Kapıcının başından geçenler erotikten öte

Sosya medyada paylaş:

Diafon çaldığında apartmanın bahçesini sulamak için dışarı çıkacaktı.

– Ben 17 numaradan Aslı. Sana zahmet olmazsa bizim musluğa bakmaya gelebilir misin?

– Tamam abla. 5 dakikaya ordayım.

Aslı apartmanın diğer sakinleri gibi oldukça zengin, 30 yaşlarında bir kadındı. O evde kocasıyla birlikte oturuyordu.

O çağırınca Ahmet işini gücünü bırakıp, kendine biraz çeki düzen verdikten sonra koşa koşa yukarı çıktı. Başkası olsa bu kadar acele etmezdi; ama Aslı baş döndürücü bir kadındı. Minyon, düzgün fiziği olan çok güzel bir kadındı. Bu yetmezmiş gibi sürekli dekolte giyiniyor, çevresindeki herkesi deli ediyordu. Ahmet onu her gördüğünde içinden sikme isteği geçiyordu; fakat bu imkansızdı. Onun gibi bir kadın Ahmet’e niye bakacaktı ki? Öncelikle aralarında sınıf farkı vardı. Sonra kız gencecikti; aralarında nereden baksan 20 yaş vardı. Ayrıca Ahmet esk**en sporcu olmasına rağmen artık formdan düşmüş, kocaman göbeği çıkmıştı.

Aslı kapıyı açtığında karşısında soluk soluğa, kan ter içinde kalmış Ahmet’i gördü. Kıyafetleri pis, suratı şekilsiz, çirkin bir adamdı. Bu adamı her gördüğünde içini bir tiksinti kaplardı. Ama yine de adamın karşına incecik siyah bir gecelikle çıkmıştı. Geceliğin göğüslerinin üzerine gelen kısmı dantellerle kaplıydı, bu yüzden de silikonlu göğüsleri tamamen ortadaydı. Geceliğin boyu ise kalçalarının hemen altında bitiyor, o dolgun kalçalarını zar zor örtüyordu.

Tabi ki bu adamla sevişmek gibi bir fantezisi yoktu. Ne kadar iğrenç olurdu böyle bir şey! Ama oldum olası erkekleri deli etmeyi, özellikle de onlara asla sahip olamayacakları şeyleri göstermeye bayılırdı. Her seferinde de işe yarardı bu. Yine yaramıştı; adamın gözleri onun memelerine kilitlenip kalmıştı.

– Mutfağa geçelim istersen?

– Tt..ta..tabi abla.

Ahmet’in nutku tutulmuştu. Daha önce de dekolte kıyafetlerle görmüştü; ama hiç böylesini değil. O kocaman memeleri direk ortadaydı. Şimdi önünde yürürken de her adımında kıçının yuvarlaklarının birazı görünüyordu. O memelerin arasını sikmek ne güzel olur diye düşündü. Kendine gel Ahmet, dedi. Haddini bil ki sorun çıkmasın! Kadın orospuluk yapıyor diye ona uyup işinden filan olma sakın!

Musluğun altındaki borular su sızdırıyordu. Ahmet’in buna yapabileceği fazla bir şey yoktu. Muslukçu çağırmak lazımdı. Sadece ortalık kirlenmesin diye altına koymak için bir kap istedi. Kadın onu bile akıl etmemişti. Zengin ve güzel olunca akla ihtiyacı olmuyor insanın diye düşündü.

Onun istediği kabı almak için yukarıdaki dolapları karıştırdı Aslı. Tam o sırada plastik kaplardan birisi yere düştü. Onu almak için yere eğilirken ayaklarını bükmemişti. Arkası tam Ahmet’e dönüktü. Bu pozisyonda kısacık geceliği sıyrılmış, kıçını ortada bırakmıştı. Adam hayatında sahip olamayacağı bir götle burun burnaydı şimdi. Bu Aslı’nın çok hoşuna gidiyordu: gösterip de vermemek! Neredeyse orgazm olabilirdi.

