Telesiyejde başladı.. Rüyam gerçek oldu

Sosya medyada paylaş:

selamlar herkeze..
antalyadan koptuk kış turizmine geldik.. alışmışız yaz turizminde.. antik tiyatroda,plajda şezlonglarda sevişmeye.. kuytu yerlerde ağza vermeye bugünü hiç unutmayacağım..
kadıköyden arkadaşım aradı banular kaymaya gelicek yardımcı ol telesiyejle gezdir , sıcak şarap ikram etdiye.. başladım beklemeye bir geldiler aman allahım üç tane 35-45 yaşları araasında banu-seval ve sezen.. banu karte kaçmışş kendi halinde.. seval ve sezen etrafı süzüyorlar üşümüyon mu falan diye..

neyse uzatmayayım.. sizlere sıcak şarap yapayım sonra karda yağıyorken sıçak şaraplarla telesiyej turu yapalım dedim ilginç geldi.. doğal sıcak şarabı yaptık bir yandan sezen izliyor bakma edasıyla dokunuyor..
şaraba biraz şekeri fazla attım kana çabuk karışsın diye neyse şaraplarımızı adık hemen 1 er bardak içtiler güzelmiş falan bende çakalım ya birer karton bardak alalım telesiyej turu yapalım diye fikir attım.. banu ve seval üşürüz diye korktular yada öyle plan yaptılar.. sezen fırsatı kaçırırmı doldur çıkalım demez mi..

telesiyeje bindik . sislerin ve karın içinde yol alırken ağzımı yokluyor nerde kalıyorsun, canın sıkılmıyor mu derken iş sexe geldi bana sorduk sıra sikim kabarmaya başladı.. resmen beni tahrik ediyor.. demez mi karların üzerinde sex yaptın mı? yutkundum olmadığını ama çok istediğimi söyledim.. bu baktım eliyle dalgaya ufak ufak yaklaşıyor.. hemen dudaklarına yapıştım ellerimlede sırtını kalçalarını okşuyorum.. elleri sikimin üzerinde geziniyor ama havada sex yapmak için çok tehlikeli hava ,, yinede sikimi çıkardım üzerine eğildi ve kafasında dilini gezdirerek yalamaya emmeye başladı.. yolculuk bitmesin istedim.. ama bir yandanda planı yaptım.. iner inmez yürüyerek dönecektik ve ilk kuytuda karlara yatıracaktım..


son direkte sikimi zor aldım ağzından ve indik.. seni karların üzerinde sikmemi istermisin dedim ağzının suyu aktı.. hemen pistin dışına ağaçların arasına yürüdük… kuytu bulduğum yerde taze yağan karın altında öpüşmeye başladık.. montumu ve onun montunu çıkardım yere serdim..


hemen önümde diz çöktü telesiyejde kaldığı yerden devam etmeye başladı.. aman tanrım.. dilini çok iyi kullanıyordu. sol eliylede taşşaklarımı ovalıyor ara sıra emiyordu harikaydı.. çeliğe resmen su veriyordu bir yandanda üşümeye başladım.. montların üzerine yatrıdım.. kar pantolonunu hemen sıyırdın önce parmağımla hafif masaj yaptım amcığına ardına dilmle yukarısından içine doğru yalamaya ve spiral yapmaya başladım.. çıldırmış gibi inliyordu… ama kar yağışı sisten kimse bizi göremez ve duyamazdı..

içime gir üzerime çık demeye başladı.. bende karların üzerinde sol ayağını omzuma aldım yavaş yavaş sikimi içine soktuk sıra karları sıkıyordu.. inanılmaz bir duygu serinlik ve sıcaklık aynı anda.. gidip gelmeye başladım resmen kardan karı sikmek gibi olmuştu.. nerdeyse 10 dakika gidip geldimki deli gibi bağırarak boşalmaya başladı.. kendine geldiğinde üzerime ıkmasını söyledim.. öyle hoşuna gitmiş olacaktıki üzrime atta biner gibi atladı ve sikimi içine aldı yavaş yavaş ileri geri biraz yukarı doğru gidip gelmeye başladı.. o heyecan duygusundan ne kadar zaman geçti hatırlamıyorum.. üzerimde bir kez daha boşaldı.. harikaydı sıvıları sikimin kenarından çıkıyor ama üzerimden inemiyordu..


arkasında girmek ve üzerine binmek istedim.. hemen eğildi domaldı aman Allahım karların üzerinde bir çift göz sanki bana bakıyor.. dizlerini biraz diktim ve beline yüklendim.. biraz kıçının kenarını yaladım ve dilimle masaj yaptım… kalçalarını ayırdım ve tükürükle kafasını yavaş yavaş sokmuştum ki çıkart diye bağırmaya başladı ama nafile gidip gelmeye başlamıştım bile… ben dipledik sıra ağlamaklı ağlamaklı bağırıyordu…

bir kaç dakika sonra alıştı ve ohlar ahlar içinde.. sesler çıkarmaya başladı..


saçlarından çekmeye başladım galiba kontrolümü kaybediyordum… bitmesin istiyordum hemen ayağa kaldırdım ve ağaca yasladım… o sıcakcık amcığına sikimle sürrttüm tekrar hazır ettikten sonra kalçasını sol elimle kaldırım kıçına girdim… alışmıştı ve sıkıca ağaça sarılmış bir şekilde çok güzel sikiyorsun sik beni sok sok diyue diye 3-5 dakka içinde o 3 defa boşalmaya başladı onu kıskanmaya başlamıştım..

boşalmak içine sıcak sıcak saleplerimi akıtmak için hızlandım hızlandım.. delirmişgibi sikmeye başladım oda delirdi az bir zaman sonra bacaklarım titreye titreye içine boşalmaya başladımm… ne harikaydı.. fazla milleti merakta bırakmamak için dükkana döndük yaya olarak tabi.. neden geç kaldınız dediklerinde üşüdük yukarıda şömine başında birer salep içtik dedi hemen … gerçektende sıcak salebini içti.. 


şimdi bu geceyi bekliyorum.. bu gece geleceğini söyle bu defa telesiyej koltuğu duruk vaziyette olacağı için kucağıma alıcam belki hamamdada müsait olursa sekse devam edicez.. sıcağı sıcağına yazdım.. gelirse devamını yazıcam.. şiddetle tavsiye ederim sekste sınır tanımam fantazi yaşarım diyenlere..

not : sonra çok üşüyorsunuz battaniye almayı unutmayın…


snowborder-kartepe