Tinerciyle köpek gibi sikiştik durmadan

Sosya medyada paylaş:

Bu hikayeyi paylaşmakta gerçekten çekindim bi süre. Sonrasında alkolün verdiği izinle yazıyorum, muhtemelen yarın pişman olucam amk kesin. Sarhoş kafayla yazdığım için tüm cümle düşüklükleri filan şimdiden özür Gece ev feci sarhoş gelmiştim. Tek başımaydım, bizimkiler yine bi yerlerdeydi. İlk işim evdeki köpeğime mamasını vermek oldu. Bok varmış gibi biraz daha içmek istedim. Oysa ki ayakta duramıyordum. Bir taraftan içkimi yudumluyor bir taraftan da evin sokağı gören camından bakarken sokak köpekleri dikkatimi çekiyor, onların durumuna üzülüyordum.

Havlayan, oynayan, hırlaşan köpekleri seyrederken sokağın başında bir çocuk belirdi. Köpekleri sevmeye çalışıyor mu yoksa onlara zarar vermeye mi çalışıyor pek anlamadım. Gecenin yarısı sokakta herkes hırsız filan diye düşünürsün ya, o kafayla takip ediyordum. Bu arada da sağda solda bulduğu boş pet şişeleri filan sallıyor, ne olduğunu anlamaya çalışıyor ve içlerini kokluyordu.Zararlı bi tip olduğunu düşünüp evden aşağı doğru bağırdım ve gözden kayboldu.

10-20 dk sonra filan aşağıdaki aç köpeklere mama vermek için tekrar giyinmeden ev şortuyla aşağı inmek geldi içimden, ki aslında hayatta sarhoş olmasam böyle şeylere uğraşmam. Sokakta elimde koca mama torbasına atlayan köpeklerle oynarken, arkamdan yaklaşan adımları duyuyordum. Hafiften tırssam da köpeklere güvendiğim için fazla umursamadım Adımlar yaklaşırken kaçamak gözle baktığımda aynı çocuğun geldiğini üstündeki parlak gömlekten anladım. Beni tanıdığını sanmıyorum. Yine aynı şeyleri yapıyordu, sağda solda gördüğü pet şişeleri kokluyor, içinde bişey var mı yok mu kontrol ediyordu

İstemeden ağzımdan bir soru çıkıverdi, su mu içki mi arıyosun dedim. “Tiner” dedi. İçkiyi kim bulsunmuş da o kaybetsinmiş. Çevremdeki köpeklere ve oralı olduğuma güvenerek muhabbeti ilerlettim. Aslında üstü başı ve kafası hariç normal gözüküyordu, sadece sendeliyordu biraz işte.

“Sana” dedim, “Tiner fian veremem ama içkim var yukarda evde” – “Yalnız güvenlik filan var, normal davranmamız lazım kapıdan geçerken”…

Çok cesaretliydim, belki de benden 3-5 yaş küçük ve fiziksel olarak bana zarar veremeyeceğini düşündüğüm için. Veya çok sarhoştum. Evet yapmazdım ama sarhoşken neler yapabileceğimi yeni anlıyordum. Güvenlikten geçip balkona çıktık. Verdiğim sigarayı bi garip içiyordu. Az ışıkta üstü başı biraz korkutucuydu ama aslında sarhoş arkadaşlarım filan gibi davranıyordu. Tamam kafası fena diildi ama kendine dikkat ediyordu sanki. Evdeki tek içki yine bizimkilerden kalma viski olduğu için önüne koydum.

Koklayıp bi yudumda bitirdi. Korkmuştum. Kafam iyi olmasına rağmen bi yudum almıştım henüz. Bardağını yarıya kadar doldurdum, kendiminkini de tamamladım.

“Lavabo” dedi, “içerde sağda” dedim. Giderken baştan aşağı süzdüm, kirlenmiş ve grilemiş kotundan belli olan harika bir götü dönüşünde de kocaman taşşak paketi dikkatimi fazlasıyla çekmişti.

