmı da sonradan keşke böyle olsaydı diyerek eklediğim birkaç ayrıntıdan oluşmaktadır. İlk hikayem umarım hoşunuza gider. Üniversite de okurken bir gün ev arkadaşlarımla ve onların sevgilileri ile bir kaç günlük tatil planı yapmıştık. Kız arkadaşım Derya’da bizimle gelecekti fakat annesinin ameliyatı sebebiyle son anda bizimle gelmekten vazgeçerek memleketine gitmek zorunda kalmıştı.

Aslında bende herkes tatilde sevgilileri ile yanımda yiyişecek ve bende sap gibi orada tek başıma kalacağım düşüncesiyle gitmekten vazgeçtim ama hem otobüs biletlerini almıştık hemde arkadaşlarım çok ısrar ettiği için kıramayıp gitmeye karar verdim. Ev arkadaşları olarak müzisyen olduğumuz için arka koltukları ben, gelemeyen kız arkadaşım derya ve müzik aletlerimiz için komple kapatmıştık. Zira daha öncelerinde müzik aletlerini otobüsün gaddar muavinlerine teslim ettiğimiz zamanlarda aletlerin başına gelenler çok iç açıcı değildi.

Neyse hikayemize geri dönecek olursak; otobüste hiç ama hiç uyuyamazdım üstelik en arkada tek başıma on saat canım sıkılacaktı ve ben otobüslerde hiç ama hiç uyuyamazdım. Arkada müzik aletleri ile yolculuk yapmayı sırf kız arkadaşımla fantezi yapmak için kabul etmiştim. Bana otobüste sakso çekmeyi kabul etmiş, hatta fırsatını bulursam belki seni sikerim diyerek onu ikna etmeye çalışıyordum. Ama şimdi tek başıma onca saat o yolu nasıl gideceğimi kara kara düşünüyordum.

Tam o sırada ön tarafta bir patırtı koptu. Şoföre ve muavine ne olursa olsun bu otobüse bineceğini, nişanlısının onu Afyon’da beklediğini, bileti satan kişinin bilet saatini yanlış yazması nedeniyle bir önceki otobüsü kaçırdığını, gerekirse koridorda oturacağını ama otobüsten inmeyeceğini söyledi. Şoför ile muavin henüz bilet kontrollerini yapmadığını kontrollerini yaptıktan sonra eğer bir yolcu gelmemiş ise yer ayarlayabilecekleri söylediler. Benim ise gözlerimde ışıklar çaktı. yüzü çok belli olmuyordu ama göğüslerini saran bir body giymişti üstüne de bir hırkası vardı. Her ne kadar mayıs ayında havalar ısınmış olsa da Ankara’da hala akşamları çok soğuk oluyordu. Her neyse artık bir şekilde kız benim yanıma oturdu ve elini bana doğru uzattı

– “merhaba ben inci. Size çok teşekkür ederim çok büyük incelik gösterdiniz” dedi bana ve adı gibi inci olan dişleri göstermek ister gibi gülümseyerek.

– “Rica ederim ” diyebildim biraz duraksayarak. Resmen tutulmuştum. Kız çok güzeldi ve ben hala bu kadar güzel bir kızın bu kadar şans eseri yanıma oturması gözlerimin içine bakması ve ev arkadaşlarımın sevgilileri ile birlikte bir sıra önümde oturmaları resmen beni kitlemişti.

– Eee ismin yok mu senin? dedi ve ardından havada kalmış eli ile elimi tutarak benle tokalaştı ve “adın hakan olsun hem nişanlımın adı böylece yabancılık çekmem” dedi.

Şaşırıp kalmıştım. ev arkadaşlarım bir sıra önümde kıs kıs bana gülüyor, kendi aralarında benimle dalga geçiyor, arada arkaya dönerek alaycı bakışlarla beni kesiyorlardı. ilk bir kaç saat havadan sudan konuşmaya başladık. iki saat sonra başka bir terminale girdik yolcu almak için yarım saat kadar dışarda kaldık. İnci otobüsten inerken tuvalete gideceğini söyleyerek koşar adımlarla uzaklaştı. Arada ev arkadaşlarımla olayın geyiğini yaparken inci tuvaletten döndü ve bir dakika gelir misin diyerek beni daha seferin uzun saatler olan yerel otobüs firmalarının durduğu otobüslerin arasına çağırdı.

