Ben Hülya abimle aynı evde yaşıyoruz

Sosya medyada paylaş:

İstanbul zor şehir.ikimizde çalışıyoruz.ben 24 abim 28 yaşında.gelenek belası işte, zor oluyor aynı evde yaşamak.abimin kız arkadaşı sık sık gelir bize.kimi zamanda bizde kalır.geceyi abimin odasında geçirir.haliyle sevişirlerde.ama kızın inlemeleri dayanılır gibi değil.sinirlerim allak bullak oluyor açıkcası.yine abimiz bizde kaldığı bir gece akılları sıra benim uyuduğumu düşündükleri bir saatte sevişmeye başladılar. ancak inlemeler hem sinir bozucu hemde inanılmaz güzeldi.

kendin me engel olamadım ve ellerim vücudumda gezinmeye başladı. meme uçlarım daha ben dokunmadan sertleşmişti.yüz üstü yatıp elimi kilodumdan içeri soktum.feci ıslaktım. kokusunu alabiliyordum.kendi kokum beni çılgına çevirdi.aklımdan geçenler çılgınca idi.abimin kızı nasıl siktiğini düşünüyordum.kıvranmaktan belim ağrımaya başlamıştıki omurgamda şimşek hızında bir akış ile titremeye başladım ve boşaldım.ıslaklığım avucuma doldu.parmaklarımı yalayarak dinlenmeye başladım ama titrememe engel olamıyordum.tadım çok güzeldi.sabah kahvaltıya geç kalmıştım. hafta sonu rehaveti ve birazda abimile karşılaşmak istemeyişim beni yatakta tuttu.kalktığımda abim hala evde ama kız arkadaşı gitmişti .tek başıma kahvaltı yaparken abim geldi ve bir çay koyup karşıma oturdu.suratın neden asık diye sordu. bir şey mi olmuşmuş. kelimeler azımdan döküldü.

kendime şaşırmış ve çok utanmıştım. sılanın (abimin kız arkadaşı) azını kapatırsan geceleri iyi olacak deyiverdim.kıpkırmızı olmuştum.başımı kaldıramıyordum.ancak abimde aynı durumdaydı.ikimizde sessizleştik.abim kalktı ve elinde iki sigara ile geldi.benimkinide yakmıştı.özür dilerim dedi haklısın, sıla bundan sonra burda kalmayacak.bu kararımı onada söyleyeceğim. senle ilgili olduğundan da bahsetmeyeceğim dedi.karşı çıktım.bu çok saçma olur dedim.benimki densizlik.kız arkadaşının seninle kalması çok normal.benim sadece sinirlerim bozuk hıncımı sıladan çıkarıyorum dedim.hepsi bu, lütfen hayatında bu sebeble bir değişiklik yapma dedim.neden sinirin bozuk dedi.bu tek fırsatımdı.konu açılmıştı ve ben konuşmalıydım.kızacaksın biliyorum ama fırat bizde kalmadı.sence bu durum adil mi.

sırf ben kızım diye oluyor bu durum.sen erkeksin ve rahatsın.tekrar koyu bir sessizlik oldu.abim çayından bir yudum alırken kısık bir sesle haklısın diyebildi.ben senin abinim ama sende 24 yaşındasın.fıratın bizde kalmasını istediğinde kalabilir dedi.konuşulanalar inanılmazdı ama konuşulmuştu nihayet.gece fırat ben abim sıla ve birkaç arkadaş taksimdeydik.gece uzun sürmüş 03 gibi eve gelmiştik.fırat herzamanki gibi kapıda benimle vedalaşmaya hazırlanırken bizde kalsana bu gece dedim.abim arkasına bile bakmadan kapıyı açtı ve sıla apartmana girdi.fıratın elinden tutup bende yürüdüm.ben mutfakta kahve yapıp salona geldim.abim biz çok yorgunuz deyip kahveleri aldı ve sıla ile odasına geçti. fırat şaşakın şaşakın bana bakıyordu.bizde kahveyi benim odamda içelim diyerek fıratı elinden tutup odama geçtik.çıldırmak üzere idim.aklımdan geçenler beni yakıyordu.bu gece ilk kez kendi evimde fıratla sevişecektim.

kapıyı kapatır kapatmaz fıratı öpmeye başladı.kasıklarımda sertleşen sikini hissedebiliyordum.kilodum sırılsıklamdı.gece lambamı yakıp fırata döndüm.çıkar sunu dışarı dedim. fıratın eli ayağına dolaştı.daha ayaktayken önüne çöküp sikini yalamaya başladım.açıkcası onun sikine de aşığım, çok güzel. iri, uzun ve çok dayanıklı. fırat dudalarım başına değdiğinde derin bir ohhh öekti. pardon diyebildi azını kapatarak.çöktüğüm yerden başımı kaldırdım ve abartma ama dilediğin gibi inle aşkım dedim.abim 2 yıldır neler çektiğimi anlamalıydı.ayağa kalktım. soyundum. fırat rüzgar hızıyla soyunmuş beni izliyor ve 31 çekiyordu.çılgına döndüm.Abimle ortak duvarımıza yüzümü dönüp ellerimi dayadım. fırata dönüp yala beni aşkım dedi.fırat bacak aramda dili ile amımdan akmaya başlayan sularımı içiyor dili ile sikiyor klitimi emiyordu.inlemelerimin abimin duvarını geçtiğinden emindim. ordan ise çıt sesi bile gelmiyordu.

beni işitiyorlardı.sinirlerim bozulmuştu ama çok zevk alıyordu.yeter dedim.aşkım yeter, sik beni artık diyebildim. fırat ayağa kalkıp sikini amıma sürttü.sakince içime girmeye başladı.dibine kadar girdikten sonra kıçımı iyice ona yaslayıp inlemeye başladım.inanılmaz heyecanlıyım. bir iki gel git den sonra titremeye başladım ve boşaldım.fırat şaşkındı.yatağa fırlattı beni.pis bir sırıtma ile ona bakıyordum.o gece yatakta saatlerce seviştik.sabah ezanı okunurken fırat beni hala sikiyordu.azıma ver dedim.artık amım acımaya başlamıştı.başını deli gibi emerken sert kalçalarını okşayıp kıçına parmağımla baskı yapmaya başladım.tam o anda fırat azıma boşalmaya başladı.gırtlağım fıratın spermleri ile tıkandı adeta.zorlana zorlana yuttum hepsini. fırat yanıma düşerken ohhh nihayet diyebilmişti.ikimizde gülüyorduk.sabah kahvaltısı inanılmaz gergindi.aslında öpleden sonra kahvaltısı demeliyim.

yeni günün gecesi abimle evde baş başa idik.televizyonda maç vardı.ikimizde maça kaptırmışdık ki abim gecenin ilk lafını etti, fıratın bizde kaldığı geceler daha sessiz olursanız sevinirim.bir anda ikimizde kahkahalarla gülmeye başladık. spiker bangır bangır maçı anlatıyordu ama biz gülmekten alakoyamadık kendimizi. abim, inan özür dilerim, böyle berbat bir durum olduğunu bilmiyordum derken hala gülüyordu.gel buraya dedi, sarıldık. maçın kalan kısmını ona yaslanmış ve yarı sarılmış olarak izledik.abimi hayatımda ilk kez bu kadar yakın hissediyordum ve ilk kez onu daha çok seviyordum.aramızda hiç konuşmadığımız halde hem fırat hemde sılanın bizde kaldığı geceleri seyrek tutmaya başlamıştık.

bilmiyorum bu saygımıydı yoksa evde oluşan yeni huzurlu ve mutlu ortam mıydı sebebi. bu kadar.