Al karının kilodu, ben siktim sen giydir

Sosya medyada paylaş:

Biraz dinlenmiştik, yatak da çırılçıplak uzanıyor sigara içip bu durumu konuşuyorduk. Kimseye bir şey çaktırmayacak mümkün mertebe bu işin açığa çıkmaması için uğraş verecektik. Gençliğin etkisiyle kanım taşaklarıma ve sikime doğru akıyor, kolumun altında yatmakta olan Fatoş’un sıcak teni beni azdırıyordu. Sikim yeniden sertleşmeye başlamıştı. Fatoş hemen uzanıp ağzına aldı deli gibi somurmaya başlamıştı sikimi bir ağzına sokuyor, bir diline vuruyor bazen şakır kaşır otuz bir çektiriyordu keyfime diyecek yoktu. Sigaramı yakıp anın keyfini çıkarmaya çalıştım. Fatoş sikime asıldıkça deliriyordu delirdikçe daha iştahla yalıyordu.

– Nereden öğrendin lan orospu yalamasını dediysem de ses etmedi. Bir anda sikimin üzerine
Oturup yatağın başlığından tutarap ileri geri yapıyordu.

Amını kasıklarıma sertçe vuruyordu bense hala sigaramı içiyor bu yarak düşkünü olmuş kadının ileri geri oynayan memelerine bakıyordum. Memelerin birisini avuçladım, kulağıma eğilim öptü. “Her şeye küfret” dedi..
– Mehmet godoşu demek sen elleyemiyorsun bu memeleri ha dedim sırıtarak, eminim Mehmet abinin içinde bir şeyler kırılmıştı yüzünden belliydi bu hal. Bir erkeğin erkek olamamasının acısını yaşadığına emindim, Fatoş ise bir erkeğin kucağında kadınlığının en verimli anını yaşıyordu, ıslanan amcığı ateş gibi yanan azgınlığı ile dünya umurunda değildi bir şaha kalkan at gibi iri yarağın üzerinde kıvranıyor sikilmemenin acısını çıkarıyordu. Elini göğüslerime atıp oturup kalkmaya başlayınca bende götünden tutup okşuyor ona sert ve tatlı tokatlar atıyordum minik götünün keyfini sürüyordum.

Mehmet abinin durumu içler acısıydı küçük çünkü ile oturduğu koltukta bir başına avradının genç bir boğa tarafından sikilişini seyrediyordu. Gözlerinde garip acınası bir hal vardı. Fatoş ona doğru bakınca durumu anladı ve kucağımdan inip elimden tutarak beni oraya sürükledi kendini Mehmet’in kucağına verip domaldı. Ellerin ile mehmetin boynunu tutup göz göz göze geldiklerinde bana “gir aşkım arkadan” dedi dediğini yapıp güzel götünün yanağına sürttüğüm yarağımı amına gömdüm ve pompaya başladım kah dipliyor içinin en ücra köşelerine mor başlı canavarımla giriyor kah üzerine iyice eğilip köpekleme pozisyonda sikiyordum.


– Ne yapıyor beni Mehmet
– Sikiyor
– Sikiyor mu feci sikiyor lan, amımı dağıtıyor amımı..

Bense iyice hızlanıyordum bu sözleri duyunca. Saçlarını kavradım Fatoş’un dibine dibine vurmaya başladım amı bir duvar olsa yıkılırdı belki açılıp kapanıyor küçük deliği misairini kucaklayıp sıkıştırıyordu. Islaklığı ile yoğrulan zevk çukuru benim deli gibi siktiğim bir delikti sadece memelerini avuçlarıma alıp kanırtıyor çığlık ve inlemeleri eşliğinde keyfini çıkarıyordum daha bir hafta öncesine kadar korktuğum patronum şimdi ikimin ucunda deli gibi kıvranıyordu.