Otobüslerin arasında iken cebinden esrar çıkardı o zarafette ki bir kadından beklenmeyecek ölçüde bir el çabukluğuyla sardı ve yaktı. şok olmuştum sende ister misin dedi itiraz eder gibi olduysam da ağzıma sokuşturdu park etmiş otobüslerin arasında. Esrardan önce zaten oldukça sohbete meyilli olan kadın birden bire bana “ya senin adında hakan sen olsana benim nişanlım “diyerek koluma girdi. ardından sarılmalar yanlışlıkla elimin poposuna değmeleri, otobüse binerken kalçalarını kasıklarıma sürtmeleri derken işler birden bire garip bir hal almaya başlamıştı. hayallerimin ötesinde bir hızda her şey değişmişti.

Otobüs tekrar hareket ettikten 15-20 dk. sonra tüm ışıkları kapattılar ve otobüs karanlık oldu. herkes yavaş yavaş uyumaya başlamıştı. ev arkadaşlarımda uyumuşlardı artık daha rahattım. Arada aynı zamanda kız arkadaşım Derya’nın da arkadaşı olan Kemal’in sevgilisi Hülya hareket ediyordu. Bizi izlemeye çalıştığını düşündüğüm için harekete geçemiyordum için içimi yiyordu. Ben dışarıyı izlemeye çalışıyordum karanlıkta tam o sırada Hakan diye seslendi inci. Kafamı çevirdiğimde kalın etli dudakları ile dudaklarıma yapıştı. biraz oynaşırız diye bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.

Dudaklarını biraz aralar gibi olduğunda dilimi ağzıma sokmaya çalıştığımda hayır onun başka deliklerime girmesini seviyorum ağzıma girmesini değil dediğinde zaten kalkmış olan aletim şortumu parçalayacak gibiydi ve artık şortun içinde oldukça canımı acıtıyordu. Deliler gibi öpüşüyor avucumun kavrayamadığı iri ve yumuşak memelerini, okşuyor arada baş parmağım ile işaret parmağımla göğüs uçlarını tutuyor ve çekiyordum.

Böyle yaptığımda kulağıma “acıyor hayvan yavaş ol” dedi ve sevişirken küfür etmeyi çok severim, beni sikerken bana küfür et tamam mı koca yarraklı” dedi ve elini sikimden taşaklarıma doğru götürdü.Hayretler içinde kalmıştım altı aylık kız arkadaşımla yapamadığım fanteziyi daha üç dört saatte tanıştığım ve sevgilimden kat kat güzel bir kız ile yapıyordum. Sikimi, taşşaklarımı sıkıp canımı acıtmasa hayal olduğunu bile düşünebilirdim. “Taşşaklarımı sıktıkça can böyle acıtılır gördün mü hayvan ” diyor bir yandan gülümsüyor bir yandan da dudaklarını ısırıyordu.

En sonunda şortumun düğmelerini çözdü, boxer çamaşırımın karın kısmında ki lastiğini tutarak taşaklarımın altına doğru sıkıştırırcasına indirdi ve sikime doğru eğilerek ağzına aldı. İşte ben dilimi buralarda kullanmayı seviyorum dedi tekrar kulağıma doğru yönelip. Bense “sus orospu yala işte yarrağı, taşşağı” diyerek saçlarından tutarak sikime doğru bastırdım saçları kıvırcık kıvırcıktı ve parmaklarıma dolanıyordu. saçlarının köklerinden tutmuş artık başının aşağıya yukarıya hareket etmesini tamamen ben sağlıyordum. Daha fazlasını ağzına almasını istediğim zaman olabildiğince bastırıyor nefessiz kalana kadar neredeyse gırtlağına kadar sokuyordum. sanki birbirini uzun süredir tanıyan bir çift gibi sevişiyorduk. Sevgilim Derya ancak özel günlerde ya da sarhoş olduğunda bana sakso çekerdi ve hiç bir zaman böyle vahşi ve güzel sevişmemiştim kimseyle. İzlediğim porno filmler gerçek oluyor gibiydi.

