Meryem abla bi orospuymuş gibi giyinip çıktım

Sosya medyada paylaş:

Meryem abla bizim apartmandan 30 larında geniş kalçalı, dik memeli kapalı bi kadındı. Götü taş gibiydi belli, yürüdükçe eteği dalgalanırdı. 1 keresinde mahallede kapının önünde eğilirken o pembe sütyeni göründü.. Ogün kafaya koydum benim Meryemi sikmem lazım.. Her fırsatta onu kolluyorum, pazara giderken, apartman merdivenlerinde, kapı önünde… Bi bahane bulsam da kapılarını çalsam diye. Her 31 im onu hayal etmekle geçiyordu. Bizim apartman 4 katlı eski bi bina. Akşam üstü Meryem abla pazardan dönüş yukarı çıkıyordu, ben de aşağı inerken 2. katta karşılaştık. Elektrikler kesilmişti yada bizim apartmanda yoktu…


-Dur abla yardım edeyim, dedim.
Poşetleri almak için eğilirken elim kalçasına sürttü.. Değer değmez benimki ayaklandı yine.. O karanlıkta kalçasını görmeye çalışıyordum bi yandan da poşetleri içeri koyup sevişme fantazisi kuruyodum kafamda. Evin önüne vardık, kapıyı açtı. Kendi elindeki poşetleri eşiğe bırakıp,
-Ver ablam, dedi.
-Yok abla, elimemi yapışacak taşıyım içeri kadar, ağarmış, dedim..
Yok, yok sen zahmet etme ben parça parça götürürüm, dedi.


Bunu deyince benim fantezi yalan oldu tabii. Poşetleri kapının eşiğine bırakıp aşağı indim.. Kapının önününe oturup Meryemin kıçını, göğüslerini, belini, amcığını hayal ediyordum. Ardından aklıma bi fikir geldi ama cesaret edebilir miydim, becerebilirmiydim.. Hep tereddütteydim. Kocası Oktay abi hep hava karardıktan sonra gelirdi. Genellikle kahveye takılırdı o saate kadar. Bi gün akşam üstü mahallede dolanırken Meryem ablanın geldiğini gördüm. Eve çıkmasını bekledim, biraz zaman geçtikten sonra kapılarını çaldım. Abla bizimkiler evde yokta, aşağı sokakta eşya taşıdık çok yoruldum, bi bardak su versene, dedim bitkin bi şekilde. Tabi abla’M’ deyip suyu getirdi. Kapının önüne yığıldım yorgunmuş gibi. Suyu içip teşekkür ettim, ayağa kalkarken zorlanıyor gibi yaptım.


-Çok yorulmuşsun geç içeri biraz soluklan, dedi..
İstediğim teklif gelmişti işte.
-Rahatsız etmeyeyim abla, dedim.
-Yok canım olur mu öyle şey, dedi.
İçeri geçip oturdum. Biraz daha su isteyip istemediğimi sordu.
-İyi olur abla, dedim.
Mutfağa gidip bi bardak daha su getirdi. Yanımda biraz oturup kimin eşyası falan muhabbeti yaptık. Ardından,
-Sen rahatına bak ben yemek hazırlıcam, istediğin bişey olursa seslen, dedi.
Mutfağa gitti. Benim sikim onu görür görmez kalkmıştı yine. Biraz içeride oturduktan sonra dayanamayıp mutfağa yanına gittim. İçeride oturmak için uydurmadım sonuçta o kadar yalanı.
-Sıkıldım da. Burda oturayım biraz, dedim gülerek.
-Otur canım otur, dedi.
-Yardım edeyim mi abla?
-Yok canım benim sağol, dedi.


