Arkadaşımın azgın annesi Nurten abla (Burak)

Sosya medyada paylaş:

Merhaba ben Berk 20 yaşındayım. Size yazın başımdan geçen bir hikayeyi anlatmak istiyorum. Geçen yaz arkadaşım Keremlerin evine gidecektim. Kerem beni ailesinin olmadığı bir zaman çağırmayı planlıyordu ama babası gitmiş annesi Nurten abla evde kalmış, işleri olduğu için. Evlerine gittiğimde kapıyı Nurten abla açmıştı hoşgeldin Berk dedi, elini falan öptüm. Nurten ablayı anlatmak gerekirse kendisi 155 boylarında 70kilo civarı dolgun,başı açık, beyaz tenli siyah saçlı bir ev hanımı.

Nurten ablaya bazen ilgim olduğu olmuştu ama hep arkadaşımın annesi diyip aklıma mukayet oluyordum. Arkadaşım Keremde evdeydi onunlada görüştüm annemi yollayamadım kusura bakma falan dedi sorun olmadığını söyledim. İlk gece gelmişti yatakları yapacaktık, Nurten abla kendi odasında, Kerem kendi odasında, ben de içeride kanepede yatacaktım. Nurten ablaya yardımcı olayım dedim gel yorganları al dedi yatak odasından. Gittiğimde Nurten abla ev halindeydi biraz rahattı üstünde dar kırmızı bir elbise vardı. Başta biraz gözüm takıldı sırt kısmı biraz açıktı.

Yorganların yerini gösterdi kendiside yastıkları aldı, beraber içeriye gittik. Yorganları koydum Nurten abla çekyatı açtı , yatağı hazırlamaya başladı o sırada arada eğildiği için geniş kalçası gözüme takılıyordu. Elbisesi vücut hatlarını iyice belli ediyordu. Kasıtlı olarak öyle yapmadığı belliydi, önden eğildiğinde elinle göğüs kısmını kapıyordu ama çok fazla tahrik olmuştum o an. Yatağı hazırlayınca odasına gitti. O gece aklıma girmişti iyice hep onu düşünüyordum. Ertesi sabah uyandım. Nurten ablada uyanmıştı mutfakta kahvaltıyı hazırlıyordu. Sabah ereksiyonu penisim dimdik olmuştu tuvalete gittim elimi yüzümü yıkayıp tuvaletimi yaptım ama ereksiyonum inmiyordu. Mutfağa gittim kıyafetimle ön tarafımı biraz kapayarak. Nurten ablaya günaydın falan dedim yine üstünde dün geceki elbisesi vardı, Kerem nerde diye sordum bakkala ekmek almaya gittiğini söyledi. Nurten ablaya kahvaltıyı hazırlarken yardım edeyim dedim.

Nurten ablanın arkası dönük papatesleri kızartıyordu, gözlerim gizliden kalçasına kayıyordu ereksiyonum daha da dikleşmişti inmiyordu. Çayları benden dökmemi rica etti bardaklara tam dökerken elimdeki bardak masanın üstüne düştü ve çoğu bacağımın üstüne geldi. Nurten abla telaş yaptı hemen “ayy yandın mı Berk” dedi. Aslında çok çay sıçrayıp yanmamıştı ama yandığını söyledim. Eline bez aldı ıslattı çıkar şortunu bacağına sür bunu dedi. Utana sıkıla şortumu çıkardım ama artık kabarıklığı zor gizliyordum. Nurten abla bir yandan iyi misin acıyormu falan diyordu bir yandan gözleri benim kabarıklığıma kayıyordu istemsizce. Git banyoda soğuk su tut istersen dedi, bende yok sorun değil geçti dedim. Odama gittim yeni şortumu giydim. O sırada Kerem geldi bakkaldan kahvaltı sofrasına geçtik.

