Eski iş yerim deki sekreter kız

Sosya medyada paylaş:

Eski çalıştığım işyerinde müdürün sekreteri çok hoşuma gidiyordu. Kendisi zaten sürekli olarak işyerindeki bayanlardan daha açık giyinir ve erkeklere daha sıcak davranırdı. Ben de ona yakın olmak için çırpınırdım.
Bir gün sekreterlerin yazışmaları bilgisayarla yürütmeleri için yeni bir bilgisayar verildi. Ben bilgisayar kullanmayı bilmeyen sekreterimize yardımcı olmak için görevlendirilmiştim. Bu benim için bulunmaz bir nimetti. Bundan sonra ona yardımcı olmak bahanesi ile sık sık yanına giderek ona daha fazla yakın olmaya basladım.Bir akşam üzeri mesai sonlarına doğru ona, ertesi güne yetiştirilmek üzere bir yazı verilmişti. Bunu tek basına yetiştirmesi imkansızdı.

O nedenle beni çağırarak bu akşam mesaiden sonra kendisine yardım edip edemeyeceğimi sordu. Ben de memnuniyetle diyerek kabul ettim. Onunla yalnız kalmak fikri beni müthiş heyecanlandırmıştı.
Aksam herkes çıktıktan sonra odasına gittim. Beni sıcak bir gülümseme ile karsıladı. Hemen yazıyı yazmaya koyuldu. Ben de ona kolaylık olsun diye okuyordum. Metin bitince çeşitli düzeltmeleri yapmaya çalışıyordu Bir ara makine kilitlendi. Ben ne oldu acaba diyerek onun sandalyesinin yanına çömeldim. Aman tanrım ne güzel bacaklar diye düşünüyorken dirseğim bacaklarına sürtündü. O hiç rahatsız olmadı bende kolumu onun bacaklarına yapıştırdım. Yüzüne baktığımda beni tahrik edercesine gülümsedi. Ben bundan cesaret alarak biraz daha sokuldum. Kablo çıkmıştı.

Onu hemen taktım. Bu arada elim ellerim dizlerinin üzerinde gezmeye başlamıştı. Olayı kabullenmişti ama ortamı uygun bulmuyordu. Bana yapma burada olmaz diye belli belirsiz bir tepki gösterdi ama bende duracak hal yoktu. Dudaklarım bacaklarını öperken yukarı kaydım. Dudaklarını dudaklarımla kapatırken ellerim bluzun altında göğüslerinin altına dalmıştı bile. Oda boş durmuyordu. Elleriyle saçlarımı okşamaya başlamıştı. Onu ayağa kaldırdım ve masanın üzerine oturttum. Ben de ayaktaydım ben onun bluzunun düğmelerini açarken o da boş durmuyor benim gömleğimin düğmelerini çözüyordu. İki dakika sonra çırılçıplak kalmıştık. Ben sandalyeye oturdum.

Ellerimle Ayla? nın kalça ve göğüslerini okşarken kafamı bacak arasına sokmuştum bile! Yeni temizlediği amı bir kaymak gibiydi. Dilim amın kıvrımlarında gezerken o masanın üzerine yatmış inliyordu. Ellerim göğüsleri üzerinde geziyor o da benim kafamı amına doğru bastırıyordu. Bir ara hadi hadi demeye basladı ben kafamı çıkardım amı acayip kıvama gelmişti zaten. Dimdik olan sikimi yavaş yavaş sokmaya basladım. Sekreter artık zevkten çıldırmak üzereydi ben de ondan aşağı değildim. İçine gidip gelmeye basladığımda artık ikimiz de bitmek üzereydik. Nitekim dakikalar sonra sarsılarak boşaldık. Birbirimizin üzerine yığıldığımız da sekreter hala titriyordu. Ayla doymamıştı! Ben toparlanmaya başladığımda ise beni eliye iterek sandalyeye oturttu kendisi de masadan inerek çömeldi ve yeni pörsüyen sikimi ağzına aldı yavaş yavaş emmeye başladı. Ben zevkten uçuyordum. Sikim yavaş yavaş kendine gelmeye başladığında sekreterin götünü kafama takmıştım. Onu kaldırdım ve dizlerimin üstüne oturttum.

Bu arada masanın yanında açık duran çantasındaki kremden bir parmak aldım ve biz dudaklarımızdan birbirimizi emerken sağ elimin orta parmağı onun göt deliğine ulamış durumdaydı. Kremle deliğini yumuşatmaya başlamıştım. Elim göt deliğine değice irkildi. Ben bırak bana diye fısıldadım. O da biraz önceki zevkin sarhoşluğunda gülümsedi. Bu arada parmağımla iyice yumuşattım göt deliğine girmek için sabırsızlanıyordum.

Onu kaldırdım ve yüzü koyun masaya yatırdım. Ayakları yerdeydi ben de artık dimdik olan sikimi göt deliğine değdirip çekmeye basladım bu arada ellerimle amını okşuyordum. Sekreter artık dayanamayacağını söylemeye başladığında sikimin başı göt deliğinin içine girmeye başlamıştı. Bende artık dayanamıyordum zaten. Yumuşayan götüne birden abandım. Ayla birden bağırdı ama sonra zevkten inlemeye başladı. Ben de biraz önce boşalmanın verdiği rahatlıkla göt deliğine gidip gelmeye başladım. Biraz gidip geldikten sonra sekreter de artık dayanacak güç kalmamıştı.


Bana ? yeter yeter ? diye inlemeye basladığında bende gelmeye hazırdım. Sarsılarak yeniden boşaldım ama ikimizde bitmiştik. On dakika kadar birbirimizin üzerinde yığılıp kaldık daha sonra toparlanırken Ayla bana hayatında ilk defa orgazmı yaşadığını anlatıyordu..Ben de sekreterle birlikte olmanın verdiği zevkle mutluluktan uçuyordum.

Birlikte işyerinden ayrıldık.