Liseli yeğenim zahide ve arkadaşı fenalık ötesi

Sosya medyada paylaş:

O gün yeğenim Okan’la arkadaşı Fırat köye bana gelmişlerdi. Okan Ablamın küçük oğluydu henüz 16 yaşında, arkadaşı Fırat da 17 sindeydi. Gelirken yiyecek içecek de getirmişlerdi. Kolayı sevdiğimi bildiğinden kola almışlardı. Bende onlara bir tavuk kestirip tavuk pişirmiştim. Akşam yemeğe oturduğumuzda eniştesi aklına geldi ve, Teyzoş eniştem nerde Enişten bu sabah sefere çıktı tatlım bir hafta on gün gelmez. İyi Teyze cim. Yemeğimizi yedik sofrayı topladık oturduk Okan kalktı büyük kola bardaklarına kolaları doldurmuş geldi. İçtik sohbet ettik boşaldı. Yine ister misin teyze ben bir bardak daha içecem dedi getir yavrum bende içeyim. Okan yeniden dolu bardakları getirdi sehpaya bırakıp yanıma oturdu, bardağı bana uzatıp kendisi de aldı.

O kadar yakınıma oturmuştu ki bacakları bacaklarıma sürtünüyor ne hissediyor bilemiyorum ama ben terliyordum. Bardaklar boşaldığında ben kanepede arkama yaslanıp yayıldım, hafif de başım dönüyordu. Okan Fırat a seslenip onu da öbür yanıma oturttu. İki körpe genç vücudun arasında beni iyice sıcak basmıştı terliyordum. Teyzecim terliyorsun çıkar şu bluzu deyip çoktan düğmeleri açmaya başlamıştı düğmeleri açıp bluzumu çıkarınca atlet sütyen kalmıştı üst tarafım, Eteğimide yukarı kasıklarıma doğru sıyırıp bacaklarımın açılmasını sağladı. Şort vari donumda görünmüştü bacaklarımı okşamaya başlamıştı Ne yapıyorsun Okan dediğimde Eğildi bacağıma bir öpücük kondurup Teyzecim seni sikmek istiyoruz istemez misin dedi. Ayağa kalktım eteğimi çıkardım sonra atlet ve sütyenimi ardındanda şortumu Onlar aval aval bakarken ellerinden tutup doğru yatak odama hadi soyunun derken kendimi yatağa attım.

Birer donla kalıp yanıma uzandılar Okan dudaklarıma Fıratsa memelerime yumuldu Emdiler somurdular Fırat hala meme ve göbeğimle ilgilenirken Okanım apış arama inmiş külotumu çekiştiriyordu kalçamı kaldırmamla ondan kurtuldum Okan amıma öyle bir yumulduki sanki bızırım şişip ağzına dolmuştu Okan amımı emerken Fırat çıkar donunu dedim gel sikini ağzıma sok ağzıma alıp yalayıp emmemle şişti şişti boşalıverdi döllerini yutup emmeye devam ettim hiç inmedi siki Fıratı amıma yönlendirip Gel okan ver sikini ağzıma onuda emdim yalayıp boşalttım.

Hadin bakalım kim sikecek önce? Teyzecim Fırat misafir o siksin önce dedi. Kalın bacaklarımı iki yana açıp geriye bükerken Fırat yerini almıştı. Sikinin başı amıma dayandığında irkilip titremiştim iki aydır sike hasret amcığım Fırat’ın sikini yutuverdi içime kökleyen Fırat üzerime abandı Amcığımı pompalarken mememi somuruyordu. Sik çocuğum sik Zahide teyzeni diyordum benim belim gelmişti ama belli etmedim çocuk kasılmaya başlayınca içime gelme ağzıma getir dememle içimden çıkan Fırat ağzıma dayadı Döllerini içip sikini temizleyip Hadi Okan cığım sende gir bakalım deyince, Dön teyze dedi ne yapıcan Teyzecim bende götünden sikeceğim demez mi Domaldım arkala geçti birkaç hamleden sonra göt deliğimden girmişti sikmeye başladı Fıratı altıma ters yatırıp amımı yalamasını söyledim Fırat amımı yalarken Bende sikini somuruyordum Okan götüme fazia dayanamayıp fışkırttı tabi bende.


Yatağa uzandım Okan nerden aklına geldi beni sikmek dedim babam annemi sikerken konuşuyorlardı senin kocanın seni sikemediğini söylüyordu annem bende düşündüm gidip teyzeme yardımcı olalım ihtiyacını giderelim deyip Fırat ıda alıp geldim İyi yapmış mıyım Teyzoşum İyi iyide hadi kalkıp temizlenin bu gece benden çekeceğiniz var

O gece sabaha kadar sikiştik tam dört kez tost yaptılar beni ayrı ayrıda defalarca siktiler

pazartesi giderken onlar ama göte doymuş benide yarrağa doyurmuşlardı canım yeğenim ZAHİDE