Her anı her saniyesi zevk ve acıyla doluydu. Aynı duyguyu doruklarda yaşamak ayrı bir heyecan veriyordu bana. Sakso çekerken giderek hızlanmıştı aşağı iniş yukarı çıkışları. bir anda saksoyu bıraktı ve “öyle tek tarafı zevk mi olur amımı parmaklasana pezevenk ” dedi bana. küfürleri zaman geçtikçe ağırlaşıyordu. biraz daha ağır bir küfür etse döver miyim yoksa sinirden herkesin içinde siker miyim diye düşünürken bir yanda eteğini yukarı doğru sıyırmaya çalışıyordum. bacakları yumuşacıktı, bacaklarına dokunabiliyordum ama karanlıkta bu güzel bacakları göremediğim için de bir o kadar heyecanlanıyordum. amına doğru ilerlerken iç çamaşırına ulaşmayı beklerken iç çamaşırı giymediğini farkettiğimde, kafasını kaldırdı ve sürpriz dedi. Meğerse arada tuvalete gittiğinde zaten benle sevişmeyi kafasına koymuş ve gidip çamaşırını çıkarmış. artık otobüs umrumuz da değildi.

Sanki otobüste ikimiz varmış gibi rahat rahat sevişiyorduk. zaten gelen otobüs eski bir otobüs çok gürültülü olduğu için kimse bizim seviştiğimiz duyamazdı. artık ağzından .çıkarmış olanca hızıyla eliyle yukarı aşağı yaparak beni boşaltmaya çalışıyordu. bende amını parmaklıyordum. hayatımda bu kadar ıslanan bir am daha önce hiç görmemiştim resmen çeşme gibi akıyordu. eliyle hızlandıkça bende elimi daha hızlı bir şekilde amına sokup çıkartıyordum. amı çok dar sayılmazdı ama iki parmağım yeterli oluyordu. deli gibi hızlandık artık gelmek üzereydim sikimden çıkacak olan şey sanki spermler değil ruhum gibiydi. böylesine bir zevk böylesine bir heyecanda bağıra bağıra boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Zaten diğer elimi bağırmasın diye İnci’nin ağzına bastırmaya çalışıyordum.

Bırak dedi inci hepsini boşalt ağzıma elimi ittirdi. O anda dayanamayarak bir anda titreye titreye boşalmaya başladım. O yaşıma kadar boşalmalarımı toplasam hepsinin zevki ancak bu kadar ederdi herhalde. Boşalırken inci dudaklarını sikimin başına dayadı ve tüm spermi ağzının içinde topladı ve gözlerime baka baka yuttu ve ardımızda ipucu bırakmak istemeyiz dimi dedi gülümseyerek. boşalmanın vermiş olduğu rahatlamayla gözlerim kapanır gibi oldu ve sana sarılmak istiyorum yol bitene kadar sadece sarılmak diyebildim. önce güzelce toparlandık. son kalan bir saatlik yolsa birbirimize sarılarak yolculuk yaptık.

Afyonda bir benzinlikte nişanlısı onu almaya gelmişti.otobüs benzin istasyonuna yaklaşırken beni bir kez daha dudağımdan yıllardır sevgiliymişiz gibi beni öptü. Tekrar görüşür müyüz diye sorduğumda ise bilmem iki haftada bir bundan bir önce ki otobüse biniyorum gelirsen görüşürüz dedi ve otobüsten indi. Otobüs hareket edince bunun onu ilk ve son görüşüm olduğuna kendime inandırmaya başlamıştım bile. Ta ki…….

Umarım beğenirsiniz….