Ahmet artık kontrolünü kaybetmişti. Elinde olmadan kadının burnunun dibindeki o müthiş kalçalarına dokundu. Bunun üzerine kadın sertçe dönerek;

– Napıyorsun sen be adam!

– Pardon abla. Çok özür dilerim.

– “Çok özür dilerim.”miş. Seni gidi kapıcı parçası! Aklından ne geçiyor senin ha? Ağzın koka koka benimle birlikte olabileceğini mi sanıyorsun? Ben istemesem on kilometre yanıma bile yaklaşamazsın. Üç paralık adam seni. Adi herif! Sen anca benim çöplerimi karıştırırsın. Bittin sen. Seni bu apartmandan attıracağım. Yalvarıp yakaracaksın bana. Ayaklarımın altını yalayacaksın. Görürsün sen. Hele kocam gelsin de.

– Sen ne diyosun be kadın? Her tarafın ortada. Bi de yetmezmiş gibi kıçını burnumun dibine sokuyorsun!

Bu sözün üzerine kadın büyük bir sinirle Ahmet’e tokat attı. Tokat Ahmet’i çıldırtmıştı. Aslında Ahmet efendi bir adamdı, eğer kadın sadece onu azarlasaydı çekip giderdi; ama artık ipin ucu kaçmış, gözü dönmüştü.

Onun attığının on katı şiddette bir tokat attı. O kadar şiddetliydi ki kadın yere kapaklandı. Saçlarına kökünden yapışıp çığlıklarına, çaresizce çırpınmalarına aldırmaksızın onu dizlerinin üzerine çöktürdü. Bir eliyle saçlarını kurtarmaya çalışan ellerini bileklerinden yakalayıp diğeriyle suratına iki tokat daha patlattı.

– Şimdi aradığın yarağı yiyeceksin amına koduğumun orospusu! Sana göstericem kapıcı parçasını.

– Bırak beni hayvan herif! Piç! Orospu çocuğu!

– Sus lan kaltak, sus yoksa keserim seni!

Bunu derken mutfak tezgahının üzerinde duran bıçağı eline almıştı. Bıçağı görünce Aslı işin ciddiyetini anlamıştı: bu adam bir güzel sikmeden bırakmayacaktı onu. İğrendiği, aşağıladığı bu adam ona tecavüz edecekti birazdan. İçini büyük bir korku kaplamıştı. Şimdi bu adamın elinde çaresiz kaderine razı beklemekten başka yapacağı bir şey yoktu. Ne de olsa fiziksel olarak ona karşı çıkması mümkün değildi. Bağırmaya da korktuğu için tek yapabildiği şey ağlamaktı. Sessizce ağlıyor, kendi başına açtığı durumu kara kara düşünüyordu.

Adam bir yandan hoyratça bileklerini tutarken bir yandan da pantolonunu çözüp sikini dışarı çıkarmıştı. Kazık kadar bir siki vardı adamın; üstelik daha tam kalkmamıştı bile. Kocasının siki kalkıkken bile bu kadar büyük değildi. Bununla onu sikmeye çalışırsa her tarafını dağıtırdı herhalde. Yoksa daha önce hiç tatmadığı bir zevk mi olurdu bu? Meraklanmıştı. Bir an durup adam bana tecavüz edecek ben burda ne düşünüyorum dedi. Ama bir taraftan da aklına “Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak.” sözü geldi. Karışık duygular içindeydi.

– Aç ağzını orospu. Bana bak ısırmaya filan kalkarsan seni önce tüm mahalleye siktirir sonra da lime lime doğrarım anladın mı?

Anladım anlamında başını salladıktan sonra uslu bir kız gibi ağzını açıp o devasa siki beklemeye başladı. Yarağını büyük bir hırsla ağzına soktu adam. O kadar uzundu ki ancak yarısı sığdı. Aslı öğürmeye başlamıştı; ama o bunu zerre umursamıyor ağzının içinde sürekli büyüyen yarağının daha fazlasını sokmaya çalışıyordu. En sonunda daha fazla girmeyeceğini anlayınca sikini çıkardı. Çıkarmasıyla birlikte Aslı ağzında biriken, çenesinden süzülen salyaları kusarcasına tükürdü.

