17 yaşında bekaretimi kaybettim

Sosya medyada paylaş:

O gün ilk defa arkadaşlarımla şarap içmeye gitmiştim. 17 yaşındaydım. Sohbet esnasında birden tarihi ve saati fark edince apar topar masadan kalkıp kurstaki özel dersime yetiştim. Çakırkeyf olmanın verdiği bir rahatlık vardı üstümde. Hocam ders anlatıyordu ama asla odaklanamıyordum. Sonra birden coğrafya hocam bana iyice yaklaşıp derin bir nefes çekti. Muzip bir şekilde yüzüme bakıp “Sen şarap mı içtin?” dedi. Ben de “Başımı belaya sokacaksa hayır sokmayacaksa evet” dedim. Biraz daha sokuldu. Sorun olmaz, uzun zamandır şarap içmiyordum canım çekti dedi.

O an heyecanlanmıştım. Hocam benden dokuz yaş büyüktü. Çok çekiciydi ve bariz bir şekilde yakınlaşıyordu. Daha sonra kağıda numarasını yazıp “Anlaşılan bugün ders yapamayacağız . Soruların olursa buraya at haftaya bir ders daha yazıyorum” dedi. O gün eve gittim. Karanlık olan odama girip ışığı yakmadan soyundum ve yatağa uzanıp kendime dokunmaya başladım. Onu istiyordum. Tüm bedenimle… İnleyerek, onun amımı sikiyle okşadığını hayal ederek dokunuyordum kendime. Kendimden geçerek boşaldığımda o gece karar vermiştim. Onun altına yatacaktım.

Ertesi gün mesajlaşmaya başladık. Konuşmanın bir yerinde dansçı olduğumu duyunca kendisine öğretip öğretemeyeceğimi sordu ben de zevkle kabul ettim. 24 Aralık günü ona giderken olacaklara çok hazırdım. Kendime yeni bir iç çamaşırı takımı almıştım. Siyah paltomun altında siyah mini bir elbise, file çoraplar ve Victoria Secrettan onun için aldığım iç çamaşırlarım vardı…

Evine ilk defa gittiğim için küçük bir hediye götürdüm. Koltukta yanyana otururken hediyeyi ona uzattım. Çok beğenmişti. Birden bana sarılıp boynumu öptü. Titriyordum heyecandan… Ben de aynısını yaptım. Sonra o dudaklarıyla tüm boynumu okşamaya başladı. Hafif aralık olan dudaklarının ıslaklığı ve sıcaklığı boynumdan dudaklarıma doğru kayarken ev arkadaşı banyodan çıktı. Hemen toparlanıp onunla tanıştım. Yaklaşık bir 15 dakika sonra o da evden çıktı.

Biz dans dersine başladık. Ona tango öğretiyordum. Aşırı yakın duran bedeninin ısısını göğsümde hissediyordum. Öyle heyecanlıydım ki… Zor nefes alıyordum… Dans ederken bacağımı kavradığı bir kısımda elleri yavaşça bacağımda gezinemeye başladı. Gözlerini benden ayırmadan, beni okşarken tepkilerimi inceliyordu. O beni okşarken gözlerimi kapatıp bedenimi tamamen ona bıraktım. Dudaklarını heyecandan hafif aralanmış dudaklarıma iyice yaklaştırdı. Sonra birden “Ben bakireyim” dedim… Kulağıma eğilip “Bu sorunu çözmek istemez misin?” dedi ve elimi alıp sikine götürdü.

Çok kalın ve çok sert bir şey elimin altında büyüyordu. Gözlerimi açtım gözlerine baktım. Yakasından tutup kendime çektim ve “Sik beni” dedim. O anda diğer bacağımı da kaldırıp beni kucağına aldı. Sertçe öpüşüyorduk. Hangi ara nasıl soyunmuştuk hatırlamıyorum.Birden onun sikini karşımda görünce dizlerimin üstüne çöktüm. Sikini avucuma alıp öpmeye başladım. Taşşaklarını emdim. Dilimi yavaşça dokundurarak aşağıdan yukarı dolu sikini yaladım. Ucuna geldiğinde önce ucunu hafifçe öptüm. Sonra gırtlağıma kadar sikini sokup yaladım.

O inledikçe daha fazla yalamak istiyordum. Zevk aldığını gördükçe daha fazlasını istiyordum. Ama o beni sikmek için öyle açtı ki saçımdan tutup ayağa kaldırdı ve “Uzan” dedi. Yatağa uzandım. Üstüme çıktı. Kondom takmıyordu. Ben de o siki hissetmek istiyordum. “Canımı yakmazsın değil mi?” dedim. “Korkma seni incitmem ” dedi. Gözlerini gözlerimden ayırmadan yavaşça içeri girdi.

Tamamını soktuğunda o büyük bir rahatlama ile ohh çekti ben de büyük bir acı ile ahladım. İlk başlarda yavaşça girip çıkıyordu. Ancak ben alıştıkça ona “Daha sert” diyordum. Amımı parçalamasını istiyordum. Beni sikerken “Ahh Burcu” diye inliyordu. Sonra birdn beni ters çevirip domalttı ve birden sikini amıma soktu. Beni sikerken kıçımı tokatlıyordu. “Artık benimsin” diyordu.

Zevkten titriyordum daha önce hiç böyle hissetmemiştim. Muazzamdı.. Beni sikerken “Küçük sürtüğüm” diyordu. Altında üç kere inleyerek boşaldıktan sonra “Orospumun neresine boşalayım?” dedi.. zar zor konuşabildiğimde “Ağzıma” diye inledim.

Sonra hemen sikini çıkarıp bütün sütünü içirtti…