Tülay ile ilk sevişmemizi hiç bir zaman unutmadım

Sosya medyada paylaş:

Biliyorum hikayelerimi pek sevmiyorsunuz 🙂 Size uzun süre kopuk bir ilişkimiz olan Tülay ile tanışmamızdan birkaç yıl sonra ilk seksimizi anlatıcam. Adı gerçekten Tülay değil çünkü kendisi şu an özel bir tv kanalında sizin tanıma ihtimaliniz olabilecek bir pozisyonda çalışıyor.

İnternette tanışmıştık. Sonra ailesiyle tanıştım. Onun için önce Alanya’ya sonra İstanbul’a gittim hatta bir yılbaşı için Denizli’de buluştuk. İstanbul’da Sonisphere 2010 konserleri vardı. Headliner’ın Rammstein olduğu cuma günü arkadaşlarımı ekerek Beşiktaş’ta adını bilmediğim şu yokuşlu cadde de eski bir evde buluştuk. İnönü stadının yanı… Ev kankasının eviydi. Adını vermeyeyim şu an manken 🙂

O süreçte biz ayrılalı 1 yıl kadar olmuştu. Eve gittik. Saat 12 civarında çift kişilik yatağa uzandık. Tülay’ı yavaş yavaş soyuyordum ve o kadar süre çıktık ama vücutlarımızı hiç tanımıyoruz diye şakalaşıyorduk. Oral seks yapmayı severim ve Tülay bunu iyi bildiğinden önce beni kendine doğru sertçe çekti ve yine aynı sertlikte alt dudağımı ısırıp “beni yala” diyerek saçımdan çekip kafamı karnına bastırdı. Nasıl bu kadar azdı lan diye düşünerek onu yalamaya başladım. Uzun ve düz bir vajinası vardı. Çizilmiş gibi dümdüzdü. Her iki tarafını ayrı ayrı dilimle baştan aşağı geziyor ve ayırmaya çalışıyordum. Klitorisini dilimle yoklamak için ellerimle vajinasını açtım ve dilimin ucundan gidebildiğim kadar ortasına kadar klitorisini yoklamaya çalıştım. İlginç bir inlemesi vardı. Gözlerine bakmaya çalışıyordum ama yüzü tavana bakacak şekilde gözlerini kapatmıştı.

Gözgöze gelemedik. Sonra yanına çıktım ve hadi beni yala dedim. Bence aklında o yoktu çünkü yüz mimikleri pek istekli değilmiş gibi onayladı. Önce eline aldı. Kırmızı ojeleri ellerini hep beğenmiştim ama ilk defa dokunuyordu bana. Bir süre bana mastürbasyon yaptı ve sonra yanlızca dudaklarını dokundurdu. Beni sanırım bir kaç dakika boyunca öptü. Oral seksi yapmayacağını düşünürken birden ağzının içine aldı. Sıcak ve kaygan hissine bayılmıştım. Dudaklarını aralayıp testislerime kadar iniyor sonra tekrar yukarı çıkıyordu. Gerçekten neden daha önce yapmadık bunu diye sordum, gülümsedi ve yüzüme bakmadan devam etti.

Oral seksin beni bir miktar uyuşturduğunu ve geciktirici etkisini yaptığını düşünüyorum hep. Bu hissi yeterince aldığıma karar verdim ve tekrar onun üzerine çıktım. Göğüslerini emerken “daha önce seks yaptınmı?” diye sordum. Cevap “evet” oldu. Ne yalan söyleyeyim o an biraz bozuldum. 1 yıllık bir arada bir başkasıyla seks yapmıştı. Sonra aptal bir gülümsemeyle yavaşça içine girdim. Az önceki ilginç inlemeleri geri geldi. Tülay yeterince ıslaktı ve hızlanmaya başladım. Misyoner pozisyonu öpüşmek için ideal olduğundan pozisyonu değiştirmemek için özen gösteriyordum. Tülay gerçekten zevkliydi. İçinde her an boşalıyormuş hissini yaşıyordum ve bu his harikadır. Biraz yavaşladım çünkü nefes alışverişleri sıklaşmıştı. Orgazm olacağını düşündüğümden kasıklarımı kasıklarını değecek kadar içeri sokup yavaşça geri çekiliyordum. Hızla çarpıp yavaş yavaş çekilmeme bayıldı. Böyle devam et diye inlediğini hatırlıyorum. Yorulmaya ve terlemeye başlamıştım. Haziranın ilk haftasıydı galiba. Sonra Emre napıyosun kız altına hızlan diye kendimi telkin ettim ve kalan tüm enerjimi tüketecek şekilde hızlandım. Yatak duvara çarpıyor,

Tülay bağırıyor bizim Emre’nin dizleri zevklerden titriyordu. 5 dakika sonra boşalma hissi iyice güçlendi ve yavaşladım ama o his bir türlü geçmedi. Kendimi geri çektim ve karnına boşaldım. Birazı boynuna birazı yastığa birazı nevresime… Sonra yanyana uzandık ve saçma bir şekilde beyaz sarayda yahudi soykırımını anlatan bir oda olduğunu ve onun bundan ne kadar etkilendiğini konuşurken sigaralarımız içtik.

Sonrasında Tülay’la bir defa daha İstanbulda ki o gece inanılmaz güzel bir oral seks yapmıştı, İzmir’de ve Ankara’da bir kaç defa daha seks yaptık. Artık neden bilmiyorum görüşmüyoruz. Arada aklıma gelir gülümserim.