Gelir gelmez içkisini fondip yaptı, bense seyrediyordum, içtikçe de cesaretim artıyor, gözlerimle çekinmeden yiyordum. Kafasını tutamıyor, uyarınca da “ağğbii” diyip duruyordu. Savunmasızlığı beni inanılmaz tahrik ediyordu ve bacakları açıkken o kocaman paketi avuçlayıp sonra da yatırıp o güzel kaslı götüne koyasım geliyodu. Kafam iyice kopmuştu. Sonuna kadar diktiğim içk**en dolayı ateş basmış yanında cesareti de getirmişti. Amaan sikerler diyip sessizce taşşaklarını avuçladım. Tam avucum büyüklüğünde bir paketi vardı. Farketmesin diye nefes alamıyordum, arada elimi çekip derin derin nefes alıp tekrar ellemeye devam ediyor, kotunun üstünde elimle gidip geliyodum.

Kafası geriye düşmüştü ve tepki vermiyordu. Sikinin başını bulup okşamaya başladım. İleri geri 31 çeker gibi gidip geliyodum, kotun üzerinde siki belirginleşmişti. Oturduğu için götüne ulaşamıyordum. Ses gelmeyince cesaretlenip fermuarını açtım. Don değil de içinde eşofman gibi bişey daha vardı. Bi kaç katmandan sonra kısa ama kalın sikine ulaştım. Bir anda gözünü açtı. Refleksle arkaya irkildim elime bardağı alıp içiyormuş gibi yaptım. “Koltuğa uzanabilir miyim” dedi. “Dur sana yardım edeyim, ben yatıncaya kadar uzanabilirsin ama burda sabah annemler gelecek kalamazsın, uyursan güvenliği çağırıp seni indirmek zorunda kalırım” dedim.

Mırıldanarak kafasını salladı. Koltuğa uzandı. Açık fermuarını garipsemeden üstündeki kotu aşağıya sıyırdı, ayakkabılarını fırlattı, mırıldanmalar horlamaya dönüşmüştü. Başından ayrılmamıştım, güvenim zaten tavan yapmıştı, o kocaman siki daha iyi hissetmeliydim. Yavaşça sikimi eşofmandan içeri daldırdım. Siki kalkık olmamasına rağmen iriceydi. Taşşaklarından deliğine kadar okşuyor, yarım ışıkta lastiği kaldırıp görmeye çalışıyordum.

Kendi yarrağım taş gibi olmuştu, bi elim onun sikinde bi elimde 31 çeker sonra uyandırıp yollarım diye düşünüyordum. Gittikçe sikine yaklaşıyor, dışarı çıkarıyordum. Siki kalkmamıştı ama biraz hareketlenmiş gibiydi. Derken bi anda elini kafama attı, sikine doğru bastırdı. Uyanmış mıydı yoksa rüya halinde miydi anlayamamıştım. Bu işaretle sikini eşofmanının dışına çıkardım. Siki daha da kalkmaya başlamıştı, elimde kalp atışlarıyla milim milim sertleşen o güzel şey ağzıma 1-2 cm uzaklıktaydı, eliyle bastırmaya devam etti.

Arap sabun kokan sikini bi anda ağzıma aldım. O kafayla somura somura yalamaya başlamıştım. Eli hala kafamdaydı. Horlama mırıldanma ve zevk sesleri birbirine karışmış bense bol salyayla somura somura çılgınlar gibi gırtlağıma kadar yalamaya devam ediyordum.

Yerden kalkıp efoşmanını tümüyle aşağıya indirdim. Açtığım bacaklarının arasına oturup tam bir orospu gibi sokakta tanıştığım birine 40 yıllık orospular gibi oral sex yapıyordum. Boşalacak gibi olduğum anda duruyor, nefes alıyor taşşaklarından deliğine doğru yalıyordum. Deliğine yaklaştıkça bacaklarını kapatıyor bir şekilde yukarı sikine doğru yöneltiyordu

Derin ve uzun emmeler devam ederken, çocuğun nefes alış verişleri değişmiş, vücut kasılmaları başlamıştı. Bir anda göğsü kabardı, derin bir nefes alıp durdu. Ağzımada değişik bir tad geldiğinde boşaldığını anladım. Önce kendimi çekmedim, koltuk batacak diye düşündüm. Ağzıma fışkıran döller boğazıma gelince irkilerek hafif bir öğürtüyle sikini ağzımdan çıkartıp gömleğine doğru çevirdim

Boşaldı, boşaldı, boşaldı. Hiç yoksa 10-15 defa dölleri gömleğine fışkırmaya devam etti. Siki elimdeydi, biraz daha git gel yaptığımda koca ve yoğun bir döl kütlesi daha fışkırdı. Kasılmalar durmuş derin nefesler devam ediyordu. Kafamdaki elini gözlerini kapatmış hareketsiz yatıyordu.