– Bi siki alamadın ağzına haa. Ben de seni bi şey sanmıştım. Geçen siktiğim ucuz orospu bile senden daha becerikliydi.

Ağzından akan salyalarla ve gözyaşlarından bozulmuş makyajıyla çok seksiydi. Bunca zamandır bu karıyı hayal ediyordum şimdi istediğim gibi sikebilirim diye düşündü Ahmet. Saçına asılmış kafasını sabit tutarken sikini sokup çıkarıyordu. Her seferinde sokabildiği kadar derine sokuyor, deyim yerindeyse kafatasını sikiyordu. Kısa bir süre gidip geldikten sonra sikini boğazının en derin yerine kadar sokup boşalmaya başladı.

– Hepsini yut onların yoksa karışmam!

Adam hayvan gibi böğürerek boşalıyordu. Zaten siki ağzına zor sığıyorken dölleri nasıl sığacaktı? Neyse ki boğazının tam dibindeki yarağın ucundan çıkan yakıcı döller sindirim borusunu yakarak geçip direk midesine gidiyordu da fazla bir çaba sarfetmesine gerek kalmıyordu. Yapması gereken sadece öğürme refleksiyle başa çıkmaya çalışmaktı.

Son spermleri de midesine yolladıktan sonra sikini ağzından çıkardı adam. Onu sertçe yere yatırıp üstüne çıkmıştı şimdi. O kocaman sikiyle sikecekti onu! Bu düşünce içinde bir şeylerin kıpırdanmasına sebep oldu. Adam şimdi onun o dantelli sabahlığını yırtmaya çalışıyordu. Bunu yapmaya çalışırken bileklerindeki baskı azalmıştı. Ama Aslı’nın içinden karşı koymak gelmiyordu. İçten içe kapıcının onu vahşice sikmesini istiyordu. Karşı koymadığını anlayınca adam onun ellerini bırakıp sabahlığını parçalayarak çıkardı.

– Karşı koymadığına göre sen de istiyorsun bu koca yarağı demek. Haklısın zaten bugüne kadar bunun yiyen her kadın müptelası oldu bu yarağın. Seni de bundan sonra başka yarak kesmeyecek; beni çağıracaksın sürekli, benim o sosyetik deliklerimi o koca yarağınla dağıt diyeceksin bana.

– Hayvan herif bitir işini de beni rahat bırak! Git başımdan.

– Demek zor elde edilen orospuyu oynamak istiyorsun ha? Tamam ben de çok severim o oyunu zaten.

Şimdi kadının o kocaman, silikonlu göğüsleri karşısındaydı. Üstelik ilk kez arada bir kumaş parçası olmadan. Bugüne kadar gördüğü en iyi memelerdi bunlar. Şu zengin karılar kendilerine bakmayı çok iyi biliyorlar gerçekten diye düşündü. Şimdi o hayalindeki şeyi yapabilir, bu karpuz gibi memelerin arasına sikini istediği gibi sokabilirdi. Vahşice saldırdı heyecandan uçları sertleşmiş bu memelere. Avuçluyor, sıkıştırıyor, ısırıyor, yalıyordu. Çok sertti, kadının canını acıtıyordu. Bunu kadının çığlıklarından anlıyordu ve böyle olması çok hoşuna gitmişti. Bu sosyete karısına hayatının dersini verecekti.

