Üniversitede Eser hocam ile yaşadıklarım

Sosya medyada paylaş:

Bundan yaklaşık 10 gün önce başımdan geçen gerçek bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Ben 1.80 boyunda oldukça çekici birisiyim. Ankarada okuduğum üniversitede eser adında bir hocamız vardı. Eser 30 yaşlarında yüzü çok güzel olmasa da inanılmaz bir vücuda sahipti. Bölümümüzdeki tüm erkekler Eserin dolgun kalcalarına dimdik duran göğüslerine sütun gibi bacaklarına hastaydı. Eserde bunun farkındaydıki hep dekolteli kıyafetler giyip ağzımızın suyunu akıtıyordu.Nerdeyse her gün onu düşünerek mastürbasyon yapıyordum (halk dilinde 31 çekmek 🙂 )

Derslerinde sürekli yere bişeyler düşürüp onu almak bahanesiyle göğüslerini gösterirdi.Bu da beni inanılmaz derecede çıldırtıyordu.Onu hayvanlar gibi sikmeyi çok istiyor fakat bunu ona söylemeye cesaret edemiyordum. Sonuçta benim hocamdı ve sert bir tepki verdiğinde okuldan atılabilirdim. Bir gün Eser hocanın dersinden sınava girecektim. Hiç çalışmadığım icin küçük kağıtlara kopyalar hazırlamıştım.Sınavda kopya çekmeye koyulmuşken bir anda yanıma Eser geldi ve kopya çektiğimi farketti.Kopya kağıdımı alıp hiç bir şey demeden yanımdan uzaklaştı.Sınav bitimi hocam beni odasına çağırdı.Ben inanılmaz derecede korkuyordum.Odasına girdim Eser kapıyı kitle dedi.Buna bir anlam veremedim.

Eser hoca bana seni bir şartla affederim dedi.Bende ne istiyorsanız yaparım dedim.O da mini eteğiyle masanın üstüne oturarak ya benimle burda hemen sevişirsin ya da seni okuldan uzaklaştırırım dedi.Benim 24lük direk havalandı.Hocamda bunu farkettiği için demek şartımı kabul ediyorsun dedi. Bende hiç bey demeden direk dudaklarına yapıştım.Deliler gibi öpüşürken bir yandan da bacaklarını ayırıp amına sikimi sürtüyordum. İçinde siyah renkte bir tanga vardı. Yaklaşık 15 dakika bu pozisyonda sevişmeye devam ettikten sonra ikimizde soyunup çırılçıplak kaldık.

Ben koltuğa oturdum.Hoca yanıma gelip 24lügü direk ağzına aldı.İnanılmaz zevk alıyordum.Artık sıra bendeydi.Hocamın o pürüzsüz amını yalamalıydım.Ayağa kalkıp hocamı tekrar masanın üstüne yatırdım ve amını yalamaya basladım.Hocam çığlık atmamak için kendini zor tutuyordu.Sonuçta sesimiz duyulsa herkes olup biteni farkederdi.Amına saniyede 250 dil darbesi indirirken hocam dayanamıyorum artık gir içime diyordu.Hocamın amı inanılmaz derecede sulanmıştı.

Bende artık dayanamıyordum.O sıcacık amına 24lügümü sokmalıydım.Hemen hocamı ters çevirip domalttım ve sokmaya başladım.İkimizde ses çıkarmamak için büyük uğraş veriyorduk. Boşalmaya yakın sikimi çıkardım ve ağzına verdim.Ondan sora çeşitli pozisyonlarda sevişmeye devam ettik ve 3 kez daha bosaldım.İşimiz bittiğinde kan ter içinde kalmıştık. Hemen giyindik ve odadan cıktık.Birbirimize numaralarımızı verdik.Boş zamanlarımızda hocamın evinde sürekli sevişiyoruz.

Artık hocamı arkadanda beceriyorum.