Nurten abla’nın yanakları biraz kırmıız olmuştu benim kabarıklığı görünce belliki utanmıştı, bunu anlamıştım. Bacağıma sıcak çay geldiği hakkında Kereme bişey söylemeyince ben de söylemedim öyle kahvaltı ettik muhabbet sohbet güzeldi. O gün Keremle dışarda gezdik baya, ama Nurten abla sürekli aklımdaydı kabarıklığıma bakışı bile beni azdırıyordu, aklına o an girdiğimi biliyordum. Sonra eve geldik yine akşama doğru, Nurten abla yine yemeği hazırlıyordu yardıma diye yanına gittim Keremde içeride televizyon izliyordu. Nurten ablaya yardım ettim ve gayet samimi sohbet ediyorduk, hatta bana yine üstüne bişey dökme sakın diye espride yaptı. Neyse akşam yemeğide hazırlandı yerken Nurten abla Kereme “Yarın Akif dayınlar yengenler çocuklarla pikniğe gidicez istersen Berkle siz de gelin” dedi. Kerem pek gelmek istemediğini söyledi ama bana sorunca gidelim değişiklik olur falan dedim, beni kıramadı tamam gidelim kanka dedi. Yemeği bitirdik biz yine Keremle takıldık odasında sonra yatma vakti gelmişti.

Nurten abla eğilmiş banyoda çamaşır makinesinden çamaşırları topluyordu, üstünde yine dün akşamki dar elbise vardı. Diş fırçamı alayım Nurten abla dedim geçerken eğildiği için dar alan vardı, aslında ona arkamı dönüpte geçebilirdim ama eğilmiş halde kalçası o kadar çekici geliyordu ki, ona önüm dönük biçimde biraz sürterek geçtim, diş fırçamı aldım baktım çamaşır makinesine çamaşır yok ama Nurten abla hala eğilmiş vaziyette bişeylerle ilgileniyor, geçerken dolgun kalçasına yeniden sürttüm. Bu durum beni çok tahrik etmişti gece yatarken Nurten ablayı düşünüpte otuzbir çektim çok zevkliydi. Yarın sabah yine uyandık kahvaltı ettik sonra öğlene doğru pikniğe gitmek için hazırlandık. Nurten abla üzerine ip askılı elbise giymişti, biraz kilolu olduğu için elbise dar geliyor vücut hatları iyice meydana çıkıyordu. Keremin dayısı karısı ve çocukları geldiler araba ile, bizi de aldılar piknik alanına gittik.

Aklım sürekli Nurten abladaydı ama içimden de “yapma evli bir kadın ve çocuğu yakın arkadaşın” falan diyordum. Neyse piknik alanına gittik , kurulduk mangal yapıldı sohbet muhabbet ediyorduk. Nurten abla ileride nehir var ben orda bulaşıkları sudan geçireyim , Berk yardıma gelsene dedi. Ben o an şaşırdım neden beni öyle çağırmıştı. Bulaşıkları aldık Kerem dayılarıyla sohbet ediyordu biz Nurten ablayla ayrıldık oradan. Biraz ilerlemiştik dere kenarına geldik , nurten ablayla sohbet ediyorduk burası çok dik az daha ilerleyelim dedi. Baya bir ilerledik sohbet ederek. Nehir çok güzel akıyordu Nurten abla gel karşı tarafına geçelim dedi terlikleri çıkardık nehir bilek hizasındaydı derin değildi ama Nurten abla hafiften elbesinin eteğini sıyırdı eliyle, benim hoşuma gitmişti bu durum. Karşıya geçerken hafif destek ver düşmeyim dedi belinden hafifçe kavradım Nurten ablaya dokunuyor olmak çok hoşuma gitti. Karşıya geçtik nurten abla bezi aldı bulaşıkları suda yıkamaya çömeldi. Elbisesinin etekli kısmı dar olduğu için çömeldiğinde yukarı doğru sıyrılmıştı beyaz kalın bacakları belli oluyordu.

Bir yandan sohbet ediyorduk bir yandan Nurten ablayı süzüyordum iyice. Nurten abla bulaşıkları kısa sürede sudan geçirdi, suyun kenarından oturdu . Berkcim çok yoruldum omzuma biraz masaj yapar mısın” diye sordu. Benimde hemen gözlerim parladı tamam olur Nurten abla dedim yanında çimene oturdum. Giydiği elbise askılı olduğu için omuzları açıktaydı yavaş yavaş masaj yapmaya başladım. Nurten ablaya dokunmak beni çok azdırıyordu. Bir ara ovarken elbisesinin tek askıyı omzundan aşağı düştü hiç kaldırmadı, diğerini de ben yanlışlıkla düşürmüş gibi yaptım. Sesi çıkmıyordu , göğüs kısmı iyice açılıyordu dekoltesi ben ovdukça sallanıyordu. Bir ara çimene uzanayım ben az dedi yüzüstü uzandı. Geniş kalçası dimdik karşımdaydı. Omzuna masaj devam ettim sikim dimdik olmuştu artık. Biraz kalçasına doğru yaklaşarak masaja devam ettim. Sikimi kıyafetin üstünden kalçasına yaslamıştım masajı bıraktım alttan yavaşça kalçasına doğru ittirip duruyordum. Nurten abladan hafif inilti sesleri gelmeye başladı. Artık okun yaydan çıktığını anladım Nurten ablanın boynuna yaklaşık öpmeye başladım.

