Derya ve Bülent evde heyecanla bekliyorlardı

Sosya medyada paylaş:

Artık evliliklerinin 2.yılını doldurmuş kendi düzenlerini bir şekilde kurmuşlardı. Evlenmeden önce başlayan Bülent in sapık fantazileri artık iyice artmış karısını başka bir erkeğe siktirmek isteği tavan yapmıştı. Derya için ilk başlarla sapıkça ve iğrenç gelen şeyler artık yavaş yavaş onu da tahrik etmeye başlamış bu tarz konuşmalar sırasında amcığı zevkten sırılsıklam olur olmuştu. Hatta artık fantezi yapmak için kocasının başlamasını beklemiyor kendisi çılgın fantaziler üreterek kocasını zevkin doruğuna çıkarıyordu. Bülent bu durumdan hiç şikayetçi değildi ama içindeki dürtüler hergün artarak onu iyice sapıklaştırıyordu.

Bu yüzden kafasına bu işi gerçekten yapmayı koydu sonunda. Yatakda karısıyla sikişirken bunları ona söylemeye başladı Derya bunların bir fantezi olduğunu düşünerek herşeye tamam diyor kendi aldığı zevke bakıyordu. Ama Bülent birgün bunu gerçekten yapmak istediğini hemde bu kişinin onun ilk sikicisi fantazilerinin baş kahramanı Turgay olmasını istediğini Deryaya açıkça anlattı. Olayların birgün bu noktaya geleceğini içten içe bilen Derya önceleri çok kızsada düşününce kocasının bunu bir şekilde yaşamadan bu işten vazgeçmeyeceğini anladı. Hem geçen yıllar onda zevk alma dürtüsünü arttırmış bir kere geldiğimiz dünyada yaşayabileceğimiz zevkleri sonuna kadar yaşamak isteği ağır basar olmuştu. Kocası bu konuda tam bir örnekti çünkü ona zevk veren ne varsa utanmadan yapıyor en sapıkça fantazilerini ona çok rahat bir şekilde anlatıyordu. Kocasının dünyada tamamen açılabildiğini hissettiği tek insan Deryaydı.

Ayrıca sonuçta bir Anadolu kadını olan Derya her kadının kocasının orospusu olduğunu biliyor öyle olması gerektiğini hissediyordu. Bülent evlilikleri ve daha öncesindeki ilişkileri boyunca Derya yı hiç aldatmamıştı bu direkt olark Deryanın yatakdaki orospuluğu ile alakalıydı çünkü kocası biliyordu ki dışarda ona istediğini verebilecek tek kadın yoktu.


Derya bu özelliğini yani kocasına istediğini verebilecek tek kadın olma özelliğini kaybetmek istemiyordu. ama yıllar önce onu sikip bırakan başka bir kadına giden Turgay la sikişmek düşüncesi onu kaygılandırıyordu. Daha sonra düşündü. Turgay yakışıklıydı seksiydi ayrıca bu dünyada Deryanın evlenmeden önce bakire olmadığını bilen tek insanda oydu. Onunla sikişebilmesi için zihnini düşünme şeklini değiştirmesi gerektiğini anladı ve sonunda bunu başardı. Sonuçta herşey onların mutlulu için olacaktı ayrıca kendini birisine siktirecekse neden zaten daha önce beğenip yatağına girdiği kaslı bir erkek olmasın dı? Zaten yıllardır onunla fantazilerde sikişiyor insanın aklına hayaline gelmeyecek şeyler yapıyorlar kocası bu şikişmelerde gavatlığın sınırlarını zorluyor kocasının bu hali Derya yı çok tahrik ediyordu.


Sonunda Bülent e tamam dedi o gün Bülent i hiç daha önce bu kadar mutlu görmemişti. Gerisini Bülent halletti Turgay la iletişime geçti herşeyi ona anlattı. Karısından ayrılmış olan Turgay yalnız yaşıyor abazalıktan ölüyordu teklifi duyunca çok şaşırdı önce bunun bir oyun olup olmadığını düşündü ama Bülent ona Deryanın sikişirken “sik beni Turgay, gerçek kocam, gerçek sikicim” diye inlemelerinin olduğu ses kaydını ona dinletince zevkten kendinden geçti. Daha önce kızlığını aldığı bir kadını kocasının yanında kocasıyla beraber sikmek düşüncesi onu çok azdırdı ve kabul etti. Uygun bir tarih bulup sözleştiler.