Mehmetin kulaklarını tutup “orospu çocuğu, çüksüz köpek” demeye başladı, ufak tokatlar atıyordu artık ve okkalı bir tükürük attı mehmet’in yüzüne sonra bana göz kırptı kafası ile işaret ettiği yere baktığımda Mehmet abinin küçük siki kalkmıştı.

– Bu orospu çocuğu bundan hoşlanıyor değil mi lan göt dedi.
– Evet


Üzülmüştüm ama aldığım zevk beni de hayvanlaştırıyordu bende iyice bastırdım kendimi Fatoş’un içine bir tokatta ben salladım Mehmet abinin suratına sonra Fatoş doğrulup elimden tuttu mehmetin gözlerinin önünde sikimi gösterip “yarağa bak göt oğlanı yarağa” deyip yatağa geçti.

Bacaklarını omuzlarıma aldığım gibi yüklenmeye başladım Fatoş’umun minik amına ben loçk lock diye sokuyor bir yandan da bu minik kadını anasının amından çıktığına pişman etmek istiyordum. Kollarıma geçirdiği tırnakları ile deli gibi sarsılarak boşaldı bende ardından öküz gibi böğürerek boşaldım. Bir müddet öyle durduk sonra yavaşça devrildiğim de Mehmet abi karşımdaydı..

Minik karsının kilodunu üzerine geçirmiş elinde tepsi bira ve fıstık getirmişti. Yatağa bırakıp oturdu karşıya birer sigara yaktık hatta Fatoş sırıtarak “sağ ol bacım” dedi mehmet’e

Birkaç gün geçmişti iş yerinde düzenli patron işçi ilişkisi devam ediyor Mehmet Abi hala erkekliğine toz kondurmadan hikayelerine devam ediyordu arada göz göze geliyorduk içimden “yalancı çüksüz” diyordum tabi. Fatoş ile ise sms ile görüşüyorduk


– Özledim
– Bende bundan sonra birlikte kalacağız
– Nasıl
– Nasılı var mı karım değil misin o çüksüzle mi yatıyorsun yoksa
– Yok be o benim bacım artık tamam kocacığım öyle yaparız
– Amına koduğumun kaltağı
– Şişşştt azdırma beni bak yoksa ..

Çok geçmedi on beş dakika sonra bana baka baka Mehmet abiye evde işim var yukarı çıkıyorum dedi Fatoş. Mesajı almıştım da nasıl çıkacaktım yukarı biraz sonra Mehmet abi “senin sınavın yok mu git ders çalış lan aylak aylak dolaşacağına” deyince soluğu yukarıda aldım. İçeriye girer girmez sarıldık Fatoş ile “Kocan gönderdi” dedim “hhahaha iyi ya sik karısını” deyip sikimi eline alıp saksoya başladı bende elimi atmış memelerini okşuyordum. Arada ağzından çıkarıp “demek birlikte kalacağız ha” deyip sikimi ağzına sokuyor bazen de ben kafasını tutup ağzını sikiyordum.

Çabuk ol aşkım vaktimiz yok işler var aşağıda deyip iki koltuğun kol kısmının bileştiği yere uzandı bende altımı çıkarıp hemen bacaklarını göğe dikip sikmeye başladım küçük amını öyle güçlü vuruyordum ki “yavaş lan düşeceğim” diyordu diyordu da kim umursuyordu onu “bir daha tek kıl olmayacak bu amcıkta” deyip iyice kökledim

Başörtüsü kaymıştı hırıltılar çıkarıyordu büyük sikim girip çıktıkça memelerini tutup bırakıyordu elbisenin üzerinden amının ıslaklığı artıyordu bütün amlar böyle mi ıslanıyordu acaba giderek daha da hızlanıp aynı anda titreyerek boşaldık…üzerinde bir müddet kaldım öylece tam sikimi çıkarıp dönmüştüm ki Mehmet abi kapıda bizi izliyordu yerdeki kilodu alıp avucunun içine sıkıştırdım
– Al karının kilodu, ben siktim sen giydir

Deyip çıktım.