Kocam sarhoş olunca en yakın arkadaşına verdim

Sosya medyada paylaş:

26 yaşında, üç yıllık evli, ev hanımı, çocuksuz, sarışın, güzel bir bayanım. Eşim serbest ticaret ile uğraşır, severek evlenmiştim, gayet güzel giden evliliğimiz, eşimin işlerinin, son bir yıldır bozulmasından, kabusa dönüşmeye başladı.eve sarhoş gelmeler, evde içki içmeler derken, cinsel hayatımız da bitmeye başladı.şiddet yapmıyordu ama beni çok üzüyordu.eşimi çok sevdiğimden, cinselliğimi, kendi kendimi tatmin ederek halle diyorum.


o akşam, eşim eve hafif sarhoş gedi ve karşı çıkmama rağmen, içmeye devam etti, yanında bende eşlik edip, biraz içtim, arada, sevişme isteğimi umursamadı ve masada sızıp kaldı, çok uğraşmama rağmen, kaldıramadım ve aklıma yakın arkadaşı olan ve ailecek görüştüğümüz, çok samimi olduğumuz, durumumuzu bilen, Yılmaz’ı aramak geldi, hemen çıktı geldi ve beraberce kaldırıp, yatağa götürdük ve soyup yatırdık, bu arada bu duruma çok üzülmüştüm, salonda, yılmaz yanıma geldi ve beni teselli etmek istedi, göğsüne dayanıp ağlamaya başladım. beni sıkıca sarmaladı ve ellerinin vücudumda dolaştığını hissettim, tedirgin oldum ama hoşuma gittiğini anladım.


Elleri ile yüzümü kaldırdı ve dudaklarımdan öpmeye başladı, içim bir hoş oldu, karşılık vermeye başladım, çılgınca, öpüşmeye başladık, elleri de her yerimde dolaşıyordu, kendimi adeta kaybetmiştim, eşim yatak odasında sızmış yatıyordu, ama çok açtım ve de sevişmek, bir erkeğin bana sahip olmasını çok istiyordum.Tabi bunun eşimle olmasını isterdim ama ondan bana fayda yoktu.

Divana uzandık, önce eşofmanımı çıkardı, sütyenimi açtı, kilodumu çıkardı, bir müddet beni seyretti, vücudumun çok güzel olduğunu ve hep beni arzuladığını, hayal ettiğini ve nihayet buna kavuştuğunu, ve açlığımı bildiğini ve beni bu akşam doyuracağını da söyledi. bu sözleri hoşuma gitmişti. Artık hiç bir şey düşünmüyor sadece sevişmek, her şeyi tatmak, erkek organı içimde, boşalmak istiyordum, Ne olacaksa olsundu.


kendi de soyundu, atletik yapılı, yakışıklı biriydi, karısı, yanlız görüşmelerimizde, cinsel yönden çok memnun olduğunu, harika seviştiğini anlatırdı. penisini görünce korktum, çok büyük ve kalındı.Üzerime çıktı, elleri bacaklarımda memelerimde dolaşıyor, meme uçlarımı emiyor, yalıyor, hafiften ısırıyordu, harika sevişiyordu, bende altında inleyerek, karşılık veriyordum, penisini, ağzıma verdi, iştahla emdim, yaladım ve altındaki yumurtalarını yaladım, o da zevkten inliyordu, tam kıvamına gelmiştim, içime girmesi için artık yalvarmaya başladım, bacaklarımın arasına girip, şeftalimin dudaklarını aralayıp, içini emmeye, yalamaya başladı, bir parmağını içime sokup çıkarıyor, bir parmağını da arka deliğime sokup çıkarıyordu, bu beni bitirmişti,

Gerçekten mükemmeldi beni hiç boş bırakmıyordu ve bende tam olarak kadınlığımı yaşıyordum.

Yalvarmalarım artınca, bacaklarımı kaldırdı, klasik bir şekilde, yapacaktı, çok istiyordum ve penisini sürtmeye başladı, aniden sertçe içime girdi, çığlıklarım duyulmasın diye, ağzımı kapatmıştım, ne kadar harika bir duyguydu bu, içimde gidip geldikçe, sanki, zevkin doruklarına çıkıyordum, tedbirim var, seni içimde istiyorum hadi artık dedim, ben daha fazla dayanamayıp, ona sımsıkı sarılarak, sarsılarak, zaten bacaklarımı beline dolamıştım, boşalmaya başladım, çok geçmeden o da muhteşem bir şekilde içime boşaldı. İçime atışları harikaydı.


Çok yorulmuştum, bir müddet çıkmasın istedim, daha sonra içimden çıktı, yanıma uzandı, birbirimize sarılarak, bol bol öpüştük, Çok ama çok zevk almıştım, o da çok zevk aldığını, harika bir kadın olduğumu söyledi. Beraber yıkanıp, banyo yaptık, bu arada penisini ağzıma verip, oral yaptırdı bir defa daha boşaldı ve giyinip gitti. bu aramızda bir sır olarak kalacaktı. birbirimizi çok istediğimizde, müsait olduğumuzda, beraber oluyoruz.