Adam onun narin, fazla el değmemiş vücuduna bir yamyam gibi saldırmıştı. Canını yakıyor, ona bir et parçası muamelesi yapıyordu. Zaten söyledikleriyle de onu sürekli aşağılıyordu. Ve bu Aslı’nın çok hoşuna gitmişti. Kendine inanamıyordu; aşağılanmaktan tahrik oluyordu! Adam aşağılara indi; şimdi nefesini kasıklarında hissedebiliyordu, tıraşlanmış, pürüzsüz kasıklarında. Bu onu daha da heyecanlandırmıştı; boşalmak üzereydi. İnanılmaz bir şeydi bu, tecavüze uğrarken boşalmak üzereydi! Üstelik adam daha onu sikmemişti bile. Adamın dilini amında hissettiğinde irkildi. Dilini büyük bir ustalıkla kullanıyor, onu çılgına çeviriyordu. Bu nasıl mümkün olabilirdi? Bu adam gibi kara cahil bir adam ona nasıl bu duyguları yaşatabilirdi? Aklı almıyordu bir türlü. Bir anda boşalmaya başladı. Deli gibi boşalıyordu, am suları sel gibi akıyordu. Ve adam hepsini içiyordu. Boşalması bitince kafasını kaldırdı;

– Bakıyorum senin de hoşuna gitti. Sen bi de sikince gör. Bu arada am sularında çok lezzetliymiş, hiç böylesini tatmadıydım. İstiyor musun sikimi?

– Napacaksan yap da bitsin bu iş!

– Hahaha sen de amma inatçısın valla ya. Şelale gibi boşalıyorsun; ama hala o zengin gururundan milim inmiyor aşağı. Ama ben onu indirmesini bilirim merak etme sen.

Adam tekrar onun amına yumuldu. Klitorisini emiyor, parmaklarını büyük bir hızla sokup çıkarıyordu amına. Tekrar boşalıyordu! Kendisine inanamıyordu. Bu iğrenç adamın, tecavüzcüsünün altında ucuz bir orospu gibi zevkten kıvranıyordu. Ne hale getirmişti bu adam onu? Şimdi içinde inanılmaz bir sikilme isteği vardı. O adamın azman sikini içinde istiyordu bir an önce. Onun içini dağıtacağını bilerek.

– Hala istemiyor musun sikimi içinde?

– Siktir git!

– Ama böyle yaparsan sikmem seni haberin olsun. Hayallerinin sikini sokmam amına.

– …

– Yavaş yavaş kıvama geliyorsun sanki. Söyle sikimi istiyor musun?

– Evet.

– Bağır biraz!

– Evet.

– Daha yüksek!

– Eveeeettt!

– Evet ne? Ne istiyorsun? Söyle bakalım küçük orospu.

– Sik beni orospu çocuğu sik beni! Sok o yarağını içime. Dağıt amımı adi herif!

– Hah işte ben de bundan bahsediyordum haha.

Şimdi daha milim inmemiş sikinin başını kadının amına dayamıştı. Sikinin hiç inmediğini görünce kadının gözündeki şaşkınlık ifadesi Ahmet’i gururlandırdı. Bir postayla inmezdi siki hiçbir zaman. İnmesi için en az iki posta gerekliydi, bazen de üç. Kadının hiç beklemediği bir anda dibine kadar kökledi sikini. Kadın acı bir çığlık atmıştı.

– Yavaş ol hayvan herif!

– Alışırsın bebeğim. Alışınca da hep böyle istersin.

Adam tüm gücüyle onu sikiyordu. O kadar hızlıydı ki neye uğradığını şaşırmıştı Aslı. Vahşi bir hayvandan hiçbir farkı yoktu adamın. Onu eze eze sikiyordu. Başı dönmeye başlamıştı tempodan. Biraz zaman geçtikten sonra alışmaya hatta hoşuna gitmeye başlamıştı bu sikiş. Daha önce hiç böyle sikilmemişti. Farkında olmadan elleriyle göğüslerini okşamaya, uçlarını sıkıştırmaya başladı.

– Ohoo sen de bu anı mı bekliyordun be güzelim. Senin gibi zengin bir orospunun amını sikmekte bir başka oluyor valla.

