Emlakçı Fuat abi benim her şeyim oldu

Sosya medyada paylaş:

Evet arkadaşlar karımla maceralarımız başlığı altında üç tane anımızı sizlere anlatmıştım.Şimdi bir tanesini daha anlatıcam.İlk maceramızdaki Kemal in daha sonra bizi Osman la tanıştırdığını anlatmıştım.Osmanla olan tekne turundan sonra Osman sürekli bizi arıyordu ve buluşmak istediğini söylüyordu.Karım Ebru da Osmanın kalın yarağını unutamamıştı ama fırsat bulup Osmanın tekliflerini kabul edemiyorduk.Benim çalıştığım şirket bir ekonomik krize girmişti.Ve yeni atılımlar yapılmazsa şirket batacaktı.Bu yüzden farklı alanlarda girmeye karar verildi.İçlerinde benimde bulunduğum 10 kişi çeşitli eğitimler ve kurslar almak üzere istanbula gönderilecektik ve 3 ay orda kalacaktık.

Osmandan bana orda küçük ve ucuz bir ev bulmasını istedim.Hafta içi orda kalırım hafta sonuda bursaya dönerim diyordum.Osman bir ev bulduğunu orya gelmemi söyledi ama ben istanbula gittiğimde Osmanla irtibatım kesildi ulaşamıyordum bir türlü sonradan öğrendiğime göre trafik kazası geçirmiş ve bir ay kadar hastanede kalmış.Neyse bende internetten ev aramaya başladım kendime.Otelde kalmaya başlamıştım ama şirket maaşımızdan başka ödeme yapmadığı için otel bana çok pahalıya geliyordu.Sonra uygun bir ev buldum kursa gittiğim yere de tek vasıtayla gidebileceğim bir yerdeydi.Müstakil bahçeli bir evdi iki katlı.Dul bir adamdı sahibi.ilk kat normal bir evdi daha sonra üst katada bir oda bir salon bir ev yapmış ama boşanınca orası eşyasıyla kullanılmaz olmuş oda eşyalı olarak kiralıyordu ve çokta uygundu.

Neyse ben evi tuttum ve dediğim gibi hafta sonuna kadar kalıyordum.bu arada bir ay kadar geçmiş ev sahibi ile samimi olmuştuk.Bir gece içlim dedi. Ev sahibi Fuat abi.45 yaşlarında kendi halinde bir adamdı.Olur Fuat abi dedim.neyse o gece nevaleyi alıp başladık içmeye içtikçe özel konularda konuşulmaya başladı.Ben eğer özel olmazsa neden boşandığını sormak istedim. Oda alkolun verdiği rahatlıkla bak Selim cim dedi.ben sevişmeye başladım mı gercekten sabaha kadar sürer dedi.ben herkesin bahsettiği gibi düşünerek önem vermedim. Devam etti alette büyük olunca kadın dayanamadı dedi.Evlendikten 3 ay sonra doktora gitti doktor beni çağırdı istirahat ettirmemi söyledi. Ben bu sefer şaşırdım nasıl yani dedim.EE dedi her akşam sabahlara kadar devam kadıncağız telef olmuş.Sonra 2 gecede bir yaptım falan ama olmadı dayanamdı dedi.Ben meraklanmıştım.Yni karın fazla ilişkiye girdiğinden mi ayrıldı senden dedim evet hemde aletin büyüklüğünden dedi. 1 Yıl evli kaldık dedi.Eee sonra ne yaptın ya dedim.

Bir tane dul buldum dedi 2. ayda sepetledi beni dedi.Sonra hayat kadınlarına başladım dedi eve bir gelen bi daha gelmedi dedi.Nasıl idare ediyorsun şimdi dedim.İnanmazsın dedi her gün en az 5 kere mastürbasyon yapıyorum aradada yeni düşen biri olursa alıyorum dedi.Bu geceden sonra daha samimi olduk Fuat abiyle.Arada takılıyordum yok mu daha sana gelecek biri falan diye.Bi gece bu akşam bayram dedi.İnternetten birini bulmuş bütün gece kadını inletti ben uyuyamadım.sabah kalktım kursa gidecem kadının ağlama sesi geliyodu yeter artık pestilimi çıkardın diye.Bu konuştuklarımızı ve olanları karıma anlattım karımın çok ilgisini çekti geleyim istersen Fuat abine yardıma dedi.bende dayanabilecek misin dedim. Sen merek etme dedi.Atladı otobüse geldi ben de sabahtan Fuat abiye haber verdim. Neyse öğlen karımı alıp eve bıraktım ben kursa gittim.Ben eve geldiğimde Fuat abi bahçe kapısında dikiliyordu.

