Götüm 5 gün kanadı amım acıdı (Melis)

Sosya medyada paylaş:

Merhabalar ben melis. Bir ünv öğretmenim. Özle bi ünv. 167 boylarında sarışın çekici bi bayanım. Kilom 74 . 40 yaş. Dolgun sayılırım. Evliyim ve 2 çocuğum var . Bakımlıyım ve klasik birisiyim. Her neyse olay şöyle kevin adında bir abd den öğretmenimiz vardı. Kendisi yaklasık 7 yıldır türkiyede çeşitli ünv ders veren bir öğrentmen. Başarılı birisi. 186 boyunda zenci top sakallı ve düzgün türkçesi olan biri.

Türkiyeyi sevdiğinden ve burdaki ünv iyi maaş aldığından kalıyor. Öncelikle benim ilişkim çok sıkıntıda evliliğim. Yani evlilik için bi yüzük kalmış o kadar: evde ben işte kitap okurum sınavları okurum ödevleri okurum onun dışında tv izlerim eşim içerde takılır hiç uyurken bile görmeyiz. Oğullarımız ise turt dışında öğrenim görüyorlar. Kevin benim fakültede ders veren birisiydi. Başta ne derşer ona. Biraz itici gözle baktım. taaki yan odama taşınana kadar. Genelde biz öğretmenler fakiltede öğrenciler hakkında toplantı yaparız. Danışman öğrencilerimizin sorunlarını bazı hocalara iletiriz.

Benim öğrencim babasının rahatsızlığından dolayı sınava giremeyince kendisinin odasına gittim. Konuştuk ve sıcak davrandı. Sonra odamda beklerken geldi. Hocam kahve getirdim. İçelim isterseniz dedi . Kabul ettim. Ve inanırmısınız saatlerce sohbet ettik. Türkçesini sorunca çok iyi konuşuyorsunuz dedim. Oda türkçeyi öğrendikten sonra bana türkçe sınıfı vermişlerdi yani eğitim dili türkçe olan bi bölümün dersine girdim. Benim için baya zor oldu ilk 3-4 ay sonra baya iyi şekildr sınavları okuyarak diyalok kurarak geliştirdim. Şimdi hem ing hem türkçe derslere giriyorum dedi. Sonra biz böyle bir süre gitti.

Hep sohbet ediyoruz filan. Her gün bir adım yaklaştım kendisine. Eşinden ayrılmış. Sebebi ise saygı duymamasıymış vs diye konuştuk bayabi. Türkiyeyede bundan geldiğini iyi bir teklifle geldiğini söyledi. Değerlendirdim ve mutluyum abd kadar gelişmemiş olsada seviyorum dedi bu ülkeyi komik ve ilginç geliyor dedi. Ayrılmayı düşünmediğini dile getirdi. Sonra gel zaman git zaman yemekler gizlice mesajlaşmalar başladı. Selamlar sarılıp yanaktan öpüşmeye dönüştü ve zaman onunla akıp gidiyordu. Hiç eşimi aldatmadım ama ilk defa aldatmaya gidiyordu. Aylardan kış ayı ünv içi sıcak bende diz izası etek toplu siyah üstüne siyah v yaka önü açık ve klasik bi hırka giydim üstünedr kalın mont. Aksesuar olarakda alyansım vardı .

Klasık top küpelerim vardı. Makyajım vs aynıdı. Ogün yoğun kar yağısından derslerimiz iptal oldu. Okulda ben kaldım taksiyle dönecektim en azından sınavları hazırlıyayım dedim hazırlarken bi mesaj nasılsın bugün . İyiyim sen dedim. Bende iyi müsaitmisin dedi. Tabii dedim kapı çaldı hızlıca içeri girdi. Elinde bi demet gül ve bunlar senin drdi. Sarıldım hoşums gitmişti. Sonra sohbet etmeye başladık ve şey dedi . Evime gidelimmi saat zaten 10.40 evde durursun sonra gidersin . Bende hani istemiyorım ama istiyorumda çok iyi biri . İlk defa kendin için birşey yap dedi. Peki dedim . Çıktık arabaya bidik kar baya zar zor gidiyoruz .

Kayıyor biraz evi güzrl bi ev 1. Kat 2+1 haüzerindr mavi bi gömlek ve düz kumaş pantolon vardı. Sakalları top sakal biraz uzun saçlar kazınmıştı kahve içerken birde bi büyük takı seti kutusu getirdi. Bu ne dedim senin dedi açtı içinden tam tur kalın pırlantalı yüzük bir adet pırlantalı bileklik kokye pırlanta ve küpeler vardı. Ama şey bu olmaz pahalı dedim. Odailk defa içimden geldi lütfen dedi.

Zaten tekin hiç giderim yok acayip param birikti 2. Evi aldım 3 e gidiyorum lütfen dedi peki dedim ve küpeleri çıkarttı nazikçe taktı. Bilekliği yüzüğü taktı. Kolyede taktı. Sonra öptü yanağımdan ve elleriyle beni arzuladığımı belli etti. Eşinden ayrıl benimle evlen dedi. Bende ama olmasada benimle yasa dedi.

Biliyorum dedim ve öpmeye başladı. Öpüyordu beni. Yarrağı dim dik olmuştu. Çok aşırı büyük tam 22 cm acayip kalın . Sonra beni üç saat sikti. Ne olsun götüm 5 gün kanadı amım acıdı 2 gün ama onunum artık hamileyimmmmmmmm

Yazan: Melis