Bu sözü duyunca utançtan kızarmıştı; ama göğüslerini okşamaya devam ediyordu. Adamın dedikleri umrunda değildi, muazzam zevk alıyordu. Aslında adamın dedikleriydi belki de ona en çok zevk veren. Normal şartlarda adam yerine koymayacağı, kendine denk tutmayacağı birisi ona vahşice tecavüz ediyor, bir yandan da onu aşağılıyordu. Ve o bundan daha önce hiç almadığı kadar haz duyuyordu. Belki de adam haklıydı: o zengin bir sosyete orospusundan başka bir şey değildi! İstemsizce;

– Sik beni! Kimsenin sikmediği gibi sik! Adi bir orospu gibi sik!

– Sen de amma çabuk alıştın orospuluğa valla.

– Sen getirdin beni bu hale. Orospun yaptın beni!

– İyi yaptım ama di mi?

– Evettt!

Bir 20 dakika sonra Ahmet temposunu düşürdü. Boşalmak üzereydi. Normalde daha uzun dayanırdı; ama hayallerinin kadının sikmesi yetmiyormuş gibi bu karının amı daracıktı. Tam boşalmak üzereyken sikinin kasılmalarından bunu anlayan kadın;

– Nolur içime boşalma. Lütfen.

– Noldu benim piçimi doğurmaktan mı korkuyorsun? Al sana o zaman sosyete fahişesi.

Adam onunla dalga geçer gibi sikini sonuna kadar sokup boşalmaya başladı. Bu sefer öncek**en daha fazla boşalıyordu. Spermlerin ardı arkası kesilmiyordu. İçi adamın dölleriyle dolmuş, fazlası amının dudaklarından kenara süzülüyordu. Adam sikini çıkarıp;

– Nasıl beğendin mi bakalım?

– Yeter artık istediğini aldın bırak beni.

– Aa daha işimiz bitmedi. Bütün deliklerinin tadına bakmadan bırakmam. Hem sen hala neden zor kadını oynuyorsun? Gerçek duygularını söylemen için illa içinde sikimin olması mı lazım?

– Yalvarırım bırak beni. Ne istersen yaparım. Ağzımı, amımı istediğin gibi sik: ama götüme dokunma nolur. Daha önce hiç sikilmedi götüm. Almaz senin sikini, parçalarsın.

– Madem o kadar istiyorsun gene sikerim ağzınla amını; ama önce götün. Demek götünün bekaretini alma şerefi benim gibi küçük bir kapıcı parçasına düştü. Ayrıca parçalanırsa parçalansın, sonuçta göt senin götün, benim değil!

Adam o muazzam yarağıyla götünü sikecekti. Çok korkuyordu. Daha önce hiç sikilmemişti götünden. Bir an adam bacaklarının arasına eğilip amını emmeye başladı. Kendi spermlerini emiyordu! O böyle emerken Aslı boşalmaya başladı. Şimdi spermleriyle birlikte onun zevk sularını da emiyordu. Daha sonra onun dudaklarına yapışarak emdiği sıvıları Aslı’nın ağzına aktardı. Ahmet’in spermleri, tükürüğü ve kendi am sularından oluşan sıcacık karışım ağzının içindeydi şimdi. Başdöndürücü bir tadı vardı. Adamın bir şey demesine gerek kalmadan hepsini iştahla yuttu.

– Götünden önce şu hormonlu memelerini sikmek istiyorum bebeğim.

Şimdi dizlerinin üzerinde göğüslerinin üzerinde duruyordu. Birden memelerini sertçe sıkıştırdı. Canı yanmıştı Aslı’nın. Adam o kadar sıkıştırmıştı ki aralarındaki boşluk amından daha dar olmuştu neredeyse. O devasa yarağını memelerinin arasına soktu. Am suları ve spermlerle iyice ıslanmış, kolayca gidip geliyordu memelerinin arasında. Oldum olası severdi göğüs arasının sikilmesini, zaten silikon yaptırmaktaki esas amacı da buydu. Ama bu seferki bir başkaydı. Hiç bu kadar zevk almamıştı daha önce. Zevkten kendinden geçmiş bir şekilde elleriyle memelerini sıkıştırıp adama yardım etmeye başladı.

– Oo demek sen de seviyorsun.