Bülent koşarak eve geldi ve haberi karısına anlattı o gece ikiside deliler gibi sikişip hiç boşalmadıkları gibi boşaldılar. Sonuçta evliliğin kutsal bağıyla kilitlenmiş olan yatak odalarını sapıkça zevkleri için başkasına açacaklardı.


Derya çok heyecanlıydı bunu yapıp yapamayacağını merak ediyor hem korkuyor hemde biran önce bu işin olmasını istiyordu. Kocasının ondan ne beklediğini çok iyi biliyordu. Kocası onun yatakda kontrolü ele almasını ona emirler yağdırıp aşağılamasını fantazilerini kurduklar pozisyonları yaşamak istiyordu.


Turgay’ın gelme zamanı çattığında Derya artık hazırdı. Şimdiden amcığının ıslandığını hissediyordu Bülent in yüzü kıpkırmızı kalbi duracak gibiydi. Turgay elinde içki şişeleri ile geldi Vodka ve redbull getirmişti. Oturup beraberce içmeye başladılar herkesde bir sessizlik vardı. 3 lü koltukta oturuyorlar Derya ikisinin arasındaydı kısacık leopar desenli bir gecelik giymişti altındaki iç çamaşırlar ise çok küçüktü kilodu amcığını örtmekten çok uzaktı aynı şekilde sütyeni sadece memelerinin ucunu örtecek kadardı. Turgay kaslı vücudunu iyice ortaya çıkartan dar bir body giymişti. Herkes biraz çakırkeyif olunca Derya sağında oturan Turgay a döndü ve ona küçük bir öpücük verdi daha sonra bir tane daha sonra bir tane daha artık ikisinin dilleri birbirinin ağzında kaybolmuş deli gibi öpüşür hale gelmişlerdi. Derya Bülent’e dönüp onu öpmeye başladı Turgay la öpüşmekten onun tükürükleriyle dolmuş dudaklarını dilini emmenin kocasını çıldırtacağını biliyordu. Derya Bülentle öpüşüyor daha sonra dönüp Turgay ı öpüyordu.

İkisininde elleri Deryanın birer göğüsünde onu hamur gibi yoğuruyorlar kendinden geçiriyorlardı. Deryanın göğüslerini emmeye başladılar daha sonra Derya onlara emir verdi
“ şimdi ikinizde diğer göğsü emin” ikisi yer değiştirdiler biraz önce Turgay ın emdiği ıslattığı göğüse Bülent anne sütüne aç bir bebek gibi saldırdı. Derya gidişattan çok memnundu iki tane kaslı erkek göğüslerini emiyorlar onu zevkin doruğuna çıkartmak için ondan emir bekliyorlardı. Hadi yatağa geçelim dedi sonra. Yatağa geçtiler teniz ayağındaki süper seksi ponponlu topluklu terliklerini çıkarttı ve onlara “ayaklarımı yalayın” diye emir verdi. İkiside sahibine sadık birer köpek gibi Deryanın ayaklarını yalamaya başladılar Bülent çok heyecanlıydı bir yandan karısına bir yandan Turgay a bakıyordu .

Derya “hadi şimdi de amcığımı yalayın kocalarım benim” dedi. Bacaklarını ayırdı ve beklemeye başladı Turgay Deryanın kilodunu çıkardı ve koklamaya başladı Bülent bunu görünce kendinden geçecek gibi oldu demekki Turgay da kokulara karşı onun gibi istekliydi. Sırayla Deryanın amcığını yalamaya başladılar önce Turgay iyice yalıyor dilini sivriltip sokup çıkarıyordu bu sırada Derya ona
” hadi Turgay, hadi aşkım yıllar önce patlattığın amcığı dilinle sik hadi kocam” diye inliyordu
Daha sonra Turgay çekilince Bülent karısının amcığına başını gömüyor Turgay ın tükürüklerini Deryanın amından temizliyordu. Bunun üzerine Derya Turgay a “amcığıma tükür ve orospu çocuğu kocama yalat onu” diye emir verdi.

