Komşumun kızını ağlata ağlata sikmek

Sosya medyada paylaş:

Selam seks hikayesi severler Onunla Yakın oturduğumuz için sık sık bize gelip gider. Zaman zaman onun giydiği kıyafetler yüzünden tahrik olurum. Özellikle bol kıyafetler giydiğinde eğilir ve göğüslerini bana sergilerdi. Sanırım o da benim ona olan ilgimin gayet farkındaydı. mümkün olduğunca ondan uzak duruyordum. Ama artık dayanacak gücüm kalmamıştı ne yapıp edip onu sikmeliydim. Ama bu durum duyulursa ikimiz de biterdik. Birgün bunu kendisine söylemeye karar verdim. Ben mutfak balkonuna sigara içmeye gittiğimde yanıma gelmişti. Gözlerine baktım ve ona bir şey söyleyeceğimi, fakat çekindiğimi söyledim. Söyleyebilirsin canım dedi. Önümde her eğildiğinde göğüslerinden gözlerimi alamıyorum ve beni çok tahrik ediyorsun dedim. Şaşkınlıkla yüzüme bakıyordu. Her eğildiğinde büyüleniyorum ve önümü saklamak zorunda kalıyorum odadakilerden dedim. Hafif yüzü kızardı fakat ince bir gülümseme vardı yüzünde buda bana cesaret veriyordu.

Umarım kayınçom göğüslerinin kıymetini bilerek muamemele ediyordur, şahsen ben gördüğümde bu hale geliyorum birde dokunsam ne hale gelirim inan bilmiyorum çok güzeller dedim ve daha çok gülümsedi deli diyip içeri gitti. Sonraki zamanlarda her önümde eğildiğinde yüzüme bakıp hafif gülümsüyor ve işini ben rahat göreyim diye acele bitirmiyor ağırkanlı hareket ediyordu. Buda bana ışık yakmaya başladı. Artık fırsat kollama başlamıştım. Nasıl birşey yapabileceğimi düşünüyordum artık sadece izlemekle yetinemiyor dokunmak ve yalamak istiyordum. Fiziğide güzeldir dolgun kalcalı tayt giydiğinde cezbedici görünüyor. Bir kez daha önümde eğildiğinde önümü kapamadım ve şişkinliği ona işaret edercesine yüzüne baktım. Önüme baktığında gözünü alamadı pantolonun içinden şişmiş sikimi görünce. Odadakiler anlayacak korkusuyla doğruldu ve antreye gitti.

Oturduğum yerden antreyi sadece ben görüyordum bu sefer domalarak bir şeyler aradı dolabın içinde sanki bana inadına yapıyordu. Ben azdıkça azmıştım. Ama ne yapacağımı bilmiyordum. Bende sigara içmeye gittim. Mutfak balkonu biraz dar bir yer. Ben dar alanda sigara içiyordum telefonu ile yanıma geldi çay servisi yapıyor içeriye sürekli. Tam girdiğim alanın başında arkası dönük şekilde durup telefonuyla oynama başladı. Bende burdan bir fırsat çıkardım ve sigaram bitince arkasından geçerken sikimi götüne yavaşça sürterek geçtim birazda bastırdım. Hiç tepki vermedi. Bende böyle olunca birey unuttuğumu bahane edip tekrar geri gittim ve sürtünerek geçtim. Ben geçerken kalçasını hafif dışarı çıkardı. Anlamıştım durumdan memnundu. Ama çılgına dönmüş durumdaydım ve bir kaç kez arkasından sürtünerek geçtim ensesini ve saçını okşamaya başladı belliki zevk almaya başlamıştı. İçeriyi kolaçan etmeye gittim baktım herkesin keyfi yerinde tv izliyor. Tekrar mutfağa girdim göz göze geldik.