Biraz konuştuk gözün aydın filan dedi.Abi akşam yemeğe bizdesin dedim gözleri parladı.Eve girince neden olduğunu anladım.Karımın üzerinde bir karış etek üstünde straplez bady demekki bütün gün azdırdı adamı.Dedimki eğer bu kıyafetle gezdiysen bütün gün bu adamın ününde bu gece cekeceğin var. Yemeğe çağırdım dedim.iyi yapmışsın bende sana onu söyleyecektim dedi.Karım yemeği hazırlamış ben duş alıp üzerimi değişeyim dedi. Duşunu alıp hazırlanınca bir geldiki.sormayın.geniş delikli file çorap giymiş siyah ayağında siyah transparan çok yüksek topuklu terlikler.üzerinde kırmızı mini bir elbise ama ne elbise.çok kısa çoraplarının bittiği yerde elbise başlıyor nerdeyse uçuca.önden göğüs çatalına kadar göğüs dekoltesi sırtı komple acık kalçalarına kadar nerdeyse kalça çatalı görünecek.of of of dedim.Bu arada kapı çaldı karım kapıyı actığında fuat abi kendinden geçti.Hep beraber yemeğe oturduk.

Yemeğimizi yedik ama Fuat abi pek bi şi yiyemedi. Tatlılarımızı yerken abi dedim nasıl buldun karımı.Nasıl yani dedi. Güzel mi dedim. utandı sıkıldı bişey demedi. Bende ona abi dedim bana anlattıklarını karıma anlattım o gece getirdiğin kadını nasıl sabaha kadar bağırttığını da anlattım karım seni çok merak etti o yüzden geldi dedim.sen ne diyosun farkındamısın dedi. Evet abi deyip daha önce de karımın başka erkeklerle olduğunu bizim sekse bakışımız falan anlattım. Oğlum selim dedi tam yerine geldiniz o zaman dedi.Ama dedi sonra yok yeter yok bırakalım yok karımı dağıttın demek yok dedi. Bu arada biz bunları konuşmaya başlamdan önce karım kahve yapmaya gitmişti elinde kahvelerle döndü ve Fuat abiye kahvesini verirken ben öle kolay kolay tamam demem dedi.

Fuat abinin önü belli olmaya başlamıştı.Karım kalkıp bir müzik kanalı açtı slow bir parça vardı hadi bakalım benimle kim dans edecek dedi.Fuat abi bu andan itibaren herseyi seninle ben yapıcam yavrum dedi kalktılar dansa.ama Fuat abi direk ellerini kalçalarına attı karımın ve sertçe kendine bastırarak dans etmeye başladılar. Az sonrada dudakları birleşti karım yarağın sertliğini hissettikçe inlemeye başladı.Sonra fuat abinin önüne çöküp fermuarını actı yarağı çıkarınca karımda bende afalladık.en az 23-24 cm vardı veçok kalındı.karım ağzına alamıyordu yalıyordu bir süre yalamaya emmeye çalıştı.Fuat abi birden karımı kolundan tutup kaldırdı kapıya dayadı karımın tangasını yana cekip yarağının kafasınada bir parça tükürük sürp karımın kalçalarının arasına dayandı.sonra eliyle biraz aşağı yukarı yaptıktan sonra sertçe bir bel hareketi ile bir geçirdiki karıma karımın bağırmasını bütün mahalle duyacak diye korktum.

hızlı tempoyla karımı bağırta bağırta sikti.amının içine boşaldı.o gece gercekten sabaha kadar sikti karımı.karım masayı topluyor elindekileri tezgaha bırakırken domaltıveriyor.karım lavaboya gidiyor bir bakıyorum yine içinde.ben gece bir gibi uyumuşum sabah kalktım yataktalar uyuyorlar sandım.üzerimi değişmek için odaya girdim sesiz olmaya çalışıyorum.ama karımın ıhlamasıyla yanıldığımı anladım.sonra ben kursa gittim.o gün ne zaman karımı arasam ya açmadı yada acısada inlemekten konuşamadı.Tam bir buçuk ay karımda orda kaldı.Bazı geceler alt katta kaldılar. Fuat abi nerde kıstırsa sikti.kurstan geliyordum bazı günler bahçeye girdiğimde karımın inlemelerini duymaya başlıyordum. Birgün karımı sikerken bi mesele için eski karısı gelmiş.karıma çekinmene gerek yok demiş ve öle çıplak kapıyı acmış.kadına otur biraz bekle işimiz bitsin konuşuruz demiş ve karımı domaltıp karısının yanında yarım saat kadar sikmiş.bi kerede futboldan konuşuyorduk karımın elinden tuttu bacak arasına çöktürtüp ağzına verdi benle konuşmaya devam etti.bir süre emdirdi sonra Selim cim sen devam et diyerek karımı koltuğa domaltıp pompalamaya basladı.

hem benle konuşup hem karımı sikti.

biz döndükten sonrada bir süre evimize geldi.