Turgay Deryanın amcığına tükürdü Bülent in kafasına bastırdı ve Bülent e “demek bunlardan hoşlanıyorsun o zaman çok güzel zaman geçireceğiz” diyerek ilerle olacakların ilk sinyalini verdi.
Derya domalmış ikisine göt deliğini yalatıyordu. İkisine hitaben “nasıl kokusunu sevdinizmi kocalarım” dedi. “siz orospu çocukları yalayacaksınız diye yıkamadım” bunun üzerine Bülent ile Turgay iyice kendilerinden geçerek sırayla Deryanın götünü koklamaya dilleriyle onu sikmeye devam ettiler.
Derya “hadi artık beni sikmeye başlayın” dedi. Turgay yattı ve Derya onun üzerine oturdu. Turgay ın yarrağı Deryanın yıllardır deli gibi sikilmesine rağmen hala dar olan amcığına girdiğinde Turgay “ohhhh harika tıpkı bakireyken seni siktiğim kadar dar” dedi. Bunu duyan Derya daha da gaza gelerek üstünde zıplamaya başladı ve kocasına dönerek “bak istediğin oldu gavat herif şimdi iyice yakından bak yakışıklı sevgilim karını nasıl sikiyor” dedi.

Bülent Deryanın arkasına geçti ve kafasını Deryanın götüne yaklaştırdı. İşte herşey gözünün önündeydi yabancı bir yarrak karısınını sulu amcığına girip çıkıyordu birkaç santim önünde amcığından akan zevk suları orayı ıslatmıştı diliyle yalamaya başladı karısının göt deliğini. Derya Turgay un üstünde zıplıyor kendinden geçiyor “sik beni geçir amcığıma kocam benim” diye inliyordu. Derya zıplarken karısının götünü yalamaya çalışan Bülent in diline bazen karısını siken yarrak bazen de Turgay un daşşakları geliyordu. Turgay ın yarrağının kokusu Bülent i çıldırttı o anda doğru yanlış iyi kötü güzel çirkin herşey birbirine karıştı ve Bülent Turgay ın daşşaklarıyla oynamaya onları yalayıp emmeye başladı. Turgay şaşırmıştı ama hoşuna gitmişe benziyordu inlemeye başladı Derya gavat kocasının yine boş durmadığını anlayıp arkasına baktı ve “ 40 orospu 40 yıl çalışsa senin gibi orospu çocuğu dünyaya getiremez gavat kocam. Yala yarrağını Turgay umun yala orospu çocuğu” diye bağırmaya başladı. Turgay da dayanacak güç kalmamıştı bütün bu olan bitenler onun sıradan seks hayatı için çok fazlaydı Deryanın içine boşalmaya başladı bu sırada Derya yarrağın üstünden kalkıp Turgay ın yarrağını tutarak kocasının yüzüne ağzına boşaltmaya devam etti.

Turgay ın bütün döllerini içen Bülent karısını yatırdı ve onun amcığının içine akan dölleride son damlasına kadar yalayıp yuttu. Turgay bu görüntüden çok etkilenmişti. Bu sırada Derya da boşalmışdı aralarında tek boşalmayan Bülent kalmıştı. Derya Turgay a “yatakda domal ve götünü elinle ayır” dedi. Turgay ın şaşkın bakışları ile karşılaşan Derya “merak etme benim gavat kocam göt koklamaya bayılır domal götümüzü koklayarak boşalsın o da” dedi.


İkiside yatakda yatakda domalıp götlerini ayırdılar Bülent önce Deryanın bok döl ve zevk suyu kokan götünün deliğini iyice koklayıp yaladı. Sonra götünü ayırmış heyecanla bekleyen Turgay a geçti. Koklar koklamaz kendinden geçmeye başladı karısını yıllar önce patlatan erkek biraz önce karısını tekrar sikmiş ve Bülent in ağzına boşalmıştı. Şimdi Bülent onun göt deliğini kokluyordu. Bu kadar sapıklık Bülent için bile fazlaydı “boşalıcam” dedi. Derya ve Turgay hemen arkadalarını döndüler ve Bülent nin yarrağından itfaiye nin su hortumundan boşalırcasına boşalan koyu kıvamlı keskin kokulu döllerini ağızlarında yüzlerinde hissettiler. ikisi birbiriyle öpüşüp ortaya döl kalmayıncaya kadar birbirlerini yaladılar.