Ağzım, yüzüm, gözüm, saçlarımın bir kısmı, boğazım, gömleği, kendi üstüm heryerim döl içindeydi. Koşarak tuvalete gittim. Tükürdüğümde de herhalde bir shot bardağı döl çıkmıştı lavaboya. Geldiğimde bıraktığım gibiydi, horulduyordu. Usulce eşofmanını geri çektim. Elimdeki havluyla döllerini gömleğinden temizledim.

5-10 dk geçmemişti ki mırıldanmaya başladı. Uyandırıp kurtulmak için fırsat diye düşündüm ve omzunu dürterek kaldırdım. Olan bitenden haberi yok gibiydi. Ayağa kalktığında sendeliyordu. Loş ışıkta çok bişey de belli değildi, görmedi farketmedi, gerçekten uyuyordu düşünerek sakin davranmaya çalışıyodum.

“Gitmen lazım” dedim. Kafasını salladı “lavaboya gidicem” dedi. “Tuvalete gir çık, sonra seni geçirmem lazım ama mutlaka kardeşim” dedim.

Sallana sallana “Girip çıkayım, sonra ben asıl sana geçiricem” diyip kapıyı kapattı. Şok olmuştum, ben hala salak gibi yolda sarhoş kafayla eve getirip üstüne de orospular gibi oral yaptığım tinerciyi, Polyanna gibi saf saf hiç bişeyin farkında olmadığını hayal etmiştim. Oysa şimdi bi de göt de mi gidecekti, yoksa başıma başka bişey mi gelecekti ?

Tuvaletten çıkıncaya kadar geçen o zaman geçmek bilmedi. Güvenliği mi arasam diye düşündüm. Ne diyecektim ki ? Şişeyi kafama diktim, ağzıma da hala döl tadı geliyordu. Tuvaletten çıktığında üstündeki gömleği çıkarmıştı. Vücudu yıkılıyordu, hiç yağ yoktu. Göbeğindeki seyrek kıllarla beraber adonis kası eşofmanından aşağıya doğru kırılıyor, lastik köprü yapıyordu. Sırıta sırıta ve sallana sallana bana doğru yaklaşıp sakince yanıma oturdu. Korkudan ve şaşkınlıktan ne diyeceğimi bilememiştim. Sadece izliyordum. Kısa sessizlikten sonra “Gömleğim batmış amk yaa” dedi. “Evet oluyor öyle kazalar” diyerek işi espriye vurmuş rahatlamıştım.

Herif tip olarak çok iyiydi. Normalde varoş ve maço tiplerden hoşlanmam. Yani sonuçta 7/24 sikmeyi düşündüğüm tipler böyle profiller değiller. Bana sormadan içkiyi ağzına dayayıp 2-3 yudum aldı. Hiç çekinmeden eşofmanını aşağıya doğru indirip tekrar yaslandı. Eli sikinde kaldırıyor, maço ve kıro tavırlarla gözleriyle “hadi ilgilen şunla” der gibi sikini işaret ediyordu. Evet ama gitmen lazım, geç oldu filan diyerek geçiştirmeye çalışsam da, hem henüz boşalmamış olmanın verdiği azgınlıkla hem de içkinin verdiği o yüce cesaretle elime alıp 31 çekmeye başladım.

