Şarj aleti için teşekkürler

Sosya medyada paylaş:

Merhaba arkadaşlar..sizlere inanması zor ama gerçek hikayemi anlatmak istiyorum .. tabi ki isimler ve mekanlar farklı olacaktır .. bu yüzden rastlantı olabilecek yerlere ve isimlere takılmayınız…

21 yaşındaydım..teyzem ise 39 .. eşiyle problemli bir evlilik sürdüren ve 2 çocuğu bulunan teyzem diğer hikayelerdeki gibi harika sex için yaratılmış vücut ölçülerine sahip olmasa da bir erkeği baştan çıkarabilecek vücuda sahipti..kuzenim benden 1 yaş büyüktü ve onunla çok iyi vakit geçirirdik .. hatta o kadar samimiydik ki evde yalnız kaldığımız zamanlar porno açar birlikte seyreder ve mastürbasyon yapardık .. yine evde olduğumuz bir gün elizabethle olan ilişkimizin doruğundayken zil çaldı ve kuzenim sen toparlan ben kapıya bakıyorum deyip dışarı çıktı ..

yalnız çok geçti teyzem çoktan kapıyı açmış içeri girmiş kuzenimin yanından içeri bakıyordu ve eşofmanımdaki şişkinliği görmemesi için kör olması gerekirdi .. ben bilgisayarın başında ayakta dururken gözlerini bi kaç saniye baktıktan sonra kaçırdı ve ben çay demlemeye gidiyorum birazdan içeri gelirsiniz içersiniz dedi .. hiç bir yorum yapmadı .. kuzenim olayı anlamış olacak ki bozuldu ve bana trip atarak banyoya gitti..ne yapacağımı şaşırmıştım.ne diyeceğimi de bilmiyordum açıkçası .. en iyisi yanına gidip hiç bir şey olmamış gibi davranmaktı.. mutfağa geçtiğimde tezgahın başında cattle a su koymuş kaynamasını beklerken çaydanlığı hazırlıyordu .. ben kolay gelsin diyebildim sadece .. gerisi boğazımda düğümlendi ..

gelen cevap sana kolay gelmiş zaten ( ve yanında sinsi bir gülümseme ile ) olunca şoka girmiştim .. ve önüne dönüp ısınan suyu çaydanlığa boşalttı .. işte o an teyzemi o ana kadar hiç bu kadar detaylı incelememiştim …170 boylarında 65- 70 kilo civarında sarışın bir kadın .. kalçaları ve göğüsleri 2 çocuk annesi bir kadına göre oldukça iyiydiler .. ve o andan sonra her şey değişti .. ben teyzemin sex partnerim olabileceğini hiç düşünmemiştim .. 

o günden sonra her birlikte olduğumuz anlarda kaçamak bakışlar , farkında olmadan temas edilmiş gibi yapıp aslında en hassas bölgelere yapılan sıcak temaslar ve onunla başbaşa kalmaya çalışmak için fırsat kollamalar başladı .. 
annemin her canı sıkıldığında teyzemlere gitsene bende gelirim kuzenimi görürüm hiç olmassa cümlesini kullanmaktan yorulmuştum..ama her gittiğimiz gün benim için bayrama dönüşüyordu .. çünkü her gün farklı bir giyim tarzıyla karşıma çıkıyordu .. ve her geçen gün daha açık ve çekici kıyafetler giyinmeye başlamıştı .. ve artık birbirimizi çok iyi tanıyorduk .. ikimizde bakışlarımızla anlaşıp kendimize fırsat yaratmaya başlamıştık .. ancak hala istenen anı yaratamamıştık ..

ta ki kuzenim şehir dışında üniversiteyi kazanıncaya kadar .. büyük kuzenim evli ve epey uzaktaydı .. diğer kuzenim ise 2 senelik üniversiteden mezun olmuş 4 yıllığa tamamlamak için aydın üniversitesinde ziraat mühendisliği okumak için gitmişti .. eniştem şöför ve acayip alkolik bir adamdı .. eve hiç uğramadı günler çoğunluktaydı .. anlaşılan teyzemi fazlasıyla boşluyordu .. 

bir c.tesi gecesi arkadaşlar hadi gel toplanıyoruz dediler ve taksime gidelim nevizadede içeriz takılırız dediler .. ona göre giyinip saçlarımı yapıp gece ne olacağını tahmin ederek duşumu alıp çıktım .. ve taksi durağı teyzemlerin kapısındaydı .. oraya kadar yürüdüm ve salonun ışığının yandığını gördüm .. aklıma kötü şeyler gelmeye başlamıştı .. evde tek olma ihtimali neydi ? arkadaşları arayıp gelemeyeceğim demeli miydim ? ve en önemlisi ben buna hazır mıydım ? 