Yorgun bitkin halde yatağa uzandıklarında Derya” bundan sonra yaşayacaklarımızı tahmin bile edemiyorum ama birdahaki sefere götümü de bozmanı istiyorum aşkım” diyerek Turgay ı öptü.
Bütün bunların yaşanmasından sonra pişmanlık duymaktan korkan Bülent hiç pişmanlık duymadığını hatta hala deli gibi tahrik olduğunu anlayınca. Karısına dönerek dedi ki “iyi ki benim karımsın aşkım”

diyordu Bülent in yüzü kıpkırmızı kalbi duracak gibiydi. Turgay elinde içki şişeleri ile geldi Vodka ve redbull getirmişti. Oturup beraberce içmeye başladılar herkesde bir sessizlik vardı. 3 lü koltukta oturuyorlar Derya ikisinin arasındaydı kısacık leopar desenli bir gecelik giymişti altındaki iç çamaşırlar ise çok küçüktü kilodu amcığını örtmekten çok uzaktı aynı şekilde sütyeni sadece memelerinin ucunu örtecek kadardı. Turgay kaslı vücudunu iyice ortaya çıkartan dar bir body giymişti. Herkes biraz çakırkeyif olunca Derya sağında oturan Turgay a döndü ve ona küçük bir öpücük verdi daha sonra bir tane daha sonra bir tane daha artık ikisinin dilleri birbirinin ağzında kaybolmuş deli gibi öpüşür hale gelmişlerdi.

Derya Bülent’e dönüp onu öpmeye başladı Turgay la öpüşmekten onun tükürükleriyle dolmuş dudaklarını dilini emmenin kocasını çıldırtacağını biliyordu. Derya Bülentle öpüşüyor daha sonra dönüp Turgay ı öpüyordu. İkisininde elleri Deryanın birer göğüsünde onu hamur gibi yoğuruyorlar kendinden geçiriyorlardı. Deryanın göğüslerini emmeye başladılar daha sonra Derya onlara emir verdi
“ şimdi ikinizde diğer göğsü emin” ikisi yer değiştirdiler biraz önce Turgay ın emdiği ıslattığı göğüse Bülent anne sütüne aç bir bebek gibi saldırdı. Derya gidişattan çok memnundu iki tane kaslı erkek göğüslerini emiyorlar onu zevkin doruğuna çıkartmak için ondan emir bekliyorlardı. Hadi yatağa geçelim dedi sonra. Yatağa geçtiler teniz ayağındaki süper seksi ponponlu topluklu terliklerini çıkarttı ve onlara “ayaklarımı yalayın” diye emir verdi. İkiside sahibine sadık birer köpek gibi Deryanın ayaklarını yalamaya başladılar Bülent çok heyecanlıydı bir yandan karısına bir yandan Turgay a bakıyordu .

Derya “hadi şimdi de amcığımı yalayın kocalarım benim” dedi. Bacaklarını ayırdı ve beklemeye başladı Turgay Deryanın kilodunu çıkardı ve koklamaya başladı Bülent bunu görünce kendinden geçecek gibi oldu demekki Turgay da kokulara karşı onun gibi istekliydi. Sırayla Deryanın amcığını yalamaya başladılar önce Turgay iyice yalıyor dilini sivriltip sokup çıkarıyordu bu sırada Derya ona
” hadi Turgay, hadi aşkım yıllar önce patlattığın amcığı dilinle sik hadi kocam” diye inliyordu
Daha sonra Turgay çekilince Bülent karısının amcığına başını gömüyor Turgay ın tükürüklerini Deryanın amından temizliyordu. Bunun üzerine Derya Turgay a “amcığıma tükür ve orospu çocuğu kocama yalat onu” diye emir verdi. Turgay Deryanın amcığına tükürdü Bülent in kafasına bastırdı ve Bülent e “demek bunlardan hoşlanıyorsun o zaman çok güzel zaman geçireceğiz” diyerek ilerle olacakların ilk sinyalini verdi.