Sürtünerek arkasından geçtim ve çakmağı bilerek yere düşürüm ve ondan vermesini istedim. Bna döndü ve ayaklarımın dibindeki çakmağı almaya eğildi amacımı oda biliyodu. Eğilirken yine muhteşem göğüslerini izledim ve kafasını kaldırdığında pantolonumu yırtmak üzere olan sikimle burun buruna geldi. İstiyordu kendinden geçer gibi oldu ama ortam müsait değildi. Ellerimi bluzundan içeri soktum ve göğüslerini avuçladım. Şehvete okşuyordum göğüslerini pantolonumun dışından ağzını sikime yasladı ısırırcasına bacaklarımı tuttu. Kendimden geçiyordum ama da ilerisine gidemezdik. Sonra ben tuvalete gidip boşaldım . içeri girdik ikimizde odada otururken rahat olmadıgının farkındaydım. Çare arıyordum ve tabi ki o da. Sonra kayınco eve gitmek için toparlanmasını istedi evleri yakındı. Kaayıncoya dedim hemen uyumayacaksan geleyim muhabbet ederiz oda davet etti. Bende onlarla birlikte eve gidecektim oda durumu anlayınca gülümsedi.

Eve girdik salonda biraz muhabbet ettik sonra ben uykum gelme bahanesiyle surda uzanayım dedim onlarda odalarına geçtiler. Bir müddet sonra birinin wc ye kalktığını gördüm kapıdan bana baktı ve o kalkmıştı wcye girdi. Bende cesaret vermek için pijamamı indirdim ve skimi dıları çıkardım görmesi için. Wc dwn çıkıp tekrar odadan bana bakttı ben uyur gibi duruyor ama onu görüyordum. Sikimin dışarda olduğunu farketti ve dudağını ısırdı sonra yatK odasına gitti ve beklediğim an geliyordu. Odadan geceliğini değiştirip gelmişti. Ben hala uyur gibi yapıyordum. Koltuğun yanına çömeldi ve titrek şekilde sikime dokunmaya başladı hiç istifimi bozmadım çekinmesin diye kalp atışlarım hızlanmıştı.

Bir yandan kapıyı kolacan ediyor bir yandan sikimi okşuyordu. Sonra yavaşça dil atmaya başladı. Sikim taş gibi olmuştu zor sabrediyordum. Emmeye başladı dibine kadar sokup çıkarıyordu ağzına bende bedenimi biraz ona doğru çevirdim ve kolumu aşağıya sarkıttım. Hiç bozmadan devam etti. Elimi yavaş yavaş göğüslerine götürüm ve sütyeninden içeri soktum uyandığımı anlamıştı ama aldırmadı. Bende gözümü açtım ve diğer elimide amına doğru indirdim ve okşamaya başladım. Ben okşadıkça dahada şehvetli emmeye başladı porno filmden farkı yoktu çok güzel ve iştahlı emiyordu sikimi. Bende göğüs uçlarıyla oynayıp amını okşuyordum ıslanmıştı artık. Sonra sütyenin çıkardım ve sikimi göğüslerinin arasına sokup ileri geri yapmaya başladın zevkten çıldıracak gibiyiz ikimizde.

Sonra kucağıma çıktı ve yavaşça sikimin üstüne oturdu. Sıcak amına girmiştim. Sadece bakmakla yetindiğim göğüsleri sikimin üstünde zıpladıkça oynuyordu ve avuçluyor kendime çekip yalıyordun uçlarını. Sonra üzerimden indi ve onu domaltıp koltuğa yasladım. Sikimi amına sürtüp ittirdim ve içine dibine kadar girip çıkmaya başladım bir yandanda parmağımı ağzına sokuyordum bağırmasın diye.diğer elimlede yine aşağıda sarkan göğüslerini okşuyordum. Artık doruklara gelmişti o benden önce boşaldı farkettim hareketleri yavaşlamıştı bende belinden ellerimle destek alıp sert gir çık yapıyordum bende patlama noktasına geldim ve sikimi dışarı çıkardıma. Yüzünü bana çevirip göğüslerine bütün spermimi boşalttım. İkimizde dermansız haldeydik. Hemen toparlandı ve odasına gitti.

Sonrasında tekrar yapamadık fırsat olmadı aa her karşılaştığımızda göğüslerini uzun uzun sergilemekten vazgeçmedi.