Nurten abla derin bir oh çekerek bacağımı yandan bacağımı sıvazlamaya başladı. Kalçasını iyice bastırıp sırtından boynundan öpüyordum. Nurten abla önünü dönüp hızlıca dudaklarıma yapıştı , deli gibi öpüşüyordu diliyle nerdeyse yüzümü yalayacaktı. Elbisenin üst kısmı sıyrılmıştı sütyenli duruyordu sütyenide çıkardı eliyle, bacaklarıyla sardı beni bende göğüslerini emip yalamaya başladım. Ben emdikçe zevke geliyor inliyordu, sırtımı sıvazlıyor eliyle sürekli bana dokunuyordu. Bir yandan eliyle pantolonumu indirmeye çalıştı bende indirdim, o da elbisenin altından dantelli külodunu indirdi. İyice yapıştım amına sürtmeye başladım ıpıslak olmuştu çok zevk veriyordu.

Ben sürttükçe ohh ayy diye Nurten abla inliyordu. Dayanamayıp eliyle sikimi tutup amına soktu. Yavaş yavaş gidip gelmeye başladım amı fırın gibi yanıyordu kim bilir kocası Nurten ablayı ne kadar çok ihmal etmişti. Nurten ablaya iyice kenetlenip hızlandım Ayy ohhh aşkım canımm diye Nurten abla inliyordu. Boşalacak gibi olup kendimi tuttum Nurten ablanın üstünden kalktım onu domalttım. Koca götü kabak gibi duruyordu. Kalçasının iki yanını kavrayıp alttan amına girmeye başladım. Soktukça şlap şlap taşaklarım amına çarpıyordu. Ayy ohh çok tatlı , bebeğim canım erkeğim diye inliyordu.
Nurten abla vıcık vıcık olmuştu ki titreye titreye kasıldı, boşaldığını anlamıştım kasıla kasıla inliyordu ben içindeyken. Ondan cesaretle bende sikimi çıkarıp göt yanaklarının arasına sürtmeye başladım hızlıca. Tutamayıp döllerimi fışkırtmaya başladım ama ben hayatımda o kadar çok zevkle fışkırdığımı hatırlamıyorum, döllerimin çoğu sırtına fışkırtı.

Nurten abla yorgunlukla çimene yığıldı kaldı. İkimizde nefes nefese kalmıştık. Nurten ablanın yüzü kıpkırmızı olmuştu saçları dağılmıştı. Dere kenarında elini yüzünü yıkadı sırtındaki dölleri amını temizledi, benle göz göze gelmiyordu. İkimizde üstümüzü giyindik bana baktı elimi tuttu “Bak Berkcim bir an kendimi tutamadım olan oldu, bundan Kereme kocama kimseye bahsetmiceksin ikimizin sırrı olarak kalıcak tamam mı?” diye sordu ben de başımı sallayıp “tamam Nurten abla” dedim. İkimizinde ateşi sönünce biraz utanmıştık geri dönerken yolda hiç konuşmadık ama Nurten ablanın mutluluğu yüzünden okunuyordu. Piknik alanına geri gittiğimizde Kerem ” noldu anne yüzün kızarmış terlemişsin” dedi Nurten ablada “yok bişey hava sıcak ondan bulaşıkları yıkarken hararet yaptım” diyip geçiştirdi başka konu açtı.

O gün piknik Nurten abla ve benim için çok güzel geçmişti eşyaları toplayıp eve geri döndük. Ertesi sabah eve geri dönecektim eşyaları topladım banyoda saçlarımı düzeltiyordum Nurten abla geldi kapıyı çekti “Bana dün çok güzel an yaşattın Berk . arada seni istiyorum kocam yokken gelip benimle olmanı istiyorum” dedi ve dudağımdan öptü. Numaram sende var zaten Nurten abla dedim banyodan çıktık.

Keremle, Nurten abla beni uğurladı. Bir sonraki buluşma hikayemizi yeniden yazarım.

Yazan: Burak