Şişman kuzenin Hülya oral sekste harika

Sosya medyada paylaş:

Kuzen hülya ile 20 senedir görüşmüyorduk. 7-8 yaşlarımız beraber geçmişti. küçükken birlikte yatardık gece öpüşürdük filmden gördüğümüz gibi, birbirimize pipi ve am gösterirdik. ellerdik. Sonra onlar başka şehre taşındı. şu an 40 yaşlarındayız. kuzen iş için istanbul’a gelmeye karar verdi. bir süre benim bekar evinde kalacaktı. Onu otogardan aldım. oldukça şişmanlamıştı. bir hastalık sonrası ilaçlardan kilo almış bir dahda verememişti. odanın birini ona verdim. sen yerleş benim işim var deyip çıktım. 2-3 gün böyle geçti. evde o olduğundan eve hatun atamıyordum. En son dayanamadım eve kız getirebilir miyim dedim. sana ayıp olmasın. dert etme dedi. benim için hayatını değiştirme. Akşam bardan düşürdüğüm hatunla eve geldim. hülya TV seyrediyordu. bir süre oturduk sonra biz hatunla odaya geçtik. hülya içerideydi. hatununla odaya geçince öpüşerek soyunduk. hatun önüme çöküp aleti emmeye başladı.

boğazına kadar alıyordu. kapıda gölge görür gibi oldum. ama zevkten dört köşe olduğumda siktir et dedim. hülya bizi kapı deliğinden izliyordu. hatun bir süre yalattıktan sonra yatağa yatırıp bacakalarını araladım amını yalayıp parmakladım. hatun zevkten inliyordu. Üstüne çıkıp amına soktuğumda evet evet diye çığlık atıyordu resmen. hülyayı farketmemişti. sarhoş ve azmıştı. köpek pozisyonuna getirip bir sürede öyle siktim. hatun götünü geri itip kendini siktiriyordu. Yalaması hoşuma gitmişti 69 pozisyonuna geçtik üstte oydu. amını yalarken boğazına kadar aldı aleti ağzı büyüktü. onu sırtüstü yatırıp üste geçtim ağzını sikmeye başladım. ama sokar gibi boğazına kadar girdim. ağzına boşalttım.

yuttu hepsini. alet hala dimdikti. bir süre domal götten sikecem dedim. kapıdan ince bir inleme geliyordu. hatun tam kaşardı. domaldı hemen. alışmış göte kolayca girdi. göt küçüktü ama delik yaraktan laçkaydı. inlelete inle götü siktim. yoruldum sırtüstü yattım. hatunda azgınlık tavandı. üstte çıktı aleti amına yerleştirdi kendini siktiriyordu. sonra aleti götüne yerleştirdi bir sürede öyle siktirdi. 3-4 kere boşalmıştı. Boşalt beni dedim. aleti okşayıp yalamaya başladı. ağzına boşaldım. yaladı yuttu. uyuduk.


Sabah Hülya biraz faklı idi. daha açık giyinmişti. asklı bir badisi vardı üstünde memlerin yarısı dışarıda idi üstelik sütyende yoktu. altındaki tayt götü ve amı belli ediyordu. Akşamki hatun sabah gitti. pazar günüydü bende evdeydim. kahvaltıdan sonra banyoya girdim.
hülya gülerek “hatunu iyi becerdin gece uyuyamadım” dedim.
“rahatsız mı oldun” dedim.
“yok” dedi “şanslı hatun becereni var”.
güldüm. senin erkek arkadaşın “yok mu” dedim.
“hiç olmadı” dedi.” 14-25 yaşlarını hasta yatakta geçirdim. ilaçlarla duba oldum. bu halim kilo vermiş halim. ki hala çok şişkoyum. kimse istemez beni, en son senin pipiyi gördüm” dedi gülerek.
“akşamda o pipiyi yarrak olarak gördün” dedim.
kızardı. kusura bakma dayanamdım dedi.
“utanma farkettim seyrettiğini hoşuma gitti dedim. içeri girip seyretsen o kaşar farketmezdi bile” dedim
eskiden olduğu gibi öpüşür müsün dedi. sadece öpüşmek.
olur dedim sen ne istersen onu yaparım ne kadar iler i gitmek istersen o kadar giderim. aslında 40 yaşındaki bakireyi sikmek güzel olurdu ama korkutmamak gerekti.


öpüşmeye başladık. memleri iri olduğundan göğsümdeydi. dillerimiz ağzılarımızın içlerinde sevişiyordu. elimi beline attım yavaş yavaş aşağu kaydım kalçalarını ellememe bir şey demedi. bir süre öpüştük. şimdilik yeter dedi odasına gitti. zorlamadım. akşam geldiğimde mutfakta idi. götünde hala o tayt vardı. arkadan sarılıp boynunu öptüm. hoşuna gitmişti. aleti göte dayadım boynunu öpmeye devam ettim. elimi aldı göğüslerine koydu. iri memeleri okşamak muhteşemdi. boynunu öperek bir süre göre sürtündüm. biraz daha sürtersen küloda boşalacam dedim. ben boşaltayım seni dedi. önümde diz çöktü aleti çıkarttı. okşamaya başladı. emsene dedim ağzına aldı. dudakları arasında giden yarrağı boşalttım. ilk defaydı ve zor yuttu. tadı garipmiş dedi. boynunu öpüp alışırsın dedim. yemeğe geçtik. yemekten sonra kanepede yanıma oturdu. öpüşmek istiyorum dedi. kucağıma oturdu. öpüşmeye başladım. alet sertleşince amı sürtünmeden ıslanmıştı. tayttan belli oluyordu. memenin birini badi den çıkarttı. ağzıma dayadı. o kadar sekse açtıki sürtünerek boşalıyordu. memelere yumulduğumda zevkten inliyordu. sürtünerek boşaldı kucağımda. sıra sende dedi. kucağımdan aşağı kaydı. alete yumuldu. artık daha iyi sakso çekiyordu.

memelerini arasına sok dedim. anlamadı. iki memesini tutup aletin iki tarafına koydum yanlardan bastırarak memeleri sikmeye başladım. başı ağzına gelince dil atıyordu. al ağzına yarrağı dedim. itirazsız aldı. kafasını bastırıp spermleri boğazına boşalttım. yutamadıkları yandan aktı. dilinle temizle dedim temizledi. beraber yatmak ister misin dedim. olur dedi. o gece beraber uyuduk.

devamı gelecek..