– Mmm…

Adam birden ona doğru eğilip, suratına yavaş yavaş okkalı bir tükürük bıraktı. Aslı kendinden geçmişti artık; hiç düşünmeden o tükürüğü yutabilmek için ağzını açtı. Erkeğinin, efendisinin balgamlı tükürüğünü yutabilmek için çaba harcıyordu. Adam bu halini gördükçe acayip zevkleniyor daha hızlı sikiyordu o güzelim memelerini. Bir yandan da sürekli tükürüyor, tükürükleri suratının her yerini kaplıyordu.

Daha sonra Aslı’nın hiç beklemediği bir anda tokat attı suratına. Bir taraftan inanılmaz aşağılanmış hissederken bir taraftan da acayip tahrik olmuştu. Suratına pis bir orospu gibi tükürmek yetmemiş şimdi tokatlıyordu onu adam. Dur durak bilmeden, aralıksız tokatlıyordu. Artık nevri dönmüştü Aslı’nın gözünü açamıyordu. Ahmet ise sürekli daha hızla tokatlıyordu onu. Bu artık masum bir oyun olmaktan çıkmıştı; resmen dövüyordu onu. Kafasında bu düşünceler varken Aslı birden boşalmaya başladı. Boşaldığını görünce adam kahkahalarla gülmeye başladı.

– Valla beni erken boşaltacaksın haa. Ne biçim karıymışsın sen. Karının suratına tükürüyoruz, dövüyoruz boşalıyor. Sen ne haysiyetsiz bi karısın be.

Gerçekten de kadının bu durumda boşalması Ahmet’i etkilemişti. Biraz daha gidip geldikten sonra memelerini iyice sıkıştırıp boşalmaya başladı. Dölleri kadının çenesine çarpıyor oradan memelerinin üstüne sekiyordu. Bir kısmı ise tokatlanmaktan kıpkırmızı olmuş suratına gelmişti. Bu haliyle acayip seksiydi. Kırk yıl düşünse bırak onu bu hale getireceğine, göreceğini bile inanmazdı. Üzerinde kalktığında siki hala dimdikti. Kadın bunu görünce:

– Oooff… Ne biçim bi sikin var öyle. Hala dimdik.

– Sen bi de şimdi onu götünde gör bak. İstiyorsun di mi?

– Evettt… Sik götümü dağıt. O kılıbık kocamın daha önce hiç dokunmadığı, el değmemiş daracık götümü parçala.

Adam onu yüzüstü çevirdikten sonra kalçalarına yumuldu. Bakımlı kalçalarını hoyratça yoğuruyor, yer yer ısırıyordu. O usta dili bu sefer göt deliğinin etrafında dolaşıyor, yavaş yavaş o küçük pembe deliğe yaklaşıyordu. Aniden ilk darbe geldi. Artık diliyle göt deliğine darbeler atıyordu. İyice alıştırdıktan sonra dilini minyatür bir sik gibi sokup çıkarmaya başladı o deliğe. Artık Aslı’nın götü sikilmek için kıvama gelmişti. Birden kafasını kaldırıp;

– Götünü biraz açmak lazım çok dar. Şimdi senin birinci kalite sızma zeytinyağın da vardır. Nerede söyle bakalım.

Kadın kendinden geçmiş bir şekilde dolaplardan birini gösterdi. Uzanıp aldığı yağdan eline bolca döktü. Önce göt deliğinin çevresini yağladı, daha sonra parmaklarından birisini soktu. Kadından derin bir inleme geldi. Sokup çıkararak iyice alıştırdıktan sonra ikinci parmağı da soktu, daha sonra da üçüncüsünü. Şimdi üç parmağı rahatça gidip geliyordu. Artık hazırdı kadının götü. Bunun üzerine parmaklarını çıkarıp sikini hazırladı.

– Hazır mısın bakalım?

Bunu duyunca iki eliyle kalçalarına yapışıp yana ayırmaya çalıştı.

– Yavaş ol lütfen.