herşeyi bir kenara bırakıp zile bastım .. pencereye çıktı ve kim o diye seslendi .. göz göze geldik .. ve hiç birşey demeden kapıyı açtı .. kapıdaydım .. karşımdaydı .. ne diyeceğimi bilemiyordum .. hayırdır gecenin bu vakti noldu dedi .. ve kurabileceğim belki de en saçma cümleyi kurdum.. telefonumun şarjı bitiyor taksime gidiyorum şarj aleti varsa bi 10 dk takayım dedim.. şansım yanımdaydı ki o da benimle aynı telefonu kullanıyordu 🙂 


tabi ki dedi gelsene dedi içeri girdim ve beni şöyle bi süzüp anlaşılan hatunlar var gideceğin yerde dedi ve gülümsedi.. geçtik içeri oturduk .. sohbet ettik nescafe sigara filan derken ne ben ne de o telefonu hatırlamadık bile .. karşılıklı koltuklarda otururken bir anda yan yana gelmiştik .. saçlarıyla oynuyordum .. avuçlarım terlemişti .. o güzel boynuna saldırıp onu emmek ısırmak istiyordum .. bu gece senin yüzünden eğlenceye gidemedim dedim ve dans etmeyi çok sevdiğimi bilirsin dedim sen beni mahrum bıraktın bana dans borcun var dedim .. hay hay tabi dedi ve laptoptan güzel bir parça açtı .. ışıkları kıstı .. ve hadi yakışıklı göster hünerlerini dedi .. evet! aradığım fırsat buydu .. ayağa kalktım elini nazikçe öpüp beline doladım elimi .. penisimi vucuduna o kadar sert bastırıyordum ki bir an önce kalkmasını ve onun hissetmesini istiyordum …

ve istediğim bir kaç dakike içersinde oldu .. ve elini boynumdan göğsüme kaydırıp gömleğimin düğmelerini açmaya başladı .. hafifçe dudaklarına eğilip öpmeye başladım .. birbirimizi soymaya başladık .. ve en son durak ben koltuktaydım ve o dizlerimin arasındaydı .. onu emmeye başlamıştı .. o kadar iyi emiyordu ki sanki yerinden söküp alacaktı .. dayanamadım ve onu kucaklayıp masanın üzerine oturttum .. bacaklarını aralayıp onu deli gibi emmeye başladım .. emiyordum .. dilimle oynuyordum .. ve daha fazla dayanamayıp aletimi içine bıraktım .. engin bir denizdeydim .. o kadar muhteşemdi ki ikimizde nefes bile almıyorduk sanki .. çok hızlı ve aceleye gelmiş bir sevişme olmuştu .. onu içinden çıkartıp dudaklarının arasına boşalmıştım .. ikimizde doymamıştık .. tekrar ağzına aldı ve tekrar kaldırdı onu .. belli ki 2. yi istiyordu .. bu sefer onu masaya yaslayıp tek bacağını masanın üzerine koydum .. tüm güzelliği önümdeydi ..

tek parmağımı emip arkasından soktum ve aletimi sert ve hızlı biçimde içine soktum tekrar .. hızlı .. hızlı .. daha hızlı .. sert … daha sert .. inanılmazdık .. pozisyondan pozisyona giriyorduk .. ancak doymuyorduk .. inliyordu .. bir yavaşlayıp bir hızlanıyordum .. kurumasını istiyordum .. canını acıtmak istiyordum .. ve istediğim şey oldu .. vajinası kurudu .. daha sert sokmaya başladım .. dibine kadar itip çıkartıyordum .. canı yanıyordu ancak bir o kadarda istiyordu .. bende ona inat daha sert beceriyordum .. kucağıma aldım .. odanın içinde onu zıplata zıplara yürüyordum .. boynumu ısırdı .. kulak mememi parçaladı .. alt dudağımı paramparça etti ama durmadım .. en son onu duvara dayadım ve sert bir şekilde içine boşaldım .. mutluydu .. mutluydum .. penisimi çıkardım ve saçlarından kavrayıp tekrar ağzına verdim .. aletimi bi güzel temizledi ..ve o güzel kalçalarını bana inat sallayarak banyoya doğru yürüdü .. 

banyodan çıktığında beni görememişti … tek gördüğü şey belki de ona hatıra kalsın diye bıraktığım nottu .. “Şarj aleti için teşekkürler:)”