Derya domalmış ikisine göt deliğini yalatıyordu. İkisine hitaben “nasıl kokusunu sevdinizmi kocalarım” dedi. “siz orospu çocukları yalayacaksınız diye yıkamadım” bunun üzerine Bülent ile Turgay iyice kendilerinden geçerek sırayla Deryanın götünü koklamaya dilleriyle onu sikmeye devam ettiler.
Derya “hadi artık beni sikmeye başlayın” dedi. Turgay yattı ve Derya onun üzerine oturdu. Turgay ın yarrağı Deryanın yıllardır deli gibi sikilmesine rağmen hala dar olan amcığına girdiğinde Turgay “ohhhh harika tıpkı bakireyken seni siktiğim kadar dar” dedi. Bunu duyan Derya daha da gaza gelerek üstünde zıplamaya başladı ve kocasına dönerek “bak istediğin oldu gavat herif şimdi iyice yakından bak yakışıklı sevgilim karını nasıl sikiyor” dedi. Bülent Deryanın arkasına geçti ve kafasını Deryanın götüne yaklaştırdı.

İşte herşey gözünün önündeydi yabancı bir yarrak karısınını sulu amcığına girip çıkıyordu birkaç santim önünde amcığından akan zevk suları orayı ıslatmıştı diliyle yalamaya başladı karısının göt deliğini. Derya Turgay un üstünde zıplıyor kendinden geçiyor “sik beni geçir amcığıma kocam benim” diye inliyordu. Derya zıplarken karısının götünü yalamaya çalışan Bülent in diline bazen karısını siken yarrak bazen de Turgay un daşşakları geliyordu. Turgay ın yarrağının kokusu Bülent i çıldırttı o anda doğru yanlış iyi kötü güzel çirkin herşey birbirine karıştı ve Bülent Turgay ın daşşaklarıyla oynamaya onları yalayıp emmeye başladı. Turgay şaşırmıştı ama hoşuna gitmişe benziyordu inlemeye başladı Derya gavat kocasının yine boş durmadığını anlayıp arkasına baktı ve “ 40 orospu 40 yıl çalışsa senin gibi orospu çocuğu dünyaya getiremez gavat kocam. Yala yarrağını Turgay umun yala orospu çocuğu” diye bağırmaya başladı. Turgay da dayanacak güç kalmamıştı bütün bu olan bitenler onun sıradan seks hayatı için çok fazlaydı Deryanın içine boşalmaya başladı bu sırada Derya yarrağın üstünden kalkıp Turgay ın yarrağını tutarak kocasının yüzüne ağzına boşaltmaya devam etti. Turgay ın bütün döllerini içen Bülent karısını yatırdı ve onun amcığının içine akan dölleride son damlasına kadar yalayıp yuttu. Turgay bu görüntüden çok etkilenmişti. Bu sırada Derya da boşalmışdı aralarında tek boşalmayan Bülent kalmıştı. Derya Turgay a “yatakda domal ve götünü elinle ayır” dedi. Turgay ın şaşkın bakışları ile karşılaşan Derya “merak etme benim gavat kocam göt koklamaya bayılır domal götümüzü koklayarak boşalsın o da” dedi.


İkiside yatakda yatakda domalıp götlerini ayırdılar Bülent önce Deryanın bok döl ve zevk suyu kokan götünün deliğini iyice koklayıp yaladı. Sonra götünü ayırmış heyecanla bekleyen Turgay a geçti. Koklar koklamaz kendinden geçmeye başladı karısını yıllar önce patlatan erkek biraz önce karısını tekrar sikmiş ve Bülent in ağzına boşalmıştı. Şimdi Bülent onun göt deliğini kokluyordu. Bu kadar sapıklık Bülent için bile fazlaydı “boşalıcam” dedi. Derya ve Turgay hemen arkadalarını döndüler ve Bülent nin yarrağından itfaiye nin su hortumundan boşalırcasına boşalan koyu kıvamlı keskin kokulu döllerini ağızlarında yüzlerinde hissettiler. ikisi birbiriyle öpüşüp ortaya döl kalmayıncaya kadar birbirlerini yaladılar.
Yorgun bitkin halde yatağa uzandıklarında Derya” bundan sonra yaşayacaklarımızı tahmin bile edemiyorum ama birdahaki sefere götümü de bozmanı istiyorum aşkım” diyerek Turgay ı öptü.


Bütün bunların yaşanmasından sonra pişmanlık duymaktan korkan Bülent hiç pişmanlık duymadığını hatta hala deli gibi tahrik olduğunu anlayınca.

Karısına dönerek dedi ki “iyi ki benim karımsın aşkım”