– Senin canın da pek tatlıymış; ama hala anlamadığın nokta ne kadar canın yanarsa ben o kadar zevk alıcam. Buna alışsan iyi edersin!

Bu söz yine başını döndürmüştü. Adam onu insan yerine koymuyor sikilesi bir mal gibi görüyor, sadistçe canını yakmaya çalışıyordu. Bu ise Aslı’yı uçuruyordu. Bunun üzerine fazla düşünme şansı bulamadan adam sikini sapladı o daracık göte. Çok canı yanmıştı. Çığlıklar atıyordu; ama adam hiç oralı değildi. Hızla sikiyordu. Sanki yılların acısını çıkarıyor gibi bir hali vardı. Kendisini yıllarca ezen zenginlere karşı olan içindeki nefreti onun götünden çıkarıyordu. Saçlarına asılmış, suratını iyice yaklaştırmıştı. Nefesini enfesinde hissediyordu.

– Al bakalım orospu, al! Bundan sonra her ekmek istediğinde sikicem seni. Aynen böyle. Evin her köşesinde, istediğim her zaman. Yalvaracaksın beni sik diye. Kölem olacaksın. Canım ne zaman isterse sikicem.

Cevap verecek hali yoktu. Bu sözler orgazma yaklaştırmıştı onu. Nasıl olabilirdi bu? Götünden bu kadar acımasızca sikilirken nasıl boşalabilirdi bir insan? Boşalmaya başladı birden hem de öncekinden daha da şiddetli. Götü daralmış içindeki sikin etrafını onu sağmak ister gibi sarmıştı. Ama adam temposunu hiç düşürmeden sikini sokup çıkarıyordu.

– Demek hoşuna gitti. Tahmin ettiğimden daha da adi bir orospusun sen. Seni arkadaşlarıma da tavsiye etmeliyim. Her akşam gelip seni sikmeliyiz. Sana böylesi layık. Hem para da kazanırsın, ne dersin ha?

– Sik götümü, parçala. İstediğini yap, istediğine sat; ama yeter ki sik beni. Konuşma sadece sik. Aaaahhh…

– Konuşmazsam olmaz ama; o zaman nasıl bir orospu olduğunu anlayamazsın. Zaten şu anda sana en çok zevki dediklerim vermiyor mu?

– Ne hale getirdin beni orospu çocuğu? Naptın bana böyle? Orospun ettin beni.

– İçindeki orospuyu dışarı çıkardım ben sadece.

– Oooohhhh…

Bir an durup sikini çıkardı Ahmet. Sonra tekrar bir hamlede sonuna kadar sapladı. Kadın çığlık attı. Onun çığlığı hoşuna gitmişti. Normal şartlarda ona bakmayacak bir kadın altında çığlık çığlığa onun insafına kalmış bir şekilde inliyordu. Ne isterse yapabilirdi ona; istediği gibi sikebilir, istediğine siktirebilirdi. Bu fikirlerle sikini sokup çıkarmaya devam etti. Tamamen çıkarıyor sonra tamamen sokuyordu. Bunu biraz da yaptıktan sonra boşalacağını hissedip sikini çıkardı. Kadının saçlarına asılıp;

– Kalk bakalım orospu. Bu sefer götünün tadına bakacaksın.

Şimdi oturmuş adamın, götünden yeni çıkmış sikinin ağzına girmesini bekliyordu. Başkası böyle bir şey istese kıyameti koparırdı herhalde. Düşüncesi bile iğrençti. Ama şu an tecavüzcüsünün istediği her şeyi yapabilirdi. Adam sikini sokmadan öylece bekliyordu. Sikinin üzerinde kan damlaları gördü. Götünü kanatmıştı adam, kimsenin sikmesine izin vermediği o küçücük deliğini parçalamıştı. Umrunda olmadığını söylemişti. Ama umrundaydı; suratındaki sırıtıştan bunun hoşuna gittiği anlaşılıyordu.

– Her şeyi ben mi yapacağım? Yala bakalım şu siki. Bak bakalım nasılmış tadı götünün.