Elleri rahat durmuyor, omzuma ve bi türlü ulaşamadığı belime gidiyordu, sonra kafamı bastırıp yine sikini yalamamı istedi. Artık ne olacaksa olsun diyerek koltuğun köşesinde oturur halde duran çocuğun üstüne domalarak oral sexe başlamıştım. Siki kazın gibiydi. Kıçını kaldırıp ağzıma darbelerle vuruyor iki eliyle kafamı taşaklarına kadar sokuyordu. Gözlerim yaşarmıştı. Nefes alamıyor, kusacak gibi oluyordum. Fakat o kadar zevk alıyordum ki, sert ve maço tavırlarıyla nerdeyse “hadi sik şu götümü” filan demek geçiyordu.

Üstüne doğru domalınca ona iyice yaklaştığım için eliyle götümü okşamaya başladı. “Karı götü gibi lan amk, sikerim ben bunu dedi” O hafif doğulu aksanı ve vücut dili o kadar seksiydi ki kelimelere dökmek imkansız. O zamana kadar şiddetle reddettiğim pasif tarafım o kadar rahat bi şekilde ortaya çıkmıştı ki, şaşırmaktan ve utanmak bir yana, onu nasıl daha mutlu ederimi filan düşünüyordum. Şortumu indirmeden elini aradan içime soktu. Sikime dokunmadan deliğime ulaşmaya çalışıyordu. Ara sıra taşaklarıma dokunuyor hemen elini yana deliğime kaydırıyordu.

Domalmış olarak taş gibi kalkmış sikini yalarken tek parmağıyla deliğimi zorlamaya başladı. Nasıl yapılır bilmiyordu. “Karı götü gibi amk, taş gibi göt” filan diye mırıldanıyordu. Ağzı burnu birbirine girmiş, abazalıktan veya belki de ilk defa sikişmeye yaklaştığından olsa gerek bana biraz da aptal aşık gibi bakıyordu. Elini ağzıma götürdüm, zaten salya içinde kalan ağzıma sokup ıslatıp götüme geri koydum. Arada küfürler yiyordum. Parmağını domalmış ve gerilmiş götüme sokmaya çalışıyor onca alkole rağmen can havliyle sağa sola kıvırarak kaçmaya çalışıyordum.

Baktım ki olmayacak, elinden tutarak içeri annemlerin yatak odasına götürdüm. Odada ışıkların hepsi açıktı. Kocaman sikiyle çırılçıplak ne yapacağıma bakıyordu. Götü, siki, kasları o kadar mükemmeldi ki keşke bi sikebil seydim diye düşündüm. Makyaj malzemeleri arasında duran kremi alarak gözünün önünde ellerine ve götüme boca ettim. Yatağa yatırıp yanına yüz üstü uzandım. Üstüme çıktı, parmaklarıyla götüme tecavüz ediyordu resmen. Sonra yavaş hareket etmesi gerektiğini anladı. Elimle yokladığında 1 değil 2 parmağınla içime girdiğini farkettim. Deliğim genişlemeye başladı. Muhteşem zevk alıyordum. Yatağa sürtünürken boşalıcak gibi oluyor, hissedince götümü ona doğru kaldırıp parmakların içime kadar delerek girmesine yardımcı oluyordum.

Bir süre sessizlik oldu. Vıcık vıcık kremler boşalmaya devam ediyordu. Sikini kremleyip götüme bastırmıştı. Daha başı bile girmemiş ama beynime kadar tüm vücudum zevkle karışık acıyla zonkluyordu. Ona doğru domalmışken ani bir hareketle çocuğu yüz üstü yatırıp sikinin üstüne oturmaya başladım. Kasılmıyordum, götümün açılmış olduğuna ve alkole güvenerek, yavaş yavaş ama kararlı bir şekilde üstüne oturdum. Taşakları deliğime yapıştığında derin bir ohh çektim. Titriyordum. Kasılmaktan yorulmuştum.

Pompalamaya çalışıyor, engel oluyordum. Tekrar ani bir hareketle belini kavrayarak sikini çıkartmadan yana devrildim. Naçizane 3-4 aktiflik deneyimimde öğrendiklerimi ona yaptırmaya çalışıyordum. Sikini hiç çıkarmadan kaşık pozisyonunda iyice bir kökledi. İrkildim, acı yoktu artık. Tüylerim diken dikendi. Aynadan götünün kasılışını ve güzel götümün derinliklerindeki deliğime girip çıkışını seyrediyor, zevkten deliriyordum.

