Fatoşu artık her isteğimiz zaman sikiyoruz

Sosya medyada paylaş:

Günlerden güzel bir pazar günüydü.Üç beş arkadaş, hem piknik yapmak hemde biraz gezmek için köye gitmiştik.Köyde yıllardır hasta olduğum sikmek için fırsat kolladığım Fatoş adında daha 18 yaşında çok güzel bir kız var.Köye gittiğimizde dayımlar bizi karşıladı.Bahçelerinin güzel bir köşesini bize göstererek orada piknik yapabileceğimizi söylediler.Eşyalarımızı yerleştirdikten sonra ben arkadaşım hakan ve namı değer sapık Ömer balık tutmak için bahçenin yanından akan nehrin yukarlarına doğru gitmeye başladık.

Bir Hafta Sonu Fatoşla…Köyden epeyce uzaklaşmıştık.kuşların cıvıltısı ve güneşin masum hane ışıltıları arasında sapık Ömerin espirileriyle yukarı doğru çıkarken birden nehrin içinde oynayan bir kız gördüm. Biraz daha yakından bakınca onun Fatoş olduğunu farkettim. ‘aman allahım’ Yıllardır sikmek için fırsat kolladığım, rüyalarımda sabahlara kadar siktiğim kız tam karşımdaydı.Ağaçların arkasına geçmiş onu röntgenliyorduk.Üzerindeki beyaz kiloduyla ve dolgun göğüsleri ile adeta bir seks abidesiydi. Hepimiz delicesine onunla beraber olmak istiyorduk.tam bu sırada Ömer neden zorla oan sahip olmuyoruz dedi.Aslında bende bunu istiyordum fakat korkuyordum.olaya o kadar kendimizi kaptırmıştık ki sonunu düşünmeden Fatoşa tecavüz etmeye karar vermiştik.

Hakanın itirazlarına rağmen Fatoşun yanına gittik.Fatoş bizi görünce korktu ve kaçmaya başladı.Tabi gidebileceği bir yeri yoktu ve kaçamadıda. bağırmaya başlamıştı.ben ağzını kapatmış bağırmasını engellemeye çalışırken bir yandanda Ömerle beraber onu sikebileceğimiz bizi kimsenin göremeyeceği bir yer arıyorduk. Fatoşu bir ağacın dibine yatırdık.o ıslak saçları ve körpe vücuduyla çok tahrik ediciydi.ben o dolgun göğüslerini yalıyor ve okşuyorken Ömerde kilodunu çıkarmaya çalışıyordu. Fatoş bize direniyor yapmayın abi diye yalvarıyordu. Hakan ise çok korkmuş vazgeçelim diye diretiyordu.Ömer Fatoşun kilodunu çıkarmış daha yeni tıraşlanmış o muhteşem taza amcığını sömürürcesine yalamaya başlamıştı.Artık Fatoşta zevk almaya başlamış direnmeyi bırakmıştı.Ömere ilk benim sikeceğimi söyledim.Ömer tamam dercesine kafasını salladı ve Fatoşun ellerini tuttu.Bacak arasına girdim ve belinde tutup biraz havaya kaldırdıktan sonra yavaşça sokmaya başladım.Fatoşun kızlığı bozulmuştu.Fatoş acı çekiyor bağırıyordu.Gerçekten amı daracık ve sıcacıktı.Birkaç dakika gidip geldikten sonra Fatoş zevk almaya başlamış inliyordu.

Sıra Ömere gelmişti oda Fatoşu siktikten sonra Ömer ve ben Hakanada zorla Fatoşu siktirdik.yaptığımızdan pişmandık ama artık geri dönemezdik Fatoş ağlıyordu.Üzerimizi toparladıktan sonra piknik yaptığımız yere gittik.Eşyaları hemen toparlayıp geri döndük. Ertesi gün işin boku çıktı.Fatoş her şeyi ailesine anlatmış ve tabi bizimkilerde duymuştu. Bunun namus davası olduğunu ve temizlenmesi gerektiğini söylediler. Birimizin Fatoşla evlenmesi gerekiyordu. Biraz düşündükten sonra kura çekmeye karar verdik.Kim çıkarsa Fatoşla evlenip kısa bir süre sonra boşanacaktı. Böylece hem kendimizi kurtarıcak hemde bu olayı kimseye duyurmadan kapatacaktık.Kura her zamanki gibi Ömere çıktı.Şimdi onlar evliler ve yine hep beraber Fatoşu sikiyoruz.

Ömer boşanmak istiyor ama biz izin vermiyoruz. Sonuçta Ömer ve biz hayatımıza eskisi gibi devam ediyoruz değişen tek şey artık istediğimiz zaman Fatoşu sikiyoruz