Elleri başkası tarafından kontrol ediliyormuş gibi adamın sikine uzandı. Aslında başkası kontrol ediyordu onu: bilinçaltı. Bugüne kadar bastırdığı bütün duygular açığa çıkmıştı. Kafasındaki bütün tabular yıkılıyordu. Önceleri çekingence daha sonraları iştahla yalamaya başladı siki. O kadar ki artık hevesle sikini sıvazlıyor, taşaklarına masaj yapıyor, erkeğine zevk vermek için elinden geleni yapıyordu. Üstelik götünün tadı da hoşuna gitmişti. Genzini yakan tuzlu bir tattı.

Ahmet boşalmasına ramak kala saçlarından tutup geriye çekti kadını. Şimdi sikini sıvazlıyor, nişan alıyordu. En sonunda döller havada uçarak hedeflerini bulmaya başladı. Alnına, yanaklarına, iştahla açılmış ağzına, hatta gözlerine geliyordu. Kadının suratının her tarafı dölle kaplanmıştı. Ahmet karşısındaki kadınları bu şekilde dölleriyle yıkamaya bayılırdı. Bu seferki ise her zamankinden daha zevkli olmuştu onun için; sadece rüyalarında sikebileceğini sandığı bir kadını delicesine sikmişti, sonra da onun o asil suratına boşalmıştı.

Adam geriye çekilip gururla eserini izlemeye başladı. Haklı tabi diye düşündü Aslı. Asla dengi olmayan, yalnızca emrinde çalışabileceği bir kadına vahşice tecavüz etmiş, üstelik bunu yaparken de kadının ucuz bir fahişe gibi altında kıvranmasını sağlamıştı. Adam onun içindeki orospuyu ortaya çıkarmıştı. O ne isterse yapabilirdi. Onun sikini tekrar deliklerinde hissetmek, döllerini içmek için ayaklarına kapanabilirdi. Bu hislerle kendinden hiç beklemediği bir şey yaptı: elleriyle suratındaki ve göğüslerindeki bütün dölleri toplayarak ağzına götürdü. Ağzında hepsini biriktirip Ahmet’e ağzının içindekileri gösterdikten sonra bir güzel yuttu. Tıpkı porno filmlerde izlediği yapmacık, adi kadınlar gibiydi. Bütün bunları erkeğini memnun etmek için yapıyordu, onun gözüne girmek; bu sayede onun yarağıyla ödüllendirilebilmek için. Bunları yaparken bir yandan da boşalıyordu. Durduğu yerde kıvranıyor, zevk suları mutfağın fayansına damlıyordu.

– Ulan çok orospu gördüm de senin gibisini görmedim haa. Güya tecavüz ediyoruz; karı bizden çok zevk aldı. Neyse hayatım benim şimdi gitmem lazım, bensiz idare edebilecek misin?

– Ne zaman geri gelirsin?

Söylediğine kendi de inanamıyordu. Kendisini kırk yıl geçse yan yana düşünemeyeceği bir adamın yolunu gözler olmuştu. Tüm benliğiyle onu istiyordu, sadece onu.

– Hahaha hemen de müptela oldun sikime. Ben sana demiştim ama di mi? Akşam çöpleri topladıktan sonra gelirim. O zamana hazırlanıp beni bekle tamam mı?

– Tamam aşkım.

– Ha ayrıca şu boruların altına da bir kap koy. Yoksa gelince o boruları amına götüne sokarım bak! Gerçi bunun çok istersin di mi?

– Oohhh…

Bu sözün üzerine yeniden boşalıyordu. Adam onu öylece bırakıp haline gülerek evden çıktı. Kendini adi bir fahişe gibi hissediyordu; insafsızca kullanılmış, işi bitince bir köşeye fırlatılıp atılmıştı. Bacaklarında sikilmekten ve boşalmaktan güç bulabilirse kalkıp hazırlanmalı, sikicisini memnun edip kendisini sürekli sikmesini sağlamalıydı.