İstemedi ama tam üst dolaptan tabak almak için parmak uçlarına kalktığında hemen fırlayıp tabağı ben verdim. O koca kıçı sikime o kadar yakındıki birazcık hareket etsem sürtecektim. Tam tabağı verirken sol elimle kıçını sıkıca yokladım. Kaskatı kesilmişti, eli ayağına dolaştı. Sandalyeye tekrar oturdum, bikaç saniye sonra.
-Abla banyo müsait mi, elimi yüzümü yıkayayım, dedim.
-Müsait, dedi sesi titreyerek.
-Gel bi bak ne olur ne olmaz abla, dedim.
Önden koca götlü Meryem, arkasında ben.. Banyonun kapısını açtı içeri baktı, kapıyı biraz daha açarken bu sefer sıkı sıkıya avuçladım.
-Ne yapıyorsun sen! diye arkasını döndü.
-Çok güzel duruyor, deyip dudaklarına yapıştım..


Beni itmeye çalışırken iki elimle kıçından kavrayıp kendime çektim. Artık direnmiyo o da öpüyodu. Banyonun heme yanındaki yatak odasına geçtik öpüşerek. Sırt üstü yatağa yatırdım.Hala deli gibi dudaklarım emiyordu. Ellerim göğüslerine attım, sikimi amcığına sürtüyordum. Basma siyah etiğinin altından bacakları çıkmıştı, bembeyazdı. Sağ elimi sol bacağından kalçasına doğru indirdim. Onu hâla emerken yanına doğru uzandım, elimi kilodunun üzerine koydum amcığıyla oynamaya başladım, çoktan ıslanmıştı. Üzerindeki bluzu yukarı doğru sıyırdım, siyah sütyeninin içindeki memeleri dimdikti, orospu gibi.. Eteğini yukarı doğru çekip kucağıma oturdu. İleri geri kendini bana sürtüyordu. Benim bi elim sütyeninin kop casında diğeri kıçındaydı. Sütyenini çözdüm. Tekrar sırt üstü yatırıp.


-Sadece külodunu çıkart, dedim.
O sırada soyundum. Amcığını daha yeni traşlamıştı. Tertemizdi. Eteği hâla üzerindeyken bacaklarını açtım. Amcığını yalamaya başladım. Ben emdikçe daha yüksek ohh luyordu. Yatağın kenarına doğru çekip sikime hizaladım. Sikimie elimle tutup bi kaç kere yavaşça amcığının üzerine vurdum.
-Seni sikmemi istiyor musun? diye sordum.
-Sik beni.. Erkeğim oll.. diye inledi.,
Tek bacağından tutup o sulu amcığının içine girdim. Ahh ları artmaya başlamıştı. Erkeğim sik beni demeye başladı. Neredeyse gelecekken çıkıp göğüslerini yalamaya başladım. Elimle de amcığını kurcalıyordum.. Ben elimle oynadıkça, daha hızlı, daha hızlı diyordu. Dediğini yaptım, daha hızlı oynadım amcığıyla.

Birden avcum sırılsıklam oldu, ohhh diye derinden inledi bu sefer. Boşalmıştı.. Hemen yataktan indirip diz çökerttim. Yatğın ucuna oturdum. türbanı hâla başındaydı ama bozulmuştu. Türbanını düzelt dedim. Düzeltti. Ben daha söylemeden avuçlayıp ağzına aldı. Ağzı küçücüktü. Birazcık gitsem gırtlağına varıyordum. Birazcık daha gittikten sonra çıkartıp suratına boşaldım. Kaşı, gözü, dudakları, eşarbı dölle kaplanmıştı hep. Dudaklarındakini yalamasını söyledim. Zevkle yaladı. Ardından kalkıp banyoya giderken kıçını görmediğimi fark ettim. Yanıma çağırdım. Yan tutup eteğini sıyırdım. Bembeyaz ve kocamandı. Biraz okşayıp mıncıkladıktan sonra domalttım olabildiğince hızlı bi tokat patlattım tam sol poposuna. Kıpkırmızı olmuştu hemen.


– Ne yapıyorsun, Oktay görecek. dedi
– Bu akşam vermezsin görmez. dedim


Banyoya temizlenmeye gitti sırada alelade bi orospuymuş gibi giyinip çıktım.