1-2 dk sonra beni tam yüzüstü yatırıp bacak arama girip sikmeye başladı. Terleri yüzüme ve boynuma akarken hayatımda duymadığım yöresel olduğumun düşündüğüm bir takım küfürler yiyordum. Gidip geliyor hayvan gibi pompalıyor ve boşalmak bilmiyordu. Zevkten uçmuş, bambaşka bir dünyaya gitmiştim. Arada gözlerimi açıyor, aynadan üstümdeki hiç delik görmemiş hayvanın küfürlü tükürüklü hareketlerini seyredip daha da kendimden geçiyordu.

Zaman zaman zevk azalıyor yerini deliğimdeki yanmaya bırakıyor, o an öğrendiğim çeşitli hareketlerle de acıyı azalttığımdaysa yine çıldırıyordum. Yüz üstü döndüm. Bacaklarımı kaldırdım çaaat diye dibine kadar sokup aynı hızda beni sikmeye devam etti. Elim haliyle sikime gitmişti ve inanılmaz bir şekilde boşalmaya başladı. Boşalırken götüm iyice kasılmış üstümde kendini kaybetmiş beni köpek sikmeye devam eden çocuğu itmeye çalışıyordum. Bir taraftan zevkten kocaman oh’larla boşalmaya devam ederken, ah’lar la kıçımı kaçırıyordum.

Göbeğim döl içindeydi, hatta bu sefer kendi döllerim yüzüme kadar sıçramıştı, çocuğu sert bir tekmeyle deliğimden çıkarmaya başardım. Gözleri kızarmış delirmiş gibiydi. O halini görünce gerçekten korktum, nasıl kurtulacağımı filan düşünürken, beni tek bir hamleyle tekrar yüz üstü çevirdi.

Engel olmak pek mümkün değildi. Ona bu kadar zevk vermek, delirtecek kadar yoldan çıkarmış olmak acayip büyük bir zevk ve ego tatminiydi. Sikilmenin gücünü, üstündekine deliğinle yapabileceklerinin farkına varmak eşsiz bir deneyimdi. Üstüme çıkıp sikini köklemeye çalışan çocuğa yapabildiğim son şey sikini ve deliğimi kreme bulamak oldu. Kasmazsam kendi kontrolümde daha az acıyacağını düşünerek, sikinin başını yavaşça kendim soktum. Gözümün yaşına bakmadan dipledi, bacaklarımı yırtılacak kadar açmış, artık acıdan yastığı ısırıyor bir an önce boşalsın diye resmen dua ediyordum.

Köpek gibi sikmek yetmezmiş gibi bacaklarını bacaklarımla birleştirip kaslı kolları ve ayakları üzerinde şınav çeker gibi sikini çivi gibi götüme çakıyordu. 5-10 pompadan sonra kasılarak ama sessizce boşalmaya başladı. Tam bitti derken asenkron çakmalarla döllerini son damlasına kadar içime boşalttı. Hareketsiz bitmesini bekliyordum. Ani bir hareketle yüzüme bile bakmadan tuvalete gitti.

Bense dağılmış götümü kontrol ediyordum. Götüm vıcık vıcık kremle karışık döl içindeydi. Şortumla temizlenip salona gittim. Salona geldiğinde hala nefes nefeseydi. Ayakta da zar zor duruyordu. Hiç bi şi demeden giyindi, yüzüme bakmıyor, sanki bir pişmanlıkla bakışlarını kaçırıyordu. Kapıda salak, sarhoş ve utangaç bir son kaçamak bakışla elini de elime uzatarak iki yanağıma sanki 40 yıllık arkadaşıyla ayrılıyormuş gibi 2 öpücük kondurdu çıktı gitti. Ben mi ? Sabaha kadar bunu düşünerek 2 defa daha 31 çekip boşaldım.

Ertesi gün biraz zor yürüyordum ama 1- köpek gibi sikilmek hoşuma gitmişti, 2-abaza birini ve muhtemelen erkek erkeğe hiç bir şey yapmamış veya hiç düşünmemiş birini deliğimle bu kadar köpek edebilmenin zevkini almıştım.