Zenci ile eşimi bir araya getirdim (Kadir)

Sosya medyada paylaş:

merhabalar. Ben Kadir 36 yaşındayım. Eşim Selin 35 yaşında. Eşim ile 10 yıllık evliyiz ve 4,5 yaşında oğlumuz var. Bizim Hikayemiz 2 sene önce sosyal paylaşım sitesinden bir çiftin eşime mesaj atması ile başladı. Evliliğimiz gittikçe monotonlaşıyordu.

Bir gün bir evli çift eşime İnstigramdan kendisinin çok güzel olduğunu eşinin de beni çok beğendiğini ve tanışmak istediklerini belirten mesaj attı. Hem kendi resmini hemde eşinin resmini gönderdi. Biz böyle bir şeyin mümkün olamayacağını belirttik ve konuyu çok uzatmadan onları hayatımızdan engelledik. Bende bu arkadaşların hesaplarını ele geçirdim. Sonra twitter üzerinden baktık ki bu iki çift swinger hayatını benimsemiş çiftlerdi. Bizim öyle bir aile yapımız yoktu.

Sonra eşim ile fantezi olsun diye onların hesaplarını kullanmaya başladık. Eşimin çok hoşuna gitmemesine rağmen videolardan çok etkileniyordu. Özelliklede zencileri çok beğeniyordu. Bana çaktırmıyordu ama rüyalarında bile bazen zenci ile sikiştiğini görüyordu. Benimde aletim büyük olmasına rağmen biraz ince yapılı. Ama eşim büyük ve kalın bir alet içine alma arzusu vardı. Benimde aklımda sadece karımı bir zenciye nasıl siktiririm diye bir düşünce vardı. Bir gün dışarıda olduğumuz bir zaman AVM ye gittik. Orda iri yapılı bir zenci gördük. Aletinin de büyük ve kalın olduğu her halinden belliydi. Eşim de gözlerini ön tarafından alamadı. Eşim tuvalete gittiği bir sırada ben hemen sokuldum ve muhabbeti kurdum.

Aslen Ganalı olan ama Türkiyede yaşayan ve saat satan arkadaşlardan bir tanesi çıktı. Adı Musa idi. Musa ile 15-20 dk konuştuktan sonra ben onun telefon numarasını ve twitter adresini aldım. Eşim gelmeden de yanından ayrıldım hiç birşey olmamış gibi eşimi beklemeye başladım. Akşam eve gelince eşim yorulmuştu ve uyuyakaldı. Eşim uyurken bende twitter dan musanın adresine baktım ve hemen ekledim. Musa hem saat satarak geçimini sağlarken hemde ücretli olarak çiftler için jigololuk yapıyormuş. Ben videolarına ve resimlerine bakınca şok oldum. Musanın aleti hem büyük hemde kalındı. Tam olarak eşimin beğendiği videolardaki zenci aletlerine benziyordu. Sonra musa ile iletişime geçtim. Bizimde 10. evlilik yıl dönümümüze 1 hafta gibi bir zaman vardı ve ne süpriz yapacağımı düşünüyordum.

Aklıma hemen zenci işi yattı. 10. yıl dönümümüz de karımı zenciye siktirecektim. Hemen organizasyonu yaptım ve Musadan randevuyu aldım saati kararlaştırdık. Sonra ben ona bi miktar ödeme yaptıktan sonra o güzel bir otelden kendi adına oda ayırttı. Bende Eşim ile benim adıma onun oda numarasına yakın bir oda ayırttım. Akşam için eşime güzel süprizler yapacağımı ve güzelce süslenmesini kuaföre gidip bakım yaptırmasını istedim. Akşam olunca da eşimi evden aldım ve önce güzel bir yerde akşam yemeği yedik. ardından bir disco ya gittik ve biraz bişiler içtik ki kafası tam ayık olmasın. Sonra akşam oda ayırttığımız otele gittik ve odamıza çıktık. Karım banyoya girince ben zencimizi çaktırmadan içeri aldım.

Sonra eşime gözlerini bağlayacağımı ve öyle sevişmek istediğimi söyledim ve gözlerini bağladım. ben onu okşarken musa yanımıza yanaştı ve daha kalkmamış olan aletimi karımın eline verdi. Karım hemen kalınlığından anladı ve göz bağını açtı bir çırpıda. Panik olmuştu. Hepimiz odanın içerisinde çırılçıplaktık. Karım çok sinirlenmişti ama gözleri kalın aletten ayıramıyordu. Zaten hep istediğin şeydi kalın bir alet istiyordun. Sana süpriz yaptım. Önceleri istemedi ve zenciye giyinip gitmesini istediğini söyledi. Zenci giyinmeye başlayacaktı ki karımı yatağa ittim ve bu fırsatı kaçırmamasını söyledim.

Zenci bir eliyle de koca aletini sıvazlıyordu. Karım tam birşey diyecekti ki zenci bir hamleyle aletini karımın dudaklarına yaklaştırdı. Karımın gözleri alete bakarken şaşı olmuştu. İki eliyle zencinin aletini kavradı ve ileri geri yaparken ufaktan da ağzına almaya başladı. Artık inadı kırılmıştı ve en çok arzuladığı zenci aletine kavuşmuştu. Aleti ağzına aldıkça artık ne ağzına nede eline sığmaz oldu. Zencinin aleti yaklaşık olarak 23-24 cm vardı ve baya da kalındı. Karım sırılsıklam olmuştu. Zenci sikmeden boşalmış gibiydi bacaklarından suları süzülüyordu. Zenci karımı sırt üstü yatırdı ve yavaş yavaş içine girmeye çalıştı. Karım hiç zorluk çıkarmadan bacaklarını aralamıştı zaten. Zenci her abandığında biraz daha girmeye çalışıyordu.

Okadar kalındı ki aleti amı yırtılacak sandım. Karım çığlık atmıyor sadece inildiyordu. Çok hoşuna gitmişti. Zaten aldığımız dildolardan alışıktı büyük aletlere. Zenci daha da sertleşti. Artık sert ve hızlı giriyordu karıma. Karımın gözleri kaymıştı çok zevk aldığı belliydi. zenci yarım saat bütün pozisyonlarda karımı sikti.

Çok güzel bir 10. yıl hediyesi oldu karım için. Bana da teşekkür etmeyi ihmal etmedi tabi bu güzel hediye için.

Yazan: Kadir